Pages:
Author

Topic: 500bin$'ınız olsaydı bu piyasada ne yapardınız? - page 3. (Read 5939 times)

full member
Activity: 616
Merit: 118
tamamı ile ekran kartı alır rig kurarım 1 yıl içerisinde paramı gelir alır o para ile gerçek yatırım yaparım geri kalan kartlar ile de gider paşalar gibi yaşarım.ç
jr. member
Activity: 84
Merit: 1
ICO araştırmaları yapıp beğendiğim projelere yatırırdım sonra milyon dolarlara çıkması işten bile değil. Tabi kendi param olsa yaparım YTD
full member
Activity: 286
Merit: 100
Öyle bir param olsa bu piyasada olmazdım.emekliligimi çoktan ilan ederdim.Belki hobi olarak bu paranın sadece 100bin$ ile marketcapteki bulunan ilk 5 büyük coine yatırım yapardım.
newbie
Activity: 123
Merit: 0
Her şeyin ilacının zaman olduğu ile ilgili dilimizde güzel özdeyişler var. Postunuzu okudum elinize sağlık ama ben de zamanın ilaç olacağını savunuyorum.
sr. member
Activity: 742
Merit: 260
ekibi çalışan geleceği parlak coinlerin masternode'unu kurardım bol bol diye düşünüyorum ben kesinlikle, ya da uzun vade al beklet yapabilirdm
member
Activity: 448
Merit: 33
500.000 Dolar ve coin yatırımı? Hiç tavsiye etmem.
Her zaman dediğim şey şudur: Bu piyasada kaybettiğinizde üzülmeyeceğiniz paraları yatırmanız.
Haa derseniz ki, 500.000 Dolar kaybetmek beni üzmez, o zaman iş değişir.
Reel sektörlerde 500.000 doları 2 yıl içinde 3/4 katlamak şu devirde çok kolay.
100 milyon doları olan birisine sormuşlar ''Bu parayı nasıl kazandın'' diye? Adam da demiş ki: ''1 milyon dolar oluncaya kadar paramın hesabını tek tek verebilirim ama 1 milyon dolardan sonrasını bende hatırlamıyorum''
yani reel sektörde yeter ki yatırımcı olduğunuz bilinsin, birileri size mutlaka ulaşır..
legendary
Activity: 3150
Merit: 1516
500.000 doların 2 milyon lira yapıyor. Güzel bir ev zaten bu paraya satılıyor Ankara - İstanbul da
Rakam küçük. Gözünüzde büyütmeyin.

Havadan elime geçse 100.000 doları ile bir dizi ameliyat geçiririm.
100.000 doları ile elimde bir liste var onları temize havale ederim.
Kalanını da eş dost tanıdıklarla ezerim.
40 ından sonra gelen servetin ben taaaa...

Konu sahibine not: bu konu proje konusu değil, konu dışı başlığına taşıyın konuyu.
newbie
Activity: 133
neler yapmazdım ki offf çok iyi para.
member
Activity: 252
Merit: 10
daha önce hiç 500bin dolar ile yatırım yapmadığım için 100bin$ btc'de 300bin$ eth'de kalır 50 bin dolarını çeker kenara koyarım. 50bin ile de trade yaparım.

o paraya hakim oldukça yatırımımı arttırırdım ve hodl yapacak birkaç coin bulurdum o döneme kadar.
member
Activity: 62
o parayı çatır çatır yerdim. bu piyasadan da uzak dururdum. ne işim olur 500k. dolarım olsa parayla. insan fazla aç gözlü olmamalı.
full member
Activity: 546
Merit: 100
Düşünmeden çekerdim çünkü o kadar paranın ufak bir kısmını bile kaybetsem üzüntüden aylarca kendime gelemezdim. O kadar paraya yön vermek için biraz daha zengin olmam lazım Cheesy
full member
Activity: 252
Merit: 103
150k faize yatırılır
100k super sport araba alınır
250k super lüks deniz manzaralı ev alınır
Keriz olan böyle dandik bi piyasaya parasını bağlar ben bağlamam. Adam gibi hisse senedi alırım şimdiki pump dump oyunları dönen borsaya para yatırcağıma

Faizden hayır gelmez. Hayddan Gelen Huya Gider.
100K Sport araba ne alıyorsun vergisini ödiyemessin boşver.
250K Süper lüks bir ev en azından saçma geliyor inşaat sektörüne el atılabilinir. Mütahitler iyice saçmaladı %330 oranlarında kar markajı ile çalışıyor.
Hisse senetleri mantıklı olabilir ama her zaman kazandıracağı kesin değil . Aselsana yatırım yapabilirsin Cheesy

hero member
Activity: 784
Merit: 502
150k faize yatırılır
100k super sport araba alınır
250k super lüks deniz manzaralı ev alınır
Keriz olan böyle dandik bi piyasaya parasını bağlar ben bağlamam. Adam gibi hisse senedi alırım şimdiki pump dump oyunları dönen borsaya para yatırcağıma
member
Activity: 564
Merit: 19
Büyükten küçüğe yazıyorum:

250000 USD'yi USD olarak saklarım
100000 USD külçe sertifikalı olarak saklarım
100000 USD lansmandan İstanbul'da gayrimenkul alırım
Son olarakta kaybetmekten hiç üzülmeyeceğim bir miktar, 50000 USD'yi kripto borsalar için kullanırım

Niye böyle? Risk peşinde koşan bir adam değilim...
newbie
Activity: 68
Şuan para girişi olsaydı herhangi bir coin minumum 10 kat kazandırırdı. Sonra çekerdim tüm parayı borsadan
member
Activity: 63
bu para müthiş yatırım fırsatları sunar
member
Activity: 653
Merit: 11
Whitepaperi olan icosu yapilmis ve sonra dibe vurmus olan 50 adet 1000 satoshi'nin altinda olan coin bulup onlari satin alirdim...Sonrada her pump goren coini satar dump yediginde tekrar alirdim  Grin Grin Grin
member
Activity: 108
bitcoin ve ethereum alırdım tamamı ile hiç düşünmeden
sr. member
Activity: 798
Merit: 277
MNX alır, haftalık, aylık stakeler ile TR bankalarının 1 yılda verdiğini 1 ayda kazanır keyfime bakardım...

Ya da hiç uğraşmayayım dersem BTC alır ledger'a atar unuturdum 2 sene sonra minimum 2M dolarımı ne yapacağımı düşünürdüm...
full member
Activity: 238
Merit: 105
Dostum başlığı ilk açtığında o parayla BTC alsan şuan zaten bu düşülere rağmen neredeyse 4 katı kar vardı. Bu kadar kısa sürede neye mining yapsan bu kazancı sana vermeyecektir.
Pages:
Jump to: