Pages:
Author

Topic: Amepay Bilgi Paylaşım Alanı - page 12. (Read 2327 times)

member
Activity: 854
Merit: 50
January 08, 2021, 08:02:41 AM
Satayım dedim ama yukarıda fiyatı 0.013 dolara çekince benim gibi bountyciler vaz geçtim.Cüzdan dan bile kıpırdatmadım hani.
Yukarıdaki yorumlara katılıyorum. Bende ara sıra Bu amepayın Türkçe Telegram kanalına uzaktan bakarım.. Yahu çok acemi var ve çoğu bu kafayla giderse batar. Çok üzüldüm yaw o derece  Roll Eyes

Neyse Amepay,   AME tokenlerini pazarlamak için ICO Pantera ve Chainx borsası ile ortaklık yapmaya başlamışlar..Kore ayağı olarak
Ayrıca bu ay MXC ve Bittirex de listeleyeceklermiş.
Şubat ayı için ilk  borsadan birine gireceklerini iddia ediyorlar..

Şu anlık gelişmeler bunlar. Şubat ayı sonuna kadar imza devam edeceği için ben elimdekileri tutmayı düşünüyorum. ( Sağım solum da yok hani eserse pat diye satarım  Grin )
legendary
Activity: 2506
Merit: 1287
★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!
January 08, 2021, 07:41:43 AM
bende amepay imzası taşıyorum. umarım depositlerin açık olmama sebebi fiyatın çakılmasını engellemek içindir diyecem ama açıldığı zaman böyle bir durum varsa yine yaşanacak Smiley son zamanlarda en umutlu olduğum imza bu . umuttan kastım 100 dolar gelse öper başıma koyarım Smiley

3hafta boyunca forum doldurup 3 haftasında imzaya anca girebildiğim bir proje desem yeridir. Cheesy Kampanya yöneticisi biraz sıkıntılı bir adam biraz anlam kıtlığı yaşanıyor gibi. Bana göre diğer projelerde olduğu gibi bunda da aynı şey yaşanır bana göre alındığı gibi elden çıkarmak lazım bence.
Kampanya yöneticisi hiç sıkıntılı falan değil, hafta bitiminde 2-3 gün içinde hesaplamaları yapıyor ve spreadsheeti güncelliyor, telegram ve pm sorularına düzgün dönüş yapıyor ve ödemeler de düzenli geliyor.

Aslında beğendiğim bir proje olmakla birlikte, tek konuda tereddütüm var, çok fazla kendisini uyanık zanneden ve kripto konusunda hiçbir fikri olmayan Türk var. Herif 1-2 centten birkaç yüz dolarlık almış, Telegram kanalında hedef fiyatının 50 dolar olduğunu söylüyor, diğerleri de alkışlıyor, "saymayı mı bilmiyon, hiç dayak mı yemedin?" diyen yok. Bu kitle 3 ay sonra Lambo sahibi olamayınca çok pis fudlayacak.
abi her yerde var bu adamlar. ben genelde bu tipleri görünce kanaldan kaçıyorum ya da trollüyorum. "ne ellisi mk geleceğin bitcoin'i olacak bu." de ve olay yerinden ayrıl. diğer forumda  hafta imzada kalmıştık ve bize ödemeleri hemen yapmışlardı. hatta 700 tane de sonradan ekstra gönderdiler. neden gönderdilerse.
Her yerde varlar ama bazı yerlerde grup veya topluluk olarak varlar, Amepayde bildiğin kolonileşme durumu mevcut. Ama senin yöntem iyiymiş  Grin
Ekip de durumun farkında sanırım, çünkü habire Türk fenolara shilletiyor. Du bakali, ya sağlam ses getirecek, ya da yeni Çiftlikbank olacak
legendary
Activity: 2254
Merit: 1446
Cashback 15%
January 08, 2021, 06:33:06 AM
bende amepay imzası taşıyorum. umarım depositlerin açık olmama sebebi fiyatın çakılmasını engellemek içindir diyecem ama açıldığı zaman böyle bir durum varsa yine yaşanacak Smiley son zamanlarda en umutlu olduğum imza bu . umuttan kastım 100 dolar gelse öper başıma koyarım Smiley

3hafta boyunca forum doldurup 3 haftasında imzaya anca girebildiğim bir proje desem yeridir. Cheesy Kampanya yöneticisi biraz sıkıntılı bir adam biraz anlam kıtlığı yaşanıyor gibi. Bana göre diğer projelerde olduğu gibi bunda da aynı şey yaşanır bana göre alındığı gibi elden çıkarmak lazım bence.
Kampanya yöneticisi hiç sıkıntılı falan değil, hafta bitiminde 2-3 gün içinde hesaplamaları yapıyor ve spreadsheeti güncelliyor, telegram ve pm sorularına düzgün dönüş yapıyor ve ödemeler de düzenli geliyor.

Aslında beğendiğim bir proje olmakla birlikte, tek konuda tereddütüm var, çok fazla kendisini uyanık zanneden ve kripto konusunda hiçbir fikri olmayan Türk var. Herif 1-2 centten birkaç yüz dolarlık almış, Telegram kanalında hedef fiyatının 50 dolar olduğunu söylüyor, diğerleri de alkışlıyor, "saymayı mı bilmiyon, hiç dayak mı yemedin?" diyen yok. Bu kitle 3 ay sonra Lambo sahibi olamayınca çok pis fudlayacak.
abi her yerde var bu adamlar. ben genelde bu tipleri görünce kanaldan kaçıyorum ya da trollüyorum. "ne ellisi mk geleceğin bitcoin'i olacak bu." de ve olay yerinden ayrıl. diğer forumda  hafta imzada kalmıştık ve bize ödemeleri hemen yapmışlardı. hatta 700 tane de sonradan ekstra gönderdiler. neden gönderdilerse.
legendary
Activity: 2506
Merit: 1287
★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!
January 08, 2021, 06:26:09 AM

sr. member
Activity: 1666
Merit: 300
January 07, 2021, 05:07:21 PM
Hala imzası var ne kadar daha sürecek acaba? Aslında rütbem iyi olsa katılırdım ama member için 20 post 1000 ame yapıyor..ben yine evde ki bulgurdan olmayayım. Az olsun devamlı olsun. Bountyciler satıyor fiyatı aşağıya çekiyor
https://coinmarketcap.com/tr/currencies/amepay/ şu anda memberlar 21 dolar falan kazanıyor. Eth fee'lerini düşünürsek cebe 15 dolar falan girecek. eldeki bulguru tutmak daha mantıklıymış.
sr. member
Activity: 1442
Merit: 256
January 07, 2021, 05:04:14 PM
Hala imzası var ne kadar daha sürecek acaba? Aslında rütbem iyi olsa katılırdım ama member için 20 post 1000 ame yapıyor..ben yine evde ki bulgurdan olmayayım. Az olsun devamlı olsun. Bountyciler satıyor fiyatı aşağıya çekiyor
hero member
Activity: 1862
Merit: 524
January 07, 2021, 04:39:59 PM
ben bu projenin iş yapacağını düşünüyorum. Şuana kadar takvimlerine sadık bir şekilde hareket ettiler ve hiç aksatmadılar. Bounty ödüllerini bile haftalık olarak cüzdanlara gönderdiler. Yaptıkları airdroplarda cabası. Bunları gönderirken ödedikleri fee bile muazzam yani. O yüzden bedava kazananlar erittikten sonra fiyatının toparlayacağını düşünüyorum.
member
Activity: 812
Merit: 14
FRX: Ferocious Alpha
January 07, 2021, 03:37:47 PM
Amepay bithump globalde listelenmiş ve deposit vs açık. Bana gelen 7700 adeti okuttum gitti. Deposit açık olduğu icin dump yiyor haliyle. Eğer dedikleri sallamasyon değilse zaten benim gibiler sattıktan sonra fiyatı düzelir.
member
Activity: 854
Merit: 50
January 03, 2021, 08:20:14 AM
Vay imza taşıyanların sayısı artmış. Amepay iyidir. Tek sıkınt bana göre şimdilik depozit tarafı. Neden diyecekseniz ? 0.02 dolardan kendi sitelerinde satışları vardı,hiç değilse yatırım yapanlar için depozit tarafının açılmasını beklerdim. Şimdi bu ayın 7 sinde Bithumb Globalde listelenecek. 3. hafta imza için ödemelerde gas fiyatları düştüğünde ödenecektir. Bende de var bu tokenden , Bithumb listelemesi ile satarım gibi..

Total supplysi bu arada 1.5 milyar ama Ame takımı bunu 250 milyon dolaşım ile sınırlayacaklarmış.
Belki dolaşım sayısı 250 milyonda kalırsa belki değerlenebilir.
hero member
Activity: 1666
Merit: 529
January 03, 2021, 06:38:20 AM

full member
Activity: 770
Merit: 103
January 03, 2021, 05:54:48 AM
member
Activity: 280
Merit: 71
January 03, 2021, 04:44:39 AM
Arkadaşlar her şey Bithump borsasında listelendiğinde ortaya çıkar. Ayın 7sinde hem deposit açılacak hem de listeleyecekler. İyi bir borsada listelenecek en azından umudumuz bu diyelim. Belki de bkexde bilerek deposit açılmadı ki başlangıçta airdrop ve bounty alanlanlar dump yapmasın diye. Ben hemen satmayı planlamıyorum ama duruma göre izleyerek hareket edeceğim.
member
Activity: 728
Merit: 10
Trphy.io
January 03, 2021, 03:25:29 AM
Ben iyi kötü imzasını taşıyorum Amepay'ın. Yanlış olduğunu biliyorum ama gelişmeleri de takip etmiyorum. Paranın geleceği varsa gelir yoksa zaten hiç senin olmamıştır Bitcoin'de olduğu gibi ben yatırım yapmadıkça fiyatı artıyor namussuzun  Grin
jr. member
Activity: 462
Merit: 4
January 02, 2021, 04:02:07 PM
50 Milyon dolarlık talep oldugunu bana şurda kanıtlasınlar elimdeki bütün parayı bağış yaparım tamamen fake borsalar bunlar hani dese binance'de böyle bir duyuru geldi ona eyvallah doğru der geçerim bkex borsası ney abi kim kullanmış veya kimler kullanıyor bu borsayı.
sr. member
Activity: 1442
Merit: 256
January 02, 2021, 12:36:30 PM
Kıçı kırık borsaların yeni taktiği bu olsa gerek.  Eğer deposit kısmına açarlar ve boubtyciler bu fiyatlar dan amepaylari satar ve fiyatı yine geri çekilmez ise yaptıkları iş doğru olur ama şelale olursa bilin ki sahtekarlık vardır. Zaten deposit adresi açılacak mı önemli olan o. Bence epey zaman deposit adresi açılmayacak ve fiyatı bilerek bkexte yukarı doğru götüreceklerdir bence.
legendary
Activity: 2254
Merit: 1446
Cashback 15%
January 02, 2021, 11:56:20 AM
deposit kapalı. borsada al sat yapanlar var da gerçek mi yoksa şişirme mi belli değil. fiyat dün akşam 0,03 dolar civarıydı. bountyden gelen varsa vur geç ve bir daha da ardına bakma. ha borsa ayak yaptı sana paranı vermiyor mu o zaman harcadığın fee sana zarar yazar. sonuçta para ile aldığın bir şey yok elinde.
member
Activity: 812
Merit: 14
FRX: Ferocious Alpha
January 02, 2021, 11:34:37 AM
Arkadaşlar malum amepay bountysi devam ediyor ve bkex borsasında ieo yaptılar.

Hardcap olarak 1 milyon belirlenen borsada 50 milyonluk sipariş alındığı belirtilmiş.  Bana sallamasyon gibi geldi. Bende bountysine katılmıştım gelen tokenleri bkexte okutayım dedim ama depozit için cüzdan kapalı.

Sorum şu: bkex güvenilir bir borsa mı yoksa millete gel gel yapıp ellerinde olan amepayı mı iteleyecekler?
Bu kadar talep gelir mi sizce de? Bana üçkağıtçılık var gibi geldi.

Edit: konu sadece bkex borsası olmadığı için başlığı değiştirdim. Herkese boğa piyasalı günler dilerim.
Pages:
Jump to: