Pages:
Author

Topic: [ANN] [SALE] Hyundai'nin Hdac - Blockchain tabanlı IOT Sözleşmeleri. 27 Kasım - page 7. (Read 9021 times)

hero member
Activity: 868
Merit: 1003
2-3 yıl tutmanın bence ideal yöntemini sizlere anlatayım.

hdac dan gelecek olan paraya bağımlı olmamanız gerekli. farklı coinlerden giderlerinizin hepsini karşılayabilirseniz, zaten param var hdac yükselecek nasıl olsa daha da yükselecektir x50 yapsın öyle satayım gibi fikirleri oluşturmanız daha kolay olur.

aldığınız coinlerin potansiyellerini ayırt edip ona göre satış önceliğini ayarladığınızda 2-3 sene neden olmasın.
Onun yolunu da ben söyleyeyim, kazanç beklentisiyle varını yoğunu gömmemek lazım. İtirazım yok, o beklentiler genellikle boş çıkmıyor ama aslında oraya ayırmamak gereken lazım bir parayı gömünce eninde sonunda satmak gerekiyor, bu sefer de zaten planlar bozulmuş oluyor.
Bir kenarda mutlaka NOBF olmalı (ne olur ne olmaz, bulunsun fonu  Grin )
Hdac konusuna gelirsek, ben de büyük potansiyel görüyorum, ciddi işler yapma beklentisi mevcut. Bir de şöyle bir durum var, herkes (ben de dahil) şimdi "bunlar böyle yazıyor ama Hyundai ile alakaları yok aslında" modunda, yarın öbür gün gerçekten Hyundai ile kıyısından köşesinden bile olsa bir bağlantıları çıkarsa (bir şey bildiğimden yazmıyorum, sesli düşünüyorum sadece) ve bu coin piyasaya çıktıktan sonra olursa fiyat ciddi yükselir. Hyundai'in ek binasının çay ocağındaki otomatın coiniyiz deseler yeter.

Hocam bende aynı düşüncedeyim zaten son zamanlarda IoTA'yı kötüleyen bir grup var. Bu Hdac'ın ekmeğine yağ sürüyor bunun dışında Hyundai'nin CEO'sunun akrabası çıktı bu Hdac'in kurucusu.. İşte daha ne bağlantı olsun iki manipulasyon yapmazlar mı sence? İllaki yaparlar bu işin sonucunda çok para döner.

İnsanlığın ticaret ve rekabette değişmez iç güdüseli, huyudur;

"Meyve veren ağacı taşlar"

Çok para dönen sektör taşlanır, Çok satan ürün taşlanır, Çok seveni olan sanatçı taşlanır. IOTA' da bu iç güdüsel ışığında taşlanıyor, normal bir durum.
member
Activity: 378
Merit: 11
Hyundai'nin CEO'sunun akrabası haricinde birde sanıyorum hdac içinde eskiden hyundai de genel müdürlük yapmış birisi var bu ingilizce forumda hyundai ceo agacının resminde işaretlenmişti bu kişi
hero member
Activity: 736
Merit: 504

hdac dan gelecek olan paraya bağımlı olmamanız gerekli. farklı coinlerden giderlerinizin hepsini karşılayabilirseniz, zaten param var hdac yükselecek nasıl olsa daha da yükselecektir x50 yapsın öyle satayım gibi fikirleri oluşturmanız daha kolay olur.

aldığınız coinlerin potansiyellerini ayırt edip ona göre satış önceliğini ayarladığınızda 2-3 sene neden olmasın.
Onun yolunu da ben söyleyeyim, kazanç beklentisiyle varını yoğunu gömmemek lazım. İtirazım yok, o beklentiler genellikle boş çıkmıyor ama aslında oraya ayırmamak gereken lazım bir parayı gömünce eninde sonunda satmak gerekiyor, bu sefer de zaten planlar bozulmuş oluyor.
Bir kenarda mutlaka NOBF olmalı (ne olur ne olmaz, bulunsun fonu  Grin )
Hdac konusuna gelirsek, ben de büyük potansiyel görüyorum, ciddi işler yapma beklentisi mevcut. Bir de şöyle bir durum var, herkes (ben de dahil) şimdi "bunlar böyle yazıyor ama Hyundai ile alakaları yok aslında" modunda, yarın öbür gün gerçekten Hyundai ile kıyısından köşesinden bile olsa bir bağlantıları çıkarsa (bir şey bildiğimden yazmıyorum, sesli düşünüyorum sadece) ve bu coin piyasaya çıktıktan sonra olursa fiyat ciddi yükselir. Hyundai'in ek binasının çay ocağındaki otomatın coiniyiz deseler yeter.

Hocam bende aynı düşüncedeyim zaten son zamanlarda IoTA'yı kötüleyen bir grup var. Bu Hdac'ın ekmeğine yağ sürüyor bunun dışında Hyundai'nin CEO'sunun akrabası çıktı bu Hdac'in kurucusu.. İşte daha ne bağlantı olsun iki manipulasyon yapmazlar mı sence? İllaki yaparlar bu işin sonucunda çok para döner.
legendary
Activity: 2506
Merit: 1287
★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

Bir kenarda mutlaka NOBF olmalı (ne olur ne olmaz, bulunsun fonu  Grin )
sr. member
Activity: 548
Merit: 251

Son zamanlarda IoTA'dan çok fazla olumsuz haber geliyor ve Tangle ağı henüz tanınmış bir teknoloji değil. Ben blokzinciri daha güvenilir buluyorum çünkü Satoshi abimiz bize bu teknolojiyi uygun görmüş. Hdac blokzincire entegre edilmiş bir teknoloji kesinlikle uzun vade de 10'a katlar.
full member
Activity: 742
Merit: 112

sr. member
Activity: 672
Merit: 306
Vallahi ben öyle 2-3 yıl tutamam güzel bir kar gördüğüm gibi veririm, son zamanlarda neyi tuttuğumuzu farkedemiyoruz. Ölümüne hold diye sapı tutmuşum farkında degilim o kadar çok düştükü kasa artık açıp bakasım gellmiyor

kesinlikle katılıyorum çünkü neyin ne olacağı belli olmaz. bazen cıktıkları fiyatlara gelememe ihtimalleri var, coin ne kadar iyi olsa da spekülatif haberler ile yerle bir olabiliyor.

ben kendim kademeli satış yapıyorum, böylelikle kazan kazan oluyor.
dogaatac 2-3 yıl derken bir yandan da sorun yaratabilecek olumsuz gelişmeleri kollayarak tutmaktan bahsediyordur, ki ben de aynı şekilde düşünüyorum. Çünkü büyük projeler küçükler gibi ani ve hızlı sıçramalar yapamıyor ama onlar gibi belirli sınırlar arasında da kalmıyorlar, zaman içerisinde gittikleri yolun doyum noktası olmuyor.
Ayrıca başka konularda da yazıyorum, 2019 başlarından itibaren genel olarak dikkatli olmak gerek çünkü çoğu coinin/tokenin bu zamanlarda projelerinde somut bir şeyler ortaya koyması lazım. Al/sat zımbırtılarından zaten kimsenin bir beklentisi yok ama gerçek anlamda bir iş yaptıkları düşünülen emtialar dediğim tarihten itibaren ortaya bir şeyler koyamazlarsa hem kendileri çok kan kaybederler, hem de korkak piyasayı etkilerler.

sevdim ben bu tartışmayı.

aslında söylemek istediğim şey şu ,genel olarak dandirik bir token (atıyorum elinizi yıkarken size otomatik sabun veren makinanın tokenı) ico'ya cıktıktan sonra ilk 3 ay içinde extra bir gelişme yaşamazsa bir pump yiyor. 0.1 den cıkan token genelde ( şu günlerdeki vakaları işin içine katmıyorum ) ilk 6 ayı 0.15-0.25 bandında tamamlıyor. ardından 2,3 yıl içinde kendini bir şekilde 1 dolar ve üstü seviyesine atmayı başarıyor.

daha potansiyelli bir coin yada token hele birde sağlam bir takımı ve communitysi varsa ne olursa olsun bir şekilde düzenli şekilde fiyatını artırıyor.%5 düşüyor %6 artıyor %12 düşüyor %17 artıyor diye gide gide bir bakmısınız 1 yıl sonunda ico fiyatını 5'e katlamıs oluyor. bana göre hdac extra potansiyelli bir coin , bunun nedenlerinden birincisi her ne kadar asıl hyundai ile doğrudan bir bağlantısı olmasa da ismi. ikincisi kendi blockchain'lerini yazacaklar olmaları ve iot teknolojisi.. Kore'liler genelde çok disiplinli insanlar olduklari için takımın roadmap'e sonuna kadar sadık kalacağını düşünüyorum.

gerci pre sale'de yaklasık 220 milyon dolarlık coin sattıkları için en azından 1,2 ay ico fiyatına gelmek için uğraşacaktır gibi geliyor.
hero member
Activity: 840
Merit: 532
Ben bunun imza kampanyasına girmiştim kesinlikle gelen ödülleri satmayacağım. Bir kere dağıtım Mart ayından önce yapılmayacak gibi gözüküyor ayrıca dexko borsası başarılı olursa Hdac IoTA'yı bile geçebilir. IoTA hakkında her gün olumsuz bir haber çıkıyor. Tangle tam olarak başarılı bir teknoloji değil.
legendary
Vallahi ben öyle 2-3 yıl tutamam güzel bir kar gördüğüm gibi veririm, son zamanlarda neyi tuttuğumuzu farkedemiyoruz. Ölümüne hold diye sapı tutmuşum farkında degilim o kadar çok düştükü kasa artık açıp bakasım gellmiyor

kesinlikle katılıyorum çünkü neyin ne olacağı belli olmaz. bazen cıktıkları fiyatlara gelememe ihtimalleri var, coin ne kadar iyi olsa da spekülatif haberler ile yerle bir olabiliyor.

dogaatac 2-3 yıl derken bir yandan da sorun yaratabilecek olumsuz gelişmeleri kollayarak tutmaktan bahsediyordur, ki ben de aynı şekilde düşünüyorum. Çünkü büyük projeler küçükler gibi ani ve hızlı sıçramalar yapamıyor ama onlar gibi belirli sınırlar arasında da kalmıyorlar, zaman içerisinde gittikleri yolun doyum noktası olmuyor.
Ayrıca başka konularda da yazıyorum, 2019 başlarından itibaren genel olarak dikkatli olmak gerek çünkü çoğu coinin/tokenin bu zamanlarda projelerinde somut bir şeyler ortaya koyması lazım. Al/sat zımbırtılarından zaten kimsenin bir beklentisi yok ama gerçek anlamda bir iş yaptıkları düşünülen emtialar dediğim tarihten itibaren ortaya bir şeyler koyamazlarsa hem kendileri çok kan kaybederler, hem de korkak piyasayı etkilerler.
sr. member
2-3 yıl tutma konusu şu an piyasanın sürekli uçmasından kaçmasından dolayı size zor geliyor zannedersem Smiley tabiki arada al-sat yapabilirsiniz ama belirtmek istediğim şey bu coininin potansiyelinin çok yüksek olması Smiley aslında beni anladınız , verdiğim zamana takılmayın Smiley
sr. member
Activity: 714
Merit: 316
The Experience Layer of the Decentralized Internet

kademeli satış yapmak en mantıklısı aslında ama bende genelde bounty ile gelenleri hiç satmıyorum. 1 sene içerisinde bounty ile kazandıklarım neredeyse 2x düşüş yaşamış. ufak bir toparlamadan sonra bende adam akıllı bir kar gördümmü satış vereceğim.

edit: @HartmaniAbit bir güzellik yap ve bu mesajı alıntıla. benimde adresim kayıtlara geçsin. Grin Grin Grin

1GyYzjV6t4HawydX9PRiUTfMB4GiLrDE9L
sr. member
Activity: 560
Merit: 255
Ben icosuna girdim ama kyc den geçemedim bir türlü geri ödemelerde yapılmadı 0.5 btc göndermiştim hala bekliyoruz bakalım ne zaman geri gelecek diye. KYC den geçmeyi çok isterdim ama olmadı gitti

KYC'den geçemeyenlerin ödemeleri iade edilecekti Telegram'dan iletişime geçip öğrenebilirsin. Şubat ayından itibaren geri ödemeler başlayacaktı ben öyle okudum yinede kesin bilgi değil, bilemeyeceğim.
sr. member
Activity: 630
Merit: 267
Ben icosuna girdim ama kyc den geçemedim bir türlü geri ödemelerde yapılmadı 0.5 btc göndermiştim hala bekliyoruz bakalım ne zaman geri gelecek diye. KYC den geçmeyi çok isterdim ama olmadı gitti
sr. member
Activity: 364
Merit: 253

member
Activity: 490
Merit: 16
2-3 yil cok uzun bir sure sizi tatmin edecek miktara gelirse hangi coin olursa olsun satilabilir yeter ki sizi tatmin etsin aldigniz para. Ihtiyaciniz oldugu zamanda ihtiyaciniz kadar para her zaman guzel paradir Smiley
full member
Activity: 266
Merit: 242
hero member
Activity: 882
Merit: 507
gercekten uzun süre tutmayı başarırsanız (minimum 2-3 yıl) bountyden yada ico'dan aldığınız coinlerin değeri 400-500 k olursa hiç şaşırmam. genelde böyle aşırı para toplayan icolar kafalarını kolay kolay kaldıramıyorlar. yinede hdac roadmap'ini adım adım uygularsa orta-uzun vadede yatırımcısına ve bountycisine aşırı kazandırır.YTD

O kadar uzun süre Kim tutabilmişki biz tutalım tutanlar olabilir ama yarın ne olacağını kimse bilmez. Belki o zamana kadar başka sorunlar olabilir her şeyin bir riski var. Bir hedef belirleyip o süreçte ben çıkarıyorum bunun sonu yok çünkü.
sr. member
gercekten uzun süre tutmayı başarırsanız (minimum 2-3 yıl) bountyden yada ico'dan aldığınız coinlerin değeri 400-500 k olursa hiç şaşırmam. genelde böyle aşırı para toplayan icolar kafalarını kolay kolay kaldıramıyorlar. yinede hdac roadmap'ini adım adım uygularsa orta-uzun vadede yatırımcısına ve bountycisine aşırı kazandırır.YTD
legendary
Rakip olarak gösterilen iotanın bugün forumda yer alan hacklenmesi haberleri sanırım hdac projesine olan ilgiyi daha da çok arttıracak, bekledik ve daha da bekleyeceğiz ama sonunda tüm bu zamana değecek bir sonuç elde edeceğimizi düşünüyorum.
sr. member
Activity: 476
Merit: 257
Bu konu neden devamlı güncelleniyor anlamıyorum kimse size bir açıklama yapmak zorunda değil adamlar daha zincir oluşturmadı, cüzdan oluşturmadı ama hala mesaj imzalamaktan bahsedenler var. Tamam post kasıyor olabilirsiniz ama gereksiz yere bu konuyu meşgul etmeyin sizin yüzünüzden gerekli duyuruları kaçırabiliyoruz. Ödülleri Mart'tan hatta Nisan'dan önce almayı unutun. Bu projeyi uzun vade bir proje olarak görün, oldu bittiye getirilebilecek bir şey değil.
Pages:
Jump to: