Pages:
Author

Topic: [ANN]♬ Opus - ETH/IPFS Tabanlı Betası Hazır Merkezsiz Müzik Paylaşım Platformu ♬ - page 7. (Read 9555 times)

sr. member
Activity: 476
Merit: 300
Son günlerde çok yatırım aldı. Balinaların saldırısına uğradı ico bakalım Ne çıkacak

balina varsa bir coin de genelde sonrasında ufak yatırımcıyı sevindirecek durumlar ortaya cikabiliyor. hatta şu durumda takip ettigim kadariyla balinalar bir ico ya dadandiysa sonrasinda bu adamlar para kaldirmadan kazanmadan coini serbest birakmiyorlar.o yüzden markete giriş tarihini felan iyi araştirip takibe almak lazim. ico bitişinden sonra gireceği borsada anlık yükselişler bekliyorum ben girer girmez 0x kadar olmasada yine bi %50 bekliyorum. bunun en son örneğini blockCAT de yaşadim ico invest adresini takibe aldim son anlarda efsane girişler oldu balinalar bildiginiz saldirdi yani. şansımı denedim 2 eth attim dün 3.4 ile ciktim 2 gün gibi sürede nereden baksaniz 500 dolar kar kaldi. gayet iyi oldu. o yüzden bu iconunda son anlarini iyi takip etmek lazim. gerçi şimdiden belli de balinalar sarmiş çevresini yinede takibe alin.
full member
Activity: 154
Merit: 100
Son günlerde çok yatırım aldı. Balinaların saldırısına uğradı ico bakalım Ne çıkacak
hero member
Activity: 742
Merit: 501
3gün kalmış evet. biraz eth attım. Diğer icolarda olduğu gibi son gün yatırım alırsa 10k eth ile işlerini çok güzel yaparlar. umarım başarılı olurlar.
legendary
Activity: 1568
Merit: 1012
Crowdsale bitmesine son 3 gün kaldı

50923921 token satıldı.
https://etherscan.io/address/0x1426c1f91b923043f7c5fbabc6e369e7cbaef3f0

Satılmayan tokenların yakılacağı gibi opus vakfı için ayrılan 600m token satılanlara göre orantılı bir şekilde yakılacak.

Bu konu özellikle tartışılıyordu sonunda çözdüler güzel oldu. 1 sene kilitli kalacak olsa bile sene sonunda sirkülasyona sıkıntı yaratacaktı.
full member
Activity: 392
Merit: 101
Bende ICO suna giridm guzel projeye benziyor iyi kazandırmasını bekliyorum
sr. member
Activity: 588
Merit: 253
ICO nun bitmesine 3 gün 3 saat kaldı . Belki son 1-2 kala yatırım artar.
sr. member
Activity: 462
Merit: 250
GET IN - Smart Ticket Protocol - Live in market!
Ben de üç beş bir şey attım. Neden hak ettiği ilgiyi görmedi onu da anlamıyorum. Tasarımı, logoları, uygulaması çok güzel. Hepsinin üzerine belli ki ciddi olarak uğraşılmış.
sr. member
Activity: 840
Güzel birşeye benziyor. Musicoin tarzı birşey yapmışlar sanırım. Demosu falan hoş gözüküyor bakalım ne olacak
Ethereum üzerinde çalışacağından, ico ardından uygun olan en kısa sürece https://liqui.io/ ya eklenir. Eğer balinalar üç beş ether attılarsa, borsaya girdikten 2-3gün sonra 3x 4x yapabilecek bir token
hero member
Activity: 953
Merit: 504
Güzel birşeye benziyor. Musicoin tarzı birşey yapmışlar sanırım. Demosu falan hoş gözüküyor bakalım ne olacak
sr. member
Activity: 840
müzik uygulaması olarak 1.5milyon dolar yeterli. tokenin fiyatı artarsa, oradan da kar edecekler
hero member
Activity: 560
Merit: 501

Güzel proje ama az yapırım toplamış. 5,345.67 ETH , 1,548,801.80 dolar  .

bu ara zaten ico larda az para toplayanlar markette iş yapiyor   yakın zamanda örneklerini cok gördük  2-5 milyon dolar toplayan projeler bi şekilde kendilerini katladi yatırımcısına da  dağittiklari bountylerden satmayip ellerinde  tutanlara da gerçekten iyi para kazandirdilar.  belki de buda öyle bir proje olur temennimiz o yönde  bakalim. 2 milyon dolara dayansa bile iyidir diye düşünüyorum bu tarz market değerlerinin katlanmasi cok daha kolay oluyor.
sr. member
Activity: 630
Merit: 267
Yinede iyidir 1.5milyon dolar toplamak her projeye nasil olmuyor bazilari haric cogu daha az topluyor.Tebrik ederim umarim guzel isler yapabilir.
legendary
Activity: 1078
Merit: 1059
FROSTING

Güzel proje ama az yapırım toplamış. 5,345.67 ETH , 1,548,801.80 dolar  . En azından 10K yı geçecektir.
full member
Activity: 756
Merit: 104
Ico suna katıldım inşAllah iyi fiyattan giriş yapar
full member
Activity: 183
Opusları anında gönderiyorlar hoşuma gitti Smiley)
ico bittikten 2 gün sonra kilit kalkacak, trade'e açılacak.
o zaman görmek lazım, etherdelta'da ico fiyatının yarısından  alış girmek lazım ico bitiminde.
full member
Activity: 154
İlk başladığında performansı dusuktu bonus az verdikleri icin olabilir sonra biraz toparladı.
full member
Activity: 150
Merit: 110
Bu projeyi incelemiştim ilk çıktığında, ben de çok beğenmiştim. Tabi sektör olarak rakipler oldukça güçlü ama belli de olmaz. Daha iyisini hak ediyordu bence de ama fena da gitmemiş ico. Sonucu güzel ve kazançlı olur umarım.
full member
Activity: 457
Merit: 101
Takip ediyorum projeyi opus başarılı olacak bence güzel bir müzik icosu olur. Kazanan güzel kazanacak.
sr. member
Activity: 714
Merit: 316
The Experience Layer of the Decentralized Internet
son günlerde müzik piyasasını ilgilendiren birçok ico oldu ve hatırısayılır bir miktar yatırım almışlar. gerçek hayatta bu proje işyapmaz bence ama işte hangi proje nasıl yol alıyor kestirmek zor.
full member
Activity: 286
Proje çok hoş geç fark ettim.Son haftaymış galiba imzasına girdim slack kapatmışlar galiba
Pages:
Jump to: