Pages:
Author

Topic: [ANN] [SALE] Hyundai'nin Hdac - Blockchain tabanlı IOT Sözleşmeleri. 27 Kasım - page 4. (Read 9021 times)

hero member
Activity: 1862
Merit: 524
Worldcore ico'suda son derece başarılıydı bu ico da güzele benziyor. Ve katılıyorum adet ve araştırma konusuna. Ann konusunu açan kişide güzel çevirmiş yatırımcı olmayı düşünenlere şimdiden bol şans.

worldcore sonrası tercihim oldu, biraz güzel duruyor ama hiç bir şeye körü körüne bağlanmamak lazım.

token sayısı 12 bilyon muş, çok çok fazla bunu göz ardı etmeyin.

gördüğüm kadarıyla internet of things kısmıyla alakalı bir proje, sadece madencilik değil gibi duruyor.

nette çince hariç cok bilgi bulamadım, zamanla daha yeni şeyler öğrenirsem yazacağım.
hero member
Activity: 1008
Merit: 533
Hdac ve wanchain bence gelecekte ethereum gibi çok iyi coinler olacaklar, adamların felsefesi zaten muazzam bakalım kriptonun yükselişinde neler olacak
Wan hakkaten gizli bir hazine gibi su anda
Bence wan su anda mevcut projelerle kiyaslanamayacak kadar iyi olacak. Yani hem orta hem uzun vadede coinmarketcapte en yukarlarda wani gorecegiz.
member
Activity: 378
Merit: 11
Hdac ve wanchain bence gelecekte ethereum gibi çok iyi coinler olacaklar, adamların felsefesi zaten muazzam bakalım kriptonun yükselişinde neler olacak
hero member
Activity: 1008
Merit: 533
Guzel bir hypeleri var. iyi bir baslangic yaptilar. Devamini da getirecekler gibi gorunuyor. Bakalim iota hdac karsisinda nasil hareket edecek. Eger iota zayiflarsa hdac yardirir gider.
sr. member
Activity: 672
Merit: 306
neyse bugun acıklama yapmıslar sonunda lütfedip. blockchain bitmiş , testnet su an aktif olmus. hadi hayırlısı sonunda geliyor coinler
hero member
Activity: 1862
Merit: 524
Emeğinize sağlık güzel bir ANN konusu olmuş, burada yazılanlara görede proje ve ekipte sağlama benziyor yatırımcılara şimdiden bol şanslar.
legendary
Activity: 1218
Merit: 1291
belirttikleri süreyi su an için açtılar mainnet için. vay arkadaş ne blockchainmiş anasını satayım. toplanan 250 milyon dolarla plaza dikmeye kalksan şimdiye kadar bitmişti :

bu arada gece telegram grubundaki amazix kardeşlerimizle biraz muhabbet ettik. mainnet acıldıgı anda dexkoda kesin olarak listeleneceklermiş.(onların yalancısıyım)
Tezos'a dönecek desenize buda, zaten kore borsalarına girince oralarda işlem yapılamıyor diye bılıyor para yatırıyorsun ama çekmeye gelince ikamet şartı aranıyor. Bounty katılımcıları için kötü oldu çok uzattılar.
Evet proje güzel, gelirse hepsini elimde tutacağım ama sanki bir samimiyetsizlik ve bilgi eksikliği söz konusu ayrıca Kore projesi olmasına rağmen Hdac'ın Kore Telegram kanalının %80'ni bot. Sanki adamlar yalan, bountylerden ya da Avrupa'dan haberi yokmus gibi sadece kendi ülkelerine odaklı mı çalışıyor bunlar? Kanalda bir tane Hdac yetkilisi bile yok hepsi Amazix üyesi.
sr. member
Activity: 630
Merit: 267
Tezos'a dönecek desenize buda, zaten kore borsalarına girince oralarda işlem yapılamıyor diye bılıyor para yatırıyorsun ama çekmeye gelince ikamet şartı aranıyor. Bounty katılımcıları için kötü oldu çok uzattılar.
sr. member
belirttikleri süreyi su an için açtılar mainnet için. vay arkadaş ne blockchainmiş anasını satayım. toplanan 250 milyon dolarla plaza dikmeye kalksan şimdiye kadar bitmişti :

bu arada gece telegram grubundaki amazix kardeşlerimizle biraz muhabbet ettik. mainnet acıldıgı anda dexkoda kesin olarak listeleneceklermiş.(onların yalancısıyım)
full member
Activity: 742
Merit: 112
hdac io sitesine giriş yaptığınızda duyuru ekrana geliyor. Hdac, İsviçre Finansal Piyasalar Denetleme Kurumu'na şifreleme konusunda kılavuzu sunduğunu ve bunu hazırlarken İsviçre hükümetinin tavsiyelerini göz önünde aldığını belirtiyor. Hdac için yasal ve idari prosedürlere uygunluk üzerinde çalışıldığını, resmi olmayan söylentilere kulak asmanızı, hdac ekibinin Mainnet hazırlığının devam ettiğini, neredeyse tüm prosedürlerin tamamlandığını eklemişler.
legendary
Activity: 2338
Merit: 1070
Telegram kanalını takip ediyorum, millet isyanda, bekleyin demekten başka birşey demiyorlar, iice can sıkmaya başladı, bekliyoruz bakalım nereye kadar sürecek
sr. member
cok yanlıs bir strateji ciziyorlar. resmen insanlar bu coinin icosuna yada bountysine girdiğini unutmak üzere.globaldaki konuda da aynı şikayetleri duyuyorum , sosyal medyayı ve gerekli hype'ı doğru bir şekilde kullanmayı başaramıyorlar. umarım bu olumsuz durum fiyata yansımaz.
member
Activity: 504
Merit: 10
Hala bir gelişme yokmu hdac ile alakalı, ben alıp tutmak istiyorum 2-3 yıl sonra çok değerli olacağına inanıyorum hdac porojesinin
legendary
Activity: 1554
Merit: 1334
Bunlar ne yapıyor yahu bi bountysne katılmıştık twitter hala dağıtım bekliyor ne kadar uzun süremye başladı bu bounty dağıtım işleri ben mi yalnış hatırlıyorum eskiden bu kadar uzun sürmezdi bounty dağıtımı. İşin iyicene suyunu çıkardı bu bounty yöneticileri....
Arkadaşım önce dahil olduğun projeye 2 satır göz at, ondan sonra yorum yap. Hdac blok zinciri oluşturulma aşamasında, herhangi bir gecikme yok, daha token oluşturulmadı, sana ne göndermelerini bekliyorsun?
İnsanımızın kafası çok güzel hocam.
"2 ay imzada durdum, twitleri rt ettim, nerde lan benim param" modunda bi çok kişi.
Proje? dediğin zaman "Hö, o ne ola ki" cevabı geliyor çoğu kişiden. Herkes kısa yoldan para kazanma derdinde. Tamam para kazanmak güzel şey de insan kazanacağı şeyi biraz araştırır yahu...

saldım meritini baboli , bu analizin üzerine daha analiz yapılmaz , o derece haklısın ki Smiley

bu arada https://hdac.io/status göre su 10 gün içinde roadmapin ilk partisi bitiyor ve mining başlıyor
Eyvallah dostum. 250. meriti aldık sayende. Senin meritle SR'liğe bir adım daha yaklaştım Cheesy
Mevzu sr olmak falan değil gerçi. Rütbe olayını çok da şaapmıyorum. Foruma ve insanlara faydalı şeyler yazmak amacım.

Alıntılanan mesajımla alakalı sürekli aynı şeyleri okuyorum forumdan. Millet bir kaç rt bir kaç like ile binlerce dolar kazanayım istiyor. Havadan hem de. Kardeş hdac ne, phi token ne iş yapar, plaza mesela nolur falan diyince bön bön bakıyor malesef.

yalnız hiç fark etmemiştim seni yarın sr member yapacak meriti benim attığımı Smiley daha da sevindirici bi durum oldu bunu duyunca. localde merit ile full dan sr'e gecen zannedersem 2. kişi oldun , hayırlı olsun
Daha geçmedim activity eksik. Acelem yok yavaş yavaş oluruz sr. Hero için artık 1 yıl falan ancak Cheesy
Forumu donanım cüzdan incelemesi ile dolduracağım. Yakında bitbox incelemesi geliyor Smiley
sr. member
Bunlar ne yapıyor yahu bi bountysne katılmıştık twitter hala dağıtım bekliyor ne kadar uzun süremye başladı bu bounty dağıtım işleri ben mi yalnış hatırlıyorum eskiden bu kadar uzun sürmezdi bounty dağıtımı. İşin iyicene suyunu çıkardı bu bounty yöneticileri....
Arkadaşım önce dahil olduğun projeye 2 satır göz at, ondan sonra yorum yap. Hdac blok zinciri oluşturulma aşamasında, herhangi bir gecikme yok, daha token oluşturulmadı, sana ne göndermelerini bekliyorsun?
"2 ay imzada durdum, twitleri rt ettim, nerde lan benim param" modunda bi çok kişi.
Proje? dediğin zaman "Hö, o ne ola ki" cevabı geliyor çoğu kişiden. Herkes kısa yoldan para kazanma derdinde. Tamam para kazanmak güzel şey de insan kazanacağı şeyi biraz araştırır yahu...

saldım meritini baboli , bu analizin üzerine daha analiz yapılmaz , o derece haklısın ki Smiley

bu arada https://hdac.io/status göre su 10 gün içinde roadmapin ilk partisi bitiyor ve mining başlıyor
Eyvallah dostum. 250. meriti aldık sayende. Senin meritle SR'liğe bir adım daha yaklaştım Cheesy
Mevzu sr olmak falan değil gerçi. Rütbe olayını çok da şaapmıyorum. Foruma ve insanlara faydalı şeyler yazmak amacım.

Alıntılanan mesajımla alakalı sürekli aynı şeyleri okuyorum forumdan. Millet bir kaç rt bir kaç like ile binlerce dolar kazanayım istiyor. Havadan hem de. Kardeş hdac ne, phi token ne iş yapar, plaza mesela nolur falan diyince bön bön bakıyor malesef.

yalnız hiç fark etmemiştim seni yarın sr member yapacak meriti benim attığımı Smiley daha da sevindirici bi durum oldu bunu duyunca. localde merit ile full dan sr'e gecen zannedersem 2. kişi oldun , hayırlı olsun
legendary
Activity: 1554
Merit: 1334

sr. member

legendary
Activity: 2506
Merit: 1287
★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!
Ödüllerin dağıtılmasını sabırsızlıkla bekliyorum kesinlikle satış fiyatının üzerinde bile çıksa satmayı düşünmüyorum. Bugün arkasında Korelilerin olupta yükselmeyen bir coin olmadığı gibi IoTA'nın Tangle Ağı'nın merkezi ve sorunlu yapısından bahsediliyor. IoTA'daki belirsizlik Hyundai Dac'ın blokzinciriyle çözülebilir ve Hdac IoTA'nın bir rakibi olabilir.
Iotanın sıkıntılı durumları şimdiden iyiden iyiye açığa çıkmaya başladı bile, bizden bir arkadaşın açtığı konuda gelişmelerle ilgili bilgi var:
https://bitcointalksearch.org/topic/iotadan-uzak-durun-uyars-3033652
full member
Activity: 602
Merit: 120
İmza kampanya önerileri konusunda paylaşılmıştı orada görmüştüm ve bizden de baya arkadaş sanki katıldı. Bu kadar başarılı olacağını bilemezdim ama 238 binin Euro resmî mi bilmiyorum konu da da tam göremedim gerçekten güzel bir rakam. Bounty den gelenleri hemen satmamalı diye düşünüyorum. 10x yaparsa tadından yenmez.
sr. member
Activity: 518
Merit: 251
Ödüllerin dağıtılmasını sabırsızlıkla bekliyorum kesinlikle satış fiyatının üzerinde bile çıksa satmayı düşünmüyorum. Bugün arkasında Korelilerin olupta yükselmeyen bir coin olmadığı gibi IoTA'nın Tangle Ağı'nın merkezi ve sorunlu yapısından bahsediliyor. IoTA'daki belirsizlik Hyundai Dac'ın blokzinciriyle çözülebilir ve Hdac IoTA'nın bir rakibi olabilir.
Pages:
Jump to: