Pages:
Author

Topic: 50 bin dolardan btc alanlar üzülmesin yine yükselecektir - page 3. (Read 1763 times)

legendary
Activity: 1865
Merit: 1387
The Last Cryptocoin Burner
20 den 30 a 18 günde gelmiş , 30 dan 40 a 4 günde gelmiş  40 tan 50 ye 2 günde gelir demek bu.
2 gün sonra başlık eskimeye başlayacak  Tongue , ben 50  yuvarlak rakam diye demiştim ath falan düşünmüyordum şimdi bakınca 100 rahat görünüyor.
100bin den alanlarla da uzun süre dalga geçilebilir 19bin gibi t-şörtleri basılabilir , dikkatli olunması gereken bir nokta ama gelirse çok kısa kalacaktır.
40 tan 50 ye 2 günde gelirse 50 den 100 e 1 günde gelebilir. Düzeltmelerle bu süre uzayabilir ama önceki ath bu şekilde oldu. Wink
sr. member
Activity: 1176
Merit: 305
Bitcoine 10 bin bile fazla şuan ne 50 bini Smiley 50 bin doları kim kaybetmiş biz bulup bitcoin alacağız.

200 haftalık ortalama 8.800 bitcoinin hakkı odur Smiley 2030 yılına kadar trade et 200 haftalikta al zirvede çak Smiley uzatma 2030 dan sonrası tufan.

Ytd.
200 haftalık ortalama genelde bitcoinin tepki gösterdiği yerler. 50 haftalık ortalama daha iyi bi gösterge olabilir bence.

200 haftalik ortalama baba yatırımcıların oyuna dahil olduğu lokasyondur. 200 haftalık ortalama altına her sarktiginda alım yaparım. Şuan öyle bir pozisyon gormuyorum.

Bitcoini dusurmek saniyelik ama istemiyorlar martta çok yüklü alimlar yapıldı ve bunlar satılmayacak daha 2022 ve sonrası için bekletiliyor. Ancak ben bu yıl bir supriz bekliyorum bitcoinden bir kez daha al fırsatı verebilir yatırımcısına Smiley  ilerleyen aylarda 200 haftaligi test edersek tekrar dahil olurum.

Ytd.
member
Activity: 756
Merit: 17
Bitcoine 10 bin bile fazla şuan ne 50 bini Smiley 50 bin doları kim kaybetmiş biz bulup bitcoin alacağız.

200 haftalık ortalama 8.800 bitcoinin hakkı odur Smiley 2030 yılına kadar trade et 200 haftalikta al zirvede çak Smiley uzatma 2030 dan sonrası tufan.

Ytd.
200 haftalık ortalama genelde bitcoinin tepki gösterdiği yerler. 50 haftalık ortalama daha iyi bi gösterge olabilir bence.
legendary
Activity: 2506
Merit: 1505
Yani gelecektir gelecektir ama yine de ani bir şok olması lazım yani 29000 civarından 50000 e oradan 80000 e umarım gönlünüzce olur umarım gelir zararlarınız kapanır  ama zor oldukça zor  kolay gelsin.

Kimin zararı kapanır arkadaşım? Bitcoin tarihinin zirvesinde zaten, herhangi bir fiyattan alan kimsenin zarar etmesi mümkün değil. Smiley

Teramit nokta atışı yapmış 2018'den demiş 2020'de beklenen geliyor diye. Şimdi hepimize sadece bu durumun keyfini çıkarmak kalıyor.
member
Activity: 1008
Merit: 19
Backed.Finance
Yani gelecektir gelecektir ama yine de ani bir şok olması lazım yani 29000 civarından 50000 e oradan 80000 e umarım gönlünüzce olur umarım gelir zararlarınız kapanır  ama zor oldukça zor  kolay gelsin.
full member
Activity: 686
Merit: 104
ben de zamanı gelince böyle bir post açmayı sabırsızlıkla bekliyorum o fiyatları gerçekten görür müyüz bilemem ama 50bin dolar olduğu zaman yaşanacak şeyleri az çok tahmin edebilirim çıldırırız Cheesy
hero member
Activity: 1582
Merit: 520
Ben bu piyasanın içinde olduğum sürece sürekli dalğalanmalar yaşandı bitti gitti denildi tekrar yükzeldi , 20 binde iken 100 000 olacak denildi 3 bine düştü yani söylediğin 50 bin dolar seviyeleri gelecektir ama bu noktaya gelinceye kadar çok kişi hem gülecek hem ağlayacaktır . Bitcoinde fırsatlar bitmez bana göre bu fırsatların varlığı BTC yi çekici kılıyor .
member
Activity: 279
Merit: 10
bitcoinin 50bin dolara geldiği seviyede piyasaların hareket durumunu tahmin bile edemiyorum cennet bahçesi gibi olur galiba işte o zaman burada işler çok değişir.
sr. member
Activity: 1176
Merit: 305
Sizin tercihiniz ama bence;
Bir gün gelirse 50 bin dolardan bitcoin hadi almayın demeyimde dikkat edin arkadaşlar üzülürsünüz. Alsanizda stop koyun evet belki 70 bin dolar bile olacak ama stop koymayı alıskanlık edinin ogrenin. 50 binden bitcoin almak büyük risk sizin risk algınızı bilemiyorum tabi. 50.000 binden alıp 100.000 mi 1.000.000 mu bekliyorsunuz artık.

Fakat terste kalırsanız 3-4 yıl siz bitcoin yükselecek diye beklerken milyon tane fırsat yanınızdan geçer gider. 20 binden alıp hala bekleyen varmıdır bilmiyoruz ama adamlar 3 yıla girerken hala beklemedeler önümüzdeki hafta bekleyisleri son bulacak gibi. 4. Yılda da kara gececekler muhtemelen.  

Adamlar 4 sene sonra ilk kez kar edecekler resmen  altcoinleri söylemiyorum bile gaza gelmeyin teknoloji devrim dijitalizm derken paraları balinalara kaptırmayın.

Benim bitcoin alış seviyem belli, herhangi bir fiyat falan yok bende, fiyat olarak 200 haftalık ortalamaya değdiğinde alırım bitcoini. Şuan bu ortalama 7250 dolar seviyesinde yarın başka bir seviye olur bilemiyorum artık . Bitcoin benim için artık çok pahalı. Çok daha uygun ucuza ürünler var piyasada. Olursa 200 haftalık ortalamaya tekrar gelirse bir miktar alabilirim.
legendary
Activity: 2184
Merit: 1131
hala çok iddialı ama güzel bir konu olmuş üstat, gerçekten tebrik ederim. böyle iddialı ve ironi dolu yaklaşımları da ayrıca seviyorum. 50, 100 ve hatta 200 mümkün ama zamanlama konusunda emin değilim. kazansam da, kaybetsem de bitcoin'in takipçisi olmaya ve aşağı yönlü fiyat dalgalanmalarında ağlamamaya devam edeceğim. :) zaten bu piyasanın eğlencesini çılgın fiyat hareketleri oluşturuyor ve ben de eğlenceyi seviyorum. :)
legendary
Activity: 1865
Merit: 1387
The Last Cryptocoin Burner
Konuyu tekrar hortlatalım malum, insalara 100bin geliyor diyoruz nasıl yani diyorlar , biz bunları yıllar önce demiştik , bir iki hafta içinde bu rakamlara geldi geldi gelmedi bir iki ay sonraki randevu da gelir. Bitcoini kaçtan alacağınızadeğil kaçtan satacağınıza odaklanın
jr. member
Activity: 490
Merit: 4
Bunlar güzel düşünceler olma ihtimali de yüksek şeyler ama aynı zamanda tersi de olabilir. Bitcoin 100-200 dolarlara da düşebilir bu ihtimali gözardı etmemenizi tavsiye ederim.
jr. member
Activity: 462
Merit: 1
arkadaşın elf gözleri 2020 2021 yıllarını görerek başlık açtırmış galiba. çok güzel bir temenni tabii ki bu arada. hepimiz bekliyoruz.
newbie
Activity: 72
Merit: 0
gelecekte bu olanları konuşup güleceğiz" klişesi gördüğümde hemen anlarım Cool yani ben sanmıyorum bu kadar kısa zamanda bunların olacağını ama yine de siz bilirsiniz.
jr. member
Activity: 322
Benim bu piyasada kalma sebebim de bu. Hangi fiyattan alırsan al 1-1.5 sene sonra o fiyatın bir hayli üzerinde oluyor yatırım yaptığın coin. Eğer çıkabiliyorsan o fiyatlara gelince seni vezir eder bu piyasa.
jr. member
Activity: 252
geçen senelerdeki btc rallileri ile şu andaki dump ve devam eden durumlar arasında bariz fark var. geçmiş senelerde birkaç borsa hacklenir, btc sallanırdı. 2018 bildiğin herkes btc yi manipüle etmeye çalışıyor. işte ether vadelileri örneğin, oradan da altlar mı batırılmak isteniyor bilmiyorum.

ben 50 bin dolar için baya bir zaman var derim.
jr. member
Activity: 378
Bu kripto piyasasının en önemli unsuru ve belirleyici unsuru olan bitcoin hangi rakama düşerse düşsün tekrar eski zirve rakamlarına geri dönecektir,belki süre olarak uzun sürsede bu işin uzun bir maraton olduğunu unutmamak lazım.
sr. member
Activity: 1596
Merit: 268
Geçmişte yaşanmış olaylara bakılarak böyle fikirlere sahip olabiliyor insanlar evet ama neyin ne olacağı belli olmaz bu piyasada. Belki de zirve 30 bin dolardır bitcoin için. O yüzden 50 bin doları görmeden böyle konuşmak yanlış olur.
jr. member
Activity: 448
Merit: 2
bir an beynim yerinden çıkacak gibi oldu. piyasada boğa vardı da bizim mi haberimiz olmadı diye. yazı güzel ve benim de beklentim bu şekilde.
newbie
Activity: 3
Merit: 0
bu fiyatlardan almak bedava o zaman, peki ya daha da fazla düşerse, ve hiç toparlanmazsa fiyatı??
Pages:
Jump to: