Pages:
Author

Topic: [ANN] [SALE] Hyundai'nin Hdac - Blockchain tabanlı IOT Sözleşmeleri. 27 Kasım - page 9. (Read 9021 times)

sr. member
Activity: 980
Merit: 275
bounty'den daha birsey gelmedi dimi? ben hala nasil gelecegini cikartamadim... bounty kampanyasinda btc adresi istediler, ama bu adamlar hdac göndermeyecekler mi bize? ne zaman, nasil ve nereye ne gönderecekler?

vakti geldiğinde bounty'e katılan kişi kendini kanıtlamak için zamanında verdiği btc hesabına girip oradan verilen datayı imzalayacak. böylece hesap calınma olaylarını yada bounty karısıklıklarını minimize etmeye calısmıslar. he tabi ne kadar etkili bir yöntem , o tartısılır.

adamlar blok zincirini yazmaya basladılar , e blok zincir yazılmadan da bountyleri göndermeleri pek mümkün degil

Bana göre mesaj imzalatılması çok mantıklı sonuçta üyelikler çalınıyor ya da zaman içerisinde moderatör tarafından yasaklanabiliyor. Bu nedenle mesaj imzalayarak o ödülün sahibi olduğunuzu kanıtlayabiliyorsunuz ayrıca farklı bir zincir yazıldığı için adamlar direkt olarak form şeklinde Bitcoin adresi imzalarken Hdac wallet adresinizi paylaşmanızı isteyecek böylece sorunsuz bir şekilde işlemler gerçekleştirilecek.

isteyen herkesin bitcoin adresini değiştiriyorlar. yani çalınan üyeliklerle istedikleri gibi bitcoin adresini değiştirip imza atabilirler. çok anlamsız bir önlem. karmaşa çıkarmaktan başka bir işe yaramayacak bence.
hero member
Activity: 1666
Merit: 529
Bu mesaj imzalama olayıda baya sorunlu olacak gibi duruyor açıkcası. Bana görede bountylerin dağıtılması süreci baya bir uzun sürecek sanırım.
full member
Activity: 910
Merit: 105
Yalan olmasın ama dün bounty konusunda şuan imza falan istemeyeceğiz yazıyordu galiba. Bir sonraki duyuruyu bekleyin diyordu.
En uzun beklenen kampanya olacak sanırım. Mart'tan önce alamayız gibi geliyor. Geç olsun güç olmasın. Zaten borsaya girince katlayacağını düşünüyorum. Çoğu bounty'ci hemen satacak maalesef. Halbuki 1-2 ay tutsa kat kat fazlasını kazanacak ama risk almayayım ya düşerse diye acele ediyorlar.
sr. member
Activity: 476
Merit: 257
bounty'den daha birsey gelmedi dimi? ben hala nasil gelecegini cikartamadim... bounty kampanyasinda btc adresi istediler, ama bu adamlar hdac göndermeyecekler mi bize? ne zaman, nasil ve nereye ne gönderecekler?

vakti geldiğinde bounty'e katılan kişi kendini kanıtlamak için zamanında verdiği btc hesabına girip oradan verilen datayı imzalayacak. böylece hesap calınma olaylarını yada bounty karısıklıklarını minimize etmeye calısmıslar. he tabi ne kadar etkili bir yöntem , o tartısılır.

adamlar blok zincirini yazmaya basladılar , e blok zincir yazılmadan da bountyleri göndermeleri pek mümkün degil

Bana göre mesaj imzalatılması çok mantıklı sonuçta üyelikler çalınıyor ya da zaman içerisinde moderatör tarafından yasaklanabiliyor. Bu nedenle mesaj imzalayarak o ödülün sahibi olduğunuzu kanıtlayabiliyorsunuz ayrıca farklı bir zincir yazıldığı için adamlar direkt olarak form şeklinde Bitcoin adresi imzalarken Hdac wallet adresinizi paylaşmanızı isteyecek böylece sorunsuz bir şekilde işlemler gerçekleştirilecek.
sr. member
Activity: 672
Merit: 306

full member
Activity: 588
Merit: 104
Btc göndermeyecekler. Verilen btc adresini imzalamanızı isteyecekler. Imza sonrası kendi walletlarına gonderecekler. Buyuk ihtimal imza sırasında da kıyamet kopacak  Cheesy
hero member
Activity: 1638
Merit: 686
sr. member
Activity: 448
Merit: 264
Buradaki tek sorun samsung ödeme sistemlerinde hyundai pay kullanacakmış ve hyundai pay da hdac tokenleri uzerınden ve zincirinden faydalanacak. Peki korede borsalar kapatılır da bankalar kullanılmaya zorlanılırsa bu bir şekilde projeye zarar vermezmi
full member
Activity: 588
Merit: 104
Ben bunun imzasına katılmıştım proje sahipleri şirketi İsviçre'de kurdukları için Güney Kore'deki yaptırımların Hdac ile uzaktan yakından bir alakası bulunmuyor. Japonya'dan çok fazla talep var, fiyatın borsada katlanacağını düşünüyorum.

Koreliler listelendikten sonra yukleneceklerdir diye umut ediyorum bende. Fiyat kısa sürede katlayacaktır. Gelir gelmez satan bountyciler sonradan ağlayacak. Demedi demeyin  Grin
hero member
Activity: 784
Merit: 500
Ben bunun imzasına katılmıştım proje sahipleri şirketi İsviçre'de kurdukları için Güney Kore'deki yaptırımların Hdac ile uzaktan yakından bir alakası bulunmuyor. Japonya'dan çok fazla talep var, fiyatın borsada katlanacağını düşünüyorum.
sr. member
Activity: 630
Merit: 253
bu arada hdac yanlıs hatırlamıyorsam güney kore menşei bir team . bu sabah reuters'da bol bol " güney kore coinlere kısıtlama ve yasaklama getiriyor" tarzı haberler gördüm. Umarım bu durumdan etkilenmezler

Yok hocam merkezleri Kore degil isviçreydi galba yada ingiltere merkezli olmaları lazım ama zaten yasaklama yanlış aktarılıyor yasaklama yapmıyorlar, düzenleme yapıyorlar. borsalar alıp kaçabılıyor veya iflas hack gibi durumlar ıle yatırımcıyı uzebılıyor bunun için düzenleme getırıyorlar, bu arada imza ile alakalı bir gelişme olmadı, olursa zaten konu sahibi arkadaş çok ilgili burada paylaşım yaparcaktır
sr. member
Activity: 672
Merit: 306
bu arada hdac yanlıs hatırlamıyorsam güney kore menşei bir team . bu sabah reuters'da bol bol " güney kore coinlere kısıtlama ve yasaklama getiriyor" tarzı haberler gördüm. Umarım bu durumdan etkilenmezler
legendary
Activity: 2506
Merit: 1287
★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!
Arkadaşlar bu cüzdan imzalama aksiyonu ile alakalı bir paylaşım yapıldıysa affedin. Fakat bir bilgiye rastlayamadım. İmzalamaları ne şekilde ve ne zaman yapmamız gerekiyor? Konu hakkında yardımcı olabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler.
Daha henüz o konuda bir gelişme yok hocam, sadece hesaplamalar tamamlandı ve spreadsheede herkesin alacağı miktar yazıldı. Zaten bir gelişme olursa buradan görürsünüz çünkü Türkçe kısmını yazan aliyagiz207 arkadaşımız durumu takip edip buradan bilgilendiriyor.
hero member
Activity: 868
Merit: 1003
Arkadaşlar bu cüzdan imzalama aksiyonu ile alakalı bir paylaşım yapıldıysa affedin. Fakat bir bilgiye rastlayamadım. İmzalamaları ne şekilde ve ne zaman yapmamız gerekiyor? Konu hakkında yardımcı olabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler.
member
Activity: 210
Merit: 11
Fırma merkezi isviçremi isveçmi neydi hatuırlamıyorum ama guney korenun borsaları kapatma haberı bır sekılde hdac için olumsuz olabılır. sonuta yapacakları işte blockchaın kullaılacak ve kore fırmaları ile çalışılacak borsa ile alakası olmasa bile kararları etkıleyebılır
hero member
Activity: 840
Merit: 532
Telegram'da Şubat ayında borsada listeleneceği söylendi daha katılımcılara coinler gönderilmemişken ödül programına katılanların ödül beklemesi bana biraz garip geliyor. Ödülleri Mart ayından önce almanın hayalini bile kurmayın, bende imzasına girmiştim fakat uzun vade olarak düşünün.
member
Activity: 102
Merit: 25
Bunlarda merak ediyorum şu imzalama olayını ne zaman haber verecekler. Ne zaman borsaya girebilecek hepsi şu anda soru işareti.
sr. member
Activity: 546
Merit: 280
Bu başlığa her gün bir dolu yorum yazılırdı, insanlar yazmayı bıraktı sanırım.
Ama şu imza olayı netleşince yine coşacaktır buralar...
sr. member
Activity: 630
Merit: 267
1-2 ayı bulur benim tahminimce de. Bari milleti bu kadar bekletmelerine değecek miktar verseler şimdi çıkıp iki kuruş vermeseler.
Bu nasıl bir mesaj hocam yani ilk sayfaya bakmıyormusunuz, yemin ediyorum şaşırıyorum boyle postlara. İlk sayfada spreadsheets yayınlandı işte bütün tokenler hesaplanmış. Adamlar tam dedikleri gibi tokenleri dagıttılar ne az ne fazla, çok değerli bir proje ortalama imzasına katılan full member 3160 token aldı, şimdi icosuna giren adam 0.12 btc karşılıgında bonusla 2620 token alıyor yanı aşagı yukarı 5 haftalık imzada 0.15 btc değerinde token verdi adamlar ve hesaplama işinide çok adil ve hızlı yaptılar. Ben 5 haftada 2000 dolar veririm diyen imza yok artık, alayı yalancı. Bu daha başlangıç yani borsalara girdikten bir süre sonra 1 full memberın aldıgı tokenler en az 0.75 btc edecektir.

Aynen hocam ben keşke dedim hdac için hemde birden fazla defa seni dinlemediğime çok pişmanım üstad, çok kısa surede güzel bir ödül verdi bencede ve bu henüz yolun başı bence x5 falan yapar ilk 1 haftada
full member
Activity: 280
Merit: 103
Adamlar ekibini koruyabilirse güzel işler yapacağını düşünüyorum, mart olur haziran olur farketmez yeter ki aynı çizgide devam etsinler. Er ya da geç güzel yerlere gelecektir.
Pages:
Jump to: