Pages:
Author

Topic: 6ay içinde 10x 20x yapabilecek ALTcoinler - page 16. (Read 55885 times)

newbie
Activity: 159
Merit: 0
Bir çok coin var bu potansiyale sahip gerçekten buyuk fırsatlar olacaktır diye düşünüyorum ancak temel bir konu var daldan dala atlamamak lazım doğru plan ve hedef seçip sadık kalmak gerek diye düşünüyorum.
member
Activity: 462
Merit: 42
6 ay gibi bir sürede 10x veya 20x olur mu tam rakam olarak veremeyebilirim fakat çok ümitli olduğum coinler elbette var yatırım tavsiyesi değildir cümlesi adı altında bunları sıralamak istersem credits e çok güveniyorum. Tabi ki vazgeçilmezlerim arn ve bcpt dir ..
newbie
Activity: 42
Ico'dan çıkmış fakat borsaya girmemiş sağlam projeli coinleri etherdelta veya forkdeltadan alıp kısa zamanda 10x-20x yapmak mümkün oralarda bazen ucuza satanlar çıkıyor.
member
Activity: 126
Merit: 12
Streamr Datacoin'i tavsiye ederim.
Projesi harika, bir kaç cümleye sığamayacak derin, lütfen araştırın.
Yükselmesi için çok önemli 4 sebep barındırıyor.
+Çok aktif ve kaliteli bir ekibi var. Projeleri harika. Hayal değil gerçekleri satmak için 0 spekülasyon ile çalışıyorlar.
+Binance'a eklenecek yakın zamanda, Reddit'ten duyuruldu.
+Fortune 500 arasından 6+ ortaklık kurduklarını duyurdular. Bunlar bir anda değil zamanla açıklanacak. Bunların haricinde de İota'nın geçen yıl yaptığı tarzda orta çaplı ortaklıklar duyurulmaya başladı. Bunlardan en az 1-2 tanesinin fiyatı ciddi etkileyeceği düşünülüyor.
+Sitelerine bir sayaç eklendi, 30 gün içerisinde Streamr Marketplace yani ekibin ilk meyvesi yayında olacak.
4 gun once 1 Streamr Datacoin 0.048 USD iken an itibariyle 0.098 USD , yani 4 günde 2x yapmış durumda. Projeyi araştıran ve kafasına yatan kişiler yatırım yapabilir, üzmez gibi duruyor..

full member
Activity: 350
Merit: 110
Via, ADA, Nebl, VERGE
Neo, ETH
Belki MTH

Benim düşüncem bu. Sepet gibi sepet. Muhtemelen yapanlar bundan pişman olmayacaklar. Tavsiyemi dikkate alanlar 6 ay sonra ne kadar etmişler yazarlarsa sevinirim Tabi o kadar vefalı biri çıkarsa Smiley
EDO ve INS eksik sanki listede Smiley
full member
Activity: 532
Merit: 151
Credits bence binanceye falan girebilirse en az 5 dolar olur şuan hacimi az ve kendi blockchainlerine taşınmadılar swapa yakın en az 2x yapar
legendary
Activity: 1890
Merit: 1727
Be A Hope
Via, ADA, Nebl, VERGE
Neo, ETH
Belki MTH

Benim düşüncem bu. Sepet gibi sepet. Muhtemelen yapanlar bundan pişman olmayacaklar. Tavsiyemi dikkate alanlar 6 ay sonra ne kadar etmişler yazarlarsa sevinirim Tabi o kadar vefalı biri çıkarsa Smiley
newbie
Activity: 33
Kesinlikle wanchain, ins ve wepower bence çok iyi yerlere gelebilirler. Wanchain çok iyi fıyatlandı keşke daha çok alsaydım diyorum
newbie
Activity: 196
Valla hangisi yapar hangisi yapmaz diye ayrım yapamıyorum çünkü hiç belli olmuyor her an herhangi biri x10 yapabilir
full member
Activity: 588
Merit: 125
Bence her coin 10x yapabilir.Çünkü açıp boğa sezonundaki değerlerine bakarsanız.Çoğu coinin 10 da 1 ne veya 20 de 1 ne düştüğünü göreceksiniz.Bu yüzden çok bekleyen coin var.
newbie
Activity: 112
daha yeni yeni toparlanmaya başlayan piyasayı göz önünde bulundursak dahi artık 10 20x yapcak altcoinler çok çok zor. 2x yapsa şükür ediyoruz neredeyse
newbie
Activity: 196
bundan sonra altcoinlerde öyle 10-20ler çok çok zor imkan olarak gözüküyor. herkesin ortak beklentisi piyasanın düzelmesi ve altcoinlerdeki mevcut zararların artıya geçmesi
member
Activity: 252
Merit: 10
10x  20x yapacak coinler mi ? nerdeler  artık öyle fazla artan coin yok onlar eskidendi.  şimdi 2x yapsın yetiyor.
member
Activity: 132
Merit: 10
Valla 10x 20x'ler artık hayal 3x 4x diyorsanız onu da sadece doge yapabilir Cheesy Onun da zamanı var
sr. member
Activity: 630
Merit: 252
Unify denmıs ama unıfy 10 kat vs yaptıgında burdakı ınsanlar kazanmadı, burdakı ınsanlar o katlamaları yaptıktan sonra aldı kı onlardan bırı zamanında bendım, sonra bıkac ay bekledıkten sonra nerdeyse hıc kar etmeden sattım. Mıllete waves unıfy gıbı bır halt kazandırmayan coınlerı aldıranlara selam olsun tekrar, mıllete guvenıp alma sacmalıgını yapan bızler de akıllanmıs olduk:)
full member
Activity: 630
Merit: 101
Biraz güven tazeleme gelmesi lazım artık gerçekten 3 aydır fena yıprattı piyasa bu kadar olmaz diyordum yani daha çabuk toparlanma bekliyordum bu gece birşeyler olacak gibi.
full member
Activity: 434
Merit: 100
Bu gibi kar marjları için boğa sezonuna ihtiyacımız var. Boğa sezonu geldi mi tam bir şey demek mümkün değil fakat eğer bu yükseliş devam eder ve boğa sezonuna girersek her coin çok güzzel kazandıracak emin ol . Yüksek kazanç için Credits ve INS ye bakmanı öneririm.
full member
Activity: 490
Merit: 100
PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN
Ben her zaman ico takip ederken de düşük market capli projelere daha sıcak bakıyorum. Borsalardan toplıcağım tokenlerin de marketcapininin düşük olmasına dikkat ederim. kat yapması daha kolay oluyor haliyle. Küçük küçük marketcapi düşük olan tokenlerden sepet yapar beklerim 2 3 tanesi artı yönde hareket etse bile diğerlerini tolere edebilir.
full member
Activity: 322
Merit: 154
2009'da piyasaya giren mi vardı acaba? hangi borsadan alıyorlarmış merak ettim Smiley) bir çok coin 10x-20x yapacaktır, aksine inanan coin piyasasından çok bir şey yaşayıp anlamamış demektir.
sr. member
Activity: 658
Merit: 288
10X 20X guzel gunlerdi simdi kis geldi %10 arttimi hepimiz deliriyoruz. ben trade yaptigim hesabimi usdtye cevirdim bekliyorum %10 dusmeden almam.
Pages:
Jump to: