Pages:
Author

Topic: [ANN]♬ Opus - ETH/IPFS Tabanlı Betası Hazır Merkezsiz Müzik Paylaşım Platformu ♬ - page 6. (Read 9555 times)

sr. member
Activity: 546
Merit: 251
Son anlar yaklaştıkca yatırımlar hızlanıyor. 15k yı geçecek herhalde diye düşünüyorum. Takım yatırımları iyi değenlendirirse piyasanın hakimi olur.
sr. member
Activity: 644
Merit: 250
🤖UBEX.COM 🤖
En azından Liqui de işleme açılsa bari . Hacim oluşursa orada diğer borsalardan da talep olur .
sr. member
Activity: 784
Merit: 425
Son 9 saat ve nerdeyse 90m token satıldı  Smiley 11,441k ether toplamış 4milyon dolara ulaşacak gibi duruyor 100m token ile sonuçlanır gibi..

5 eth var elimde göndereyim bari bende akşama bitmezse tabi Smiley
legendary
Activity: 1568
Merit: 1012
Son 9 saat ve nerdeyse 90m token satıldı  Smiley 11,441k ether toplamış 4milyon dolara ulaşacak gibi duruyor 100m token ile sonuçlanır gibi..
sr. member
Activity: 322
Gorsellerine hayran oldugum bir proje ben bir tik daha iyi para toplayacagini dusunuyordum ama bekledigim kadar iyi olmadi.Borsalarda iyi kazandirma potansiyeli olabilir
sr. member
🤖UBEX.COM 🤖
10k-15k ETH çok ideal bir rakam . Herkez ICO ya girerse borsalardan kimse almaz sonuçda .
hero member
Activity: 1680
Merit: 529
Bence kötü bir yatırım almamış güzel bir proje az yatırım alan projeler uzun vadede hatta kısa vadede daha çok kazandırabiliyorlar bana göre oda bunlardan biri olabilir.
full member
Activity: 406
Merit: 121
Bende 2 ether aticam bakalım ne olacak.az olsa da birşeyler verir diye düşünüyorum.
sr. member
Activity: 476
Merit: 500
1 ether bende atmayı düşünüyorum. 1 ethereum ile ne zarar ederiz ne kar. boşuna duracağına bu projeye göndermek mantıklı olacak.
sr. member
10 ETH ben gönderdim çok kazandırmasada süründürmez bence. Az olsun bizim olsun.
Hayirli olsun en azindan borsaya ciktigin da 15 gun icinde x2 yapiyor genellikle yeni coinler.Bende investfeed e gondermistim biraz x2 yapti bountyler dagitilmadan sattim yoluma baktim bende
hero member
Activity: 868
Merit: 500
10 ETH ben gönderdim çok kazandırmasada süründürmez bence. Az olsun bizim olsun.
full member
Activity: 210
Merit: 100
yatirimcilarin cok ilgisini cekmeye basladi son gun bence yine baya alacak suan her gecen gun artiyor ether sayisi. baya yatirim yapanlar var biraz inceledim. telegram ve slack kanallarindan da takip ediyorum. gelecegi olan genc yatirimcilarin olusturdugu bir proje. universite destekli ve urunleri hazirlamislar onun icin yine yatirim yapacak kisileri buluyorlar. son 2 gun civari kaldi bakalim ne olacak.
sr. member
Activity: 476
Merit: 300
Dün akşam 6,100 ETH idi. Şimdi 7,400 ETH olmuş. Harbi harbi 10,000 Ethere ulaşacak galiba. Haydi bir iki balinanın ilgisini çekse, rahat bir şekilde 10k yı aşacak gibi.

üstad ben bu aralar ico larin daha az  yatırım toplayanların daha cok kazandiracagini düşünüyorum cok örneği oldu son zamanlarda bahsettiğim yatirim miktarlari 3  - 10 milyon dolar aralari hatta  2-5 milyon arasi diye sıkıştırırsam daha mantıklı olacak gibi.  marketcap değeri hacmi belli tabi daha az olanın  sonrasında katlamasi daha kolay oluyor sanirim doymamiş bir proje sonrasında katlanmasi daha  hızlı oluyor gibi  . 80-100 milyon dolar toplayanın 200 milyon dolara cikmasi  bir o  kadar daha yatirim gerektiriyor ve bu sadece 2x yapiyor gibi. ama 3 milyon dolar'a bir o kadar daha eklense kafadan 2x yapiyor 10 milyon dolara ciksa 3 kati ni geçiyor. bu tarz projelere mi odaklansak acaba bilemedim.
hero member
Activity: 742
Merit: 501
Dün akşam 6,100 ETH idi. Şimdi 7,400 ETH olmuş. Harbi harbi 10,000 Ethere ulaşacak galiba. Haydi bir iki balinanın ilgisini çekse, rahat bir şekilde 10k yı aşacak gibi.
legendary
Activity: 1568
Merit: 1012
Ben şahsen son gün 3 milyon doları aşacağını düşünüyorum 10k ether toplar gibi bence çok iyi bir sonuç fazla pr çalışması yapılmadı.
Aslında az toplaması yatırımcılar için daha iyi toplam token az oluyor bunu son icolarda gördük.
hero member
Merit: 502
Şimdi bütün icolar kazandırıyor diye buna yatırım yaparım ters köse yaparlar diye korkuyorum .
sr. member
2 mılyon geçilmiş fena degıl baktıgınız zaten bu kadar belırsızlık oldugu donemde güzel para toplanmış ben açıkcası bu kadar toplanmasını beklemıyordum
sanırım 2.5mılyon gıbı bır rakama sonlandırılır ıco
sr. member
Activity: 588
Merit: 253
Birkaç ether atacaktım ama kontrat multisig. O yüzden biraz korktum. Bu problem ve açık çözüldü mü?

Çözülmüştür diye düşünüyorum . O kadar da mal değillerdir herhalde. Birde çözülmemiş olsa şimdiye kadar kevgir' e cevirirlerdi . Cheesy
sr. member
Activity: 616
Merit: 251
Blockchain Marketing: tokensuite.io
Birkaç ether atacaktım ama kontrat multisig. O yüzden biraz korktum. Bu problem ve açık çözüldü mü?
full member
Activity: 210
Merit: 100
blockcat bende takip ettim son anda cok yatirim almasina ragmen benimde 1 ether biraz para birakti hatta daha bozmadim bile. bu ico muzik uzerine bir proje 300 ether yatiranlar var baya bir yukselme oldu ama dedigin gibi son anda yine alacak gibi bencede. 2 gunden biraz fazla sure kaldi son birkac saat kaldiginda alirsa alacak bakalim durum ne olur o zaman.
Pages:
Jump to: