Pages:
Author

Topic: [ANN]♬ Opus - ETH/IPFS Tabanlı Betası Hazır Merkezsiz Müzik Paylaşım Platformu ♬ - page 10. (Read 9555 times)

sr. member
Activity: 798
Merit: 260
Kulağa ilginç geldi.Bir araştırmak lazım nasıl falan görmek için ona göre 1 eth yatırım yapılabilir
hero member
Activity: 756
Merit: 500
Sosyal medyasında gördüm bugün 100 binin üstünde denenmiş demosu. Doğruysa çok ciddi bir rakam ben umutluyum bu projeden sadece token sayısı fazla olması beni soğutuyor, uzun vadeli düşünebilirim.
Bu gidişle 900milyon adet satılamaz gibi daha iyi olur satılmayanlar yakılacaksa fakat ekibe ayrılan token miktari fazla oluyor o zaman.
sr. member
Activity: 336
Merit: 259
Sosyal medyasında gördüm bugün 100 binin üstünde denenmiş demosu. Doğruysa çok ciddi bir rakam ben umutluyum bu projeden sadece token sayısı fazla olması beni soğutuyor, uzun vadeli düşünebilirim.
full member
Activity: 190
Merit: 100
project olarak begendigim bir proje. yatirim yapmayi dusunuyorum bende ama ne kadar ilgi toplayacak onu gormek lazim once. iyi bir pazarlama ve tanitim ile guzel is cikarilabilir bence

Projenin konusu anlaşılır ve kullanılır olduğu için ilgi ve dikkat çekici.
Dediğiniz gibi çok iyi reklam tanıtım ve pazarlama isteyen bir proje. Müzik sektörü biraz zorlu çünkü.
Platform olarak ise tasarımlar ve ön çalışmalar başarılı görünüyor.
sr. member
Activity: 532
Merit: 250
ne olur ne olmaz bi ether atalım bakalım voise gibi olabilir
sr. member
Activity: 322
project olarak begendigim bir proje. yatirim yapmayi dusunuyorum bende ama ne kadar ilgi toplayacak onu gormek lazim once. iyi bir pazarlama ve tanitim ile guzel is cikarilabilir bence
Voise projesi vardi hemen hemen benzer ozelliklerde ama bunun ekibi saglam sanirim birde universite ile ortaklasa yurutuyorlar gelistirme adimlarini.
full member
Activity: 210
legendary
Activity: 1568
Merit: 1012
Crowdsale kademeli olarak ilerliyor. Şuan presale sonrası ilk aşaması başladı.
Satılan toplam OPT görülebilir.
http://opus-foundation.org/crowdsale.html

1 ETH=8000 OPT yani 1000+ bonus olarak geliyor birim fiyatı an itibariyle 208 usd ether olduğuna göre 0.026$ ortalama 1k satoshi
İlk aşama 6 gün sonra bitecek sonrası 7500 opt ve son olarak 7000 bonussuz standart olacak.
Ek olarak satılmayan tokenler yakılacak..

Aldığı toplam ether yatırımını takip edebilirsiniz.
https://etherscan.io/address/0x1426c1f91b923043f7c5fbabc6e369e7cbaef3f0

Bir başka pahalı İco daha.0,24$ birim opus fiyatı.900m toplam coin. Huh

Pek bilgi sahibi olmadığım teknolojiler var bayağı zorlandım yanlış anlamadıysam peer to peer olacak interplanetary ile tamamen merkezsiz olacak.

bu tip icolar çok çıktı ama  kimse müzikli şeylerle ilginemiyor. zaten merkezide olmayacak çünkü zincire müzikleri yükleyemezsiniz sonuç olarak gene bir hdd içinde kalacak yani bir server içerinde durmak zorunda. amatör şarkıcıların haklarını koruyacağız falan deniyor ama bence zor bir alt yapı

Piyasa dediğiniz gibi vaat ettiklerini gerçekleştirmeyen iki grafik tanıtımla süsleyen icolarla kaynıyor fakat opus projesi demo ve whitepaper ile gayet profesyonel duruyor.
Demek istediğim adamlar gerçekten emek vermişler Smiley tabi hepsine şüpheyle yaklaşmak gerek neyin ne olacağı belli olmuyor.
yani muhtemelen farkli bir konu bulalim da bir ico cikaralim ondan sonrasina bakariz fikriyle ortaya cikmiş bir proje olabilir. onun haricinde tabi beklemek gerekli her proje en başinda gerçekten bir scam adayimidir sorusunu getiriyor aklima sanki biraz öyle olmuş. yaparsa roadmap'ini scam değil onun haricinde vaatler gerçekleşmeyince scam oluyor. voise token var piyasada ilgili başlıkla alakali proje sunup yatirim toplayan ico fiyati neydi bilmiyorum ama ben sosyal medyasina girmiştim 50 voise token vermişlerdi. geçenlerde bunlardan bir cacik olmayacak satayim dedim tanesi 1 dolardan sattim. dün gördüm şok oldum 6 dolara kadar yükselmişti. şuan da bile 5.5 usd seviyelerinde seyrediyor. ne yaptilar bir şey mi sundular da o kadar sıçrama yapmiş inanin bilmiyorum ama bu cryptopara dünyasi cok ilginç.
hero member
Activity: 980
FREE $50 BONUS - STAKE - [click signature]
yani muhtemelen farkli bir konu bulalim da bir ico cikaralim ondan sonrasina bakariz fikriyle ortaya cikmiş bir proje olabilir. onun haricinde tabi beklemek gerekli her proje en başinda gerçekten bir scam adayimidir sorusunu getiriyor aklima sanki biraz öyle olmuş. yaparsa roadmap'ini scam değil onun haricinde vaatler gerçekleşmeyince scam oluyor. voise token var piyasada ilgili başlıkla alakali proje sunup yatirim toplayan ico fiyati neydi bilmiyorum ama ben sosyal medyasina girmiştim 50 voise token vermişlerdi. geçenlerde bunlardan bir cacik olmayacak satayim dedim tanesi 1 dolardan sattim. dün gördüm şok oldum 6 dolara kadar yükselmişti. şuan da bile 5.5 usd seviyelerinde seyrediyor. ne yaptilar bir şey mi sundular da o kadar sıçrama yapmiş inanin bilmiyorum ama bu cryptopara dünyasi cok ilginç.
sr. member
Activity: 434
bu tip icolar çok çıktı ama  kimse müzikli şeylerle ilginemiyor. zaten merkezide olmayacak çünkü zincire müzikleri yükleyemezsiniz sonuç olarak gene bir hdd içinde kalacak yani bir server içerinde durmak zorunda. amatör şarkıcıların haklarını koruyacağız falan deniyor ama bence zor bir alt yapı
legendary
Activity: 1596
Merit: 1014
 Bir başka pahalı İco daha.0,24$ birim opus fiyatı.900m toplam coin. Huh
hero member
Activity: 2156
Merit: 685
Yeni imza seçmekte zorlandım, güzel proje pek yok gibiydi. Bunu seçtim umarım doğru bir karar vermişimdir.
Haftada 15 mesaj istiyor, 2 tanesi duyuru konusuna. Postların geneli Altcoin bölümüne atılmalı. Kampanya 1 aydan kısa sürecek.
full member
Activity: 196
Merit: 117
Bu proje çok güzel aslında ama son kullanıcıyı şarkı başına para vermeye nasıl ikna edecekler orası biraz düşündürüyor insanı
hero member
Activity: 602
Böyle bir projeyi VOISE denemişti pek yatırım alamamıştı . Iconomi ortaklığında MUSICONOMI diye bir ICO çıkaracaklar yakında . Umarım bu proje hızlı toplar yatırımlarını.

Voise'nin ico fiyatı neydi bilmiyorum ama borsaya ilk çıktığında alanlar şu an 10 katı yaptılar, 5-6 dolar bandında geziyor şu an. Anlık bir pump mıdır değil midir zaman gösterecek tabi çok hacimli borsalarda yer almıyor sonuçta.
hero member
Activity: 868
Böyle bir projeyi VOISE denemişti pek yatırım alamamıştı . Iconomi ortaklığında MUSICONOMI diye bir ICO çıkaracaklar yakında . Umarım bu proje hızlı toplar yatırımlarını.
full member
Activity: 448
blockchain hayatımızın her alanına girmeye devam ediyor yine güzel bir proje en son voise iyi kazandırmıştı buda öyle olur umarım.
full member
Activity: 434
Merit: 101
Blockchain Marketing: tokensuite.io
rex konusunda da yazdim. icodan once en azindan calisabilen bir urun gosteren projelerin benim gozumde scam olma ihtimali hayli azaliyor. yatirim yapmayi daha gercekci dusunebiliyorum.

genel olarak projenin renklerini, tasarimini falan begendim. merkezi sirketler muzik piyasasinin buyuk sikintilarindan (ozellikle vevo tekeli), bu yuzden projenin dogru pazarlama ile sansinin oldugunu dusunuyorum.
legendary
Activity: 1848
Merit: 1023
I am a good bro
We need english  version here, it s beautiful but unfortunately i cant understand anything from it,will wait for englsih version then from just viewing, will pass to reading. Smiley good luck to this project.

This is the Turkish translation.

You can find the official ANN thread at: https://bitcointalksearch.org/topic/ann-opus-beta-ready-decentralized-music-sharing-running-on-ipfs-and-eth-2011065
full member
Activity: 504
Merit: 105
We need english  version here, it s beautiful but unfortunately i cant understand anything from it,will wait for englsih version then from just viewing, will pass to reading. Smiley good luck to this project.
sr. member
Activity: 784
Merit: 425
müzikli coinlerden iyi bounty geldi sosylam emdyasına dalayım bari akmasada damlar en azından Smiley
ama bu tip projelerde sansürsüzlük adına sorunlar yaşanacağı düşüncesindeyim toplumun şahsi değerlerine hakaret edecek çalışmaları engelleme de nasıl bir durum uygulayacaklar merak ediyorum
Pages:
Jump to: