Pages:
Author

Topic: 50 bin dolardan btc alanlar üzülmesin yine yükselecektir - page 5. (Read 1763 times)

newbie
Activity: 217
Merit: 0
bitcoinin 50 bin dolar olduğunu bir görelim de ondan sonra düşünelim.bence bitcoinden önce başka bir coin o seviyelere gelecek..
full member
Activity: 322
Merit: 101
https://owloper.com
Bitcoin fiyatlarına bakıldığı zaman sene bazında her zaman kazandırmıştır. Bu sene biraz üzmüş olabilir ama her zaman kazandıracak bir iş de olmaz zaten. Bizler uzun vade bekleyelim dedik. Milletin uzun vade anlayışı 3 ay olmuş. 3 ayda ana paranı 2 katına çıkartığın zaman elbette Dünya bu dengesizlik karşısında kötü etkilenecektir. Biraz daha realist olalim.
Kaybeden olmalı ki kazanan da olsun. Bunu unutmadan hareket etmek lazım.

Gayet doğru insanlar 2017 de %125 karlara alıştı, airdroplardan güzel paralar kazanmaya alıştı bu yüzden 3 ay uzun vade gibi geliyor. Sabredenler gene kazanacaktır.
jr. member
Activity: 378
Merit: 1
Bitcoin bu her zamna her fiyattan alını yasasını ilk defa 2018 yılında çiğnedi ,biraz bekletecek fakat sonunda tekrar yüzleri güldürmeye devam edecek ,bu iş uzun bir maraton .
newbie
Activity: 30
Bitcoin fiyatlarına bakıldığı zaman sene bazında her zaman kazandırmıştır. Bu sene biraz üzmüş olabilir ama her zaman kazandıracak bir iş de olmaz zaten. Bizler uzun vade bekleyelim dedik. Milletin uzun vade anlayışı 3 ay olmuş. 3 ayda ana paranı 2 katına çıkartığın zaman elbette Dünya bu dengesizlik karşısında kötü etkilenecektir. Biraz daha realist olalim.
Kaybeden olmalı ki kazanan da olsun. Bunu unutmadan hareket etmek lazım.
member
Activity: 448
Merit: 10
Sabredenleri ödüllendiren bir piyasaydı bu kripto dünyası ,fakat 7 aydır sabır gösterip bekleyenlerin ellerinde ki değerler neredeyse sıfıra indi ,görünen o ki biraz daha beklemek gerekecek .
newbie
Activity: 59
neden olmasın illaki fiyatı bir gün çıkacak ama ne zaman belli değil tabiki bilemezsinde burada tek yapmamız gereken ufak ufak btc miktarını arttırmak.
sr. member
Activity: 588
Merit: 251
Piyasada tecrübesi olmayan arkadaşlar bu yazıdan sonra da  eminim gene en ufak düşüşte gene ne olacak bu piyasa , batıyoruz,sahtekarlık.... demeyi bırakmayacaklar sonundada elindekileri panikle sattıkları için pişmanlık duyacaklardır  ama piyasada tecrübesi olan arkadaşlar  bugünü fırsat bilip elindekileri arttıracaktır .
sr. member
Activity: 686
Merit: 257
2020 yılına bir kaç bitcoinle olsun gireceğim kısmetse, sonradan başını taşlara vuranlardan olacağıma kenara koyacam bitcoini, akışına bırakacam olayları.
newbie
Activity: 56
Süreç bence oldukça olağan bir yol izliyor. Mevcut değerlerin katlanması için yeni değerler ve yeni piyasalar lazım. Yani muhakkak ki her düşüşün bir yükselişi oluyor ama sabır içten içe en ciddi problem yaşadığımız duygumuz. Sabır etmek için belki sizin kadar vakit geçirmek, belki sizin kadar tok olmak gerekir ama bunu ancak zamanla öğreneceğiz.
full member
Activity: 602
Merit: 100
Balinaların insanların umut direncini kırmada çok sabırlı olduklarını ve yeni yöntemler denediklerini daha belirgin görmekteyiz. Bize düşen daha önce yaşanan acı tecrübeleri tekrar tecrübe etmeden uygun pozisyonu almak.
member
Activity: 560
Merit: 11
bir ara evini, arabasını satıp da tüm parası ile bitcoin alan hollandalı aile vardı. ne oldu onların akıbeti. ormanda mı ne yaşama kararı almışlardı. dump günlerinde hala satmadılarsa tabi. 50 bin dolar bitcoin için uçuk değil, zaten rayına oturdu gibi. ağırdan alıyor.
member
Activity: 336
Merit: 10
Ha gayret 2020 yılına bir buçuk sene kaldı ,bitcoinin 50 bin dolar olması zaten 2020 yılından önce pek mümkün gözükmüyor ,Asıl önemli olan nokta 2020 ye kadar kaç kişi sabredecek.
legendary
Activity: 2562
Merit: 1481
Aaah ah. Bizim şirkette bir abi vardı mutlaka bitcoine yatırım yap demişti. Onu dinlemedim gittim 46 bin dolarken girdim. Şimdi oturdum ağlıyorum altı aydır 30 bin doları geçemedik...
newbie
Activity: 70
2018 ocak başında alım yaptığımda 16 bin dolardı. şimdi 6300 dolar seviyelerinde. İnşallah en kısa sürede toparlar da yüzümüzü biraz olsun güldürür. Nerde kaldı boğalar artık bir an önce arenaya çıksınlar bi zahmet.
full member
Activity: 322
Merit: 100
Yükli bir şekilde yatırım yapanlar sakın üzülmesin bence kesinlikle bu işin sırrı sabırdır biraz daha bekleyin bir anda tekrar fırladığı zaman en tepelere yine yüzünüz gülecektir:)
sr. member
Activity: 476
Merit: 251
Bitcoin ve kripto piyasasının bir kaç yıl içinde için çok yüksek rakamlara taşıyacaklarını düşünüyorum, 2020yi de beklerim şahsen 2025ide acelem yok sonradan pişman olmak istemiyorum.
newbie
Activity: 56
Ne ekersen onu biçersin diye boşuna dememişler, zamanında bunu iş olarak görüp önemseyenler önemli imzalarına bırakarak buradan ayrıldılar, onların izinden bazı şeyleri değiştirerek geliştirerek bizler de başarmayı amaçladık, elbette onlarda bu işe araştırarak başladılar. Geleceğimiz neden onlardan bile parlak olmasın ki ?
newbie
Activity: 75
Dostumuz diyor ki uzun vadeli yatırımcılar bu piyasada kendilerine yer edinilebilirler , kısa vadeliler çöp olup psikolojilerine yenik düşüp elindekileri satacaklardır ... ve bitcoin sürekli artacaktır.
newbie
Activity: 224
yükselecek belki ama kim dayanabilecek?kenarda ki parasıyla yatırım yapan her zaman kazanıyor ama günlük olarak geçineceği parayı artırmak isteyenler hep sıkıntıda.
Pages:
Jump to: