Pages:
Author

Topic: [ANN] [BNT] Bancor Protokolü | Akıllı-Tokenler için protokol - page 6. (Read 74135 times)

sr. member
Activity: 448
Merit: 250
CHIEF GROWTH OFFICER OF GLOBAL ENTERPRENEUR
Diğer coinlere göre daha dik/sağlam duruyor bence . Geleceği parlak .
full member
Activity: 202
Merit: 100
Biraz daha düşse alır bekletirim.Ben iyi seviyelere geleceğine inanıyorum.Bir miktar var,düşerse biraz daha ekleme yaparım.
full member
Activity: 364
Merit: 100
Ico tarihinin en fazla fon toplayan ilk 10 listesine girme basarisi gostermis bir projenin boyle durgun seyretmesi iyiye alamet degil. Kici kirik icolar 1 ay icinde kendilerine 4 e 5 e falan katliyorken bancordan halen bir patlama gelmemesi cok uzucu
full member
Activity: 588
Merit: 125
Güveniyorum hala elimde tutuyorum bancoru elbet kendini katlayacak 3 e 4 e
legendary
Activity: 1274
Merit: 1068
ben bounty odullerinden bi kismini sakliyorum ama usd ve btc olarak surekli eriyor. gelecek yaza kadar beklemeyi hedefliyorum simdilik. ama iyi bir firsat yakalarsam satip dipten ayni miktari toplayip farki cebime koyarim xd
sr. member
Activity: 434
bancor bence kendi içinde artık sistemi çalıştırmalı . arkadaş 150 mliyon dolar topladın üstüne bch geldi haybeden arkadaş 10 tane yazılımcı işe al stabil bir duruma getir artık .
azağız açıyorlar pararı ez ez bitiremediler heralde
sr. member
Activity: 784
Merit: 259
bancor baya bir partnership buluyor . indorseylede anlaştılar ve bence bancor için süper bir sistem kendi içinde coin basacak kişiler artık eth adresini kendi coinin adını tanımlıcaklar.
zikilaci.eth zikilaci coinin adresi mesela Cheesy

enterasan olur bencede. bancordan herkes büyük sıçrama bekliyor umarım bunun sayesinde biraz yükselir
ikm
sr. member
Activity: 420
bancor baya bir partnership buluyor . indorseylede anlaştılar ve bence bancor için süper bir sistem kendi içinde coin basacak kişiler artık eth adresini kendi coinin adını tanımlıcaklar.
zikilaci.eth zikilaci coinin adresi mesela Cheesy
sr. member
Activity: 854
Merit: 256
Konuyu dirilteyim. Bunu tutan yok mu hiç? Uzuuun bir süredir devam ediyor yatay, hafif de aşağı doğru. Hodlamaktan bir hal oldum.

Maalesef var. ICO zamanı çok ufak bir miktar yatırım yapmış olsam da Blockfolio'da gördükçe boşa yer kapladığını düşünüyorum. Aldığım fiyata gelse bile satarım, başka hiçbir beklentim yok.

Geçtiğimiz gün uzun bir aradan sonra güncelleme yaptılar;

https://blog.bancor.network/bancor-progress-update-42a2d8cabc70

Roadmap'e uyuyoruz diyorlar, görücez bakalım.

https://www.bancor.network/partners

Smart contract'ları hayata geçirecekleri ortakları da listede, önemli projeler var. Bunlar hayata geçip protokol, ürüne dönüşünce sanırım ancak o zaman görürüz ivmelenmeyi.
legendary
Activity: 1424
Merit: 1001
Konuyu dirilteyim. Bunu tutan yok mu hiç? Uzuuun bir süredir devam ediyor yatay, hafif de aşağı doğru. Hodlamaktan bir hal oldum.

Maalesef var. ICO zamanı çok ufak bir miktar yatırım yapmış olsam da Blockfolio'da gördükçe boşa yer kapladığını düşünüyorum. Aldığım fiyata gelse bile satarım, başka hiçbir beklentim yok.
sr. member
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
Bancor news başlığıyla bir mail yollamışlar. Stox' dan bahsetmişler biraz. Bir de Brock Pierce isimli bir şahıs katılmış Advisor ekibine. Aktörmüş amcam aynı zamanda.

Burada medium linki var. Şurada da Brock Pierce sinematürk sayfası.

Teşekkürler hocam paylaşımlar için. Fiyat bugün kendini %10 yukarı attı, stox etkilemeye başladı mı acaba? Yoksa dibi gördü diyebilir miyiz?
Ether artıyor. Etherle paralel ilerileyen bir coin. Aslında şuan 75k civarlarında olması lazımdı. daha yuksek sıçrayış yapabilir.
sr. member
Bancor news başlığıyla bir mail yollamışlar. Stox' dan bahsetmişler biraz. Bir de Brock Pierce isimli bir şahıs katılmış Advisor ekibine. Aktörmüş amcam aynı zamanda.

Teşekkürler hocam paylaşımlar için. Fiyat bugün kendini %10 yukarı attı, stox etkilemeye başladı mı acaba? Yoksa dibi gördü diyebilir miyiz?
hero member
Activity: 868
Merit: 1003

sr. member
Activity: 700
Merit: 270
ekipte bu ego olduktan sonra biz daha çok bekleriz bancor için. bunlardan bir cacık olsaydı şimdiye çoktan yerdik meyvesini. benim inancım kalmadı, ethereum 3 sıfırlı kurlara gelince salarım gider.

Bu kadar aceleci olursan bir şey olmaz tabi şu anda piyasaların hepsi kötü normal olarak buda tabi şu anda aşağı doğru kayıyor. Ama bir kaç ay sonra rayına oturacak diye düşünüyorum.
anu
legendary
Activity: 1218
Merit: 1001
RepuX - Enterprise Blockchain Protocol
ekipte bu ego olduktan sonra biz daha çok bekleriz bancor için. bunlardan bir cacık olsaydı şimdiye çoktan yerdik meyvesini. benim inancım kalmadı, ethereum 3 sıfırlı kurlara gelince salarım gider.
sr. member
Activity: 420
onumuzdeki hafta bir hareketlenme bekleniyor

Kaynak? Kim bekliyor? Böyle postlar atarken rica ediyorum destekli yazın.
büyük ihtimalle stox icosundan kaynaklı böyle bir düşünce oluştu arkadaşta. sonuçta stox bancor protokolünü kullanacak ya.
hero member
Activity: 882
Merit: 507

Sallıyordur büyük ihtimalle bir hareketlenme olmaz bence aşağı düşer dahada.
sr. member

sr. member
Activity: 630
Merit: 267
Arkadaşlar alım fırsatı veriyor sürekli 1 agustostan sonra durumu ne olur dersiniz 0.10 btc civarında bosta bi butcem kaldı alsammı acaba karar veremedım ya bunu yada wetrusta yonelecegım
Pages:
Jump to: