Pages:
Author

Topic: [ANN] [BNT] Bancor Protokolü | Akıllı-Tokenler için protokol - page 7. (Read 74135 times)

full member
Activity: 210
Merit: 100
onumuzdeki hafta bir hareketlenme bekleniyor
hero member
Activity: 868
Merit: 1003
Dün ilk defa ETH' den bağımsız olarak fiyat geriledi, 201 USD / 1.89 USD şu an. Bancor' a kızıp, ETH' ye geçiş yapanlara yaramış gibi bu durum.
hero member
Activity: 728
Merit: 501
Ben de alım fırsatı görüyorum bu olayları.Bcc furyası bitince altcoinler yükselişe geçicek.Sepetime bancor'u da ekledim bu süreçte.
sr. member
Activity: 420
Merit: 250
Fiyat fena çakıldı 2-3 günde. Nereye doğru gidiyor sizce? ETH'ye karşı da değer kaybetti epey. bancor.network üzerinde fiyat iconun da ilk kez bu kadar altında, güncel olarak 0.009189 eth = 1.6951 usd.
hocam modaya bu da uydu.herkes bcc ıcın bıtcoıne gecıyor durumlarda böle oluyor.guzel alım fırsatı var her coınde oldugu gıbı bunda da olustu
fiyatlar dipledikçe alım fırsatı diyoruz da dibin dibi de yok ki arkadaş indikçe iniyor. umarım 1 ağustostan sonra bir toparlanma olur da artık yeşile döneriz. duman olduk eridik.
sr. member
Activity: 854
Merit: 256
Fiyat fena çakıldı 2-3 günde. Nereye doğru gidiyor sizce? ETH'ye karşı da değer kaybetti epey. bancor.network üzerinde fiyat iconun da ilk kez bu kadar altında, güncel olarak 0.009189 eth = 1.6951 usd.
hocam modaya bu da uydu.herkes bcc ıcın bıtcoıne gecıyor durumlarda böle oluyor.guzel alım fırsatı var her coınde oldugu gıbı bunda da olustu

Ben alım fırsatı olduğu konusunda emin değilim pek, nedense daha düşebilirmiş gibi geliyor.
hero member
Merit: 502
sr. member
Activity: 854
Merit: 256
hero member
Ethereum'un yüzde biri şekliyle dolaşıyor piyasada. ETH ne derse onu yapıyor şu an Bancor. ETH kuru bazında bir gerileme yok ama ETH yarı yarıya patladığı için buralardayız şimdi. ICO' da hepimiz 4 küsür dolara çatır çatır aldık. Bounty' ler olmasa zarardaydık, ödüllere avutuyorum kendimi ben.
sr. member
Activity: 392
bu seviyelerden alsak olur mu? yatırımı çok iyi aldı. projede israil patentli olduğu için umudum var ama tereddüt ediyorum alım yapmakta.

1 ağustosu mu beklemeliyiz._?? çok popüler bir coin yabancı forumda da konuşuluyor.

coininiz bol olsun.
hero member
Activity: 1666
Merit: 529
Bekletin bekletirseniz kazanırsınız projenin potansiyeli var bu aralar piyasalar kötü olmasa durum farklı olurdu.
hero member
birşey geliştirmeden bu proje ether fiyatının cıvarında takılır durur. En yakın bir uygulama geliştirmeside yılbaşını bulur. imzadan aldıklarımı tutup tutmamakta kararsız kalıyorum.
aynen bende 2600 tane bnt var cok kararsızım ama agustos ortası beklıycem ben herseye ragmen
sr. member
Activity: 415
birşey geliştirmeden bu proje ether fiyatının cıvarında takılır durur. En yakın bir uygulama geliştirmeside yılbaşını bulur. imzadan aldıklarımı tutup tutmamakta kararsız kalıyorum.
hero member
Activity: 784
Hiç olmazsa olduğu yerde dönüp dolaşıyor. Yukarı ivmelenmesi anlık olabilir.
sr. member
Activity: 700
Merit: 270
Btc yükseldimi Bancorda o denli bir ivme yakalıyor ama tek başına atak yapması zor gibi duruyor açıkçası. Kısa vadede Banco kazandırmaz ama uzun vadede bir şeyler olabilir.
legendary
Activity: 1274
Merit: 1068
gecenlerde btc 2700 lerdeyken 100 bnt > eth gibi durumlar oldu. epey de kuvvetli satis duvarlari vardi ama erittiler hepsini. sanki bi hava yakalarsa guzel bi patlama cikartir gibi geliyor ama btc deki belirsizlik malesef ibreyi asagi yone ceviriyor.
legendary
Activity: 1320
Merit: 1001
ben de imza kampanyasındaydım, + icoya da katıldım. gelenleri saklıyorum. fiyat minimum 2x olmadan da satmayı düşünmüyorum. 7-8 doları görsün tane en az yarısını satarım.

10 dolar hedef koymuştum aklımca , bekliyoruz bakalım
10 dolar çok iyi bir fiyat hocam. 35 lira para yapar. 1000 adet olsa 35 bin lira arabanın peşinatı çıkmış olurdu. Cheesy umarım iyi kazanır herkes. şu 1 ağustosta sanki hiç bir şey olmayacak gibi bir his var içimde. Cheesy
sr. member
Activity: 883
Merit: 262
ico'dan gelenleri satmıştım. şimdi yavaş yavaş tekrar geri alım yapmayı düşünüyorum. o kadar da fena bir proje değil, biraz zaman vermek lazım.
full member
Activity: 364
Merit: 104
ben de imza kampanyasındaydım, + icoya da katıldım. gelenleri saklıyorum. fiyat minimum 2x olmadan da satmayı düşünmüyorum. 7-8 doları görsün tane en az yarısını satarım.

10 dolar hedef koymuştum aklımca , bekliyoruz bakalım
hero member
bancor la ılgılı bır haber falan yok mu yahu .oldugu yerde sayıp duruyor *
hero member
Pages:
Jump to: