Pages:
Author

Topic: [ANN] [SALE] Hyundai'nin Hdac - Blockchain tabanlı IOT Sözleşmeleri. 27 Kasım - page 28. (Read 9018 times)

hero member
Activity: 882
Merit: 507
Bu haftada sıfır stake yaparsa bu projeye başlarım ben bence haksızlık var telegramdan'da yazdım ilgilenenen yok zaten katılımcı sayısı arttı btc olarak vereceğini farz edersek çerez parası yanında iyi kalır. Hyundai arkasına almış bir proje ne denli iyi olabilir orasını bilemiyorum. Zaten bountyde yarısı elenir gibi duruyor. Çok fazla katılımcıları dinlemiyorlar zaten.

Excel signature tablosunda o haftanın hangi günler olduğu yazıyor.
Mesajların 70 karakter olması gerektiği söyleniyor.
Yalnız ben birkaç uzun cümle hatta bir paragraf yazı yazanlardanım.
Steak verilirken excel tablosunu canlı izledim ve bazı üyelerde bir dakika kadar inceleme yaptı.
Bana geldiğinde 10 saniyede hemen steak hanemi doldurdu.
15 mesaj diyor fakat 20-25 mesaj atmanızın bir zararı yok.

Telegramdan yazdım adamada herif dikkate almadı hesap yaptı bana ben diyom ak o diyor kara o şekilde oldu 3 hafta hala bitmedi salı günü en geç hesaplanır ona yetişin diyor. Dediğine göre 2 haftada mesaj sayımı tamamlayamamışım o durumdaymış. Adama attığım mesajları attım ve kaç post attığımın listesini yolladım yine aynı nuh diyor peygamber demiyor.15 post diyorsa 50 atın arkadaşlar saymıyorlar çoğunu çünkü.

dikkat edin, telegrama üye olmak zorunludur. ico bitiminde yok efendim siz telegrama üye olmamışsınız, diyip yok sayarlarsa sıkıntı çıkabilir.

telegram linki bu : https://t.me/Hdac_TGE

çıkmamaya dikkat edin.

facebook stakeleri baya yüksekten veriliyor, raporlamayı iyi yapın yoksa az stake ile çok az token düşecektir.

Telegramdan yazdım zaten oraya üyeyim ben.

Facebook raporlama falan ben kayıtlı değilim ona aynı şekilde twitter falanda öyle.
sr. member
Activity: 434
Merit: 253
Ödül iyi ama birçok rütbeli üyelik ilk haftadan beri kampanyada olduğu için bu pazartesiden sonra Hdac'in imzasina katilmanin hiçbir anlami olmuyor, umarim üç kuruş için sıkış tıkış bir kampanya yurutulmez. 45 btc ise tamamen spekulasyon 45 x 18000 hdac token dagitilacak pre-sale'de 1 btc 34000 hdac tokendi yani presaleye gore 23.8 btclik token dagitiliyor ve kampanya sonunda en az 500 kişi olucak
full member
Activity: 266
Merit: 242
Arkadaşlar ICO için bir makale var okumadan katılmayın

full member
ödül oranı çok güzel farklı ve iyi proje gibi görünüyor. bide hyundai nin ismi olması projeyle alakası yok ama dikkat çekici kılıyor.

umarım başarılı olurlar. her zamanki gibi çekik gözlüler çalışkanlıklarını gösteriyorlar. etkinlik konusunda çok aktifler.   Cool

hyundainin bir ödeme sistemi var hyundai pay diye ve samsung bunu kullanacakmış, hyundai pay da sistemlerinden hdac blockchaini kullanacakmış yani dolaylı olarak hyundai ile bir etkileşim ve entegrasyon içinde olacaklar
full member
320 kısı var ımzada ama 45 btc dağıtılırsa ortalamada 0,14 dusuyor o bıle ıyı 1500$ para yapar 3 haftada, stake alamayanlar ve diskalifiye olanları hesaba katarsanız rakam yukarı çıkacaktır. Proje yeterli parayı kısa zamanda toplar umarım
legendary
Activity: 1320
Merit: 1001
ödül oranı çok güzel farklı ve iyi proje gibi görünüyor. bide hyundai nin ismi olması projeyle alakası yok ama dikkat çekici kılıyor.

umarım başarılı olurlar. her zamanki gibi çekik gözlüler çalışkanlıklarını gösteriyorlar. etkinlik konusunda çok aktifler.   Cool
sr. member
Activity: 364
Bu haftada sıfır stake yaparsa bu projeye başlarım ben bence haksızlık var telegramdan'da yazdım ilgilenenen yok zaten katılımcı sayısı arttı btc olarak vereceğini farz edersek çerez parası yanında iyi kalır. Hyundai arkasına almış bir proje ne denli iyi olabilir orasını bilemiyorum. Zaten bountyde yarısı elenir gibi duruyor. Çok fazla katılımcıları dinlemiyorlar zaten.

Steak verilirken excel tablosunu canlı izledim ve bazı üyelerde bir dakika kadar inceleme yaptı.

Telegramdan yazdım adamada herif dikkate almadı hesap yaptı bana ben diyom ak o diyor kara o şekilde oldu 3 hafta hala bitmedi salı günü en geç hesaplanır ona yetişin diyor. Dediğine göre 2 haftada mesaj sayımı tamamlayamamışım o durumdaymış. Adama attığım mesajları attım ve kaç post attığımın listesini yolladım yine aynı nuh diyor peygamber demiyor.15 post diyorsa 50 atın arkadaşlar saymıyorlar çoğunu çünkü.

dikkat edin, telegrama üye olmak zorunludur. ico bitiminde yok efendim siz telegrama üye olmamışsınız, diyip yok sayarlarsa sıkıntı çıkabilir.

telegram linki bu : https://t.me/Hdac_TGE

çıkmamaya dikkat edin.

facebook stakeleri baya yüksekten veriliyor, raporlamayı iyi yapın yoksa az stake ile çok az token düşecektir.
hero member

sr. member
Activity: 364

kesinlikle katılıyorum dikkat ediyor bountye. 70 karakteri dikkat ediyordur. ilk hafta bende baktığımda stake vermemişti, sonradan farkettim dikkat ettiğini.

kontrol edeceği için son beş-altı mesajı uzun yazmak işe yarayabilir. facebook ve twitter raporlama istiyor bu arada, raporlanmadığında sıfır alınıyor.

worldcore'den umutluydum batırdılar, bundan baya umutluyum bountye dikkat edildiği için icoya önem verilecektir. hali hazırda zaten yatırım almış, avrupa ve amerikaya reklam amaçlı bu icoyu yaptıkları söyleniyor.
full member
Activity: 742
Merit: 112

sr. member
Activity: 448
Merit: 264
Bencede bu işi kıvıracaklar ben imzasına girmedim diye pişmanlık yaşıyordum ki 2 dk once lısteye bakana kadar, 300+ olmuş ödul mıktarı iyi olsada hardcap yapmazlarsa doğru durust para kazanılamayacak
full member
Activity: 406
Merit: 189
valla çekik gözlülere güvenim tam, bu işi kotaracaklar
full member
Activity: 742
Merit: 112
Telegram resmi sayfasından aldığım bilgiler.

Hdac, Şubat 2018'de Koreli borsalarda listelenecek. =) İlk yer alacağı borsa Dexko

dexko yeni bir kore borsası olacakmış. henüz açılmamış
full member

Danışmanımız, Larry Kim, fintech toplantısında 'Private IoT blockchain & M2M currency' ile ilgili bir konuşma yaptı.
full member
Ben çevirmeniyim konunun baktıyorum inceliyorum ama proje iyi yanı hyundainin bir alt kolu olan ödeme sistemi hyundaipay hdac kullanacakmış, hyundaipay ise samsung tarafından kullanılacakmış. Katılımcı çok oldu ama
sr. member
Activity: 700
Merit: 270
Dolmuş taşmış signature kampanyası bir o kadar diğerleride öyle olmuş herhalde millet bunda ışık görmüş gibi. Smiley Bakalım ne denli doğru olacak.
full member
Activity: 560
Merit: 113
Bounty'sine girecektim vazgeçtim o kadar çok kişi var ki kafam karıştı valla anlamadım ne oluyor  Grin Ama sanırım iyi kazandırır. İmza alımını kapamaları lazım önce girenler için.
hero member
Activity: 1008
Merit: 533
bounty için ayrıca bir telegram kanalı var mı ?

listede benim nickimin yanında profile başka kişinin profilini eklemişler , bounty manager yaptığı hata yüzünden cezayı bana kesmesin diye ne olur ne olmaz önlem almam gerekiyor diye düşünüyorum
Evet bounty işleri için ayrı bir kanalları var. Kanalın linkini aşağıya ekliyorum. Bu kanalda @Mei_01 var yetkili. benim sorularıma hızlı bir şekilde cevap vermişti. Bir bağlantıya geç düzeltir muhtemelen Wink
https://t.me/HDAC_bounty

sr. member
Activity: 672
Merit: 306
bounty için ayrıca bir telegram kanalı var mı ?

listede benim nickimin yanında profile başka kişinin profilini eklemişler , bounty manager yaptığı hata yüzünden cezayı bana kesmesin diye ne olur ne olmaz önlem almam gerekiyor diye düşünüyorum
hero member
Pages:
Jump to: