Pages:
Author

Topic: [ANN][BOUNTY][ICO] STK Global Ödemeler İçin Yeni Bir Kriptopara - page 7. (Read 5629 times)

legendary
Activity: 1078
Merit: 1059
FROSTING
Valla ben imzasındayım derli toplu iş yapan bir ekip görüntüsü çiziyorlar ve bişeyler kazandıracaklarına inancım tam. Zaten ekibe güvenmekten başka da bir çaremiz yok.

Esasında derli toplu olan ekip değilde tokenmarket diyebiliriz. Hem bounty konusunda hızlılar hemde sosyal medyadan iyi reklam yapıyorlar.
sr. member
Activity: 746
Merit: 251
Valla ben imzasındayım derli toplu iş yapan bir ekip görüntüsü çiziyorlar ve bişeyler kazandıracaklarına inancım tam. Zaten ekibe güvenmekten başka da bir çaremiz yok.

Evet ekip derli toplu ama eğer biraz daha şeffaf olsalardı daha olumlu sonuç alırlardı diye düşünüyorum, şu an ne olup bittiği hakkında kimsenin bir fikri bulunmuyor. Youtube videoları çok hoşuma gitti bana ekip samimi geldi, tasarım açısından ve ilgi açısından da gayet iyiler.
member
Activity: 87
Merit: 10
full member
Activity: 350
Merit: 171
Proje güzeldi ama biz şimdi ne oldu ne bitti kaç para topladılar nasıl öğrenicez. Bu tarz aldığı yatırımı saklayan, stake listesini kapatan projeleri hiç kafam şarkıyı doğrusu.

Böyle durumlarda ekibe güvenmekten başka çare bırakmıyorlar malesef insana. Şeffaf bir şekilde gösterseler bile kendi hesaplarından eth atmadıklarına nereden emin olabileceksin ? Onun için fazla takılmamak lazım.
full member
Activity: 457
Merit: 101
Proje güzeldi ama biz şimdi ne oldu ne bitti kaç para topladılar nasıl öğrenicez. Bu tarz aldığı yatırımı saklayan, stake listesini kapatan projeleri hiç kafam şarkıyı doğrusu.
sr. member
Activity: 630
Merit: 267
Neden bunu yapıyorlar sözde açın bakın wp yi herkes şeffaflık der ama yatırımcımızı korumak için diyorlar sorduğunda alayı yalancı bu işi yapanların
hero member
Activity: 736
Merit: 504
Kart projelerinden genel olarak korkuyorum fakat likit havuz sistemi ve mobil ödeme firsati gözönüne alindiğinda stack projesi diğer kart projelerinden birkaç adim önde gibi görünüyor.
sr. member
Activity: 628
Bana göre de toplanan yatırımı göstermemeleri hoş olmamış ayrıca Stack'in diğer kart projelerinden bir adım daha önde olduğunu ve ekibinin de aynı şekilde güvenilir olduğunu düşünüyorum. Umarım pre-sale'de iyi bir yatırım alır.
legendary
Activity: 1078
Merit: 1059
FROSTING
Toplanan yatırımı göstermemeleri normal değil gibi geliyor. Son zamanlarda moda oldu bu . İnsan süpheleniyor böyle olunca.
sr. member
Activity: 448
Merit: 264
Soz zamanlarda bu moda oldu askında STK beğendiğim bir proje ve yatırım yapmayı düşünüyordum ama bu şekilde yaklaşım sergilemeleri beni soğuttu aynı şekilde ins içinde bir bütçe ayırmıştım ama artık ICO yu bekleyeceğim
full member
Activity: 350
Merit: 110
Ön satışla ilgili yatırımları takip edemiyoruz sanırım. Şeffaf olmamaları can sıkıcı bir durum. Göster ne kadar topladığını insanlar da ona göre matematiğini yapsın.
sr. member
Activity: 518
Bende imzasına katıldım, ilk imza kampanyam. Türk forumunda başarılı olacağına inanç tam gibi bakalım inşallah güzel bir kazanç sağlar hepimize.

Lokal bölümlere sadece beş adet mesajin kabul edildiğinin farkindasin değil mi? İngilizce mesaj atmayi unutup pay alamayan kişi sayisi çok fazla.

O arkadaşı bilmemde ben zaten genel olarak İngilizce konuştuğum için daha iyi oldu. İngilizce bilmeyenler kampanyaya girmediği için kişi sayısı az, bu arada ön-satışta toplanan yatırımı görememek kadar kötü bir şey yok umarım iyi bir yatırım alınmıştır.

Proje yöneticilerinin çok samimi olduğunu düşünüyorum, Stack'ın paylaştığı videoları beğeniyorum ayrıca likit havuz fikri bana mantıklı geldi diğer kart projelerinden bir adım daha önde..
sr. member
Activity: 746
Bende imzasına katıldım, ilk imza kampanyam. Türk forumunda başarılı olacağına inanç tam gibi bakalım inşallah güzel bir kazanç sağlar hepimize.

Lokal bölümlere sadece beş adet mesajin kabul edildiğinin farkindasin değil mi? İngilizce mesaj atmayi unutup pay alamayan kişi sayisi çok fazla.

O arkadaşı bilmemde ben zaten genel olarak İngilizce konuştuğum için daha iyi oldu. İngilizce bilmeyenler kampanyaya girmediği için kişi sayısı az, bu arada ön-satışta toplanan yatırımı görememek kadar kötü bir şey yok umarım iyi bir yatırım alınmıştır.
sr. member
Activity: 434
Merit: 253

member
Activity: 87
Merit: 10
full member
Activity: 336
Merit: 100
Ödeme sistemleri her zaman talep görüyor. Ön satış rakamlarını görünce ilgiyi daha net görebiliriz. Bulunduğum imza bittiği zaman imzasına girmeyi düşünüyorum.
legendary
Activity: 1218
Merit: 1291
Pre-sale 20 Aralık'a kadar devam edecek olup minimum yatırım miktarı 85 Ethereum olarak belirlendi, ön-satışta alınan yatırım miktarı token satışlarının başladığı tarihten itibaren yayınlanacaktır.
sr. member
Activity: 532
Presale Starting May 1st
ICO ya yatırım yapmak istiyorum ama en azından Pre' de ne kadar para yatırıldığını nereden öğrenen bilirim.
legendary
Activity: 1218
Merit: 1291
Gerçekten çok iyi bir proje hatta şu ana kadar geliştirilmiş bütün kart projelerini tarihe gömebilir gibi gözüküyor. Birincisi dünyanın her yerinde otuz farklı para birimiyle ödeme yapabiliyorsun ve o iş yerinin kriptoparaları kabul etmesine gerek bile duyulmuyor.. Sadece akışkan havuz sayesinde STK'larınız havuza ekleniyor ve havuz içerisindeki dolar/euro karşıdaki kişiye ödeniyor. Kriptoparalar ilk defa gerçek hayata bu kadar entegre edilebilmişti.

Evet, mobil cüzdanın yanında birde kart oluşturabilirler proje tadından yenmez. O halde ne TenX'in varlığından ne de Centra'nın varlığından bahsetmeyiz, Stack o projelerden bir adım daha önde gözüküyor. Eğer iddia ettiklerini başarırlarsa Stack son kripto cüzdan / banka / ödeme projesi olabilir.

Hocam bu dediğiniz telefonla ödeme yöntemi centrada kullanılıcak.. Nfc denen birsey.. Onu da entegre edicek herifler.. Hergün takip ediyorum slack kanalını. Tenx monaco gibi projelerden çok önde.. Adamlar exchange ve marketplace açıcaklar.. Suanda halihazırda banka ile anlaşmaları da var.. Suan amerikada ofisleri bulunuyor ve orada kanunların ne kadar sıkı denetlendiğini herkes bilir. Adamlar zoru başarıp bütün dünyada kart ve mobil uygulamasını kullandırıcaklar.. Yani stk nın daha üstüne koyması gerektiği birçok şey var.. Rakip çok rekabet de ona göre işte ^^

ERC20'leri birbiriyle karşilastirmayi pek sevmiyorum. Centra en başindan beri Kraken'e girecegini soyleyerek yalan söyleyen bir proje ayrica ödülleride dagitmadilar, sanirim son haftadalar. Stack bundan dolayi daha güven verici (benim için)

Hocam o krakenden kaynaklanan bir sorun.. Adamların altyapısı suan daha fazla kaldıramıyor.. Tenx de gireceğini belirtmişti ama onu da almadılar veya alamadılar.. Suan amerikada çoğu eyalette kullanılabilecek kartlar.. Özellikle amerikada bu tarz kripto harcamaların kolay olmadığını belirtmek isterim.. Birsürü prosedürler var.. Bunlar ilki gerçekleştiricekler..

Hayir, Kraken'den kaynakli bir sorun değil asil sorun ekibin yalan söylemesiydi çünkü Kraken'le anlaşmadilar. Kraken az seçen ve öz seçen bir borsa, ortada anlaşma yokken tarih verildi. Bu konu Stack'e ait olduğu için daha fazla Centra'dan bahsedemeyeceğim ama yukarida bahsettigim TokenDesk platformu ile anlaşma sağlanirsa önümüzdeki dönemde gümbür gümbür gelen Stack projesi ile karşi karşiya kalacağiz.
hero member
Activity: 1582
Merit: 670
Gerçekten çok iyi bir proje hatta şu ana kadar geliştirilmiş bütün kart projelerini tarihe gömebilir gibi gözüküyor. Birincisi dünyanın her yerinde otuz farklı para birimiyle ödeme yapabiliyorsun ve o iş yerinin kriptoparaları kabul etmesine gerek bile duyulmuyor.. Sadece akışkan havuz sayesinde STK'larınız havuza ekleniyor ve havuz içerisindeki dolar/euro karşıdaki kişiye ödeniyor. Kriptoparalar ilk defa gerçek hayata bu kadar entegre edilebilmişti.

Evet, mobil cüzdanın yanında birde kart oluşturabilirler proje tadından yenmez. O halde ne TenX'in varlığından ne de Centra'nın varlığından bahsetmeyiz, Stack o projelerden bir adım daha önde gözüküyor. Eğer iddia ettiklerini başarırlarsa Stack son kripto cüzdan / banka / ödeme projesi olabilir.

Hocam bu dediğiniz telefonla ödeme yöntemi centrada kullanılıcak.. Nfc denen birsey.. Onu da entegre edicek herifler.. Hergün takip ediyorum slack kanalını. Tenx monaco gibi projelerden çok önde.. Adamlar exchange ve marketplace açıcaklar.. Suanda halihazırda banka ile anlaşmaları da var.. Suan amerikada ofisleri bulunuyor ve orada kanunların ne kadar sıkı denetlendiğini herkes bilir. Adamlar zoru başarıp bütün dünyada kart ve mobil uygulamasını kullandırıcaklar.. Yani stk nın daha üstüne koyması gerektiği birçok şey var.. Rakip çok rekabet de ona göre işte ^^

ERC20'leri birbiriyle karşilastirmayi pek sevmiyorum. Centra en başindan beri Kraken'e girecegini soyleyerek yalan söyleyen bir proje ayrica ödülleride dagitmadilar, sanirim son haftadalar. Stack bundan dolayi daha güven verici (benim için)

Hocam o krakenden kaynaklanan bir sorun.. Adamların altyapısı suan daha fazla kaldıramıyor.. Tenx de gireceğini belirtmişti ama onu da almadılar veya alamadılar.. Suan amerikada çoğu eyalette kullanılabilecek kartlar.. Özellikle amerikada bu tarz kripto harcamaların kolay olmadığını belirtmek isterim.. Birsürü prosedürler var.. Bunlar ilki gerçekleştiricekler..
Pages:
Jump to: