Pages:
Author

Topic: [ANN] [SALE] Hyundai'nin Hdac - Blockchain tabanlı IOT Sözleşmeleri. 27 Kasım - page 6. (Read 9021 times)

legendary
Activity: 2506
Merit: 1287
★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!
Bunlar ne yapıyor yahu bi bountysne katılmıştık twitter hala dağıtım bekliyor ne kadar uzun süremye başladı bu bounty dağıtım işleri ben mi yalnış hatırlıyorum eskiden bu kadar uzun sürmezdi bounty dağıtımı. İşin iyicene suyunu çıkardı bu bounty yöneticileri....
Arkadaşım önce dahil olduğun projeye 2 satır göz at, ondan sonra yorum yap. Hdac blok zinciri oluşturulma aşamasında, herhangi bir gecikme yok, daha token oluşturulmadı, sana ne göndermelerini bekliyorsun?
full member
Activity: 224
Merit: 100
Bunlar ne yapıyor yahu bi bountysne katılmıştık twitter hala dağıtım bekliyor ne kadar uzun süremye başladı bu bounty dağıtım işleri ben mi yalnış hatırlıyorum eskiden bu kadar uzun sürmezdi bounty dağıtımı. İşin iyicene suyunu çıkardı bu bounty yöneticileri....
legendary
Activity: 2506
Merit: 1287
★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!
Bildiğim kadarıyla blok zincirleri şu anda test aşamasında, Martta devreye girecek. Yalnız Hdac zaman içerisinde epey ses getirecek gibime geliyor, Neblionun başarısı yakalayıp, daha da ileri gitme potansiyelini ciddi ciddi görüyorum Hdacta.
legendary
Activity: 1572
Merit: 1002
konuyu bir uplayım dedim malum şubat ayıda bitmek üzere. sitelerinde gelişmeler ile ilgili bir detay yok , hdac ne alemde . duyan bilen varsa bizi yeşillendirsin

Aynı şekilde ben de beklemedeyim. Daha da uzayacak sanırım . Oldukça geçerli bir proje inşallah bounty mevzusundan insanların tepkisini çekmezler .

Bounty ciler olarak bayağı bir bekleyeceğiz anlaşılan .
sr. member
Activity: 672
Merit: 306
konuyu bir uplayım dedim malum şubat ayıda bitmek üzere. sitelerinde gelişmeler ile ilgili bir detay yok , hdac ne alemde . duyan bilen varsa bizi yeşillendirsin
legendary
Activity: 1218
Merit: 1291
DEXKO set to open on March 15th KST

Dexko borsası Kore saat dilimine göre 15 Mart'ta açılmaya hazır websitesinde 'http://dexko.co.kr/' geri sayım başlatıldı.
sr. member
Activity: 448
Merit: 264
Gene emekçileri sona bırakıyorlar Smiley Bu kadar uzamasının sebebi ne ola ki ? Zaten stakeler belli . İmzalatma işlemleri yapılır bu boşlukta da . Bir arada da tekrardan dağıtımlar yapılır . Şubatın sonuna kadar bekletilecek. Şubatta da yine bir bekletme olacak sarkacak Nisan - Mayıs ayına ..

Aynı soruyu telegramda sordular dun ve bounty yöneticisi zinciri olmadığı için nasıl dağıtım yapılmasını bekliyorsunuz dedi. Zincir daha tamamlanmadı zincir olacak testler olacak, cüzdanlar erişilebilir olacak hatta download edilebilir olacak ta sonra bounty'e sıra gelecek.
full member
Activity: 168
Merit: 100
RepuX - Enterprise Blockchain Protocol
Gene emekçileri sona bırakıyorlar Smiley Bu kadar uzamasının sebebi ne ola ki ? Zaten stakeler belli . İmzalatma işlemleri yapılır bu boşlukta da . Bir arada da tekrardan dağıtımlar yapılır . Şubatın sonuna kadar bekletilecek. Şubatta da yine bir bekletme olacak sarkacak Nisan - Mayıs ayına ..
sr. member
Activity: 478
Merit: 250
Ben nedense ödüllerin erkenden dağıtılmasını istemiyorum çünkü birçok kişinin sell emri vereceğini düşünüyorum. Hyundai dac iyi bir proje ve uzun vade de en az IoTA kadar parlayabilir olduğunu unutmayın, Dexko adlı borsa ile birlikte yayına girecek borsa Binance ayarında bir borsa olursa uçuşa geçeriz.
sr. member
Activity: 628
Merit: 251
Matthias'ın da söylediği gibi 28 Şubat'a kadar katilimcilar ile ilgileneceklerine göre hunterlerle ilgilenme işi 28 Şubat'tan sonrasına kaldı.
full member
Activity: 266
Merit: 242
Arkadaşlar bu yukarıdaki durumlar bizim için degil hunterların böyle şeyler yapmasına gerek yok, beni takip edin amazix ile sürekli iletişim halindeyim hunterlar için imzalama zamanı geleceginde yayınlayacagım
sr. member
Activity: 285
Merit: 250
Hayır bunlar bounty katılımcıları için degil, icoya yatırım yapanlar için bu maddeler. İşte bakın bounty yöneticisi ne yazmış.

I have downloaded hdac wallete address but how to add it on spreadsheet?
 my bitcointalk username is superhelper
 my hdac address is : H8it53bVoE6scYWXBrWuABNnFoerHVD2AA
 please update my sheet!
edited
[1:50:38 PM] Mei (M) Amazix:admin
Idk why you did that. No one ask you to do that

Don’t meddle with token sale and token sale participant announcement. You are not token sale participant, you are a bounty hunter that participate in bounty program

en azından buradan anladığımıza göre blockchain'i yazmayı başarmıslar , bu da aslında hepimiz için güzel bir haber. yakın zamanlarda exchange , bounty haberleri gelicek gibi gözüküyor. Tabi inş...
sr. member
Activity: 630
Merit: 253
Hayır bunlar bounty katılımcıları için degil, icoya yatırım yapanlar için bu maddeler. İşte bakın bounty yöneticisi ne yazmış.

I have downloaded hdac wallete address but how to add it on spreadsheet?
 my bitcointalk username is superhelper
 my hdac address is : H8it53bVoE6scYWXBrWuABNnFoerHVD2AA
 please update my sheet!
edited
[1:50:38 PM] Mei (M) Amazix:admin
Idk why you did that. No one ask you to do that

Don’t meddle with token sale and token sale participant announcement. You are not token sale participant, you are a bounty hunter that participate in bounty program
legendary
Special announcement from Hdac - DAC distribution
¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯

Dear Hdac TGE participant,
Hdac(DAC) distribution has started from 9:00 am, January 25th, 2018 (GMT/UTC+1).
During the distribution process, TGE participants will receive actual ‘Hdac(DAC)’ which will be used in the future.
Please be sure to complete the Hdac distribution procedure until February 28th, 2018.

All participants MUST install the Hdac wallet to receive Hdac(DAC).
Hdac wallet is available on Android mobile (APK files), Windows PC, and OS X (Mac) PC app.

Please follow the instruction below.
1. Sign in and go to ‘My Hdac wallet’ menu at https://hdac.io
2. Install the Hdac wallet app and ‘Copy’ the Hdac wallet address.
3. ‘Paste’ your Hdac wallet address in ‘My Hdac wallet’ menu at https://hdac.io
4. Please click the ‘Check validity’ button.
5. Enter the ‘OTP code’. (*Required)
6. Receive Hdac(DAC). (Completed in 2~3 business days)

Please refer to https://hdac.io for detailed instructions for wallet installation.

Thank you.

The Hdac team

● ‘TGE participation order’ is based on the actual date of the first participation since November 27, 2017.
● Those who are refunded are excluded from the above.
● Hdac(DAC) distribution may take 2~3 business days.
● The exchange guide for the presale participants will be announced separately.

Hdac'ın resmi Telegram kanalından alıntılanmıştır, yatırımcılar Hdac cüzdanı üzerinden Hdac tokenleri için çekim emri talep edebilir.

sadece bounty'e girdim, bunu benim de yapmam gerekiyor mu, tam anlayamadım amacı.

arkadaşın sormuş olduğu sorunun cevabını ben de merak ettim. Lütfen cevaplar mısınız ? Eğer Bounty katılımcılarının da bu işlemi yapması gerekiyorsa, biz de yapalım da emeğimiz boşa gitmesin.

Hayır, mantıken imkansız zaten yani ödül katılımcıları için bir şey söylenmedi ama yatırım yapanlar için 28 Şubat son gün. Bu tarihten sonra ödül dağıtımına geçerler.
hero member
Activity: 981
Merit: 500
DIV - Your "Virtual Life" Secured and Decentralize

Hdac(DAC) distribution has started from 9:00 am, January 25th, 2018 (GMT/UTC+1).
During the distribution process, TGE participants will receive actual ‘Hdac(DAC)’ which will be used in the future.
Please be sure to complete the Hdac distribution procedure until February 28th, 2018.

Hdac wallet is available on Android mobile (APK files), Windows PC, and OS X (Mac) PC app.

Please refer to https://hdac.io for detailed instructions for wallet installation.

Thank you.

The Hdac team

● ‘TGE participation order’ is based on the actual date of the first participation since November 27, 2017.

Hdac'ın resmi Telegram kanalından alıntılanmıştır, yatırımcılar Hdac cüzdanı üzerinden Hdac tokenleri için çekim emri talep edebilir.

sadece bounty'e girdim, bunu benim de yapmam gerekiyor mu, tam anlayamadım amacı.

arkadaşın sormuş olduğu sorunun cevabını ben de merak ettim. Lütfen cevaplar mısınız ? Eğer Bounty katılımcılarının da bu işlemi yapması gerekiyorsa, biz de yapalım da emeğimiz boşa gitmesin.
sr. member
Activity: 854
Merit: 256

Thank you.

The Hdac team

legendary

Thank you.

The Hdac team

full member
Activity: 266
Merit: 242
acaba btc imzalama konusunda haber var mı?

açıkcası merakla beklediğim bir proje idi. adının benzerliğini çok önemsemedim ama işlevselliğini merak ediyorum. beklentilerim büyük. ytd.

Gün aşırı telegram kanalına bakıyorum henüz imzalama ile alakalı bir gelişme yok, Arkadaşlardan tek ricam bu konuyu aktif tutmayın lütfen,
 yukarıda göründügünde insanlar heyecanlanıyor, sadece imzalama veya başka gelişmelerle alakalı konuyu hortlatırsak iyi olur, şimdiden herkese teşekkürler
sr. member
Activity: 364
Merit: 253
acaba btc imzalama konusunda haber var mı?

açıkcası merakla beklediğim bir proje idi. adının benzerliğini çok önemsemedim ama işlevselliğini merak ediyorum. beklentilerim büyük. ytd.
full member
Activity: 350
Merit: 171
2-3 yıl tutmanın bence ideal yöntemini sizlere anlatayım.

hdac dan gelecek olan paraya bağımlı olmamanız gerekli. farklı coinlerden giderlerinizin hepsini karşılayabilirseniz, zaten param var hdac yükselecek nasıl olsa daha da yükselecektir x50 yapsın öyle satayım gibi fikirleri oluşturmanız daha kolay olur.

aldığınız coinlerin potansiyellerini ayırt edip ona göre satış önceliğini ayarladığınızda 2-3 sene neden olmasın.
Onun yolunu da ben söyleyeyim, kazanç beklentisiyle varını yoğunu gömmemek lazım. İtirazım yok, o beklentiler genellikle boş çıkmıyor ama aslında oraya ayırmamak gereken lazım bir parayı gömünce eninde sonunda satmak gerekiyor, bu sefer de zaten planlar bozulmuş oluyor.
Bir kenarda mutlaka NOBF olmalı (ne olur ne olmaz, bulunsun fonu  Grin )
Hdac konusuna gelirsek, ben de büyük potansiyel görüyorum, ciddi işler yapma beklentisi mevcut. Bir de şöyle bir durum var, herkes (ben de dahil) şimdi "bunlar böyle yazıyor ama Hyundai ile alakaları yok aslında" modunda, yarın öbür gün gerçekten Hyundai ile kıyısından köşesinden bile olsa bir bağlantıları çıkarsa (bir şey bildiğimden yazmıyorum, sesli düşünüyorum sadece) ve bu coin piyasaya çıktıktan sonra olursa fiyat ciddi yükselir. Hyundai'in ek binasının çay ocağındaki otomatın coiniyiz deseler yeter.

Hocam bende aynı düşüncedeyim zaten son zamanlarda IoTA'yı kötüleyen bir grup var. Bu Hdac'ın ekmeğine yağ sürüyor bunun dışında Hyundai'nin CEO'sunun akrabası çıktı bu Hdac'in kurucusu.. İşte daha ne bağlantı olsun iki manipulasyon yapmazlar mı sence? İllaki yaparlar bu işin sonucunda çok para döner.

Böyle pozisyonlardaki insanların saçma manipülasyonlar yapmasını ben beklemiyorum. ne gerek varki adam hyundai'nin en tepesinde bunlara ihtiyacı dahi yoktur.
Pages:
Jump to: