Pages:
Author

Topic: [ANN] [SALE] Hyundai'nin Hdac - Blockchain tabanlı IOT Sözleşmeleri. 27 Kasım - page 29. (Read 9018 times)

full member
Activity: 266
Merit: 242
1) IoT ile IoTA kavramları arasındaki ilişki nedir?
2) Hdac'taki nesnelerin interneti IoT kendi zincirini mi oluşturacak yoksa IoTA tabanlı mıdır?
3) Hdac ile IoTA arasindaki fark nedir?
4) Hdac IoTA ile ayni kategoride olan rakipler midir?
5) Pre-sale'de 1 BTC = 34000 Hdac olarak satılan tokenler fiyati dibe çekmez mi?

Pre-sale ve token salenin ortalama BTC başına verdigi token sayisi (6000 BTC'nin tamami satilirsa)
1 BTC = 30.210 Hdac

Tokensalede bonuslu giren bir kişi pre-saleye göre %46 zararla
bonussuz giren bir kişi pre-saleye göre %79 zararla başliyor

zarar kavrami tam olarak dogru olmadi aslinda pre-saleye girenler %46 ve %79 bonuslu olmuş oluyor.

Bunun fiyata olan/olacak etkisi nedir?

1-Iot internete bağlanan aletlere denilen kavram iota ise bu aletlerin kullandığı tangle teknolojisi, fee olmayan,madencilik olmayan bir teknoloji, iota ile alakalı detaylı bilgi (http://www.coingundem.com/iota-nedir/)
2-Kendi zincirini oluşturacak, iota blockchain tabanli degildir daha farkli bir teknoloji iceriyor ama hdac blockchain tabanli bir proje
3-Hdac multiblockchain yapıyor burdaki ana farkları zincirin hız ve ucuzluk özellikleri ile alakalı, en onemlisi teknolojileri farkli
4-Evet rakipler hdac, bitcoin ve ethereum ozellıklerı karıştırıp level yükselterek iota rakip olmaya çalışıyor
5-Bununla alakalı telegramda tartışmaları gordum ama yorum yapamıyorum, sadece kura göre guncellenen token mıktarı gonderılecek dıyorlardı

sr. member
Activity: 616
Merit: 250
Hunter cok ama yatirimci varmi orasi ayri, bu proje hardcap yapmaz ise 90 btc tutarindaki coini dagitmaz, anca cerez parasi duser o zaman imzacilara.

Yukarıda sorular sorulmuş çevirmen olarak cevaplayacak mısın hocam
full member
Hunter cok ama yatirimci varmi orasi ayri, bu proje hardcap yapmaz ise 90 btc tutarindaki coini dagitmaz, anca cerez parasi duser o zaman imzacilara.
sr. member
Activity: 672
Merit: 306
imzaya keske bir sınır koysalardı ya , bu gidişle forumun yarısı hdac imzasını giyecek . kişi bana 5 token falan düşecek Smiley

bunların dışında şaka maka son zamanların en dikkat çekici ico'su hdac'dır. hard cap yapar mı yapmaz mı bilmiyorum ama isim yapan her güney asya tokenı 2 ci gününden hard cap yapıyor
newbie
Activity: 9
Merit: 0
I will invest in the project. I hope the project will flourish Smiley Smiley Smiley
sr. member
Activity: 546
Merit: 252
Ben de signature kampanyasına katıldım umarım mantıklı bir karar vermişizdir. Gerçi baya bir katılımcı var imza kampanyasında. Electum cüzdanı indirdim sırf bu iş için, kullanan var mı?

Türkçe forumun yarısı Hdac, bu hafta girdin girdin bundan sonra girilmez zaten şimdiden 300 kişi olmuşuz Grin

312 şu anda, 350'ye yaklaşır sanırım totalde sayı. imzalar için de 5 stake vermeleri seniorlar için beni tatmin etti. Smiley  hyundai desteği de sağlam çıkarsa uzun vadede pişman olmam diye düşünüyorum. 22sinde bitecek zaten, 3 haftalık stake kaldı galiba.

Bende girdim imzaya 3. haftada kampanya sonu 500 kisi oluruz herhalde Cheesy
sr. member
Activity: 854
Merit: 256
Ben de signature kampanyasına katıldım umarım mantıklı bir karar vermişizdir. Gerçi baya bir katılımcı var imza kampanyasında. Electum cüzdanı indirdim sırf bu iş için, kullanan var mı?

Türkçe forumun yarısı Hdac, bu hafta girdin girdin bundan sonra girilmez zaten şimdiden 300 kişi olmuşuz Grin

312 şu anda, 350'ye yaklaşır sanırım totalde sayı. imzalar için de 5 stake vermeleri seniorlar için beni tatmin etti. Smiley  hyundai desteği de sağlam çıkarsa uzun vadede pişman olmam diye düşünüyorum. 22sinde bitecek zaten, 3 haftalık stake kaldı galiba.
sr. member
Activity: 476
Merit: 257

sr. member
Activity: 854
Merit: 256
sr. member
Activity: 476
Merit: 257
1) IoT ile IoTA kavramları arasındaki ilişki nedir?
2) Hdac'taki nesnelerin interneti IoT kendi zincirini mi oluşturacak yoksa IoTA tabanlı mıdır?
3) Hdac ile IoTA arasindaki fark nedir?
4) Hdac IoTA ile ayni kategoride olan rakipler midir?
5) Pre-sale'de 1 BTC = 34000 Hdac olarak satılan tokenler fiyati dibe çekmez mi?

Pre-sale ve token salenin ortalama BTC başına verdigi token sayisi (6000 BTC'nin tamami satilirsa)
1 BTC = 30.210 Hdac

Tokensalede bonuslu giren bir kişi pre-saleye göre %46 zararla
bonussuz giren bir kişi pre-saleye göre %79 zararla başliyor

zarar kavrami tam olarak dogru olmadi aslinda pre-saleye girenler %46 ve %79 bonuslu olmuş oluyor.

Bunun fiyata olan/olacak etkisi nedir?
sr. member
Activity: 364
Merit: 253
Facebook ve twitter bountysine katıldım. Pazartesi raporları göndermek gerekiyormuş bilginiz olsun. Ben unuttum siz unutmayın. Beklentim büyük bu projeden hayırlısı diyelim.

facebook ve twitterda aynen raporlamak gerekiyor yoksa yokmuş gibi sayılıyor, bu yüzden dikkat etmek gerekiyor. ben aslında böyle raporlanması kısmını sevmiyorum ama mecburen yapıyoruz.

anladığım ve gördüğüm kadarıyla bountyi titiz bir şekilde devam ettiriyorlar. bakalım ne kadar denk gelecek kişi başı.

asya da tanınırlığı fazla ama avrupa-amerika gibi kısımlarda çok azmış, o yüzden icoyu yapmışlar. hali hazırda desteklenmiş bir proje diyebiliriz.
sr. member
Activity: 616
Merit: 259
Facebook ve twitter bountysine katıldım. Pazartesi raporları göndermek gerekiyormuş bilginiz olsun. Ben unuttum siz unutmayın. Beklentim büyük bu projeden hayırlısı diyelim.
sr. member
Activity: 448
Merit: 264
Sağlam bir projeye benziyor bence iyi para toplanır projeyi detaylı inceleyen geçmişini ve ekibi araştıranlar yatırım yapacaktır bu Larry Kim hyundaide 2003-2004 yıllarında ceo olarak çalışmış galiba ona benzer birşeyler gördüm
hero member
Activity: 826
Merit: 502
Arkasında denildiği gibi Hyundai var ise proje 2017 ' nin en kaliteli olarak çıkan projelerinden yer alır . 2018 de ise tamamen zirvelere oynar gibi bir düşüncem var . Desteği sağlam olacaktır . 13 K btc toparlanması bile efsane bir olay gerçeklik payı varsa ..
sr. member
Activity: 630
Merit: 267
Harbi ciddi projeymiş herhalde son zamanlarda çıkan en başarılı proje olacak ben bu kadar ciddi olduklarını duşunmuyor hatta biraz yalan dolan varsa sanıyordum
full member
Youtubeda detaylı bir video var orada aysa pazarında 13bın btc toplandığını ama daha ingilizce konuşulan bölgelerde bilinmediğinden bahsediliyor ico yapılması amacıda dünyaya açılması

full member
Larry Kim (CEO de HyundaiPay)

full member
https://youtu.be/nVCyZVzM3Jo

Hyundaipay sanıyorum hyundai'nin bir alt kolu guvenlık işleriyle ilgileniyor hdac ile hyundaipay ortaklar ve hyundaipay hizmeti hdac zincirini kullanacak , samsung bu pay hizmetine geçecekmiş

https://www.huffingtonpost.com/entry/hyundaipay-reinventing-iot-m2m-security_us_5a1ebb12e4b09de1c358519f

http://hyundai-pay.com/en/partners/partners_global.php

Hyundai BS & C, IT ve inşaat konusunda uzmanlaşmış mevcut bir Koreli şirkettir. Birçok projede Hdac kullanacak ve büyük bir şirket büyük bir altyapıya ve diğer şirketlerle bağlantılara sahip olacak. Hyundai BS & C zaten Kore'de Samsung için Ödeme hizmeti olmayı hedefleyen Hyundai Pay'ı kurmuştur. Hyundai pay kesinlikle HDAC kullanacak http://hyundai-pay.com/en/platforms/platforms_hdac.php
full member
evet telegramda 13bın btc toplandığını belirtmişlerdi ama adamlar aktif beyler yukarıdaki arkadaşlar olumsuz bakmışlar ama korede bu işler çok ciddi oluyor, tekrar yazayım şuraya bu adamların hyundai ile tek bağları amca yeğen olmaları onun haricinde bir bağları yok ama maddi olarak belkide amca desteklemiştir
sr. member
Activity: 448
Merit: 264
İmzaya girdik girmesine ama sitelerinde toplanan tutarı göstermeyen projeleri pek sevmiyorum, açıklasana kardeşim bizde görelim ne kadar yatırım aldığını, daha önce13 bin btc toplandığıyla ilgili kaynak nedir bide onu merak ediyorum.konuyu okudum ama göremedim gözümden kaçmıştır belki.bu arada telegramda ulaştıkları rakamda fena değil 2258 üye görünüyor

bende göremedim o 13 bin btc toplama meselsiyle ilgili bir haber konuda da göremedim ama yukarı da bir arkadaş topladı diye yazmış acaba o nereden gördü merak ediyorum, yatırım miktarını açıklasalar artık iyi olabilir

Telegramda açıkladılar daha önce kapalı satışta toplanmış bu tutar, ama o zaman btc çok daha düşükmüş. Bence şu an en iyi ödül dağıtan proje bu, toplanan yatırımıda belirli bir eşiğe gelince açıklayacağız dediler.
Pages:
Jump to: