Pages:
Author

Topic: [ANN] [BNT] Bancor Protokolü | Akıllı-Tokenler için protokol - page 10. (Read 74135 times)

hero member
Activity: 882
Merit: 507
Cok basit ve pratik sistem yapmışlar.su yeni bountyleri acıklasalarda girsek. İleriye donuk iyi yatırım bancor

Şuan için kesin olan bug bountyleri açılacak hocam . Web siteleri & Mainnet ve kontratlarında bug bulabilirsen not et açılınca yapıştır gitsin.

Eski paylaşılan buglar içinde daha inceleme yapmadı sanırım şimdilik onlar sonuçlanmadan bugla uğraşmam.
hero member
Activity: 1111
Merit: 525
CryptoTalk.Org - Get Paid for every Post!
Cok basit ve pratik sistem yapmışlar.su yeni bountyleri acıklasalarda girsek. İleriye donuk iyi yatırım bancor

Şuan için kesin olan bug bountyleri açılacak hocam . Web siteleri & Mainnet ve kontratlarında bug bulabilirsen not et açılınca yapıştır gitsin.
sr. member
Activity: 317
Merit: 250
GET IN - Smart Ticket Protocol - Live in market!
hero member
Slm arkadaşlar app.bancor.network daki BNCHDL lerimizi nasıl transfer edeceğimizi tek tek anlatabilir miziniz windraw sekmesine tıkladığımızda myetherwallet adresimi girmem yeterlimi ? ya da  öncesinde BNCHDL leri BNT ye mi dönüştürüyoruz bunu nasıl yapıyoruz? karmaşık geldi durum  tek tek anlatabilir misiniz ?

Daha önceden yazmıştım direk mew adresini vereceksin hepsine .

Bounty withdrawal instruction:

Wallet kısmında çekim yapacağınız bounty tokeninin sayfasına gelince sağ üstte withdraw butonunu göreceksin.
1. Withdraw a tıkla
2. Myetherwallet adresini gir
3. Submite tıkla
4. Continue ye tıkla
5. App.bancor.network e belirlediğin şifreyi gir
6. Submite tıkla
Bu şekilde bounty çekimini gerçekleştireceksin dostum
hero member
Activity: 1582
Merit: 520
Slm arkadaşlar app.bancor.network daki BNCHDL lerimizi nasıl transfer edeceğimizi tek tek anlatabilir miziniz windraw sekmesine tıkladığımızda myetherwallet adresimi girmem yeterlimi ? ya da  öncesinde BNCHDL leri BNT ye mi dönüştürüyoruz bunu nasıl yapıyoruz? karmaşık geldi durum  tek tek anlatabilir misiniz ?
sr. member
Activity: 710
Merit: 255
Hayırlı olsun. Sonunda kavustunuz bancorlara darısı somuncuların başına. En azından bancor kendi platformunu test etti bir yandan bounty dağıttı.
legendary
Activity: 1498
Merit: 1007
Direk bittrexe atan oldumu? Sıkıntı yaşanıyor mu? Ufak bir bountyim var direk bittrexe ceksem daha mantıklı olacak.
bende fee ödememek için direk bittrexe çektim geldi sıkıntı olmuyor bnt adresi olması yeterli. bancorun verdiği tx ağda görünmezse 2 3 saat bekleyin geç düşüyor.
hero member
Activity: 686
Merit: 500
Sandblock - Customer satisfaction on blockchain
bunun imza kampanyasına girebilseymişiz çok iyi olurmuş, ama bu saatten yapacak bir şey yok. sosyal medya kampanyası da üç beş kuruş bir şeyler getirdi hiç değilse.

Bende bunun imzasını kaçırdım ilk exscudo sonra sonm a güvendim hata yaptım . Ama fırsatlar herzaman denk gelir ne kadar da azalmış olsada.
sr. member
Activity: 392
Merit: 257
Direk bittrexe atan oldumu? Sıkıntı yaşanıyor mu? Ufak bir bountyim var direk bittrexe ceksem daha mantıklı olacak.
sr. member
Activity: 476
Merit: 300
merhaba arkadaşlar windraw a tıkladıkdan sonra mew adres demişsiniz bunun anlamı myetherwallet adresimiz midir ?

evet, myetherwallet adresi anlamına geliyormuş. ben de en başta mew nedir diye bakıp duruyordum  Smiley
mewe bağımlı değilsiniz private keyi sizde olan bir adresinizide çekim yapabilirsiniz mewin avantajı tüm tokenleri kolay bir şekilde destekliyor olması mew üzerine oynanan pishing dolandırıcılıklarından uzak olmak istiyorsanız mist wallet veya parity de kullanabilirsiniz.

önce bi mew i anlatin da hocam Smiley mist i parityi sonra artik inşallah bunlar hep son zamanlarda forum ortasında yapılan bounty hesaplamalarindan kaynakli yok şu kadar geldi bu kadara bozdum oh kira cikti vs derken dh ölücülerinden tutunda ekşisözlüke kadar herkes doluştu e haliyle btc den eth den mewden vs anlamayan bir güruh oluştu ne diyelim herkes en kısa sürede uyum sağlar umarım yapcak bişi yok girilmiş bir kere sektöre daha exchange yapmayi bilmeyenlerden poloda nasıl trade yaparim sorularını alınca durum bu hale geldi kimse kusura bakmasin sözlerim kimseyi incitmek amaçli değildir
sr. member
Activity: 883
Merit: 262
merhaba arkadaşlar windraw a tıkladıkdan sonra mew adres demişsiniz bunun anlamı myetherwallet adresimiz midir ?

evet, myetherwallet adresi anlamına geliyormuş. ben de en başta mew nedir diye bakıp duruyordum  Smiley
bnchdl leri nasıl bnt ye çeviriyoruz biraz açıklamalı yazarsanız sevinirim.

sizin çevirmenize gerek yok. withdraw tuşuna basıp, myetherwallet adresinize gönderince otomatik olarak BNC ile başlayan tokenleri BNT'ye çevirip gönderiyor.
legendary
Activity: 1498
Merit: 1007

mewe bağımlı değilsiniz private keyi sizde olan bir adresinizide çekim yapabilirsiniz mewin avantajı tüm tokenleri kolay bir şekilde destekliyor olması mew üzerine oynanan pishing dolandırıcılıklarından uzak olmak istiyorsanız mist wallet veya parity de kullanabilirsiniz.
sr. member
bunun imza kampanyasına girebilseymişiz çok iyi olurmuş, ama bu saatten yapacak bir şey yok. sosyal medya kampanyası da üç beş kuruş bir şeyler getirdi hiç değilse.
hero member

bnchdl leri nasıl bnt ye çeviriyoruz biraz açıklamalı yazarsanız sevinirim.
sr. member

hero member
hero member
BNCZUK varbenım hesabımda da ne yapmam lazım wıthdraw kısmını yaptım ama sımdı mew adresıne gelmesımı lazım yoksa bunları etheremı cevırıyor anlayamadım

Mew adresine gelecek bi 5 dk bekle geçmezse tekrar dene baktın olmuyor bounty managere yaz
sr. member
Activity: 630
Merit: 267
BNCZUK varbenım hesabımda da ne yapmam lazım wıthdraw kısmını yaptım ama sımdı mew adresıne gelmesımı lazım yoksa bunları etheremı cevırıyor anlayamadım
hero member
Yapımda Yayında emeği geçen herkese teşşekürler.  bounty bounty olalı böylesini görmedi. Ben direk bozdurdum . Bilmem iyimi yaptım kötümüde çok iyi geldi nefes aldıracak bana Smiley Allah herkese nasip etsin

Şeytan beni de dürtüyor bozdur bozdur karılarla ye diye de bilemiyorum 1-2 aya görücez durumu. İnşallah keşke şu lavuğu dinleseymişim demem Cheesy
copper member
Activity: 1358
Merit: 523
Yapımda Yayında emeği geçen herkese teşşekürler.  bounty bounty olalı böylesini görmedi. Ben direk bozdurdum . Bilmem iyimi yaptım kötümüde çok iyi geldi nefes aldıracak bana Smiley Allah herkese nasip etsin
Pages:
Jump to: