Pages:
Author

Topic: [ANN] [BNT] Bancor Protokolü | Akıllı-Tokenler için protokol - page 5. (Read 74135 times)

sr. member
Activity: 658
Merit: 288
usd olarak fiyat çok sıkıntı değil de, eth karşısındaki 1:100 oranının açılması oldukça can sıkıcı. an itibariyle 1 bnt 0.0071 eth yani ico fiyatının %30 altında

aynen öyle tam olarak sorunda bu zaten eth olarak fiyati dusuyor.
sr. member
Activity: 756
Merit: 290
usd olarak fiyat çok sıkıntı değil de, eth karşısındaki 1:100 oranının açılması oldukça can sıkıcı. an itibariyle 1 bnt 0.0071 eth yani ico fiyatının %30 altında
legendary
Activity: 952
Merit: 1006
150 milyon dolar toplayıp bukadar güçlü iş ortakların olup hala bir iş yapamaması hayret verici.fiyatı ico fiyatının yarısına yakın seviyede neredeyse
neden bir ses çıkmıyor bunlardan scammı acaba
sr. member
Activity: 336
Merit: 259

bounty menegare mesaj at sistemden, çok önemli değil şifre aslında, isterse manuel sorunu çözebilir.

Attım hocam yardımcı olmuyor vicdansızlar ne yap et şifreni hatırla diyorlar.
legendary
Activity: 2338
Merit: 1070
şifreyi bilmiyorsan yapacak bişey yok en önemli şey zaten o Smiley

Orası öyle de sonuçta sisteme giriş yapabiliyorsam bu ben olduğumu kanıtlar. En azından çoğu yerde olduğu gibi şifre sıfırlama gönderebilirler facebook ya da maile falan.

bounty menegare mesaj at sistemden, çok önemli değil şifre aslında, isterse manuel sorunu çözebilir.
sr. member

Orası öyle de sonuçta sisteme giriş yapabiliyorsam bu ben olduğumu kanıtlar. En azından çoğu yerde olduğu gibi şifre sıfırlama gönderebilirler facebook ya da maile falan.
hero member
Activity: 518
Merit: 500
Benim sosyal medyada kalmıştı içeride panele giriş yapamıyordum az önce yaptım bir şekilde yalnız çekim için hangi şifremi denediysem olmadı admine mesaj attım ama umarım yardımcı olurlar şifre sıfırlama gibi bir şey de yok çünkü.

sr. member
Benim sosyal medyada kalmıştı içeride panele giriş yapamıyordum az önce yaptım bir şekilde yalnız çekim için hangi şifremi denediysem olmadı admine mesaj attım ama umarım yardımcı olurlar şifre sıfırlama gibi bir şey de yok çünkü.
sr. member
Activity: 714
Merit: 316
The Experience Layer of the Decentralized Internet
2018 gelmeden bir hareket  bekliyorum açıkcası çok sağlam partnershipleri var süreklide kaliteli projelerle ortaklıkları artırıyor bakalım 10 dolar seviyesini görüdiye düşünüyorum ama ondan sonra nasıl bir sürpriz yapar belli olmaz

ben bu projeye gerçekten çok yabancıyım. bu ortaklıkları neler ve nasıl gelişmeler oluyor gibi şeyleri nereden takip edebilirim?
şu an fiyatı düşük bir nokta sayılır al-sat veya alıp beklemek hangisi mantıklı olur sizce?
hero member
2018 gelmeden bir hareket  bekliyorum açıkcası çok sağlam partnershipleri var süreklide kaliteli projelerle ortaklıkları artırıyor bakalım 10 dolar seviyesini görüdiye düşünüyorum ama ondan sonra nasıl bir sürpriz yapar belli olmaz
full member
Merit: 100
Borsaya ilk çıktığı zamanlar almıştım baya ümitliydim ama baya süründürdü bir süre daha sabredeceğim bakalım.
sr. member
beyler fi tarihinde bountyden az bir miktar BNCZUK kazanmışım sanırım galiba Grin Smiley
bu tokenleri nasıl alıp kullana biliriz acaba? bunlar kaç BNT ediyor falan nasıl olacak bu işler? bilgisi olan var mı?,

edit: şimdi transfer için direk BNT adresi veya MEW adresi girmek yeterli ama bu bancor network için facebook ile giriş yapıyordum. şifre falan hatırlamıyorum Huh Huh Huh
şifreyi sıfırlama ve benzeri bir şey var mı acaba?

malesef platform için oluşturduğunuz şifreyi hatırlamıyosanız bounty manager e msj atmak dışında yapılabilecek bişey yok. o şifre olmadan çekim işlemi yapılamıyor

kullandığım bir kaç şifreyi deneyince sorunu çözdüm ama bu coin için fiyat ne olur acaba? şuan 0.007 ETH gibi bir fiyatı var ama takip etmediğim için nasıl olur diye kestiremedim. sizce fiyat düşüş trendinde mi yoksa yükseliş bekleniyor mu?
sr. member
beyler fi tarihinde bountyden az bir miktar BNCZUK kazanmışım sanırım galiba Grin Smiley
bu tokenleri nasıl alıp kullana biliriz acaba? bunlar kaç BNT ediyor falan nasıl olacak bu işler? bilgisi olan var mı?,

edit: şimdi transfer için direk BNT adresi veya MEW adresi girmek yeterli ama bu bancor network için facebook ile giriş yapıyordum. şifre falan hatırlamıyorum Huh Huh Huh

malesef platform için oluşturduğunuz şifreyi hatırlamıyosanız bounty manager e msj atmak dışında yapılabilecek bişey yok. o şifre olmadan çekim işlemi yapılamıyor
sr. member

sr. member
Activity: 854
Merit: 256
mantıklı ortak çalışma yapacak coinlerle duyurular yapıyor ama en azından kendi içinde bir tane ico düzenlese çok iyi olcak
en azından bunun demosunu yapsalar fena olmaz demo ico yapacağız katılın herkese demo 5 eth göndericez ico şu tarihte olcak falan diye similasyon bir ico yapcaklar
bounty açıcaklar katılanlara ödül vericez diye o sırada oluşan sorunları tespit edip güncelleme yapacaklar. dur ben bunu bounty managere yazayım Cheesy

Yazarsanız gelen dönüşü bizimle de paylaşın hocam fena fikir değil aslında
hero member
mantıklı ortak çalışma yapacak coinlerle duyurular yapıyor ama en azından kendi içinde bir tane ico düzenlese çok iyi olcak
en azından bunun demosunu yapsalar fena olmaz demo ico yapacağız katılın herkese demo 5 eth göndericez ico şu tarihte olcak falan diye similasyon bir ico yapcaklar
bounty açıcaklar katılanlara ödül vericez diye o sırada oluşan sorunları tespit edip güncelleme yapacaklar. dur ben bunu bounty managere yazayım Cheesy
sr. member
aslında bancor güzel bir uygulama havuzuna sahip. şöyle sağlam 2 3 ico ile işbirliği yapsa ya da platformuna katsa da 100:1 bnt-eth 1:100 bnt-newcoin şeklinde bir kontrat açsalar da fiyatını ether e sabitlese.
son zamanlarda ether kurundan oldukça kırılmalar oldu
full member
Activity: 209
Merit: 100
Şimdiye kadar en çok yatırım yaptığım ico, tamamen zarar ama grafiğe bakınca yukarı kırmaya çalışıyor gibi geldi, icoda yatırdığımın yarısı kadar daha yatırıp maliyeti düşürdüm, bakalım inş bir daha buna mecbur kalmam.
sr. member
Activity: 728
Merit: 264
Sistem islerligiyle ilgili somut olumulu haberler gormeden hareketlencegini hic sanmam. Genede tutmaya devam ediyorum ödül dagıtımından beri. Ortaya biseyler koymaya basladıgında ufak ufak yürür. Ama 3.20 lerde iken birsatasım gelmisti nasılsa alttan alırım coinleri arttırabilirim diyede elim gitmedi valla ya.
sr. member
Activity: 434
Merit: 250
çok para toplayan icoların genelde böyle tonoz demiri gibi kalması normal büyük düşülerde biraz sabit kalması bile iyi
Pages:
Jump to: