Pages:
Author

Topic: [ANN] [SALE] Hyundai'nin Hdac - Blockchain tabanlı IOT Sözleşmeleri. 27 Kasım - page 10. (Read 9021 times)

sr. member
Activity: 672
Merit: 306
tek dileğim piyasa hala bu haldeyken hdac'ın bir an önce bir yerlerde listeleyip fiyatlanması. bu kadar yüksek potansiyele sahip bir coinin çabucak değer kazanarak ilerleyeceğini düşünüyorum. sonra zaten yapacaklari upgradeler ile cmc'de ilk 20 ye atarlar gibi. YTD

edit: bu treni kaçırırmazlar ise 1-2 yılda kazanacakları değeri 3-5 ayda kazanabilirler
full member
Activity: 616
Merit: 124
1-2 ayı bulur benim tahminimce de. Bari milleti bu kadar bekletmelerine değecek miktar verseler şimdi çıkıp iki kuruş vermeseler.
Bu nasıl bir mesaj hocam yani ilk sayfaya bakmıyormusunuz, yemin ediyorum şaşırıyorum boyle postlara. İlk sayfada spreadsheets yayınlandı işte bütün tokenler hesaplanmış. Adamlar tam dedikleri gibi tokenleri dagıttılar ne az ne fazla, çok değerli bir proje ortalama imzasına katılan full member 3160 token aldı, şimdi icosuna giren adam 0.12 btc karşılıgında bonusla 2620 token alıyor yanı aşagı yukarı 5 haftalık imzada 0.15 btc değerinde token verdi adamlar ve hesaplama işinide çok adil ve hızlı yaptılar. Ben 5 haftada 2000 dolar veririm diyen imza yok artık, alayı yalancı. Bu daha başlangıç yani borsalara girdikten bir süre sonra 1 full memberın aldıgı tokenler en az 0.75 btc edecektir.

Aynen öyle. eğer bu adres imzalama olayında bir karışıklık çıkmazsa bence gayet güzel bir bounty yönetmiş olacaklar. O 0.15 btc lik dağıttıkları coinler borsaya girdikten sonra da kısa vadede en az bir kaç katına çıkar. Bence hdac son dönemin en çok kazandıran bounty programlarından birini yaptı. İnşallah son anda yanıltmazlar.
member
Activity: 336
Merit: 17
Böyle bir ekip daha önce başka bi projede görmedim yatırımlar gayet iyi. Borsada biraz dusuk fiyatta kalır ama daha sonra  çıkışa geçer
full member
Activity: 266
Merit: 242
1-2 ayı bulur benim tahminimce de. Bari milleti bu kadar bekletmelerine değecek miktar verseler şimdi çıkıp iki kuruş vermeseler.
Bu nasıl bir mesaj hocam yani ilk sayfaya bakmıyormusunuz, yemin ediyorum şaşırıyorum boyle postlara. İlk sayfada spreadsheets yayınlandı işte bütün tokenler hesaplanmış. Adamlar tam dedikleri gibi tokenleri dagıttılar ne az ne fazla, çok değerli bir proje ortalama imzasına katılan full member 3160 token aldı, şimdi icosuna giren adam 0.12 btc karşılıgında bonusla 2620 token alıyor yanı aşagı yukarı 5 haftalık imzada 0.15 btc değerinde token verdi adamlar ve hesaplama işinide çok adil ve hızlı yaptılar. Ben 5 haftada 2000 dolar veririm diyen imza yok artık, alayı yalancı. Bu daha başlangıç yani borsalara girdikten bir süre sonra 1 full memberın aldıgı tokenler en az 0.75 btc edecektir.

sr. member
Activity: 628
Merit: 251
Valla adamlara saygımdan düne kadar imzalarını taşımaya devam ettim, çok iyi proje gibi gözüküyor eğer yeni kurulacak olan Kore borsası Dexko Binance gibi ses getirebilirse Hdac 30x yapar.
sr. member
Activity: 746

Hocam spreadsheet yayınlandı ben ekibin o miktarlardan cayacağını sanmıyorum zaten adamlar çok bir şey dağıtmıyor hatta 250 milyon dolar toplayan bir projeye göre fazla ucuza kaçmışlar.
hero member
Activity: 953
Merit: 504
sr. member
Activity: 746
Hyundai hem yatırımcısına hem de ödül programına katılanlara iyi kazandıracak eğer ben sizin yerinizde olsaydım gelen tokenleri satmaz, uzun süreli saklar daha sonra borsada değerlendirirdim. Bu tokene bir şans verin, IoTA'nın sistemindeki her hata blokzincir teknolojisine entegre edilmiş Hdac'ı bir kademe üste atar.
legendary
Activity: 1218
Merit: 1291
Mart ayından önce ödülleri almayı beklemeyin, zincir oluşturulduktan sonra cüzdanlar yaratılacak ve yaratıldıktan sonra sizin adresleri imzalamanız istenecek. Hdac'ın market kapasitesinin düşük olduğunu düşünüyorum 2016 6. çeyreğe kadar 10x bekliyorum, projeyi incelemenizi tavsiye ederim.
full member
Activity: 322
Merit: 112
İmzalama işini aslında hepimiz yapmalıyız o gün mail geldi şifrenizi sıfırlamak için diye çalmaya çalışmışlar namussuzlar para olduğunu öğrenen saldırmaya başladı hesaplara

Aynısı benimde başıma geldi kardeşim.maillere bakıyordum ve bitcointlktan şifre değişikliği için mesaj geldiğini gördüm.daha önce maili bikaç kampanyada paylaşmıştım.daha sonra maili yenisiyle değiştirip prolayıda güçlendirdim tabi.
bende hdac imzasna katıldım ama imzalama falan yapmadım sıkıntı yaşar mıyım sizce?
full member
Activity: 420
Merit: 100
İmzalama işini aslında hepimiz yapmalıyız o gün mail geldi şifrenizi sıfırlamak için diye çalmaya çalışmışlar namussuzlar para olduğunu öğrenen saldırmaya başladı hesaplara
hero member
Activity: 882
Merit: 507
Theymos paylaşım yapmış Elektrum'da güvenlik açığı varmış eğer eski sürüm kullanıyorsanız yenisini kurun. Yalnız yinede parolayı falan güçlendirmek lazım. Bizim için büyük bir sıkıntı teşkil ediyormu bilemiyorum açıkcası ama sonuçta önemli.

https://bitcointalksearch.org/topic/critical-electrum-vulnerability-2702103
Kimse sallamamış galiba ama çok önemli bir açıklama (zaten kırmızıyla işaretlemiş), electrum en güvendiğimiz cüzdan yazılımlarından birisi sonuçta. Bilgilendirme için teşekkürler.

Bugün den itibaren elektrum hack deyip imza değiştirirler bana göre gerek varmı dersen yok. Yeni sürümü indirip ordan devam edilir önemli olan JSONRPC olarak wallet açanlar için asıl. Genelde herkes normal wallet açtığı için.Yinede şunu öğrenmiş olduk her cüzdanda sonuçta bir risk vardır şu hdac imzalama işini halletsede şu olayı atlatsak rahat edecez.
sr. member
Activity: 630
Merit: 267
Ben hemen yeni surumu indirip guncelleme yaptim. Yukarida belirtmis zaten bu haber linki eskiden yoktu yeni basladilar herhalde onemli duyurular icin.
legendary
Activity: 2506
Merit: 1287
★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!
Theymos paylaşım yapmış Elektrum'da güvenlik açığı varmış eğer eski sürüm kullanıyorsanız yenisini kurun. Yalnız yinede parolayı falan güçlendirmek lazım. Bizim için büyük bir sıkıntı teşkil ediyormu bilemiyorum açıkcası ama sonuçta önemli.

Kimse sallamamış galiba ama çok önemli bir açıklama (zaten kırmızıyla işaretlemiş), electrum en güvendiğimiz cüzdan yazılımlarından birisi sonuçta. Bilgilendirme için teşekkürler.
sr. member
Activity: 448
Merit: 264
Kanala baktım hala imzalamayla alakabi bir gelişme yok, ödülleri dagıtmaları için blockchainin ve walletlerin hazır olması gerekiyor. Koreli ekip hızla çalışıyor ama kısa zamanda bunu başaracaklarını düşünmüyorum
hero member
Activity: 882
Merit: 507

sr. member
Activity: 883
Merit: 262
acele etmeye gerek yok. bir kaç hafta içinde bounty meselesiyle ilgili gelişmeler olacaktır. icosuna girmedim ama bu piyasada icosuna girenlerde iyi kazanacak bence. 
member
Activity: 210
Merit: 11
Ekip işlere yoğunlaşmış herhalde imzalama ile alakalı bir gelişme yok, gereksiz zaten imzalama yapmak hem btc adresine göndermeyeceksen bizim bot olup olmadığımızımı tespit edecek imzalama ile. Çok saçma iş yapıyorlar
hero member
Activity: 953
Merit: 504
Bu imzalama işi sarpa saracak gibi duruyor. Umarım altından kalkabilirler. Bounty kampanyasını iyice karıştırdılar
Pages:
Jump to: