Pages:
Author

Topic: [ANN][BOUNTY][ICO] STK Global Ödemeler İçin Yeni Bir Kriptopara - page 4. (Read 5629 times)

hero member
Activity: 644
Merit: 502
Hard cap yapma ihtimali yüksek güzel bir proje olmuş imza kampanyalarında az kişi olduğu için yüksek stk bırakacak. Borsaya girdiği zaman almak lazım

Geç kaldınız . Hardcap yaptı Pre-ICO da o yüzden ICO yu iptal ettiler ethereum yükselmesiyle.
member
Activity: 336
Merit: 17
Hard cap yapma ihtimali yüksek güzel bir proje olmuş imza kampanyalarında az kişi olduğu için yüksek stk bırakacak. Borsaya girdiği zaman almak lazım
hero member
Activity: 1582
Merit: 670
Icoda ether 600 dolar iken tanesini %20 bonusu da içine katarak 0.08 den alındı.. Suandada ether 1200 dolar olduğuna göre 20 kuruşun altını imkansız göremezsiniz.. Görürsenizde kaçırmayın sakın..
sr. member
Activity: 628
Merit: 251
STK'nın en başından beri direkt olarak MasterCard ile partnerliği olduğu söyleniyordu yani aracısız bir şekilde bu işleri gerçekleştiriyordu. Visa'nin yasağından sonra STK'nın kısa vadede 10x yapmaması için hiçbir sebep yok
hero member
Arkadaslar ne 0.10 u 0.50 den alsanız yine iyi.. Telegram channelda kaç tane insan x5 ten almak istedi 1 kişi bile satmamıştır şuan...
member
Activity: 60
Merit: 10
17 milyon dolar likitide oluşturma konusunda az değil mi ?
sr. member
Activity: 448
Merit: 250
CHIEF GROWTH OFFICER OF GLOBAL ENTERPRENEUR
Tokenler ne zaman rahatılacak ve listelenecek bir bilgi varmı ?
hero member
Activity: 798
Merit: 500
Sovryn - 300-500% APY on USDT Deposit
Bende 10 centin altında açılış yapacağını sanmıyorum, bounty olan icolardan genelde uzak duruyordum ama son dönemde bounty olan yada olmayan diye bi kriter koymak anlamsız hale geldi.Bountysi olan birçok proje çok güzel karlar sağladı.Biz bakmakla yetindik yine
sr. member
Activity: 448
Merit: 264
1 STK = 0.2 USD veya 1 ETH = 1489 stk olarak işlem görmedimi, 0.06 cent olmuyor o zaman yükselen bir degeri var sonuçta. Ben borsada 20c den aşagı açılmaz diyorum ama öyle 6 cent veya 10c de falan bulunursa bende almayı duşunuyorum. Ether aldı basını gıttı buda primli gırecektır
sr. member
Activity: 476
Merit: 257
255 milyon token 17 milyon dolar karşiliğinda satildi buda demek oluyorki token başina

0,066 usd ödendi

10 cent civari bulabilirsem 1.8 eth'm boşta onunla almayi dusunuyorum
sr. member
Activity: 630
Merit: 267
Arkadaşlar stk borsaya ne zaman gırecekmiş bilen varmı girdigi gibi almayı düşünüyorum, ona göre hangi borsada listelenecekse orada bakiye tutacagım. Bence direk değerlenecektir, harika bir proje bence
sr. member
Activity: 672
Merit: 281
Dear Bounty Participants,

Thank you for participating in the STK Bounty. All stakes and token allocations have now been allocated for viewing and moderation.

If participants have any queries about THEIR OWN BOUNTY please directly message TokenMarket and don't post them on this thread.

STACK aim to release their STK Tokens 31st Jan 2018.

*Please note Blog Post bounties that copy and pasted STK WP/ Website/ PR or used Google Translate outright were disqualified. This is against our rules (See blog post rules). Blogs are meant to give personal analysis on ICO's not just repeat information that's already accessible to the public.

Thank you for for your support

TokenMarket

Tüm stake ler hesaplanmış arkadaşlar .

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1maQF2XCFrR5g3UsxP-znLdO39ikMwBHaX9EaGZKCAMQ/edit#gid=210353141
full member
Activity: 658
Merit: 153
Şuan 1 STK token ne ediyor bilgisi olan varmı yada 1 ETH kaç STK token ediiyor?
sr. member
Activity: 434
Merit: 250
★YoBit.Net★ 1400+ Coins Exchange
Hardcap yapan bir icomuz daha oldu. Eğer vadettikleri şeyleri yaparlarsa fiyat olarak uçacaktır. Kart kullanımı videoda gösterildiği gibi süper görünüyor. Satışa yetişemedim belki borsaya girdiklerinde toplarım biraz.
sr. member
Activity: 672
Merit: 281
Wow!
Can we change signature???

Yes you all may change signatures

İmzaları kaldırabiliyoruz arkadaşlar . Bol kazançlar.
full member
Activity: 266
Merit: 242
Hayırlı olsun stk projesi en hoşuma giden projeydi  denebilir ben borsadan almayı düşünüyordum ama herhalde buda icx gibi x30 yapar hemencecik, fısat vermeyecektir bize diye düşünüyorum. Bounty hunterlara güzel kazanç verir umarım uzun süre saklanacak bir proje
hero member
benim anlamadığım sey.. Bunların hard cap miktarı yanlış hatırlamıyorsam 3 haneli birseydi ama telegramda duyduğum kadarıyla sanırım 17.5m dan falan bahsediyorlardı.. Hangisi doğru Huh

Birde ne zaman borsalara giricek ve stake ler dağıtılacak bileniniz varmı ??
legendary
Activity: 1218
Merit: 1291
Telegram grubunu kontrol ettiğimde imzaların kaldırılabileceği ile ilgili herhangi bir bilgilendirme bulamadım, resmi anons yapılana kadar imzaları tutmakta fayda var. Katılımcılarına hayırlı olsun, Utrust gibi katlanacağına inanıyorum. Stack'ın likit havuzu gerçekten mantıklıydı, objektif davranmak adına fazla yorum yapmadım.
hero member
Activity: 868
Merit: 500
Çok uzun bir imza süreydi . İmzaları kaldırabilirmiyiz ?
sr. member
Activity: 714
Merit: 316
The Experience Layer of the Decentralized Internet
arkadaslar hard cap ulaşılmış crowdsale olmicak yani... Suanda airdrop var.. 29 undan önce herhangi bir stk sosyal ağına üye olan kisilere airdrop var.. Kaçırmayın derim.. Yumulun :DD Telegram twitter discord falan bunlardan 1 ine katılmanız yeterli..

güzel bir haber ama bunlardan sadece biri için ödül alabilirsiniz. her platform için yarı başvuru yaparsanız ban yeme durumunuz olabilir. yumulun ama aç gözlü olmayın Grin Grin
Pages:
Jump to: