Pages:
Author

Topic: [ANN][BOUNTY][ICO] STK Global Ödemeler İçin Yeni Bir Kriptopara - page 5. (Read 5629 times)

hero member
Activity: 1582
Merit: 670
arkadaslar hard cap ulaşılmış crowdsale olmicak yani... Suanda airdrop var.. 29 undan önce herhangi bir stk sosyal ağına üye olan kisilere airdrop var.. Kaçırmayın derim.. Yumulun :DD Telegram twitter discord falan bunlardan 1 ine katılmanız yeterli..
legendary
Activity: 1092
Merit: 1000
Projenin konusu açılalı baya oldu diye hatırlıyoruım ama siteye baktığımda ICO 31 ocak diyor cidden çok uzun süreç, sabredeblerin kazanmasını umuyorum.presale de toplanan yatırım tutarı tam olarak nedir.bundan önce proofsuite projesine katılmıştım pre-icoda 10 eth katılım limiti olmasına rağmen başarılı şekilde topladılar.ICO da ise pek başarılı olamadılar ve şimdiki fiyatı ICO nun çok altında.umarım aynı şey bundada olmaz
newbie
Activity: 31
Merit: 0
Ödeme sistemi olupta 3 katın altında kalmış proje yok gibi icoyu başarılı atlatırlarsa bu ekipte çok rahat yapacaktır.
hero member
Icosu ocağın 25 inde mi yapılıcaktı bunun ?? Birde whitelist ile mi katılabiliyorduk..
sr. member
Activity: 714
Merit: 316
The Experience Layer of the Decentralized Internet
imza kampanyası devam ediyormu ve ne zaman biteceği bellimi?

20 Ocak'ta Token satışları başlayacak, senin şu anki imzan iyi hemen mesaj kasmaya başlamalısın.
ilginiz ve hızlı cevabınız için çok teşekkür ederim.

Bir hatam var Crowdsale 31 Ocak'ta başlayıp 14 Şubat'ta son buluyor ve toplamda 15 gün sürüyor. Bunu düzeltmek istedim, yanlış anlaşılmaya yol açabilir.

pre-sale ile public-sale arasında bu kadar çok süre bırakılmasının sebebi nedir acaba bu konuda bir bilgilendirmeleri var mı?

3 aydır imzasındayım fikir olarak düzel ama sanki yatırım toplayamamış veya ICO da yatırım toplayamayacak gibi geliyor.

hocam pre-sale için en az 20 ETH yatırım kabul ediliyordu ve ben adres bilgilerini o zaman alıp bakmıştım toplanan yatırım fena değildi gibi. ama çok yüksek meblağlarda yatırım oluyordu bu nedenle güzel getiri kazanacaksınız bence.
member
Activity: 85
Merit: 10
Earn with impressio.io
Bende ödeme sistemlerinin kripto para dünyasının temelini oluşturduğunu düşünüyorum. Önceki benzer projelere bakılınca 3-4 kat yapması kuvvetle muhtemel görünüyor. O dönemde daha farklı bi plan olmazsa kafamda ben birkaç eth yatırmayı düşünüyorum, diğer ödeme sistemlerinden kazandığım paralarla Smiley.
full member
Activity: 350
Merit: 100
3 aydır imzasındayım fikir olarak düzel ama sanki yatırım toplayamamış veya ICO da yatırım toplayamayacak gibi geliyor.

Yatırım toplayamamış derken pre-ico yatırımlarını mı kastediyorsunuz ? Icoyu kastediyorsanız nereden böyle bir kanıya vardınız ?
hero member

Son ana kadar belli olmaz hocam.. Bekleyip görücez Smiley
hero member
Activity: 868
Merit: 500
legendary
Activity: 1218
Merit: 1291

20 Ocak'ta Token satışları başlayacak, senin şu anki imzan iyi hemen mesaj kasmaya başlamalısın.

Bir hatam var Crowdsale 31 Ocak'ta başlayıp 14 Şubat'ta son buluyor ve toplamda 15 gün sürüyor. Bunu düzeltmek istedim, yanlış anlaşılmaya yol açabilir.
sr. member
Activity: 746
Merit: 251
Uzun süredir projenin imzasındayım şu saatten sonrada imza kampanyası bitecek gibi gözükmüyor, dağıtılan ödül miktarı aşırı düşük ben yürütülen reklam kampanyasından pek memnun kalmadım ama proje iyi.
full member
Activity: 1358
Merit: 193

sr. member
Activity: 448
Merit: 264
STK ne oldu dostlar çok ben çok begendım bu projeyı adamların uygulama videoları falan çok iyi wp dekı yazılanların bir cogunu başarabılırlerse asrın projesi olabılmeye aday ama bu adamlar neden toplanan paraları gizliyorlar
legendary

31 Ocak'ta Token satışları başlayacak, senin şu anki imzan iyi hemen mesaj kasmaya başlamalısın.
full member
Activity: 1358
Merit: 193
legendary
Bende bunu anlamiyorum adam varsin translate kullansin duzenlesin ben baktim wp red yiyecek kadar kotu degil birde gozum kanadi yazmis herif, sirf o kazaniyor ben kazanmiyorum diye sikayet falan ediyorlar bugun 40 sayfa wp i translate kullanmadan cevirecek 1 kisi yok su forumda o yuzden hic tatava yapmayin acin bakin o cevirnenlerin wp lerine hepsininki translate ama bir tek bizim forumdaki yavsaklar sikayet ediyor cunku  cogu diger tercumanlarin alt hesaplari.

Geçen gün bir newbie gruptan birine üyelik satışı hakkında soru sormuş, çocuk cevap vermeyince newbie üye iyi günler diyip çocuğa negatif trust atmış. Düşün artık olayı ben foruma yeni üye olan kimseye günahımı bile vermiyorum, biz foruma para için değil bilgi edinmek için gelmiştik ama şu an kimsenin blokzincir hakkında bilgi edinmek için bu forumda olduğunu düşünmüyorum. Ne biliyim adamlar çok bilinçsiz ve bütün gün trade ile pump/dump kovalıyor, kısa vade de yüksek kâr isteği çoğu kişinin canını yakacak biz her türlü yolumuzu buluruz sıkıntı yok.
sr. member
Activity: 630
Merit: 267
Bende bunu anlamiyorum adam varsin translate kullansin duzenlesin ben baktim wp red yiyecek kadar kotu degil birde gozum kanadi yazmis herif, sirf o kazaniyor ben kazanmiyorum diye sikayet falan ediyorlar bugun 40 sayfa wp i translate kullanmadan cevirecek 1 kisi yok su forumda o yuzden hic tatava yapmayin acin bakin o cevirnenlerin wp lerine hepsininki translate ama bir tek bizim forumdaki yavsaklar sikayet ediyor cunku  cogu diger tercumanlarin alt hesaplari.
hero member
Activity: 736
Merit: 504
Tamam belki gerçekten iyi bir proje olabilirsin, mobil cüzdan ve mobil ödeme yapılabilmesi, likit havuz sistemi olsun gayet başarılı fakat aylar süren bir satış kampanyası ne demek oluyor? Sen kriptoparalarını satamadın diye insanlar zarar etmek zorunda mı? Eğer sen aylar boyu kriptoparanı insanlara satıp parayı cebine koymaya çalışırsan, tokeni satın alacak insanlar o tokenleri borsada kime satacak? Ben çok merak ediyorum bu sorunun cevabını.
hero member
Activity: 686
Merit: 500
Sandblock - Customer satisfaction on blockchain
Önceki sayfalar pre ico bittiğinde ne kadar yatırım aldığını söyleyecekler diye hatırlıyordum ama yanlış hatırlıyormusum galiba.
sr. member
Activity: 714
Merit: 316
The Experience Layer of the Decentralized Internet
Türkçe whitepaper'ı okuyayım derken gözlerim kanadı.

Google translate vs. kullanakcasınız yapmayın, adamlar zaten yakalayıp para vermiyorlar. Nitekim baktım sheette yakalamış silmişler.

Hem başkasının para kazanmasının önüne geçiyorsunuz hem de öyle ya da böyle bir emek harcıyorsunuz ve çöpe gidiyor.

Konunun açılış tarihi 12 Ekim ve ilk çevirilerimden biriydi, gayet akıcı dille çevrilmiş bir teknik sayfaydı fakat bazı özel anlamlı kelimelerin çevirisini yaparken (gas price) teknik anlamı kullanılmamış olabilir zaten bundan doğal ne olabilir? Eğer sorun ether yerine eter yazılması ya da gas price yerine gaz ücreti yazılmasıysa ki muhtemelen öyle bu benim için bir sorun değil. Bu hiçbir şeyi kanıtlamaz, bilmediğim yerde açıp kelime anlamına bakıyorum fakat hiçbir zaman cümlenin akışını bozmuyorum. Benim STK Token için hazırladığım teknik sayfa Türkçe forumunun en özen gösterilmiş teknik sayfalarından biridir. Ben hiçbir zaman diğer çevirmenler gibi ne yazıldığı belli olmayan teknik sayfalar göndermedim, parasında değilim arkadaş daha önce çokça blog yazılarımın translate olduğunu söyleyip beni diskalifiye ettirmiştir zaten beni şikayet eden şahsın sadece intikam almak için yaptığının farkındayım. Telegram'da başka bir çevirmenle tartıştık ki bu arkadaş daha önce bana İngilizce bilmediğini söyleyip bounty menajerine benim onu tercüme etmemi istemişti.

Bilmiyorum ama okumaya başladım, yazının dili çok kötüydü.

Sonra şuraya geldim.

VİZYON
STK Global Payment'ın vizyonu, geleneksel bankacılığa alternatif olarak, paranızı güvenle saklamanıza, anında
erişmenize ve anında erişebilmenize, STK jetonunu kullanarak kripto da dahil olmak üzere herhangi bir para biriminde,
akıllı telefonunuzdan STACK uygulaması.

Bu cümleyi görünce açtım baktım rejected google translate yazıyordu. Açıkçası mantıklı buldum. Sonra ingilizce whitepaperdan okudum. Google translate kullanmamışsanız bile ya ingilizceye ya da türkçeye o dönemde çeviri yapacak kadar hakim değilmişsiniz veya ilk seferin acemiliği/heyecanı. Şu an umarım daha iyi işler çıkartıyorsunuzdur.

Stack'in şu anki teknik sayfası 4. versiyondur, aynı teknik sayfayı tam tamına istek üzerine ücretsizce 4 kere değiştirdim çünkü kampanya koşulları 4 kere değisti. Ben aynı teknik sayfayı dört kere çevirmişim ve eski whitepaperden alıntılarken cümlerlerin yeri değişmiş, bu kampanya kuralları dışında bir şey yaptiğimi göstermez ayrıca bounty menajeriyle konuştum bunun hakiki bir çeviri olduğunu ve üzgün olduğunu söyledi, kısaca teknik sayfa kontrol edildi. Size de aynı whitepaperi 4 kere çevirtselerdi, sizinde kafaniz karişirdi teknik sayfanin adina bakarsaniz v4 yazıyor. Ben mükemmel bir İngilizcem olduğunu asla iddia etmiyorum fakat samimi söylüyorum, direkt olarak kişiliğime yapılan bir saldırı var, diğer çevirmenler yaptığı çevirinin cümle akışını bile kontrol etmez hatta birak kontrol etmeyi bir teknik sayfayi 4 kere ücretsizce yenilemez. Burası STK'nın lokal konusudur, teknik sayfada bulamadiğiniz ne varsa itinayla konu altında cevaplayacağım, konuyu daha fazla kirletmeyelim. Konu kapandığına göre, işlerimi yapmaya devam edebilirim.

açıkçası bu ve benzer davranışları görünce üzülmemek elde değil. bir eksiklik veya hata varsa bunu düzeltmek adına yapan arkadaş ile iletişime geçmek dururken arkasından iş çevirmek ve gidip şikayet gibi davranışlarda bulunmak topluluk olarak bize eksi puan getiriyor. ayrıca moderatörün sizi dinlemeden direk rejects etmeside çok saçma. neyse sağlık olsun diyelim.

bu proje ile ilegili olarak sağlam iş yapacak gibi duruyor ama şeffaf bir satış sistemi olmayınca kaygılar da artıyor.
Pages:
Jump to: