Pages:
Author

Topic: [ANN] [SALE] Hyundai'nin Hdac - Blockchain tabanlı IOT Sözleşmeleri. 27 Kasım - page 31. (Read 9018 times)

hero member
Activity: 882
Merit: 507
liste güncellemelerini dikkat ediyorlar, haftalık belirli sayıda mesaj atmazsan o hafta 0 veriliyor. bu kadar kişiyi nasıl kontrol ediyorlardır acaba.

iconun bitimine daha 23 saat var. bonuslu olarak satış yapılıyor.

bu adamların projeleri 2018 gibi başlıyor, 2020 yılına kadar devam ediyor. böyle olduğu için borsalarda prim yapması zor olabilir. genelde çerez coinler alıp başını yürüyor. gelecek coinleri bir süre saklamak gerekebilir. ytd.

Bu adam çok dikkatli sanırım tek kişi bakmıyor yalnız bana sıfır vermiş hatta 16 post attığım halde çoğu postlarım 70 karakter üstünde anlaşılan bu adam bizi zorlayacak gibi duruyor bana göre. Konuya yazdım cevap vereceğini sanmıyorum ama en azından bir kontrol etsin neyin kafasına göre hesaplama yaptı acaba. Local falan yasakda değil sınırda yok yani.
sr. member
Activity: 364
Merit: 253
liste güncellemelerini dikkat ediyorlar, haftalık belirli sayıda mesaj atmazsan o hafta 0 veriliyor. bu kadar kişiyi nasıl kontrol ediyorlardır acaba.

iconun bitimine daha 23 saat var. bonuslu olarak satış yapılıyor.

bu adamların projeleri 2018 gibi başlıyor, 2020 yılına kadar devam ediyor. böyle olduğu için borsalarda prim yapması zor olabilir. genelde çerez coinler alıp başını yürüyor. gelecek coinleri bir süre saklamak gerekebilir. ytd.
sr. member
Activity: 448
Merit: 264
bu adamlar neden alınan yatırımı göstermiyorlar bu doğru bir yaklaşım değil ben belki yatırım yoksa para göndermeyeceğim veya çoksa katılacağım neden bunu gizliyorlar
full member
Activity: 266
Merit: 242
Listeler güncellenmiş 2.haftalar imzaya eklenmiş bu arada epeyde bir katılımcı olmuş imzasına, proje iyi görünüyor ben iyi bir yatırım alacaklarına inanıyorum bir aşamadan sonra açıklayacaklardır

full member
Activity: 742
Merit: 112
Hdac Bounty Campaign excel dosyası şu anda güncellenmeye başladı.
ilgilenenler bakabilir.
sr. member
Activity: 630
Merit: 267
telegramda nasıl geçiyor TGE diye sordu birisi bilği vermiyorum ama belirli bir limite ulaşınca açıklama yapacağız dediler bende katılmak istiyorum ama 0.1 altlimit yüksek degilmi arkadaşlar fee ile neredeyse 1000 dolar yapıyor
sr. member
mERAKLA BEKLİYORUZ bakalım hdac ne yapacak scam çıkacakmı yoksa gerçekten 13bin bitcoini kapalıda toplamışlarmı. Bana tek olumlu gelen yanı uzatmadan ICO yapmaları oldu, diğerleri gibi aylarca reklam görmedim ben
full member
Activity: 266
Merit: 242
Bu sıra bu moda oldu biri bounty'i keser diğerleri devam ettirir, biri presale rakamını açıklamaz diğerleri devam ettirir, biri btc fork yapar diğerleri devam ettirir. Boku çıktı bu piyasanın

sr. member
Activity: 476
Merit: 257
Bence hiç fena bir projeye benzemiyor yatırımcısı olmayı düşünüyorum ama topladıkları miktarı açıklamadıktan sonra yatırım yapmaktan korkuyorum, şeffaf olmayan projeleri sevmem.
newbie
Activity: 28
Merit: 0
Son zamanların en iyi projelerinden hem hiç süreyide uzatmadılar hemen ICO başladı çok bir reklam yapmadı adamlar, arkalarında büyük yatırımcılar var telegram kanalıda çok aktif, hardcap yapmak ihtimalleri var

Ne kadar topladilar çevirmen sensin galiba paylaşabilir misin?
Soylemiyorlar kapalida 13bin btc topladik dediler ama su an bir aciklama yok.
anu
legendary
Activity: 1218
Merit: 1001
RepuX - Enterprise Blockchain Protocol
Akrabalıkları varmış kan bağı falan öyle yazıyor heryerde, dayıdan yeğene referans gibi kullanıyorlar yani. Ama belkide hyundai bile yatırım yapmış olabilir

Merak ediyorum, Hyundai projenin arkasında olsa, yada olmasa bile "ismimizi kullan biraderim" demiş olsa hiç bir yerde açıklama olmaz mı? İnternette bayağı araştırdım ama Hyundai tarafından yapılmasını geçin, Hyundai de alt kadrolarda çalışan bir adam tarafından bile açıklama yapılmamış. Benim kaçırdığım bir şeyler mi var ?
sr. member
Activity: 476
Merit: 257
Son zamanların en iyi projelerinden hem hiç süreyide uzatmadılar hemen ICO başladı çok bir reklam yapmadı adamlar, arkalarında büyük yatırımcılar var telegram kanalıda çok aktif, hardcap yapmak ihtimalleri var

Ne kadar topladilar çevirmen sensin galiba paylaşabilir misin?
newbie
Activity: 28
Merit: 0
sr. member
Akrabalıkları varmış kan bağı falan öyle yazıyor heryerde, dayıdan yeğene referans gibi kullanıyorlar yani. Ama belkide hyundai bile yatırım yapmış olabilir
full member
Activity: 588
Merit: 125
Bazı arkadaşlar icoya gireceğini söylemiş değer mi ona göre bende yatırım yapacağım bu hdac e hyundaiyla da alakaları yokmuş niye kullanırsın hyundai ismini yav
sr. member
aslinda hyundai ailesine yatirim yapmak istiyorum, bu tokeni da takip ediyorum... biraz önce sayfalarindan kayit oldum, hala onay maili gelmedi...
login yaptiktan sonra karsima ne cikacak bi bakayim diyordum... iota'dan daha iyi bisey olabilecek mi... olursa ah keske dememek icin bir miktar alacagim... hadi hayirlisi
Sizin yorumlarınızı dikkatle takip ediyorum, umarım proje herkese kazandırır bende 0.1 btc yatırım yapmayı düşünüyorum hazır btc yükselmişken girilebilir ama toplanan rakamı göremediğim için tereddüt ediyorum
hero member
Activity: 1638
Merit: 686
aslinda hyundai ailesine yatirim yapmak istiyorum, bu tokeni da takip ediyorum... biraz önce sayfalarindan kayit oldum, hala onay maili gelmedi...
login yaptiktan sonra karsima ne cikacak bi bakayim diyordum... iota'dan daha iyi bisey olabilecek mi... olursa ah keske dememek icin bir miktar alacagim... hadi hayirlisi
sr. member
Dün yoktu bügün gelmiş o kısımlar dün sadece login işlemi vardı, satış başladığı için aktif etmişler o kısımı dedigim gibi daha onceden yoktu
sr. member
Activity: 883
Merit: 262
Bugun telegrqmda siteye uye olun orda btc adresiniz olacak diyordu 0.1 btc en az yatirim olacak 6000 btc hardcap olacak, fee bizden kesiliyor ona gore gonderin diyor.Yani fee haric 0.1 brc gonderin, ama siteye uye oldum btc adresi goremedim biryerde

sitede kullanıcı panelinden katılım yapabileceğiniz bitcoin adresini alabiliyorsunuz. ben henüz para göndermedim, ama btc adresi yok hiç bir yerde demek doğru değil.
hero member
Activity: 826
Merit: 502
130 BTC telafuz ediliyor . Kesin bir kanıt var mı bu konuda ? Acaba Hyundai ' mi destek çıktı ne yaptı ? Veyahut bir miktar kendi yatırımlarını mı sağladılar portföyü zengin göstermek adına ?

Uzun soluklu bir proje olacak gibi duruyor tabi scam çıkma ihtimali yoksa ..
Pages:
Jump to: