Pages:
Author

Topic: 50 bin dolardan btc alanlar üzülmesin yine yükselecektir - page 8. (Read 1711 times)

newbie
Activity: 126
Merit: 0
Bu konuşmaların geçeceği günler çok uzakta değil. Ama ne kadar kısa olursa olsun bugünleri çabuk unutacaz ve ozaman da bu karamsarlıkta olacaz. Anlık duygular anlık kararlar
full member
Activity: 1302
Merit: 115
Pepemo.vip
Geçmişte bunlar yaşanmış ve buna benzer başlıklar da mutlaka çokça açılmıştır.
O günler kripto paralara sahip çıkanlar kazandı, bu bugün de böyle olacak  Smiley
sr. member
Activity: 672
Merit: 253
Kripto piyasasında yatırımcının vade sorunu büyük problem, diğer piyasalarda uzun yıllar sürecek bir kazanç bazen bir günde bazen bir ayda tam da burada kazanılıyorken kime sorsanız memnuniyetsiz, acilen düşerken de kazanmayı öğrenmeye çalışmalıyız.
sr. member
Activity: 735
Merit: 251
Bir kaç yıl sonra böyle başlıklar görmemiz yüksek olasılık, tıpkı geçmiş yıllarda olduğu gibi. Ucuza satmadığımız sürece zarar etmemiz sözkonusu değil, sabırlı olmak lazım.
member
Activity: 308
Merit: 10
Yüksek seviyelerden alım yapınca bekleme süresi de onunla orantılı bir şekilde uzun oluyor malesef. Sabırlı olanlar kazanıyor sabredemeyen kaybediyor bekleme süresinde. Özellikle bu sene ki gibi bir döneme denk gelinirse.
member
Activity: 406
Merit: 14
Çok güzel mesajlar içeren başlık hocam tebrik ederim. Aynen dediğin gibi bu iş bilmezler gelip ağlayıp duruyorlar. Kardeşim bir yatırım aracı sürekli kazandırabilir mi? İlla kaybedenler olacakki bizler kazanalım. Bu para biriminin önü alınamayacak bunu bilenlerde kazanacak. Bilmeyenler başını duvarlara vuracak.
newbie
Activity: 168
Bitcoini kaç dolardan aldığımız çok önemli değil önemli olan boğa sezonunu yakalayıp hedeflenen karları yapıp oradan başka geçerek karlılığı sürdürmek önemli bence.
jr. member
Activity: 252
Merit: 5
Cok uzun vadeli dusunceler bence bunlar oyle bir iki yilda zor bence belki 2023e dogru 100 bin dolara kadar yukselebilir fakat uzun surse de imkansiz degil bence.
newbie
Activity: 98
 Çok umut verici bir yazı olmuş umarım dediğiniz gibi iki sene sonra dediğiniz gibi 50bin doların düşük olduğunu hatta bitcoinin öldüğünü bittiğini düşünüyor oluruz
member
Activity: 308
50 bin dolardan aldığımız günlerde olur insallah 50 bin tl demek istedin herhalde. Piyasanın içinde olan herkesin beklentisi de piyasanın elbet yükseleceği yönünde bundan kim senin şüphesi yok ama ne zaman olacak önemli olan o.
newbie
Activity: 126
Ben de yüksekten alanlardanım ama yükseleceğini ben de düşünüyorum sabırlı olup bekleriz ve daha fazla kaynak buldukça alıp ileriyi bekleriz
legendary
Activity: 1666
Merit: 1030
Seviyorum böyle tecrübeli arkadaşları.
Evet daha öncede gördük ondan öncede gördük ondan öncede gördük
sürekli bir döngüyle hareket ediliyor.
Malesef ki malesef .Dünya çapında o kadar yaygın değil bitcoin kullanımı.
Eğer yaygın olsaydı iyi bir zirvede stabil olurdu.Mesela 50 bin dolar
member
Activity: 728
Trphy.io
Bu tip erimeler daha önceden de olmuş ve yine bu güne benzer senaryolar yaşanmış.
Günün sonunda kripto paralar yine şahlanacak ve ederi değerlerini bulacaklardır.
jr. member
Activity: 224
Merit: 4
bu balinaların 20 bin doları gölgede bırakacak girişimlerini merakla bekliyorum. bence yaparlar. neden yapmasın ki. geçmiş grafiklere bakın yeter. 2010'dan itibaren kaç defa yapmışlar. bunların bekleme modu maksimum 2 sene gibi o kadar da kalmayabilir gerçi.
member
Activity: 350
Merit: 11
Bir zamalar kripto piyasası ve bitcoin için bir yazı okumuştum ,bitcoin her zaman her fiyattan alınır ,beklemesini bilirsin muhakkak kazanırısın , 2020 ye kadar sabır arkadaşlar .
newbie
Activity: 140
Aç gözlülük vs. dememek lazım. Herkes parasını yatırıyor ve tercihler yapıyor. Kimisi kısa süreli alım satım kimi de uzun vadeli düşünüyor
jr. member
Activity: 252
Merit: 6
İnsanların aç gözlülüğü yüzünden bu şekilde yönlü para çıkışlarını görüyoruz. Btc nin daha fazla değer kazanmasının önünde bir engel olmamasına rağmen balinacılar psikolojik savaş yapıyor. Bunu göremeyenler elinde ne varsa satıp adamların ekmeklerine yağ sürüyor.
newbie
Activity: 168
fiyat ekranını açtığınızda sağ tarafta grafiği küçülten minicik yapan bir yer vardır. onu iyice kısın. grafiğin çok üzerine atacak şekilde yine kendisini fırlatacak. bunu belki dip yaptı ve ralliye şu an başladığı için belki ralli gibi başlatıp 6 binin altına yine inerek, iyice bıktırarak başlatacaklar. gelecek 10 yılda btc nin bu 6 bin lerde sürünme durumu bana pek olası gelmiyor.
member
Activity: 364
GR
Kesinlikle olacaktir.  Hatta 80 binden alanlarda uzulmesin 80 binede gelecek.  Ama sabir etmek lazim.  Belki 6ay belki 1 sene. 
legendary
Activity: 1218
Merit: 1291
Balinalar herkesi ters köşeye getirip shorttan para kazandılar üstelik Mt Gox satislari ve regülasyon dönemi sayesinde de piyasa düzelecek diye long girenleri her defasında patlattılar. Herifler fiyatı bir miktar yükseltip lobglarla ugraşıyor fakat Mt Gox olayı bittikten sonra bu kadar kolay şekilde longları patlatamazlar ve fiyat hizla eski haline geri döner.

Bu bize şu konuda tecrübe oldu; bu piyasada sadece yükselisle para kazanilmiyor, duserkende para kazanan birileri var.. Yani bir dahaki yukselis trendinde yine longları patlata patlata gidecekler. Herifler insanlarin elindeki BTCyi somurdu resmen.
Pages:
Jump to: