Pages:
Author

Topic: Amepay Bilgi Paylaşım Alanı - page 11. (Read 2330 times)

member
Activity: 854
Merit: 50
January 11, 2021, 06:13:38 AM
Bithumb cmc'de normalde de yok muydu bilmiyordum bunu. Öyleyse saçma olmuş bithumb büyük bi borsa esasında.

Yanlış anlaşılma oldu sanırım. Bithumb CMC'de var, sadece Amepay için market bölümüne eklenmemiş.
https://coinmarketcap.com/exchanges/bithumb-global/
legendary
Activity: 1554
Merit: 1334
January 11, 2021, 04:56:20 AM
İmzasına girdim tavsiyeler üzerine ama satamıyorsak bu tokenlerin gelmesinin bi anlamı yok ki. Bir süredir imzasında olan arkadaşlar gelen tokenleri bekletiyor musunuz? Yoksa başka satış kanallları mevcut mu?

Hocam satabiliyorsun. Şu an sadece BKEX borsasında deposit açık değil. Bithumb globalde deposit açık hatta orada stake de yapabiliyorsunuz. ( Galiba Bithumb globalde çok az % kalmıştı stake için, bakarsınız siz ) MXC ve bittrex yolda , şubat ayında süprzimiz var diyorlar  Grin

Sizin Tier için haftalık 20 post için 4400 AME alırsınız. Şu an fiyatı aşağı yukarı 0.01 dolar buda yaklaşık 45 dolar yapar. Bence çok iyi bir kazanç.
Fiyat coinmarketcap'te yanlış görünüyor o zaman?

https://coinmarketcap.com/currencies/amepay/markets/

AMEPAY Price (AME)
$0.02025
1.19%
0.00000051 BTC
0.00001566 ETH

Hocam şu an CMC de sadece BKEX borsasından data çektikleri için fiyatı öyle görünüyor. BithumGlobal CMC'ye eklenmemiş. Yukarıda da yazdığım gibi BKEX deposit açmadığından fiyatı orda duruyor.

Güncel fiyatını https://www.bithumb.pro/en-us/spot/trade?q=AME-USDT   buradan kontrol edebilirsiniz.

Anladım, şimdi oldu.
Bithumb cmc'de normalde de yok muydu bilmiyordum bunu. Öyleyse saçma olmuş bithumb büyük bi borsa esasında.
member
January 11, 2021, 04:51:17 AM
İmzasına girdim tavsiyeler üzerine ama satamıyorsak bu tokenlerin gelmesinin bi anlamı yok ki. Bir süredir imzasında olan arkadaşlar gelen tokenleri bekletiyor musunuz? Yoksa başka satış kanallları mevcut mu?

Hocam satabiliyorsun. Şu an sadece BKEX borsasında deposit açık değil. Bithumb globalde deposit açık hatta orada stake de yapabiliyorsunuz. ( Galiba Bithumb globalde çok az % kalmıştı stake için, bakarsınız siz ) MXC ve bittrex yolda , şubat ayında süprzimiz var diyorlar  Grin

Sizin Tier için haftalık 20 post için 4400 AME alırsınız. Şu an fiyatı aşağı yukarı 0.01 dolar buda yaklaşık 45 dolar yapar. Bence çok iyi bir kazanç.

AMEPAY Price (AME)
$0.02025
1.19%
0.00000051 BTC
0.00001566 ETH

Hocam şu an CMC de sadece BKEX borsasından data çektikleri için fiyatı öyle görünüyor. BithumGlobal CMC'ye eklenmemiş. Yukarıda da yazdığım gibi BKEX deposit açmadığından fiyatı orda duruyor.

Güncel fiyatını https://www.bithumb.pro/en-us/spot/trade?q=AME-USDT   buradan kontrol edebilirsiniz.
jr. member
Activity: 462
Merit: 4
January 10, 2021, 04:04:14 PM
Yıllar sonra girdiğim ilk ico unvanına sahip kendisi. telegram gurubunda da 34k adam var, imza kampanyası geçmişteki kampanyalara nazaran az kişi var. bountycilerin fiyata ciddi ektisi olacağını düşünmüyorum. topluluk fake değilse iş yapar gibi duruyor.

34k adamın kaçının gerçek oldugunu düşünüyorsun bana kalırsa %80inden fazlası bot telegram gruplarındakini. Bounty'den de güzel miktar dağıtıldı. Coin miktarı çok çok fazla. Ben çok bir şey edeceğini düşünmüyorum bu coinin çünkü çoğu olayı fake geliyor bana.  mesela 50milyon dolar talep Smiley
hero member
Activity: 1302
Merit: 533
January 10, 2021, 03:02:32 PM
Yıllar sonra girdiğim ilk ico unvanına sahip kendisi. telegram gurubunda da 34k adam var, imza kampanyası geçmişteki kampanyalara nazaran az kişi var. bountycilerin fiyata ciddi ektisi olacağını düşünmüyorum. topluluk fake değilse iş yapar gibi duruyor.
full member
Activity: 980
Merit: 207
January 10, 2021, 09:11:43 AM
Bende imzaya katılmak istedim ama global de ki çetenin yaptığı güzellik nedeni ile reddettiler.
Amepay ödemeyi iyi yapıyor. Bithump global de listelenmiş olması güzel bir hamle
legendary
January 10, 2021, 09:01:40 AM

AMEPAY Price (AME)
$0.02025
1.19%
0.00000051 BTC
0.00001566 ETH
member
January 10, 2021, 09:00:27 AM

legendary
January 09, 2021, 02:13:24 PM
jr. member
Activity: 462
Merit: 4
January 09, 2021, 02:09:31 PM
Valla kucoin tamamen pişmanlık bana kalırsa çünkü o borsaya giren çoğu coinler yükseliş yerine düşüş görüyorlar sadece DAI değil yani hepsi genelde böyle.
AMEPAY için kesinlikle token yakımı olmalı para etmek istiyolarsa yoksa işleri çok zor.
sr. member
Activity: 1442
Merit: 256
January 09, 2021, 08:58:26 AM
imzasına girerken , diğer imzalara istinaden daha umutluydum. fakat son zamanlarda benimde umudum daha fazla arttı ekip takvime uygun gidiyor ve herşey muazzam denilecek ölçüde düzenli ve disiplinli yapıyorlar. öncesinde bana gelenleri az bir miktara okuturum diye düşünürken şu an cüzdandan hareket dahi ettirmedim. en azından bounty bitene kadar bekleyeceğim.

Hocam sende imzanı değiş. Yoksa bu hafta AME alamazsın.
Ekibin takvime uyması her zaman fiyatı yukarı taşır garantisi vermez bence. Tek sıkıntı dolaşımdaki sayı , 250 milyon kalsa problem yok.Yok total ini piyasaya süreceklerse şu anki fiyatı max. edebileceği seviye olur.

Bountyden sonra tum dağıtım bitince ekip kalanın büyük bir kısmını yakarsa fiyatı daha da yukarı çeker bence
Dia ekibi de zar zor tüm dağıtımı yapti ama fiyatı kucoinden sonra aşağıya gitti hep. Bu ay airdrobu bitince dia da artacaktır. Bilerek bekliyor balinaları airdrop son bulunca o da gidecek tahminimce.
member
January 09, 2021, 08:43:27 AM
imzasına girerken , diğer imzalara istinaden daha umutluydum. fakat son zamanlarda benimde umudum daha fazla arttı ekip takvime uygun gidiyor ve herşey muazzam denilecek ölçüde düzenli ve disiplinli yapıyorlar. öncesinde bana gelenleri az bir miktara okuturum diye düşünürken şu an cüzdandan hareket dahi ettirmedim. en azından bounty bitene kadar bekleyeceğim.

Hocam sende imzanı değiş. Yoksa bu hafta AME alamazsın.
Ekibin takvime uyması her zaman fiyatı yukarı taşır garantisi vermez bence. Tek sıkıntı dolaşımdaki sayı , 250 milyon kalsa problem yok.Yok total ini piyasaya süreceklerse şu anki fiyatı max. edebileceği seviye olur.
full member
Activity: 770
Merit: 103
January 09, 2021, 06:04:30 AM
member
Activity: 812
Merit: 14
FRX: Ferocious Alpha
January 09, 2021, 04:19:05 AM
Bithumpa amepaylari attığım zaman bende gördüm 2 ay kilitleyince %50 veriyordu ( yanlış hatırlamıyorsam)
Eğer piyasa olumlu devam ederse stakeden daha ziya de al sat ile daha çok kazanılabilir.
legendary
Activity: 2506
Merit: 1287
★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!
January 08, 2021, 05:21:52 PM
Satayım dedim ama yukarıda fiyatı 0.013 dolara çekince benim gibi bountyciler vaz geçtim.Cüzdan dan bile kıpırdatmadım hani.
Yukarıdaki yorumlara katılıyorum. Bende ara sıra Bu amepayın Türkçe Telegram kanalına uzaktan bakarım.. Yahu çok acemi var ve çoğu bu kafayla giderse batar. Çok üzüldüm yaw o derece  Roll Eyes

Neyse Amepay,   AME tokenlerini pazarlamak için ICO Pantera ve Chainx borsası ile ortaklık yapmaya başlamışlar..Kore ayağı olarak
Ayrıca bu ay MXC ve Bittirex de listeleyeceklermiş.
Şubat ayı için ilk  borsadan birine gireceklerini iddia ediyorlar..

Şu anlık gelişmeler bunlar. Şubat ayı sonuna kadar imza devam edeceği için ben elimdekileri tutmayı düşünüyorum. ( Sağım solum da yok hani eserse pat diye satarım  Grin )

Bir süre tutmayı düşünüyorsan kendi cüzdan uygulamalarında stake özelliği var, 60 günlük stake yıllık %50 getiriyor, hemen satmayacaksan boş boş yatmasından iyidir bence.
https://wallet.amepay.io/staking

Hocam Bithumda da stake var ama ben uğraşmıyorum o işlerle..Bir süreden kastım buradan x2 yapsa iyidir.B arada @bobita hocam elektronik tabloyu kontrol edin.Postlarınızı kabul etmiş ama AME token karşılığınız '0' , bir yanlışlık var.BM'ye söylerseniz iyi olur.
Bu arada iki güncelleme paylaşayım;

1. Bu haftadan itibaren tekrar imzalar değiştirilmiş.. Hali hazırda bu bounty'e katılanlar imzalarını güncellesinler.
2. Bazı kişileri imzadan çıkarmış.. Boş yer var, boşda duran var ise ilgilenebilir..   https://bitcointalksearch.org/topic/amepay-signature-campaign-round-2-member-to-legendary-weekly-payment-by-ame-5298679

Gördüm ve sorun mu var diye pm attım, dikkatin ve bilgilendirme için teşekkür ederim.
Stake olayına gelirsek, doğrudan kendi cüzdanında yapıldığı için bir tık daha güvenli geldi, bir miktar token için tercih ettim.
member
January 08, 2021, 02:21:56 PM
Satayım dedim ama yukarıda fiyatı 0.013 dolara çekince benim gibi bountyciler vaz geçtim.Cüzdan dan bile kıpırdatmadım hani.
Yukarıdaki yorumlara katılıyorum. Bende ara sıra Bu amepayın Türkçe Telegram kanalına uzaktan bakarım.. Yahu çok acemi var ve çoğu bu kafayla giderse batar. Çok üzüldüm yaw o derece  Roll Eyes

Neyse Amepay,   AME tokenlerini pazarlamak için ICO Pantera ve Chainx borsası ile ortaklık yapmaya başlamışlar..Kore ayağı olarak
Şubat ayı için ilk  borsadan birine gireceklerini iddia ediyorlar..

Şu anlık gelişmeler bunlar. Şubat ayı sonuna kadar imza devam edeceği için ben elimdekileri tutmayı düşünüyorum. ( Sağım solum da yok hani eserse pat diye satarım  Grin )

Bir süre tutmayı düşünüyorsan kendi cüzdan uygulamalarında stake özelliği var, 60 günlük stake yıllık %50 getiriyor, hemen satmayacaksan boş boş yatmasından iyidir bence.

Hocam Bithumda da stake var ama ben uğraşmıyorum o işlerle..Bir süreden kastım buradan x2 yapsa iyidir.B arada @bobita hocam elektronik tabloyu kontrol edin.Postlarınızı kabul etmiş ama AME token karşılığınız '0' , bir yanlışlık var.BM'ye söylerseniz iyi olur.
Bu arada iki güncelleme paylaşayım;

1. Bu haftadan itibaren tekrar imzalar değiştirilmiş.. Hali hazırda bu bounty'e katılanlar imzalarını güncellesinler.
2. Bazı kişileri imzadan çıkarmış.. Boş yer var, boşda duran var ise ilgilenebilir..   https://bitcointalksearch.org/topic/amepay-signature-campaign-round-2-member-to-legendary-weekly-payment-by-ame-5298679

member
Activity: 1106
Merit: 25
January 08, 2021, 01:58:07 PM
Adamlar mis gibi haftalık ödeme yapıyorlar bence harikalar, ayrıca şimdilik bu borsalarda listelenmiş ama ben elimde tutacağım.
Bittrex, Binance falan gibi yerlere girerse değerlendiririm yoksa %100 emin olmadığım bir borsada işlem yapmam.

Hocam binanceye hemen gireceğini zannetmiyorum da bitrex ne kadar güvenilir borsa? Şuan bithump globalde listelendi ve bitrex ne kadar güvenilir ise bithump ta o kadar güvenilir
member
Activity: 448
Merit: 12
January 08, 2021, 10:11:48 AM
Adamlar mis gibi haftalık ödeme yapıyorlar bence harikalar, ayrıca şimdilik bu borsalarda listelenmiş ama ben elimde tutacağım.
Bittrex, Binance falan gibi yerlere girerse değerlendiririm yoksa %100 emin olmadığım bir borsada işlem yapmam.
hero member
Activity: 1666
Merit: 529
January 08, 2021, 09:44:48 AM
Telegram sayfasında bende durmadım hemen kaçtım adamlar barut gibi fitili ateşlesek aman allah. Cheesy Diğer türlü Ameler biraz daha beklesin bakalım bir kaç borsa da daha listelendikten sonra değerlendirebilirim.
legendary
Activity: 2506
Merit: 1287
★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!
January 08, 2021, 09:35:01 AM
Yukarıdaki yorumlara katılıyorum. Bende ara sıra Bu amepayın Türkçe Telegram kanalına uzaktan bakarım.. Yahu çok acemi var ve çoğu bu kafayla giderse batar. Çok üzüldüm yaw o derece  Roll Eyes

Neyse Amepay,   AME tokenlerini pazarlamak için ICO Pantera ve Chainx borsası ile ortaklık yapmaya başlamışlar..Kore ayağı olarak
Şubat ayı için ilk  borsadan birine gireceklerini iddia ediyorlar..

Şu anlık gelişmeler bunlar. Şubat ayı sonuna kadar imza devam edeceği için ben elimdekileri tutmayı düşünüyorum. ( Sağım solum da yok hani eserse pat diye satarım  Grin )

Pages:
Jump to: