Pages:
Author

Topic: 50 bin dolardan btc alanlar üzülmesin yine yükselecektir - page 4. (Read 1763 times)

newbie
Activity: 98
Merit: 0
Çok haklısınız. Geçen sene neler konuşuluyordu bu sene neler konuşuldu ve bundan sonraki yıllarda neler konuşulacak. Yine üzülen sevinenler olacak tabi ama fiyatlar hep yükselerek gidiyor
newbie
Activity: 196
şimdiki rakamlar çoğu insanın 1 bitcoin alabileceği rakamlar.ama bu 50 bin dolar olursa 1 btc alabilecekler baya azalacak.o yüzden bitcoinin bu kadar yükselmesi bana ütopik geliyor.elbette 0.001 bitcoin de alınabiliyor ama bence psikolojik etkiyi de düşünmek lazım.
member
Activity: 350
Merit: 11
Bitcoin ile ilgili 2 önemli madde okumuştum ilki ,bitcoin her zaman her fiyattan alınır ,ikincisi bitcoin hangi rakamdan aşağı düşmüş olursa olsun mutlaka tekrar o rakama geri dönecektir.
newbie
Activity: 71
Mantıken tekrar gördüğü yerlere gelir.
full member
Activity: 490
Merit: 100
Bu piyasanın kilit noktası zaten şu düşerken al yükselirken sat ve anahtar kelime ise sabır sadece sabretmek bir yerden borç harç alıp girmeyin bu piyasaya sadece paranızı çöpe atarsınız.
sr. member
Activity: 509
Merit: 253
umarım 2020 yılına gelince Bitcoin 50 bin dolar olur. Bitcoin yükselmeye devam eder. bitcoin her zaman sürpriz yapar. yeni ath vakitlerinin yaklaştığını düşünüyorum. Bitcoin her fiyattan alınır asla zarar ettirmez.
newbie
Activity: 182
20 bin dolar aşılsın da 50 bini bırak 100 bine yükselsin, bu yüksek rakamlardan alıp da tecrübe kazananlar bence yine üzülmez. Dolarda, TL'de duran bu boğa dalgaları sırasında parası ucuzluyor valla. Doğru zamanla hayatta kurtarır. Nereden hodl edileceğini biliyorsun kralsın.
newbie
Activity: 168
sonraki tepe 50 bin dolar mı olacak. 1000 dolardan başlayan ralli de 1000 dolar ufacık hale geldi. Sonraki 20 bin doları ufacık hale getirecek rekor olabilir. İşte sene sonuna kadar 100 bin dolar diyenler var. Ben çok uçuk buluyorum. 2020'ye kadar belki.

50 bin değil fakat ben 100 bin dolardan keskin dönüş yapacağından yanayım.
newbie
Activity: 168
Bitcoin tekrar yükselişe  geçecek ve yeni ath ler yapacaktır ,fakat öncelik ile yeteri kadar bekleyecek zamanınız ve uzun vadede tutabilecek yatırımınız olmalıdır.
newbie
Activity: 84
olay basit arkadaşlar. teknolojiye güveniyor musunuz güvenmiyor musunuz?
jr. member
Merit: 1
Arkadaşımız çok güzel yazmış , resmen yarınlara hitap eden bir konuşma metni hazırlamış sadece bu metne güvenerek bile yatırım yapabiliriz diyorum ben şahsen.
full member
Activity: 721
Merit: 100
Evet böyle bir mantık var 20 k dolardan btc alanlar dahi kazanacak belki ama ne zaman kazanacaklar yatırım süreli dikkate alınmalı. Sonra sabır herkesin harcıda değil.
full member
Activity: 322
Merit: 101
https://owloper.com
Sabredenleri ödüllendiren bir piyasaydı bu kripto dünyası ,fakat 7 aydır sabır gösterip bekleyenlerin ellerinde ki değerler neredeyse sıfıra indi ,görünen o ki biraz daha beklemek gerekecek .
Aynen öyle arkadaşım , işte bu kadar bekleyip ufak bir panik halinde elindekileri satıp çıkanlardan olamamak lazım doğru kararlar vermek panikten uzak durmak lazım.

Bunun için 5 yıl boyunca hiç ihtiyaç duyulmayacak yada kaybedilse bile koymayacak bir paraya sahip olmak ve o parayı yatırmak gerek buda bir çok insan için küçük miktarlara denk geliyor.Evet hala yatırım yapılabilir fakat küçük yatırımcılar için durum eskiye göre biraz zor.
newbie
Sabredenleri ödüllendiren bir piyasaydı bu kripto dünyası ,fakat 7 aydır sabır gösterip bekleyenlerin ellerinde ki değerler neredeyse sıfıra indi ,görünen o ki biraz daha beklemek gerekecek .
Aynen öyle arkadaşım , işte bu kadar bekleyip ufak bir panik halinde elindekileri satıp çıkanlardan olamamak lazım doğru kararlar vermek panikten uzak durmak lazım.
jr. member
Activity: 406
Merit: 1
20 bin dolardan bitcoin alanlar 2020 yılına kadar sabrederlerse bitcoin eski fiyatına ve daha yüksek rakamlara ulaşacağını düşünüyorum , bu iş uzun bir maraton.
newbie
Activity: 44
uzun süredir burada olduğu için her sene yaşanan belli başlı psikolojik sorunları fark etmiş ve onlardan da birisine değinmiş. Bunu okuyunca bu durumun daha önce de olduğunu ve o zaman nasıl geçti ise yeniden geçeceğini anlayabiliriz. Bu sefer belki biraz daha zor olacak ama yinede geçecektir.
newbie
Activity: 70
Adam 2020 yi öngörmüş helal olsun Cheesy , anlattıkları her devirde her döngüde yaşanan şeyler kripto para piyasası böyle bir piyasa aynen dediği gibi düşünce ona buna kulak asmayın.
newbie
Activity: 196
gerçekten bitcoin 50 bin dolar olacak mı.buna gönülden inanıyor olsam şu an varımı yoğumu satıp bitcoin alırım.5 sene sonra bile olsa şimdikinin 10 katı mal varlığım olur..
member
Activity: 336
Merit: 10
Bitcoin ve kripto piyasası ,ne zaman güldüreceği ne zaman süründüreceği belli olmuyor ,tam battı artık derken bir bakıyorsun yükseliş başlamış ,fakat bu son seferki düşüş fena darbe vurdu.Bundan sonra 50 k ya yol almak üzere.
jr. member
Activity: 238
Merit: 4
W12.io ▬ Blockchain protocol
50k seviyelerine ben bu sene içerisinde ulaşılabileceğine çok ihtimal vermiyorum ama sabretmeyi bilen ve piyasayı sıkıca takip eden birisi illa ki yatırımını bir zaman sonra kurtaracaktır.
Pages:
Jump to: