Pages:
Author

Topic: [ANN]♬ Opus - ETH/IPFS Tabanlı Betası Hazır Merkezsiz Müzik Paylaşım Platformu ♬ - page 9. (Read 9555 times)

legendary
Activity: 1218
Merit: 1291
Bu proje yeterli ilgiyi görmedi fakat sonlara doğru patlama yapacağını düşünüyorum. Proje ile yakından ilgilendim, sistem gerçek hayata geçirilebilir ve mantıklı gözüküyor şu anki projeler arasında en makul olanı Opus'un projesi. Tabii şu an Türkçe çevirisini yaptığım investFeed platformuda güzel, o bugün bitiyor. Bunlar dışında iyi bir proje göremiyorum. Bir milyon dolar toplamışlar, bu piyasada makul daha crowdsale yeni başlıyor. Yukarıdaki arkadaşın dediği gibi fazla bir bonus olmadığı için millet etrafı kolluyor, güzel yatırım girerse peşinden çok balık girecektir. Buna ben gerçek anlamda yatırım yapmayı düşünüyorum, birkaç tokenimi bozdurup buna girebilirim fakat tamamen piyasanın davranışlarına göre ilerleyeceğim.
hero member
Activity: 2156
Merit: 685
Kesinlikle 2 milyon toplamaları lazımdı bu projede bence de

2 milyon toplar daha çok var ICO 21 Ağustosta bitiyor. Verdikleri bonus çok fazla değil o yüzden yatırımcılar erken girmek istemiyor olabilir.
Bugün alan 1 ETH karşılığı 7500 OPT alabiliyor, 16 gün sonra ICO'nun son günü alan 7000 OPT alacak.
full member
Activity: 154
Merit: 100
ya aslında 1-2 milyon dolarlık projeler kendilerine şans bulsalar daha iyi bence. saçma sapan siteler için 20-30 milyon dolar kovalayıp tokatlayıp gideceklerine böyle gençlere 1-2 milyon dolara şans verilmeli bence.

Kesinlikle 2 milyon toplamaları lazımdı bu projede bence de
sr. member
Activity: 434
Merit: 250
★YoBit.Net★ 1400+ Coins Exchange
Projeyi detaylı bir şekilde anlatmışlar. Gerçeklestirebilirlerse tutacak bir proje .Tabi burda en önemli olan ne kadar yatırım alacakları.
sr. member
Activity: 420
ya aslında 1-2 milyon dolarlık projeler kendilerine şans bulsalar daha iyi bence. saçma sapan siteler için 20-30 milyon dolar kovalayıp tokatlayıp gideceklerine böyle gençlere 1-2 milyon dolara şans verilmeli bence.
legendary
Activity: 1568
Merit: 1012
Pek beklenen ilgiyi göremedikleri açık, güzel bir tanıtım olmuş gibi görünüyor ama yeterince iyi yatırım topyalamadılar. (Scam olup devasa miktarda yatırım toplayan ICO'lara bakınca tabii)

Ekip tamamen genç ve istekli bancor gibi ekiplerinde kodamanlar olmadığı için haliyle böyle oluyor. Bir milyon doları geçeceğini düşünüyorum bitmesine yakın güzel yatırım alabilir.
Satılmayanlar yakılacağı için toplam token sayısı az olacak eğer güzel bir borsaya girerse kanatlanıp uçabilir Smiley
sr. member
Activity: 322
Universiteyle ortaklasa gelistiriliyor platform bu guzel,baslangic asamasindaki sanatcilarin eserlerini yayinlayarak para kazanma olayida guzel ama tek cati altinda toplama bana gercekci gelmiyor
full member
Hem proje hemde siteleri ve grafikleri dikkatimi çekti. Son zamanlarda çıkan kalitesiz iki satır yazı yazarak milletin elinden btcsini alan icolar gibi değil bence kaliteli duruyor. Küçük de olsa bir miktar yatırım yapmayı düşünüyorum.

Hemde müzik sektörü Amerika gibi büyük ülkelerde para kazandırıyor her halükarda. Girdikleri sektör de güzel bence. Hayırlı olsun
sr. member
Activity: 442
Hem proje hemde siteleri ve grafikleri dikkatimi çekti. Son zamanlarda çıkan kalitesiz iki satır yazı yazarak milletin elinden btcsini alan icolar gibi değil bence kaliteli duruyor. Küçük de olsa bir miktar yatırım yapmayı düşünüyorum.
full member
Pek beklenen ilgiyi göremedikleri açık, güzel bir tanıtım olmuş gibi görünüyor ama yeterince iyi yatırım topyalamadılar. (Scam olup devasa miktarda yatırım toplayan ICO'lara bakınca tabii)

Güzel hazırlanmışlar birçok ico göre hazırladıkları sayfa demo white pepper bence sorun tanıtım yetersiz. Sacma sapan projeler ne paralar topluyor. Takımı bile söylemeyen projeler var 😀 Baya çalışmışlar ve takım genç ve heyecanlı.
sr. member
Activity: 406
Merit: 252
full member
Biraz sönük geçiyor bence. Güzel bir proje. Takım Yeni ama bence potansiyel var.
legendary
Crowdsale: 24.07.2017 - 21.08.2017

Crowdsale şuan 2. aşama satış fiyatı 1 ETH=7500 OPUS

25114288 Token satıldı

sr. member
Activity: 476
Merit: 300
Buna benzer bir proje voise vardı yok oldu gitti bir atak yapamadı,ben başarılı olacagına pek inanmıyorum insanlar açıyor youtub uzerınden istedigini dinliyor yok butun platformları tek çatı altında toplayacakmış falan

voise nasil yok oldu gitti anlamadim ? taş gibi ico yapti adamlar ilk ciktiginda  1 usd idi fiyatı şuan ki fiyatlarına girin bakin isterseniz. 23-24-25 'inde fiyatlar 5 usd civarlarına kadar cikti sonrasında satışlar ile birlikte geriledi şuanda 3 dolara yakın seviyelerden işlem görüyor.kolay kolay girdiğiniz hiçbir ico da rastlayamazsiniz bu duruma 3 günlük neredeyse oturdugu yerde sayan bir  coin birden 4 x 5x yapacak ve 3x'e geri dönecek zordur yani.

https://coinmarketcap.com/assets/voise/#charts
sr. member
Activity: 630
Merit: 267
Buna benzer bir proje voise vardı yok oldu gitti bir atak yapamadı,ben başarılı olacagına pek inanmıyorum insanlar açıyor youtub uzerınden istedigini dinliyor yok butun platformları tek çatı altında toplayacakmış falan
hero member
Activity: 980
Merit: 500
FREE $50 BONUS - STAKE - [click signature]
az önce yatırım amaclı siteye girdim bakindim biraz 1 eth ye 8 k token veriyor tamam dedim neyse gezinirken bişey farkettim total supply : 1600 million token demiş bunun 900 unu crowdsale demiş 600 unude ekibe ayırmış bana cok fazla geldi miktar yani zaten yatırımını alıyosun eth olarak tiko para düşünüyorum ben onu örneğin bu proje için konusuyorum en fazla 3 m usd toplasa diyelim o para oldugu gibi team in zaten üstüne üstlük o paranın yarı değerinden fazlasına göre basılan tokenlerde bunların bana hiç adil gelmedi vazgectim o yüzden yatırımdan
full member
Activity: 210
sun 8000 coin veriyor 1 ether karsiligi 560.000 $ civari toplamis biraz yavas gidiyor. ben begendim projeyi cok kaliteli whitepapper yazmislar. demolarini da inceledim. daha fazla toplamalarini beklerdim bu yuksek bonus asamasinda. ekip genc ve istekli. profesyonel site hazirlamislar. biraz daha izlemeye devam edelim bakalim ne yapacaklar
legendary
Bounty havuzu 15 milyon token yerine toplam satılan tokenlerin %5'i olarak değiştirildi.

An itibariyle toplam satılan Opus: 22399474 OPT

Birinci aşama +1000 bonus 33 saat sonra bitiyor!
sr. member
Activity: 532
Merit: 256
Çok değişik hoş bir proje. İlgi çekici bir yanı var.daha önce buna benzer bir proje var mıydı bilmiyorum. Başarılı olabilir gibi.
hero member
Activity: 798
Merit: 500
Sovryn - 300-500% APY on USDT Deposit
viberate diye bi konu var globalde tam inceleyemedim ama müzikle ilgili. bu tip icolar da çoğalmaya başladı.önce kumar şimdi müzik icoları çok çıkıyor bide emlak sektörüyle ilgili işler çoğaldı anlaşılan bu işin sonu yok bu furya devam edip gidecek
Pages:
Jump to: