Pages:
Author

Topic: [ANN] [SALE] Hyundai'nin Hdac - Blockchain tabanlı IOT Sözleşmeleri. 27 Kasım - page 34. (Read 9018 times)

hero member
Activity: 784
Merit: 500
Sanki güzel bir projeye benziyor fakat son derece riskli geldi bana, Hyundai'nin adının kullanılması, ekibin piyasada birden giriş yapması vs. Bana riskli bir kampanya gibi geliyor, ad değişimine gidilebilir.
full member
Activity: 322
Merit: 112
Aklıma şu gelmiyorda değil bilenler bilir bu koreliler çok nayif insanlardır bunları telegramdan falan çok kekleyip züktüler, her yerde bunlara kayıyorlar acaba intikam için böyle birşey yapıp ortalığın namına koyacak olmasınlar  Grin

haha  Smiley aman hocam zükmesinler mümkünse diğer girdiğim işler sıkıntılı diye hdaca girdim bundada sıkıntı yaşarsam imzalar deyince hayalkırıklığı gelecek aklıma.
şimdi verdiğimiz btc adresini imzalamak şart mı? yoksa nolur nolmaz diye mi istediler.bide hdac ethereum yoksa btc blockchaini üzerinde mi çalışacak tam anlamadım.ödülleri gönderecekleri zaman yeni bir adres mi isteyecekler ?
full member
Activity: 266
Merit: 242
Öyleyse fikir güzel tabiki ama ben Hyundai markasıyla aralarında olan bağı anlamadım da çözemedim de. Nedir yani sadece bir isim kullanımı mı yoksa gerçek mi ? Eğer gerçek değilse ki ben hiç inanmıyorum, Hyundai bu olaya yakın zamanda müdahil olur ve bunları hoplatır. Demedi demeyin.
Aralarında kan bağı var akrabaymış bu projeyi yapanlarla hyundai ortakları
o yuzden bence birşey hoplamaz hatta onlardan yatırım bile alabılırler
sr. member
Activity: 561
Merit: 274
ekibin %90 ı guney koreli olmasına ragmen şirketi isvicrede kurmuşlar. guney korelilerinde icoya katılması mümkün degil çeşitli kanunlar yüzünden.
hero member
Activity: 858
Merit: 500
Taylor - Smart Crypto Trading Assistant
Whitepaper var ilk sayfada Tr olarak ona biraz bakarsaniz fikir verir. Ethereum ike bircoinin aginin guzelliklerini birlestirecek segwit2x falan ekleyerek multi blockchain kuracaklar. Internete baglanan cihszlar arasinda blockchain teknolojisiyle birbirlerini konusturacaklar. Arabaniza bindiginizde evdeki kombiyi otomatik acmak gibi

Öyleyse fikir güzel tabiki ama ben Hyundai markasıyla aralarında olan bağı anlamadım da çözemedim de. Nedir yani sadece bir isim kullanımı mı yoksa gerçek mi ? Eğer gerçek değilse ki ben hiç inanmıyorum, Hyundai bu olaya yakın zamanda müdahil olur ve bunları hoplatır. Demedi demeyin.
newbie
Activity: 28
Merit: 0
Whitepaper var ilk sayfada Tr olarak ona biraz bakarsaniz fikir verir. Ethereum ike bircoinin aginin guzelliklerini birlestirecek segwit2x falan ekleyerek multi blockchain kuracaklar. Internete baglanan cihszlar arasinda blockchain teknolojisiyle birbirlerini konusturacaklar. Arabaniza bindiginizde evdeki kombiyi otomatik acmak gibi
full member
Activity: 420
Merit: 100
Taşıdığım imza bitmedi bir turlu bitse buna gireceğim bende sanırım bunlar çok para toplar

Bu kampanya nasıl iyi mi mevcut kampanyamdan çıkıp buna gireyim bende o zaman bilgilendirebilirsen çok sevinirim projeleri ne hakkında falan diye
sr. member
Activity: 630
Merit: 267
Taşıdığım imza bitmedi bir turlu bitse buna gireceğim bende sanırım bunlar çok para toplar
full member
Activity: 266
Merit: 242
Imzalı adresi neden attınız ki adresı değiştirdiniz mi ? adres degiştirmediyseniz imzalı adres göndermenize gerek yok zaten tokenleri btc olarak yollamayacaklar sadece hesabınız hack olursa dıye ımzalanmasını ıstıyorlar
full member
Activity: 742
Arkadaşlar bir sorum olacak.Adres olarak blokchain adresimi gönderdim ama imzalama işi nerede nasıl yapılacak baştan sona anlatabilecek birisi yokmu acaba.

telegramdan bana ulaşın yardımcı olayım. pm attım size.

HDAC ana sayfasındaki imza için yeni bticoin adresimi dün yeni post atarak eklemiştim.

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1CjCdQj_9lafScX6wTaM-46ldOB1W84g6WBHgqzJmxqg/edit#gid=917740831

şu sayfadan bakıyorum da hemen imzalı bitcoin adresimi eklemişler.

oldukça hızlılar Smiley

full member
Activity: 406
Merit: 189
bende imzasına girdim, açıkçası dediklerini yaparlarsa iş yapar, beklentim yüksek bakalım  ne yapacaklar
legendary
Activity: 952
Merit: 1006
Arkadaşlar bir sorum olacak.Adres olarak blokchain adresimi gönderdim ama imzalama işi nerede nasıl yapılacak baştan sona anlatabilecek birisi yokmu acaba.
newbie
@exortis1 arkadaşa teşekkür ederim sayesinde Electrum 2.7.18 sürümü ile sorunu hallettik.
imzalama işlemleri her şey tamam.
ilk defa yapınca zor oluyor haliyle

Rica ederim insallah kazancli bir kampanya olur.
full member
Activity: 742
@exortis1 arkadaşa teşekkür ederim sayesinde Electrum 2.7.18 sürümü ile sorunu hallettik.
imzalama işlemleri her şey tamam.
ilk defa yapınca zor oluyor haliyle
sr. member
Activity: 329
Merit: 250
Madencilik konusunu iyi ayarlamaları lazım. Tierion projesinde node çalıştıranların fiyatı nasıl düşürdüğünü gördük. Bunda da madencilere dağıtımları yüksek tutarlarsa direk dump yiyebilir.
newbie
Aklıma şu gelmiyorda değil bilenler bilir bu koreliler çok nayif insanlardır bunları telegramdan falan çok kekleyip züktüler, her yerde bunlara kayıyorlar acaba intikam için böyle birşey yapıp ortalığın namına koyacak olmasınlar  Grin
full member
Activity: 588
Merit: 104
Koreliler bu piyasada gayet etkinler. Eğer proje iyi başlarsa istedikleri şekilde fiyatlandırırlar. Bir şekilde çemberin içinde kalmak lazım.
newbie
Kan bağı varmış hyundai kurucularıyla yoksa adamların ortaklığı yok ama bu yatırım yapmalarına engel olmayabilir bu işler belli olmaz
full member
Activity: 201
Proof-of-Asset Protocol
yol haritasini mevsimlik olarak verselerdi bence daha iyi olurdu, yil yil verince 2020ye kadar uzanan bir yol haritasi ortaya cikiyor.hyundai ismini o kadar kolay kullandirtmaz diye dusunuyorum.zaten ekibin buyuk kismi cekiklerden olusuyor.hyundai nin bilgisi dahilinde boyle bir projeye baslamis olmalilar.scam olacagini dusunmuyorum.
full member
Activity: 182
The future is your Genome
Valla böyle çakma isimler olunca ben biraz çekiniyorum.Konuyu baştan sona kadar okudum.Anladığım kadarıyla Hyundai ile aralarında bir bağlantı olmamasına rağmen isimlerini kullanmışlar.Umarım projeleri başarılı olur.
Pages:
Jump to: