Pages:
Author

Topic: [ANN] [BNT] Bancor Protokolü | Akıllı-Tokenler için protokol - page 9. (Read 74135 times)

sr. member
Activity: 700
Merit: 270
arada kontratı inceleyip ne kadarlık eth rezervi kalmış kontrol etmek lazım.
kontratta rezerv biterse feci dump yer bancor.

Reserv sıfırlantı diye biliyorum . Duvar kalktı ortadan.

sıfırlandı rezerv bugün, fiyat 0.00955 şuanda 1/100 ün altına indi, bakalım ne kadar salacak, kesin balinaların işi, o kadar bancoru erittiler, taban olunca rahat spekülasyon yapamıycaklardı, şimdi ortadan kalktı

Çok kötü oldu bu durum şimdi inebildiği kadar indirecek balinalar ve alttan toplamaya çalışacaklar. Bakalım ne kadar çok etkileyecek umarım bu durumda çok fazla etkilenmez.
hero member
Activity: 1582
Merit: 670

sıfırlandı rezerv bugün, fiyat 0.00955 şuanda 1/100 ün altına indi, bakalım ne kadar salacak, kesin balinaların işi, o kadar bancoru erittiler, taban olunca rahat spekülasyon yapamıycaklardı, şimdi ortadan kalktı

Aynen hocam haklısın. Bende az önce arkadas sıfırlandı deyince inanmadım başta. Siteye bakınca harbiden sıfırlanmış. Ama bu yinede bancorun sağlam bir proje olduğunu yitirmez Smiley
legendary
Activity: 2338
Merit: 1070

sr. member
Activity: 532
Merit: 251
Presale Starting May 1st

sr. member
Activity: 756
Merit: 290
hero member
Activity: 1582
Merit: 670
Bancor zaten ether demek. Taban fiyati var 100 bancor 1 ether olarak. Bence ethere gecmek gereksiz. Btc ye gecseniz hani anlarimda ether yerine bancor kalmasi bence daha iyi.
bende öyle düşünüyordum ama  rezerv  eth 25k nın altına indi. bitince aşağı kırabilir gibime geliyor

https://www.bancor.network/bnt

şu sistem üzerinden 1/100 değişimi yapan var mı ,borsaya bulaşmadan bende ethere geçmek istiyoruma slında

Ben yaptım hocam. Blog sitesine gir. Orda nasıl yapıldığına dair anlatılıyor. Eğer anlayamazsan video linkini bırakıyorum...

https://www.youtube.com/watch?v=wFiwjz6GLvI
hero member
Activity: 644
Merit: 502
Ne kadar bancor' a güvensemde ETH piyasanın en iyi coini . %95 ICO lara ETH ile katılınıyor sonuçda.
legendary
Bancor zaten ether demek. Taban fiyati var 100 bancor 1 ether olarak. Bence ethere gecmek gereksiz. Btc ye gecseniz hani anlarimda ether yerine bancor kalmasi bence daha iyi.
bende öyle düşünüyordum ama  rezerv  eth 25k nın altına indi. bitince aşağı kırabilir gibime geliyor

https://www.bancor.network/bnt

şu sistem üzerinden 1/100 değişimi yapan var mı ,borsaya bulaşmadan bende ethere geçmek istiyoruma slında
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
anu
legendary
Activity: 1218
Merit: 1001
RepuX - Enterprise Blockchain Protocol
Piyasaların iyi olduğu dönemde eğer dağıtım gerçekleşseydi çok sağlam almış olacaktınız ama şu anda beklemeniz gerekiyor sonuçta kazasız belasız almış oldunuz buda iyi.

Zaten ani dump olmasın diye beklediler. Kimse satmıyor, haklılar da. Ben gelenin gözünün yaşına bakmadım. Hepsini ether' e çevirdim. Ağızlarıyla kuş tutsalar umrumda değil şu saatten sonra.

ethere geçmemin mantığı yokki, taban zaten 0.01 ether, btc yadanakite geçeceksen anlarımda etherde duracağına bancorda dursun ,taban belli sonuçta

ETH ye değilde 1 ağustostan önce belkide BTC ye geçmek daha mantıklı olabilir ( Hard fork olması ihtimaline karşı). Ben satmayıp tutacağım sadece.

Ben yakın gelecekte inanılmaz bir güncelleme beklemediğim için Ethereum' a geçtim. Zaten geçirdiğim meblağda üzerine çok düşünülecek bir tutar değil. Ana amacım Eth stoğu yapabilmek. Ufak ufak imzadan gelenleri çevirip saklıyorum.
hero member
Activity: 644
Merit: 502
Piyasaların iyi olduğu dönemde eğer dağıtım gerçekleşseydi çok sağlam almış olacaktınız ama şu anda beklemeniz gerekiyor sonuçta kazasız belasız almış oldunuz buda iyi.

Zaten ani dump olmasın diye beklediler. Kimse satmıyor, haklılar da. Ben gelenin gözünün yaşına bakmadım. Hepsini ether' e çevirdim. Ağızlarıyla kuş tutsalar umrumda değil şu saatten sonra.

ethere geçmemin mantığı yokki, taban zaten 0.01 ether, btc yadanakite geçeceksen anlarımda etherde duracağına bancorda dursun ,taban belli sonuçta

ETH ye değilde 1 ağustostan önce belkide BTC ye geçmek daha mantıklı olabilir ( Hard fork olması ihtimaline karşı). Ben satmayıp tutacağım sadece.
legendary

anu
legendary

sr. member
Activity: 756
Merit: 290
Allah ico bereketi versin, imza olmasa da sosyal mosyal bi nebze faydalandık.
o değil de bunca süre beklettiler çekim işlemi yine doğrudan yapılamadı. bunun için mi bekletmişlerdi?
şuan zaten dönüşüm için bunların bir kontratı vardı platform üzerine pek de birşey eklenmemiş zannımca
hero member
Activity: 518
Merit: 500
valla bugtan çok fena yapmasalardı iyi aq bug twitterdan bile az veriyor yazık valla . en azında 1 e 1 verselerdi baştan hesaplamıyorlar sonradan değiştriyorlar
sr. member
Activity: 700
Merit: 270
sr. member
Activity: 322
Merit: 250
çok güzel bounty ödülleri dağıtmış ben son anda sosyal medyasına girmiştim 130 kadar token etti gelenler aşagı yukarı 200$ denebılır
2 ay blockpool ımzasında kaldım 119$ verdi
Keşke bancora gireymişim 1000$ üzeri kesin alırmışım
hero member
Activity: 1111
Merit: 525
CryptoTalk.Org - Get Paid for every Post!
635 tanesini satıcam birazdan geriye 3000 tane kalıcak onla pusuda olucam. Beklenmedik araç arızasının gözü çıksın emi .
sr. member
Activity: 854
Merit: 256
Herkese hayırlı olsun. Ethereum Bitcoin'le birlikte çakılmamış olsaydı çok daha iyi olacaktı. Gelen bancor'lar %50 değer kaybetmiş şekliyle cüzdanlara geçti. Ağustos dalgasını beklemekte fayda var gibi.

ağustostan sonraki btc durumu belirginleşmeye başlayınca ben de ethnin korelasyon gösterip yükseleceğini düşünüyorum marketin geneli ile birlikte evet, ama bancordan ne beklemeliyiz, 2x bile yapamayacak bir coinmiş gibi gözükmeye başladı gözüme.
anu
legendary
Herkese hayırlı olsun. Ethereum Bitcoin'le birlikte çakılmamış olsaydı çok daha iyi olacaktı. Gelen bancor'lar %50 değer kaybetmiş şekliyle cüzdanlara geçti. Ağustos dalgasını beklemekte fayda var gibi.
Pages:
Jump to: