Pages:
Author

Topic: [ANN] [SALE] Hyundai'nin Hdac - Blockchain tabanlı IOT Sözleşmeleri. 27 Kasım - page 32. (Read 9018 times)

sr. member
Activity: 630
Merit: 267
Projeye ilği çok büyük oldu son zamanlarda çıkan bir kaç iyi projeden birisi stk,pundix,ins ve hdac bence ipi gögüsleyecekler umarım borsalarda fiyatları sürünmez
full member
Activity: 266
Merit: 242
Email gelmiş nasıl yapılacağıyla alakalı

How to participate
1.Sign up at   https://Hdac.io
2.Creating BTC wallet
(in your account)   BTC address will be generated for each participants. Please send BTC from your personal wallet.
(Bitcoin from exchange is not be accepted, and the transfer fee will be borne by the participant.)
3.Send BTC   Minimum amount of participation is 0.1 BTC, and can be transacted multiple times.
(The BTC sent after the hard cap [6,000 BTC] will be refunded.)
4.KYC/AML authentication   December 1~ December 22. The BTC sent by participants who have not passed or failed the KYC/AML process will be refunded.
Hdac Token Generation Event
Target amount of TGE

It is possible to participate until 11:50 P.M. on the day when the target amount is reached.
Announcement of TGE result: January 15, 2018 (Scheduled)
Receiving guide of DAC: The amount of DAC can be confirmed immediately upon participation (‘My transactions’ of hdac.io).

And the Hdac team will distribute DAC to the personal web wallet to each account at the end of February 2018.

For your reference, Payment date can be changed according to the Hdac Mainnet schedule.
sr. member
Activity: 448
Merit: 264
Bugun telegrqmda siteye uye olun orda btc adresiniz olacak diyordu 0.1 btc en az yatirim olacak 6000 btc hardcap olacak, fee bizden kesiliyor ona gore gonderin diyor.Yani fee haric 0.1 brc gonderin, ama siteye uye oldum btc adresi goremedim biryerde
hero member
Activity: 981
Merit: 500
DIV - Your "Virtual Life" Secured and Decentralize
Bu proje işler ama vadedilenlerin gerçekleştirilmesi ne kadar süre alır bilemem. Benim elime kampanyalardan biraz para geçerse ico'suna da küçük bir meblağ sallamayı planlıyorum. Çok iyi bir yükseliş trendi yakalayacak gibi geliyor ico sonrasında. Üzülmeyecek bir tutarla değerlendirmek faydalı olur.
sr. member
Hocam girdim tamam bak adamlar iyi gozukuyor ama olmadi bu son soyledikleri ben projeyi ilk anindan takip etmeye basladim fakat simdi 13000 btc topladik diyorlarsa bu işin sonu kotu ben soyliyim çünkü 2 video disinda hicbir sey yoktu.
Hiç olurmu öyle şey korelilerin projeleri biraz sessiz sedasız geçer bu biz duymadık diye adamlar sahtekar demek değil tabi scam olmayacak da demek degil ama projenin arkadasında buyuk bir ekip var, hyundai ilede akrabalıkları varmış belkide onlardan aldılar bu parayı bilemeyiz tabiki
hero member
Activity: 736
Merit: 504
Bu adamların dolandırıcı olduklarını göstermez ama siz ciddi bir iddaada bulunuyorsunuz, telegram kanalına girdinizmi bilmiyorum ama orda kapalı satışta toplandığını söylediler tabi adres yok ama çok ciddi sorular ve cevaplar geliyor

Hocam girdim tamam bak adamlar iyi gozukuyor ama olmadi bu son soyledikleri ben projeyi ilk anindan takip etmeye basladim fakat simdi 13000 btc topladik diyorlarsa bu işin sonu kotu ben soyliyim çünkü 2 video disinda hicbir sey yoktu.
sr. member
Bu adamların dolandırıcı olduklarını göstermez ama siz ciddi bir iddaada bulunuyorsunuz, telegram kanalına girdinizmi bilmiyorum ama orda kapalı satışta toplandığını söylediler tabi adres yok ama çok ciddi sorular ve cevaplar geliyor
sr. member
Ben o kadar fazla yatirim aldiklarina inanmiyorum hatta dolandirici olduklarini düşünmeye başladim her an imzayi silebilirim
Neden böyle düşünüyorsunuz duyduğunuz birşeymi var, bildiklerinizi paylaşırsanız yatırım yapacak olanlara uyarı olur merakla bekliyorum cevabınızı
full member
O btcleri saklamislarsa ki muhtemelen saklamislardir forklardan gelenler ve btc yukselisi ile iyi para kaldirmislardir bence bu proje tutacaktir. Borsada fiyati ne olur bilemem ama is yapma potansiyeleri buyuk
sr. member
Activity: 883
Merit: 262
Adamlar zaten 13bin BTC toplamışlar kapalı satışta, demekki inanan güvenen büyük yatırımcıları var kore'de blockchain için para toplamak sanıyorum kolay forumda korede yaşayan bir arkadaş vardı o sanırım boyle bırseyden bahsetmişti

ön satış bitcoinin sadece 1000-1500 aralığında gezindiği nisan mayıs aylarında yapılmış. yani o zamanın parasıyla 20 milyon doların altında bir para bu.
sr. member
Adamlar zaten 13bin BTC toplamışlar kapalı satışta, demekki inanan güvenen büyük yatırımcıları var kore'de blockchain için para toplamak sanıyorum kolay forumda korede yaşayan bir arkadaş vardı o sanırım boyle bırseyden bahsetmişti
anu
legendary
Activity: 1218
Merit: 1001
RepuX - Enterprise Blockchain Protocol
Anlaşılan proje bayağı ilgi odağı olmuş. Sadece burada TR forumunda da değil. Global pazarda da rağbet var. İlerleme ve gelişmeler nasıl olur, ne getirir bilemiyorum ama bir satış yapılırsa sıkı yatırım toplayacağı açık. Ödül programına katılmak isterdim.
full member
O kadar iot cihazi haberlestirmek biraz banada zor geliyor ama olay parayla alakali adamlar 10 tane blockchain yazilimindan anlayan ekip devamliligi saglarsa uzun zamanda olabilir
full member
Activity: 406
Merit: 189
Koreliler yamuk yapmaz dedik girdik imzasına, fazla uçuk geliyor proje ama , dediklerini yaparlarsa, tadından yenmez
full member
Activity: 742
Merit: 112
Anladım teşekkürler. Herşeyin bir çetrefilli tarafı var işte. Yapacak bir şey yok.
member
Activity: 112
Merit: 11
balinaların 13 bin btc alması borsada işleme başlandıktan sonra ne gibi etkilere sebep olabilir?
Waves'daki durumu bilmiyorum ama bir sene kadar düşürdüler fiyatı sonradan fırlattı. bu gibi bir etki yapabilir mi?

tokenleri alırsak eğer uzun bir süre zaten satmayı düşünmüyorum.
Şuna sebep olur en başta istedikleri gibi spekülasyon yaparlar fiyatı maymun ederler, bounty yonetıcılerın elındekılerı almak için hafıf yukseltirler veya dübe çakarlar daha once ornekleri oldu. Once ınsanları bıktırırlar elındekılerı sattırırlar sonra yukseltırler o yuzden balınaların elınde olması iyi birşey degildir.
full member
Activity: 742
Merit: 112
they already raised 13000 BTC in 2 rounds

Bounty yoneticisi yukarıdaki mesajı yazmış @exortis'e ne kadar dogru bilmem ama eğer böyleyse balinalar almıştır zaten daha öncesinde

balinaların 13 bin btc alması borsada işleme başlandıktan sonra ne gibi etkilere sebep olabilir?
Waves'daki durumu bilmiyorum ama bir sene kadar düşürdüler fiyatı sonradan fırlattı. bu gibi bir etki yapabilir mi?

sr. member
they already raised 13000 BTC in 2 rounds

Bounty yoneticisi yukarıdaki mesajı yazmış @exortis'e ne kadar dogru bilmem ama eğer böyleyse balinalar almıştır zaten daha öncesinde
sr. member
hdac.io resmi sitesinde şöyle bilgi var.

Key information

The Hdac TGE target is 6,000BTC
Exchange rate : 0.1BTC = 1,800dac

0.1 btc=1800 dac bunu neye göre hesapladılar bilen var mı?

bounty için kaç token ayrıldı?

sayaçta son durum

toplamda 12 milyar tokenin %7 si yani 840 milyonu satışa ayrılmış.

0.1 btc = 2200 dac. 6000 btc toplarlarsa yaklaşık 132 milyon dac yapar. demekki 700 milyon civarında token önsatış sürecinde daha ucuz fiyatlardan satılmış.

bounty için ise 132 milyonun %1.5 luk kısmı dağıtılacak, o da yaklaşık 2 milyon token yapar.

bir yanlışım varsa düzeltin.

sr. member
0.1 btc için verilecek DAC sayısı 1800 adetten 2200 adete çıkarılmış. yatırım yapacaklar için iyi bir haber bu.
Pages:
Jump to: