Pages:
Author

Topic: [ANN][BOUNTY][ICO] STK Global Ödemeler İçin Yeni Bir Kriptopara - page 10. (Read 5629 times)

sr. member
Activity: 560
Merit: 255
Hocam birbirinin aynısı binlerce proje var eğer Stack bir mobil cüzdan olarak sunulmasaydı zaten yatırım alamazdı bence uygulama üzerinden kendilerini tanıtmaları ve aynı zamanda Youtube videosu olarak bize demo göstermeleri Stack'i bir tık daha öne atıyor. Umarım iyi yatırım alır ve yüzünüz güler.
legendary
Activity: 1218
Merit: 1291
Ekip iyi herşey iyi okey de, yukarda dendiği gibi kripto paralar iyi bir teknolojinin ürünü ve biz genel olarak bunları akıllı telefonlarımızda kullanmaya çalışıyoruz. Peki neden pos cihazları yerine akıllı telefonlar kullanılmıyor?

Yukarıdaki sorunuz ile ilgili sorunlarım var, anlamadım fakat STACK'te akıllı telefonlarını pos cihazına okutarak ödeme yapabilirsiniz yani stack bir mobil cüzdandır.
full member
Activity: 532
Merit: 100
Ekip iyi herşey iyi okey de, yukarda dendiği gibi kripto paralar iyi bir teknolojinin ürünü ve biz genel olarak bunları akıllı telefonlarımızda kullanmaya çalışıyoruz. Peki neden pos cihazları yerine akıllı telefonlar kullanılmıyor?
legendary
Profosyonel görünüyor ekip bayağı sağlam demekki

Evet ekip saglam.
Kendi kadrosunda eski Mastercard çalisanlari, danismanlarda ise ethereum gelistiricilerinden biri var.

Bunlar hep büyük işlerin habercisi. Ekibi sağlam tutmuşlar, gerekli güveni kazandılar, reklamlar,sunumlar vs. onlarda iyi. Bir tek arkalarına yaslanıp yatırım almayı beklemek kalıyor.

Destekçilerde buyuk bir yatirimcida mevcut ben iyi bir yatirim toplanacagina eminim, hard cap yuksek tutulmus umarim yatirimcisina kazandirir.
legendary
Activity: 1050
Merit: 1001

Evet ekip saglam.
Kendi kadrosunda eski Mastercard çalisanlari, danismanlarda ise ethereum gelistiricilerinden biri var.

Bunlar hep büyük işlerin habercisi. Ekibi sağlam tutmuşlar, tecrübeli ve gerekli katkıyı sağlayacak çok isim var. Gerekli güveni de kazandılar, reklamlar,sunumlar vs. onların da aşaması iyi gidiyor. Evet ufak tefek sıkıntıları var ama onları da hallediceklerdir eminim.  Geriye bir tek arkalarına yaslanıp yatırım almayı beklemek kalıyor.
legendary

Evet ekip saglam.
full member
Activity: 420
Merit: 105
Ekip sağlam görünüyor ico da iyi yatırım alacaklarını düşünüyorum
legendary
Haftada 10 post 5'i local bölüme atılabiliyorsa baya iyiymiş, güzel bir kampanya olacağa benziyor elim boşa çıktığımda girmeyi düşünüyorum. Başarılı olacağa benziyor.

30 Ekim'den sonra aldigi yatirima göre katilim yapabilirsin fakat projenin iyi miktarda yatirim almasini bekliyorum.
full member
Activity: 392
Merit: 103
Haftada 10 post 5'i local bölüme atılabiliyorsa baya iyiymiş, güzel bir kampanya olacağa benziyor elim boşa çıktığımda girmeyi düşünüyorum. Başarılı olacağa benziyor.
hero member
Activity: 922
Merit: 534
Bir Likit havuz oluşturmak çok mantıklı bir fikir böylece token tam olarak gerçek hayatta kullanılabilir hale getiriliyor. Bir havuz kodlamışlar örneğin bakkala girdiniz ve Euro ile ödeme yapmanız gerekiyor, havuz sizin yerine Euro ödemesi yapıyor ve karşılığında sizden STK Tokenlerinizi alıyor. Böylece ödeme yapmak istediğiniz alışveriş firması hangi döviz birimini kullanıyorsa likit havuz sayesinde rahatlıkla ödeme yapabiliyorsunuz. Bu neden şu ana kadar düşünülmedi? diye sormak gerekiyor.. Belki de bu andan sonra kriptoparaların gerçek hayatta kullanımına şahit olacağız, hemde cep telefonumuzla.. Umarım ekibin vaadettikleri havada kalmaz ve güzel bir kriptoparayla daha tanışırız.
legendary
Whitepaper çevirisi yaparken benim düşündüğüm ilk şey bu oldu, gerçekten kriptoparaları hayata geçirmek istiyorsak kriptopara okuyabilen pos cihazlarını beklemek yerine mobil cüzdanımız sayesinde her yerde ödeme yapabileceğimiz bir sistem oluşturmalıydık. Bu sistem Likit havuz sayesinde oluşturulmuş gözüküyor önümüzdeki günlerde çok iyi bir ico süreci gerçekleştirebiliriz, umarım yatırımcısına kazançlı olur.
legendary
Yani insan bu paraları görünce heyecanlanmıyor değil ayrıca herkes yazmış bende bayıldım dizayna harika olmuş, bu projenin destekçileri hazır mı?

Proje destekçileri arasinda ethereum ekip üyesi ve Humaniq kuruculari var, destekçi anlaminda sikintiniz olmasin kadro gayet iyi.
full member
Activity: 210
Yani insan bu paraları görünce heyecanlanmıyor değil ayrıca herkes yazmış bende bayıldım dizayna harika olmuş, bu projenin destekçileri hazır mı?
legendary
Hedeflenenin yarisini alirsa Allah'a sükür deyip yolumuza bakariz umarim yatirimcisina  zarar ettirmez önemli olan o.
sr. member
Activity: 1092
Merit: 254
Proje iştah kabartıcı gerçektende, Türkçe çevirisi gayet başarılı elinize sağlık toplamayı düşündükleri yatırımın yarısını alırlarsa uçar resmen,
yatırım yapmayı düşündüğüm projeler arasında
sr. member
Activity: 560
Merit: 255
30 Ekim'de ön-satis basliyor, token satislarina degilde ön satisa katilmayi dusunuyorum eger soylendigi sekilde pos cihazlarinda likit havuz sayesinde ödeme yapilabilirse kriptoparalarin gercek hayatta kullanilisina sahit olacagiz
legendary
Bu proje çok hoşuma gidiyor hem fikir olarak güzel hemde adamların websitesi ve imzadaki dizaynları acayip hoş, kart yerine mobil uygulama kullanılacak olmasının avantajlarıda var tabi kat için beklemeye gerek yok centradaki gibi, tüm pos cihazlarında kullanılabilecek mi, yoksa buna özel pos cihazları mı çıkacak o konu hakkında kesin bilgi var mı?

Her pos cihazında kullanılacağını düşünmüyorum hocam.. Eğer sadece mobil için ödeme yapılabiliyorsa sadece ona yönelik pos cihazlarıyla ödeme yapılır.. Pek emin değilim yinede...

Arkadaslar bu arada 5 farklı başlık altında 10 mesaj istiyorlar.. İngilizce başlıklarına mı yazmamız gerek bunları?? Buralarda olmuyor mu? Anlayamadım ben pek...
Bu proje çok hoşuma gidiyor hem fikir olarak güzel hemde adamların websitesi ve imzadaki dizaynları acayip hoş, kart yerine mobil uygulama kullanılacak olmasının avantajlarıda var tabi kat için beklemeye gerek yok centradaki gibi, tüm pos cihazlarında kullanılabilecek mi, yoksa buna özel pos cihazları mı çıkacak o konu hakkında kesin bilgi var mı?

Mobil odeme yapilabilen her pos cihazinda kullaniliyor olmasi gerekiyor, mobil odeme derken telefonla odeme yapilabilen pos cihazlari, stack uygulamasi kullanilacak.

Mesajin en fazla 5 tanesi lokal basliklara atilabilir, kalani ingilizce olmali.
hero member
Activity: 1582
Merit: 670

Her pos cihazında kullanılacağını düşünmüyorum hocam.. Eğer sadece mobil için ödeme yapılabiliyorsa sadece ona yönelik pos cihazlarıyla ödeme yapılır.. Pek emin değilim yinede...

Arkadaslar bu arada 5 farklı başlık altında 10 mesaj istiyorlar.. İngilizce başlıklarına mı yazmamız gerek bunları?? Buralarda olmuyor mu? Anlayamadım ben pek...
full member
Activity: 420
Pages:
Jump to: