Pages:
Author

Topic: [ANN]♬ Opus - ETH/IPFS Tabanlı Betası Hazır Merkezsiz Müzik Paylaşım Platformu ♬ - page 8. (Read 9555 times)

hero member
Activity: 2156
Merit: 685
Demosu çok güzel görünüyor. Daha fazla yatırım almasını beklerdim ama biraz düşük kaldı. Bakalım belki son günlerde yatırım artar. Ne dandik projeler ortada hiçbir ürün yokken ne paralar topluyor, böyle güzel projeler yeterince fonlama alamıyor. Borsaya girdikten sonra yükselme potansiyelini yüksek görüyorum.
full member
Activity: 602
Merit: 100
Opusları anında gönderiyorlar hoşuma gitti Smiley)
legendary
Activity: 1568
Merit: 1012
son hafta olarak projenin imza kampanyasına başvuru yaptım. ben sevdim projeyi Grin son hafta ne kadar alabilirsek alıp az tutacağım.

İmzasına giren az banlanan çok. İyi kazandırabilir stakleri sayıp aldığı yatırımı bilmek lazım.

Listeye bakınca imzacıları ihya edecek gibi duruyor özellikle ilk giren yüksek rütbeliler çok fazla alacak.
hero member
Activity: 854
Merit: 500
einc.io
Projeyi okudum çok hoş bir proje, imza kampanyasi devam ediyor mu acaba ?

Son haftada şuanda. Kabul edebilir son haftanın stakelerini saymadan.
sr. member
Activity: 532
Merit: 256
Projeyi okudum çok hoş bir proje, imza kampanyasi devam ediyor mu acaba ?
sr. member
Activity: 672
Merit: 281
hero member
Activity: 686
Sandblock - Customer satisfaction on blockchain
son hafta olarak projenin imza kampanyasına başvuru yaptım. ben sevdim projeyi Grin son hafta ne kadar alabilirsek alıp az tutacağım.

İmzasına giren az banlanan çok. İyi kazandırabilir stakleri sayıp aldığı yatırımı bilmek lazım.
sr. member
Activity: 840
Merit: 253
hero member
Activity: 686
Sandblock - Customer satisfaction on blockchain
1+4 ETH de bende olsun bakalım. 0x için biriktirdiğim 40 ETH u hepsini gönderemeyeceğim için 5 ETH OPUS' a gönderdim.
sr. member
Activity: 630
Merit: 267
güzel yatırım topladılar denebilir tribe gibi faciaları yanında gerçekten iyi bir yatırım aldılar
proje gerçek hayatta ne kadar kullanılır orasını bilemem ama tokenlerin yakılacak olması fiyatı yukarı çekecektir.
sr. member
Activity: 288
Merit: 250
website tasarımları mükemmel olmuş. demo uygulamasına girdim gayet hoş bir görüntüsü vardı müzik player kısmı. metamask ile çalıştıramadım ama
deneme tokeninden bulup çalamadım parçayı.
sr. member
Activity: 350
CrowdWiz
Satılmayan tokenler yakılacaktı değil mi? O zaman yatırım yapabilirim borsaya girdikten sonra 900 m token çok fazla.

selam
imza kampanyasına katıldım ama başvuru yaparken slack grubunada üye olmamı istiyor. Failed! token_revoked şu hatayı alıyorum. yardım edebilecek olanınız varmı

Deneme amaçlı mailimi girdim aynı hatayı veriyor, özel mesajdan bounty yöneticisiyle irtibat kurabilirsin.

pm attım online olmasına ragmen cevap vermediler. imza kampanyasının son haftası. 1 hafta girmiş olayım dedim ama aksilik işte.
sr. member
Activity: 560
Satılmayan tokenler yakılacaktı değil mi? O zaman yatırım yapabilirim borsaya girdikten sonra 900 m token çok fazla.

selam
imza kampanyasına katıldım ama başvuru yaparken slack grubunada üye olmamı istiyor. Failed! token_revoked şu hatayı alıyorum. yardım edebilecek olanınız varmı

Deneme amaçlı mailimi girdim aynı hatayı veriyor, özel mesajdan bounty yöneticisiyle irtibat kurabilirsin.
sr. member
Activity: 350
CrowdWiz
selam
full member
Activity: 154
Bazen iyi oluyor bonus olmaması son gün biraz yatırım alırsa diğer yatırımcılar icin de iyi olur
sr. member
Activity: 415
Kesinlikle 2 milyon toplamaları lazımdı bu projede bence de

2 milyon toplar daha çok var ICO 21 Ağustosta bitiyor. Verdikleri bonus çok fazla değil o yüzden yatırımcılar erken girmek istemiyor olabilir.
Bugün alan 1 ETH karşılığı 7500 OPT alabiliyor, 16 gün sonra ICO'nun son günü alan 7000 OPT alacak.

bonus olmamasını balinalar pek takmaz. son günler alım yaparlar umarım.
voise diye bir proje vardı o da az eth toplamıştı ama borsayada girmişti.
legendary
Activity: 1568
Merit: 1012
34789948 Token Satıldı Crowdsale 6 Gün Sonra Bitiyor..
sr. member
Activity: 434
★YoBit.Net★ 1400+ Coins Exchange
 Iconun bitmesine son 6 gün kaldı. Bu hafta büyük yatırım toplayabilir diye düşünüyorum. Proje hiç yabana atılacak bir proje değil.Reklamını iyi yaparlarsa kullanıcı sayısı fazla olacaktır.
full member
Activity: 210
bir suru sacma sapan icolarda buyuk paralar toplanirken bu projede bu kadar az olmasi pazarlama hatasi. ben bounty girmemis olsam para yatiracagim projelerden birisidir. ilerleyen zamanda guzel yerlere gelecegini dusunuyorum. cok fazla para toplamamasi sikinti degil kalan tokenlar yakilacagi icin.
sr. member
Activity: 322
görselleri bannerları falan güzel geliştirilmiş bir proje
reklamlarıda aslında yeterli saviyede
işte proje biraz ütupik oldugundan herhalde pek ilği görmedi herhalde
Pages:
Jump to: