Pages:
Author

Topic: [ANN] [SALE] Hyundai'nin Hdac - Blockchain tabanlı IOT Sözleşmeleri. 27 Kasım - page 33. (Read 9018 times)

full member
Activity: 742
Merit: 112
hdac.io resmi sitesinde şöyle bilgi var.

Key information

The Hdac TGE target is 6,000BTC
Exchange rate : 0.1BTC = 1,800dac

0.1 btc=1800 dac bunu neye göre hesapladılar bilen var mı?

bounty için kaç token ayrıldı?

sayaçta son durum

full member
Activity: 266
Merit: 242
Bounty ana konusunun linkini atabilirmisiniz? Aradım taradım bulamadım. Kendi sitesinden mi katılıyoruz ne karışık iş arkadaş.
https://bitcointalksearch.org/topic/bounty-hdac-blockchain-based-iot-contracts-by-hyundai-600k-fix-pool-90btc-2402637
ikinci resimde yazıyor bounty diye
ve evet ether yakacak ICO'ları çok fena yukseliyor ne yazıkkı 42 den elımdekılerı sattıma seviniyordum en az 2500$ fark ettı 1 gunde
sr. member
Activity: 532
Merit: 251
Presale Starting May 1st
Bounty ana konusunun linkini atabilirmisiniz? Aradım taradım bulamadım. Kendi sitesinden mi katılıyoruz ne karışık iş arkadaş.

https://bitcointalksearch.org/topic/bounty-hdac-blockchain-based-iot-contracts-by-hyundai-600k-fix-pool-90btc-2402637

Eth bu şekilde gitmeye devam ederse , %90 ICO lar başarısız olacaktır.
sr. member
Activity: 616
Merit: 259
full member
Kimse teknik makaleye bakmiyor anladigim kadariyla, yapmak istedikleri biraz uc nokta yani internete cikan cihazlarin birbirleriyle iletisime gecmesi ve her cihaz icin ayri bir blockchain olmasi, gelistirdikleri sistemlede adil bir madencilik dagilimi olacakmis baslarda degeri az olabilir ama ninja madencilerine basta iyi olabilir
hero member
Activity: 882
Merit: 507
Satışlar iki gün sonra yani pazartesi başlayacak işte o zaman göreceğiz ne kadar yatırım alacağını.. Projenin ilgi çekmesinin tek sebebi ekibin kalabalık ve çekik gözlü olması galiba.

Aslında Hyundai ilgi çeken bana göre ama herkesin sırf bu nedenle girdiğini sanmıyorum zaten bana göre dezavantajı bitcoin olması.
sr. member
Activity: 560
Merit: 255
Satışlar iki gün sonra yani pazartesi başlayacak işte o zaman göreceğiz ne kadar yatırım alacağını.. Projenin ilgi çekmesinin tek sebebi ekibin kalabalık ve çekik gözlü olması galiba.
full member
Kisa zamanda imzasina giren cok olmus bu gidisle katilim artacaktir icoya az bir sure kaldi bakalim nasil gececek merakla bekliyorum
hero member
Activity: 882
Merit: 507
İşin içinde Hyundai varsa deniyim dedim bakalım ne olacak yalnız forum yerine bu şekilde kayıt işi biraz sıkıntı olmuş.
sr. member
Activity: 518
Merit: 251
Şahsen imzasında olduğum için mutluyum. IoT ile IoTa arasındaki bağlantıyı bende merak ediyorum. IoT nesnelerin interneti anlamına geliyormuş yani akıllı her cihaz birbiri arasında iletişime geçebiliyor.
full member
Kalabalık ekip ve blockchain uzmanı dolu birde bu koreliler felsefe olarak düzgün insanlar yalanla dolanla işleri yok ruslar gibi değiller ben bu projeye inanıyorum token miktarı çok fazla tek sorun o
hero member
Activity: 953
Merit: 504
Sonuçta hyundai'nin de bir nevi reklamını yapıyor gibi. Proje yeterince destek aldığı zaman hyundai buna kayıtsız kalmayacaktır. Reklam reklamdır Smiley
hero member
Activity: 826
Merit: 502
Bende tam tersini dusunuyorum bu adamlar hyundai adindan iyi para kazanir, ayrica buna hyundai bile katilabilir dayinin yegene destek atmasindan dogal birsey yok

İsmi yeter zaten . En azından bağdaştırabiliyoruz isminden kaynaklı . Hyundai'nin desteği gelirse çok sağlam bir şekilde ilerler proje .. Takip etmekte fayda var gelişmeleri . Yabana atılacak bir proje değil . Özellikle Hyundai ' nin desteğini alırsa ..
sr. member
Activity: 630
Merit: 267
Bende tam tersini dusunuyorum bu adamlar hyundai adindan iyi para kazanir, ayrica buna hyundai bile katilabilir dayinin yegene destek atmasindan dogal birsey yok
member
Activity: 85
Merit: 10
Earn with impressio.io
Büyük markaların ismini kullanarak reklam yapmak bana saçma ve yanlış geliyor açıkcası. Bunu yapan projeler sırf bu yüzden başarılı olamıyor belki de çünkü genelinde gerçeklik payı olmuyor.
anu
legendary
Activity: 1218
Merit: 1001
RepuX - Enterprise Blockchain Protocol
Şöyle bir inceledim de bayağı destekli ve ilgi çekici bir proje. Eğer INS ecosystem imzasında olmasaydım kesin olarak buna katılırdım. Artık facebook felan idare edeceğiz. Hayır hiç bir ico' ya katılmama yeminim var, üç beş oradan toplayabilirsek atar bir köşeye bekleriz.
sr. member
Activity: 630
Merit: 267
Kimse yazilanlari okumuyor mu arkadaslar hep ayni sorular ayni cevaplar hyundai ile akraba adamlar, odemeler btc ile dagitilmiyor, imzalanabilecek bir btc adresi verin online sitelerden aldiginiz btc adresi yerine kurulan cuzdan adresini kampanyaya kaydedin
member
Activity: 574
Merit: 14
Kampanyalarına katılmayı düşünüyordum ama uzun süre sonra ödül dağıtımını bitcoin ile yapan bir proje gördüm. Bitcoinden o kadar uzağım ki cüzdanım bile yok katılmadım o yüzden Smiley

Bounty'den gelen ödemeler Bitcoin olarak yapılmıyor.
Geçmişte bitcoin olarak ödeme yapan oldu mu, birkaç kampanya sayfasına baktım ama hep token veriyorlar.
newbie
Activity: 53
Merit: 0
Koreliler kaliteli iş yapıyorlar. Bu işin de tutabileceğini sanıyorum. Hyundai adını kullanmaları benim hoşuma gitti gerçekten en son dovu da range roverı arkasına almıştı yatırım iyi alamadılar ancak borsada güzel işler yaptılar
sr. member
Activity: 329
Merit: 250
Kampanyalarına katılmayı düşünüyordum ama uzun süre sonra ödül dağıtımını bitcoin ile yapan bir proje gördüm. Bitcoinden o kadar uzağım ki cüzdanım bile yok katılmadım o yüzden Smiley
Pages:
Jump to: