Pages:
Author

Topic: [ANN]♬ Opus - ETH/IPFS Tabanlı Betası Hazır Merkezsiz Müzik Paylaşım Platformu ♬ - page 2. (Read 9555 times)

hero member
Activity: 1484
Merit: 726
tokenlerin kilitli olmasının bir anlamı yok adamlar ethereum ile yatırım topladı
toplanan ethereumlarda kilit falan yok isterlerse hepsini satıp nakite geçerler ortada token var mı var hiçbir hak arayamazsınız
scam nasıl yapılır önce onu öğrenin
sr. member
Activity: 476
Merit: 257
Opus ekibinin dolandırıcı olma ihtimali yok çünkü coinde token kilidi mevcut, yani daha kendi ellerindekileri bozdurmuş değiller. Büyük hacimli bir borsaya bile girilmedi, kaz gelecek yerden tavuk esirgenmez.
sr. member
Activity: 560
Merit: 250
bountylerin hepsinin dağıtımı dün bitiyordu ama bounty alamayıp şikayet eden onlarca üye var
ekipten açıklama gelmiyor projenin scam çıkma ihtimali yüksek

Biraz beklemek lazım dağıtımı yapacaklardır scam çıksa hiç bir bounty dağıtımını yapmazlardı alanlar da oldu ödülünü.
hero member
Activity: 1484
Merit: 726
bountylerin hepsinin dağıtımı dün bitiyordu ama bounty alamayıp şikayet eden onlarca üye var
ekipten açıklama gelmiyor projenin scam çıkma ihtimali yüksek
sr. member
Activity: 476
Merit: 257
Tüm twitterler dağıtılmadı mı daha? Globalde ödül alamayanlar gördüm.
hero member
Activity: 868
Merit: 500
Bountyler dağıtılınca biraz almayı planlıyorum . İşlevsel bir proje tabii destek görecekmi bilmiyorum.
sr. member
Activity: 322
Sadece twitterlar gonderilmiş daha facebook olan bountyler gelmedi yavaş yavaş yolluyorlar ve sözlerinde duruyorlar
önce yaktılar şimdide dagıtıyorlar helal olsun böyle ekiplere
sr. member
Activity: 434
icosuna girdiğime pişman oldm valla zaten fiyat ölü birde bountyler veriyorlar daha borsalara girmedi birde şimdi tek bir noktatan satış yicek biraz daha düşer üstüne! tam scam çıktılar aq
hero member
Activity: 756
Merit: 500
Bountyler ne zaman dağıtılacak. Acelesi yok fiyatı cok düsük zaten.

Adresi ve listeyi kontrol ettim parça parça dağıtıyorlar sanırım çeviri ve sosyal ağ kampanyaları gönderilmiş.
sr. member
Activity: 336
Merit: 259

Siz yazdıktan sonra baktım bana bir kısmını göndermişler bugün yarın tüm dağıtımları yapacaklar demek ki. Tabi bekleteceğim bir süre fiyat düşük.
sr. member
Activity: 644
🤖UBEX.COM 🤖
full member
Activity: 154
Merit: 100
Biraz sure isteyen bir proje ama güzel para kazandıracak yılbaşı sonrası
sr. member
Arkadaşlar bounty dağıtımı başlamış gibi gözüküyor imzacılar resmen köşeyi dönecek   Smiley

Şanş işi belli olmuyor kimisinde imzada çok kişi olsa da yatırımı iyi topladığı için ihya ediyor kimisi de yatırımı çok fazla toplamasa da az kişi olunca ihya ediyor denk gelmesi lazım. Ben sosyal medyasındaydım haftalık rapor verme vs. zor olduğu için az kişiydik iyi kazandık. Bountyiden sonra biraz dump olabilir ama ben zaten her coinde yaptığım gibi en az 2-3 ay bekleyeceğim.
legendary
Activity: 1568
Merit: 1012
Arkadaşlar bounty dağıtımı başlamış gibi gözüküyor imzacılar resmen köşeyi dönecek   Smiley
sr. member
Activity: 448
CHIEF GROWTH OFFICER OF GLOBAL ENTERPRENEUR
Sözlerinde durmaları güzel . Şimdide en azından liqui ye falan girse güzel olacak.
sr. member

Güzel olmuş bu coin sayısı ne kadar az o kadar iyi. Geçen anlık bir pump oldu 8-10x civarı onu kaçırdım anlık satılabilirdi beklemeye devam fiyatı artacaktır.
full member
Activity: 183
Merit: 100
HitBTC ve EtherDelta arasindaki 1 adet OPT fiyat farkini farkeden var mi?

Hitbtc de daha işleme açılmamıstı. Birde hitbtc de btc ile işlem yapılıyorken etherdelya da sonuç da sadece Eth ile işlem yapılıyor.
hitbtc'nin olayı başka, orası dolandırıcılık yapıyor.
ico devam ederken kendileri üzerinden satın alanlar oluyor. Yani siz hitbtc üzerinden icolara girebiliyorsunuz.
ico bitiminde de başka borsa olmadığı için ve o marketi açık tuttukları için fiyat yükseliyor.
orada satılan coinler aslında gerçek değil sanal. ico tab'ına güvenmeyin
hero member
Activity: 644
Merit: 502
Liqui ye falan girse çok iyi olacak ( hedeflerimi küçük tuttum ) .
sr. member
Activity: 322
Blog yazılarıyla alakalı dev cevap vermıyor slackta sordum ama sallamıyor,matthiasda soruş gördüm ona da cevap dönmemiş ama güzel bounty dağıtacak gibi
imzacılara şöyle baktım da 10 ether alan var şu durum da
Pages:
Jump to: