Pages:
Author

Topic: 500bin$'ınız olsaydı bu piyasada ne yapardınız? - page 7. (Read 5939 times)

hero member
Activity: 630
Merit: 503
Ayvalığa yerleşirdim.

Akşamları gün batarken rakı balık yapardım deniz manzarasında.

Haftanın bir günü nereye parkettim aracımı acaba yerine garajımda hobi olarak yıkardım detaylıca.

Sonra eski bir antika araba alırdım onu adam etmeye çalışırdım e-bay vs gibi sitelerden aldığım parçalar ile.

Küçük bir tekne alırdım balık tutmak ve keyif yapmak için.

2 milyon TL yapıyor neredeyse ve kefenin cebi yok.

Hocam emlak fiyatları aldı başını gidiyor dolar olmuş 4 lira, hayallerinizin büyük bir kısmı gerçekleşmez bence bu parayla Smiley bunun yanında hayal gayet güzel, her emeklinin isteyip yapamadığı türden
full member
Activity: 742
Merit: 140
Ayvalığa yerleşirdim.

Akşamları gün batarken rakı balık yapardım deniz manzarasında.

Haftanın bir günü nereye parkettim aracımı acaba yerine garajımda hobi olarak yıkardım detaylıca.

Sonra eski bir antika araba alırdım onu adam etmeye çalışırdım e-bay vs gibi sitelerden aldığım parçalar ile.

Küçük bir tekne alırdım balık tutmak ve keyif yapmak için.

2 milyon TL yapıyor neredeyse ve kefenin cebi yok.
member
Activity: 98
Merit: 10
"Akche, Türkiye'nin Dijital Parası"
Bitcoin alırdım.
hero member
Activity: 630
Merit: 503
500 bin dollar birçok coinin fiyatını etkileyebilecek bir tutar. bir exchangede bir token belirlenip pumplanıp belli bir karla satılabilir ama en güzeli at btc'ye kafan rahat olsun Smiley
legendary
Activity: 1120
Merit: 1003
Smiley ne güzel olurdu . beklerdim 4 tl olunca bozardım 2 btc alır ufak ufak Cheesy pokerde yerdim kalanı ile de borsadan kağıt alır akdeniz kaanasına g,ider 1 sene tatil yapartdım sonra foruma devam yerdik o pğarayı
legendary
Activity: 1288
Merit: 1110
Bu gönderinin paylaşıldığı tarihte 500 bin dolarlık bitcoin alan herkes 750 bin doları olmuş olurdu. 4 sayfada %50, hiç fena değil Smiley
member
Activity: 69
l'argent est mon étape
%70 bitcoin %20 altcoin %10 ico olarak bir dağıtım yapar, altcoin ve ico gelirleriyle elimdeki Bitcoin miktarını arttırırdım.
full member
Activity: 252
Merit: 100
The future is your Genome
SLS amg alırım bide havuzlu lüks yazlık geri kalanıda faize yatırırım yer dururum.

Faize yatırırsanız ana paranızdan yemiş olursunuz hocam ama bunu da belirtmek isterim.Yine de yapacaklarınızı beğendim o kadar param olduktan sonra yatırım yapmaya gerek yok hayatım boyunca yeter mantığı ben de öyleyim açıkcası.  Grin
member
Activity: 336
Altcoin cikartirdim. Denizdeki kum kadar coğalıyor anlamadim gitti
newbie
Activity: 12
Merit: 0
Kesinlikle güneş enerjisi işine girerdim. 4 yılda yatırdığınız para geri çıkıyor. Ayrıca ödeme tutarı yapılan yatırıma göre en azından 30 bin lira aylık ödemesi çıktığı için(aylık). Bankalar önünüze bir kırmızı halı sermedikleri kalıyor.
Enerji işinde çalıştığım için ve şu aralar 3700 projeye onay verildiği için. Anahtar teslim bende bu işi yaptığım için yeterince bilgiye sahibim. Merak edenler için sorularınızı ayrıca cevaplayabilirim.
hero member
Activity: 1078
Merit: 696
Valla bütçenin yüzde 80 niyle yavaş yavaş btc toplardım, her alım fırsatını değerledirirdim, ve bunu 1 seneye yayardım. kalan yüzde 20 si hep nakitte tutardım olası fırsatları değernlendirmek için.
member
Activity: 238
çeker yerdim şu piyasada
full member
Activity: 770
Merit: 103
şu an böyle bir durum olsa doğruca hepsini strat a yatırır 1 sene sonra en az 10 katı parayı cebime koyardıum Smiley
sr. member
Activity: 370
Merit: 250
Yeni zelandaya vatandaşlık başvurusu yapıp kendime orada bir ekip kurup ICO yapardım basit bir proje olurdu ama gerçekleşebilecke mantıklı bir şey olurdu. Büyük işlerle siz ilgilenin ben küçük işlerin adamıyım en nihayetinde bunlarla da birileri ilgilenmeli diye düşünüyorum.
full member
Activity: 367
Eğer bu işe yatıracak param ve zamanım olsa, ilk olarak bayilikleri açmaya çalışmaz mevcut çok bayili şirketlerle anlaşmaya çalışırdım örneğin kargo şirketleri. Yasal prosedürleri bilmiyorum vergilendirmesi nasıl olur ama kuyumculuktan farklı bişey gibi gelmiyor bana yani yapılacak şey bir anlamda digital kuyumculuk. Tabi bitcoin az bilindiği için çok büyük bir bayilik ağı olup ulaşılabilirliği en kolaya indirmek lazım.
sr. member
Activity: 390
Mazda MX 5 RF alırdım, üstüne birde ev alırdım.

Toplam para 1.750.000TL

EV: 500.000 TL
Araba: Mazda MX 5 RF 150.000 TL
Bankada faize yatırma: 500.000 TL
Altın: 250.000 TL
Stratis: 100.000 TL
Waves: 100.000 TL
Ethereum: 50.000 TL
Cebimde de 100.000 TL kalsın

eyv.
sr. member
Activity: 518
Son zamanlarda yeni şeyler denemeye yatkın bir psikolojide olduğum için düşündüm düşündüm cevap bulamadım. Gerçekten iş o noktaya gelirse nasıl bir yatırım yaparım, nasıl değerlendiririm netleşemiyorum. Burada hem yaratıcı hem de mantıklı fikirlerini döken arkadaşlar olmuş. Aynı netliğe ben de ulaşırım umarım. Ayrıca zaman zaman altcoinlere bile heveslenen biri olarak tüm meraklarıma bir cevap bulma fırsatım da olurdu 500 bin $'ın bir kısmıyla herhalde Smiley
full member
Activity: 210
Web Developer
500bin$ olsaydı bitcoinimi düşünürdüm, Elle tutulabilir yatırımlar yapar parama para katardım. Para akar gider değerlendirmek lazım.
full member
Activity: 336
Merit: 107
ETH: 0x1C829E7A1b5cA44cc381863e10448504e07f78e9
Bir kısmını btc ye bir kısmını altcoinlerden 4-5 tane seçerdim küçük bir kısmıyla da sürpriz coin peşinden koşardım
full member
Activity: 406
Merit: 101
500.000 Dolar param olsa; Bitcoin ve türevlerine yatırım yapacak olsam öncelikle çok ayrıntılı bir rapor oluştururdum.
Paranın bir kısmını kötü gün fonu olarak ayırırdım hiç bir şekilde tamamını yatırmazdım.
%40 Mining için ayrılan bütçe.
%20 Kötü gün fonu.
%35'ini Bitcoine yatırırdım.
%5'ini ise Ethereum ve Wawes'e yatırım yapardım.
Aslında önemli olan burada 1 milyon TL, 500.000 dolar ya da bilmem ne kadar para değil.
Kişinin oluşturduğu otoriteye bağlı olması ve doğru kararlar vermesi. En dipten girip yüksekten çıkabilmek önemli olan.
Oluşturulan portföyde yapılan yatırımlar ani karar değişiklikleriyle değil doğru sağlam ve emin adımlar ile yapılmalı.
Aman ne olacak deyipte olmadık yatırım ve kararlar toplam sermayeyi birden eritebilir. Kimse zarar yapmak istemez.
Pages:
Jump to: