Pages:
Author

Topic: [ANN] [BNT] Bancor Protokolü | Akıllı-Tokenler için protokol - page 62. (Read 74135 times)

sr. member
Activity: 714
Merit: 316
The Experience Layer of the Decentralized Internet
arkadaşlar bende sisteme giriş yapamıyorum. mesenger ile kayıt olmuştum ve orada verdikleri link aracılığı giriş yapmaya çalışıyorum ama "Found. Redirecting to" diye bir uyarı çıkıyor sayfada ve öyle kalıyorum beyaz bir sayfada. yönlendiriyorum diyor ama bir yere göndermiyor Smiley
nasıl çöze biliriz bunu?
hero member
Activity: 742
Merit: 501
Pazartesi, Bancor ICO detayları açıklanacak. Bakalım Ana konununilgisi o zaman artacak mı?
sr. member
Activity: 854
Merit: 256
benim bounty yatmamış.

bounty manager sayfasında message butonuna tıkladığımda redirect oluyor ve "https://app.bancor.network/undefined" sayfasına yönlendiriyor, bomboş bembeyaz bir sayfa. mesaj atamıyorum. bu bir bug mı, rapor eden oldu mu daha önce? nasıl iletişime geçebilirim ayrıca bounty manager ile, beyinsi sen yardımcı olabilir misin?

internet explorer yerine mozilla firefox kullanmayı dene.

onlarla giriş yapamıyorum, connect with messenger dediğimde sadece "https://www.messenger.com/t/bancor/" açılıyor. bu da başka bir bug sanırım Cheesy
hero member
Activity: 1655
Merit: 600
benim bounty yatmamış.

bounty manager sayfasında message butonuna tıkladığımda redirect oluyor ve "https://app.bancor.network/undefined" sayfasına yönlendiriyor, bomboş bembeyaz bir sayfa. mesaj atamıyorum. bu bir bug mı, rapor eden oldu mu daha önce? nasıl iletişime geçebilirim ayrıca bounty manager ile, beyinsi sen yardımcı olabilir misin?

internet explorer yerine mozilla firefox kullanmayı dene.
hero member
Activity: 868
Merit: 1003
benim bounty yatmamış.

Üye olurken kullandığınız platform neyse (Messenger veya Telegram) o platforma yönlendirme mevcut. Ben de mesaj atmayı denedim ve Telegram bot aracılığıyla mümkün oldu.
sr. member
Activity: 854
Merit: 256
benim bounty yatmamış.

hero member
Bu tokenları topluyoruz ama sonunda hısran olmaz umarım 0.2 bounty olması biraz endişe ettiriyor insana ama allahtan katılım az. Yuklu yatırım almaları lazım.
evet, ama artık çoğu ico bountyleri %2lerden %1lere doğru evriliyor gibi geldi bana... Bundan sonra böyle olabilir.
twn
legendary
Activity: 1204
Merit: 1011
Bu tokenları topluyoruz ama sonunda hısran olmaz umarım 0.2 bounty olması biraz endişe ettiriyor insana ama allahtan katılım az. Yuklu yatırım almaları lazım.
hero member
Bugünde 12 imzacının stake tokenleri yatmış, kontrol edin.

https://app.bancor.network/communities/59072a4f98c9cb000161fee9/currency

yatmayan varsa, bounty managere msj yazsın.

@bileq, bug raporun kabul edilmiş, +500
legendary
Activity: 1320
Merit: 1001
Giris yapamiyorum hesabima. App.bancor.network den deniyorum messenger'a login link gelmiyor. Bu sorunu yasayan var mi?

banada gelmedi, eski gelen linkleden birini tıklayıp  ulaştım hesaba

Zaten farkında olmama rağmen vazgeçmiştim. Mesajları gördüğümde "Bug report" kısmına konuyla alakalı bir bildirimde bulunmaya karar verdim. Kısa zamanda çözümlenmesini umarım.
Bende girebilseydim report edecektim fakat girdikten sonra bi anlami kalmaz diye dusundum sacma olur yani. Epostayla  (bug report konu baslikli) ulasmaya calisiyorum ve eyal'a mesaj attim takan yok..
her türlü eksiklik ve hata kabul ediliyor mu? ya da rapor göndermek için ne seviyede olması gerekiyor? sadece e-posta mı kabul ediliyor?
hero member
Tr bölümünden @omorfi'nin internet explorer hata raporuyla ilgili başvurusu kabul edilmiş. +500 Ecoin tebrikler.
copper member
Activity: 1274
Merit: 555
https://refpa28543.top/L?tag=d_286347m_1264c_&site
Giris yapamiyorum hesabima. App.bancor.network den deniyorum messenger'a login link gelmiyor. Bu sorunu yasayan var mi?

banada gelmedi, eski gelen linkleden birini tıklayıp  ulaştım hesaba

Zaten farkında olmama rağmen vazgeçmiştim. Mesajları gördüğümde "Bug report" kısmına konuyla alakalı bir bildirimde bulunmaya karar verdim. Kısa zamanda çözümlenmesini umarım.
Bende girebilseydim report edecektim fakat girdikten sonra bi anlami kalmaz diye dusundum sacma olur yani. Epostayla  (bug report konu baslikli) ulasmaya calisiyorum ve eyal'a mesaj attim takan yok..
sr. member
Activity: 532
Merit: 250
Ortadaki hatun Claire Underwood değil mi ya?

House of cards dizisine bayılan bir insan olarak hoşuma gitti. Böyle bir kadın yanımda olsun dünyayı feth ederim diyordum buna yatırım yapılır Smiley)
hero member
Activity: 868
Merit: 1003

banada gelmedi, eski gelen linkleden birini tıklayıp  ulaştım hesaba

copper member

please wait while we authenticating you yazıyor ne yaptıysam giremedim bi türlü. Bu arada imzadan ilk ödüller yatırılmış bildirim gelmiş..
legendary
Activity: 2338
Merit: 1070

copper member
hero member
Activity: 686
Merit: 500
Sandblock - Customer satisfaction on blockchain
Ptoje yöneticilerine bakınca caliskan tiplere benziyorlar. Adamalr birde para pesin calısmaları hos olmuş bence.
hero member
Activity: 882
Merit: 507
valla türkçe başlığında  fazla iyimser bir hava var, bounty safyası bi kere rezalet, messenger botuyla kayıt alıyorlar, ama onun dışında herşey manuel yürüyor. tamamen amatörlük akıyor. projenin tokencard ortaklığı artı değer katıyor onun dışında çokta afam şaham bişey değil,
ico tutarmı tutar muhtemelen,  hangi ico tutmadıki son dönemde bu tutmasın, ama fazla da gaza gelmeyin
ortada doğru dürüst birşey yok henüz

doğru diyon dikkatli olmak lazım aslında...Direk atlamamak lazım. Zaten para toplanırsa bir sorun çıkmaz, ICO başladığında para akışına ve bonus durumuna göre katılım sağlanır.

Ama bounty hariç, kalan sistem gayet başarılı. Bancor'un ICO öncesi ortaya koyduğu sistemin %1 ini bile koymadan ne paralar toplandı. Adamlar hazırlıklarını yapmışlar, faal olarak çalışan bir sistemi , (demo'dan öte) yayına verdiler ve sistemi ilk test eden bizler, bountyciler oldu.

Örnek olarak, matchpool. Ortada ürün olarak hiçbirşey yok ama yapacaz deyip, 125k toplayabildiler. Gösterdikleri şey sadece mock-up'lar. icolarda genelde sadece hayaller oluyordu, iconomi parayı topladı, uygulamalarını daha yeni public betaya sokacaklar, taas'ta hiçbirşey yokken 7.5m$ dan fazla topladılar veya lunyr... örnekler çok.

Ben Bancor'u, Edgeless kategorisine koyuyorum, ortada bir ürün var olan icolar kategorisi. O yüzdende biraz daha ümitliyim.

Chat botları aslında çok övülen sistemler, bunda da olması iyi birşey...

Umarım Bancor yatırımı Matchpool gibi alıp Coin borsaya girincede Lunyr gibi olması dileğiyle diyelim bu sayede dump yese bile etkilenmez.
hero member
valla türkçe başlığında  fazla iyimser bir hava var, bounty safyası bi kere rezalet, messenger botuyla kayıt alıyorlar, ama onun dışında herşey manuel yürüyor. tamamen amatörlük akıyor. projenin tokencard ortaklığı artı değer katıyor onun dışında çokta afam şaham bişey değil,
ico tutarmı tutar muhtemelen,  hangi ico tutmadıki son dönemde bu tutmasın, ama fazla da gaza gelmeyin
ortada doğru dürüst birşey yok henüz

doğru diyon dikkatli olmak lazım aslında...Direk atlamamak lazım. Zaten para toplanırsa bir sorun çıkmaz, ICO başladığında para akışına ve bonus durumuna göre katılım sağlanır.

Ama bounty hariç, kalan sistem gayet başarılı. Bancor'un ICO öncesi ortaya koyduğu sistemin %1 ini bile koymadan ne paralar toplandı. Adamlar hazırlıklarını yapmışlar, faal olarak çalışan bir sistemi , (demo'dan öte) yayına verdiler ve sistemi ilk test eden bizler, bountyciler oldu.

Örnek olarak, matchpool. Ortada ürün olarak hiçbirşey yok ama yapacaz deyip, 125k toplayabildiler. Gösterdikleri şey sadece mock-up'lar. icolarda genelde sadece hayaller oluyordu, iconomi parayı topladı, uygulamalarını daha yeni public betaya sokacaklar, taas'ta hiçbirşey yokken 7.5m$ dan fazla topladılar veya lunyr... örnekler çok.

Ben Bancor'u, Edgeless kategorisine koyuyorum, ortada bir ürün var olan icolar kategorisi. O yüzdende biraz daha ümitliyim.

Chat botları aslında çok övülen sistemler, bunda da olması iyi birşey...
Pages:
Jump to: