Pages:
Author

Topic: [ANN] [BNT] Bancor Protokolü | Akıllı-Tokenler için protokol - page 63. (Read 74135 times)

legendary
Activity: 1274
Merit: 1068
bancor sitesi benim imzayı yatırmamış, 12 mesajımda var. kendisine soracam Undecided
katildigin tarihin uzerinden 7 gun gecti mi? 12 oldugunda degil, katildigin tarih+7 gun sure icerisinde 12 msj attiysan stake yaziyor diye biliyorum
sr. member
Activity: 672
Merit: 281
Bende sosyal ağ ve bloğ nimetlerine katılabilirmiyim ?
sr. member
Activity: 476
Merit: 500
bancor sitesi benim imzayı yatırmamış, 12 mesajımda var. kendisine soracam Undecided
hero member
Activity: 882
Merit: 507
Aman aman bir yatırım yapmam ben bu icoya ama üst sınır ne olacak orasını bir öğrenelim alt sınır ne olacak birde eğer en düşük 1btc falan yatırım isterlerse ötede dursun az derim fazla uçmasın. Ama Proje tutmayacak bir proje değil illaki tutacaktır yatırımda alır büyük ihtimalle eğer az katılım olursa bit nebze iyi olur.
legendary
Activity: 2338
Merit: 1070
valla türkçe başlığında  fazla iyimser bir hava var, bounty safyası bi kere rezalet, messenger botuyla kayıt alıyorlar, ama onun dışında herşey manuel yürüyor. tamamen amatörlük akıyor. projenin tokencard ortaklığı artı değer katıyor onun dışında çokta afam şaham bişey değil,
ico tutarmı tutar muhtemelen,  hangi ico tutmadıki son dönemde bu tutmasın, ama fazla da gaza gelmeyin
ortada doğru dürüst birşey yok henüz
legendary
Activity: 1320
Merit: 1001
takımın hepsi de pozitif görünüyor. zaten oluşturdukları platformdan belli ediyor proje kendini. hepsi gülümsemiş umarım kampanyaya katılanlara gülmüyorlardır. yerli yatırımcının bayağı ilgisini çekmişe benziyor. hayırlısı olsun bol kazançlar.

icosuna katılmayı düşünüyorum bende.  Wink
imza için geç değil ama icoya limit koyup imzaları da bitirebilirler. ne de olsa bütün hakları saklı.
sr. member
Activity: 322
Merit: 251
15 Mayısta detayları açıklandığında ICO için üst-sınır koymuş olurlarsa, benden 10 ether işler

beyinsi, sen de bunu söyledin ya, aklımda ufuck şüpheler vardı. Onlarda uçtu gitti. Teşekkürler.
hero member
Activity: 742
Merit: 501
15 Mayısta detayları açıklandığında ICO için üst-sınır koymuş olurlarsa, benden 10 ether işler
legendary
Activity: 1568
Merit: 1012
Yatırım rekoru kıracak diye düşünüyorum.
hero member
Activity: 784
Merit: 502
İlk defa bir projeye yatırım yapacağım sanırım. Onunda tek sebebi token card. Önceki icolar unutuldu gitti bu proje unutulcak gibi değil bence.
hero member
geliştiricileri bu tür fuarlarda veya toplantılarda görünmesi, projenin güvenilirliğini arttırıyor. 3 gün sonra ICO detayları açıklanacak, açıklandığında projeye olan ilgi belki artacaktır.
legendary
Activity: 2982
Merit: 1485
Ortadaki hatun Claire Underwood değil mi ya?

Evet oymuş, konuşmacı olarak katılmış. Smiley
Zaten arkada kocaman Robin Wright'la tanışma yazıyormuş görmemişim.
http://tech-fair.cube-global.com/speaker/robin-wright/

Bancor benim pek ilgimi çekmedi ama bir blog yazabilirim fırsat bulursam.
hero member

Cube Global'den. Bancor Galia (En sağdaki). Berlin
Bugün
sr. member
Activity: 322
Merit: 251
Buldugum bugdan 500eco hesabima yatirilmis  Cheesy

Tebrikler Smiley
copper member
Activity: 1274
Merit: 555
https://refpa28543.top/L?tag=d_286347m_1264c_&site
Buldugum bugdan 500eco hesabima yatirilmis  Cheesy
hero member
blog da bombalamaya başlar ruslar yakında. ufaktan başladılar zaten... ama bu sefer bizim arkadaşlar meydanı onlara bırakmayak gibi duruyor.. katılım çok iyi. blogta da aktif olmak guzel.

@alpsea tebrikler. en değerli stake olan bug report'un kabul edilmiş. 500 Ecoin.
hero member
Activity: 882
Merit: 507
Bir türkler birde ruslar akın etti sanki bancor'a . Messenger' a Blog yağıyor Ruslardan ve türklerden. Ama ödülleri falan beşin vermeleri güzel .

Beyinsinin dediği gibi ruslar akın etmeye başladı durmadan bombalıyorlar bende bugün signature ödülüm hesabıma yatmış bu olay iyi oldu hemen ödüllerin yatması ico bitiminde birde stake sayma ile uğraşılması sıkıntı yaratır. Zaten bir 10 gün sonra en az 300-400 kişi girer bu icoya gözüken o.
hero member
Activity: 644
Merit: 502
Bir türkler birde ruslar akın etti sanki bancor'a . Messenger' a Blog yağıyor Ruslardan ve türklerden. Ama ödülleri falan beşin vermeleri güzel .
hero member

Galia Benartzi, Berlin - CUBETechFair
10 Mayıs 2017
sr. member
Activity: 415
Merit: 250
bir umitle bancorun imzasına girdik ama iyimi yaptık kötümü?. ico kalitesi yuksek sanki çok para toplanırsa bende atarım 100 150 dolar.
Pages:
Jump to: