Pages:
Author

Topic: [ANN][BOUNTY][ICO] STK Global Ödemeler İçin Yeni Bir Kriptopara - page 9. (Read 5629 times)

legendary
Activity: 1218
Merit: 1291
Projenin tarihleriyle ilgili bir güncelleme söz konusu yeni tarihler ve yeni teknik sayfa aşağıda;

Ön-satış: 30 Ekim - 12 Kasım
Token satışları: 13 Kasım - 24 Kasım

https://drive.google.com/file/d/0Bwc7dh5gc-iuQWNJdm5WNk90N00/view
sr. member
Activity: 588
Merit: 253
Bundan 6-7 ay önce ayda 3-4 tane ICO çıkardı . Hepsini ince ayrıntısına kadar incelemeye çalısıp ona göre yatırım yapardık. Şimdi o kadar çok ki 10'da 1 ini inceleyemiyorum. Min 85 ETH çok fazla olmuş .
member
Activity: 85
Merit: 10
Earn with impressio.io
Omisego request gibi rakipleri var işi biraz zor görünüyor

O proje hakkında fazla bilgili değilim fakat ben herhangi bir benzerlik göremedim çünkü Stack bir mobil cüzdan olarak işlev görüyor, hani şu reklamlarda gördüğünüz cep telefonunu pos cihazına göstererek ödeme yapılanlardan bahsediyorum. Bunu kriptopara olarak gerçekleştirmişler ve bunu yaparken likit(akışkan) havuzdan yararlanıyorlar.

Ödemelerle ilgili olunca ilk o projeler geldi aklıma. Söylediğiniz plutus projesine daha benzer görünüyor
legendary

O proje hakkında fazla bilgili değilim fakat ben herhangi bir benzerlik göremedim çünkü Stack bir mobil cüzdan olarak işlev görüyor, hani şu reklamlarda gördüğünüz cep telefonunu pos cihazına göstererek ödeme yapılanlardan bahsediyorum. Bunu kriptopara olarak gerçekleştirmişler ve bunu yaparken likit(akışkan) havuzdan yararlanıyorlar.
member
Activity: 85
Merit: 10
Earn with impressio.io
legendary
hero member
Activity: 1582
Merit: 670
Bende pre ico ya katılmak istemistim ama 85 ether hayli fazla.. O kadar etherim olsada girmezdim sanırım Smiley
legendary
Ana konuda bile bir bilgi yok . Ana konu bile sadece 9 sayfa konuşulması çok ilginç .

Ön-satışta büyük yatırımcıları çekmeyi amaçlamışlar anlaşılan, minimum sınır arkadaşında söylediğin gibi 85 Ethereum olarak gözüküyor ayrıca sayfaya girmeye çalıştığımda giremiyorum çünkü ülkemizden katılım yasak gibi gözüküyor. Yatırımın ne kadar olduğunu görmek için VPN kullanacağım.
hero member
Activity: 854
Merit: 500
einc.io
Ana konuda bile bir bilgi yok . Ana konu bile sadece 9 sayfa konuşulması çok ilginç .
hero member
Activity: 910
Merit: 503
Telegram grubunda ön-satisa katilmak için yatirilmasi gereken minimum tutarin 85 ethereum olmasinin sikinti yarattigi konusuluyor. Bende merak ediyorum acaba bu dusus trendinde ne kadar yatirim alindi?
sr. member
Activity: 630
Merit: 267
arkadaşlar varmı stk presale ile alakalı gelişme
toplanan parayı gorebılıyormuyuz yoksa bunlarda son zamanlardakı trendemi uyuyorlar
legendary
Bence kripto paraları gerçek hayata döken projeler başarıyı yakalayacaklar, zaten blok zincirinde asıl amacı bu değilmidir, insanlara kolaylık sağlamak. ekip güzel proje güçlü

Proje bencede güzel fakat toplanmak istenen yatırım yüksek ayrıca benzerlerinden sıyrılması için çok daha çalışkan olmaları gerekiyor. Eğer çalışkanlıklarını kaybetmezlerse kart projelerinin en iyisi olabilir, mobil cüzdan kullanması platformun mobilitesini ve günlük hayatta kullanılabilirliğini arttırıyor.
full member
Activity: 672
Merit: 100
Bence kripto paraları gerçek hayata döken projeler başarıyı yakalayacaklar, zaten blok zincirinde asıl amacı bu değilmidir, insanlara kolaylık sağlamak. ekip güzel proje güçlü
sr. member
Activity: 588
Merit: 354
Vitalik bile dün açıklama yaptı . ICO ların %90 başarısız olacak diye . Umarım bu proje %10' un içerisinde olur.
sr. member
Activity: 392
Merit: 252
Danismanlarda büyük bir yatirimci olmasi iyi olmus fakat adama tokenleri ucuzdan satarlarsa ne yapacagiz? Bizim yatirimimizin maliyetini yükseltir buda borsa sonrasi fiyatin dusecegi anlamina gelir.
legendary
Kart çikartmanin çokta zor olacagini dusunmuyorum önemli olan kartlari kriptopara sistemine ve günlük hayata entegre edebilmek, Stack'in günlük hayatta kullanilmasi gerekiyor. Stack kart falan basmayi beklemiyor herkesin karti cep telefonunda olacak, pos cihazina okutulacak.
full member
Activity: 798
Merit: 106
👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc
Bu kartlar için visa veya mastercardla anlaşma yapmak mı gerekiyor. Airdrop yapan tokenler bile kart çıkaracağız diyor bu kadar kolay mı merak ettim.
sr. member
Activity: 672
Merit: 281
Bir şekilde başarılı olacağına inanıyorum bu projenin . Hardcap yüksek bulunabilir ama likitide sağlamak içinde şart.
legendary
Evet, Stack'i diğerlerinden ayıran fark mobil cüzdan olarak kullanılmasıdır fakat rakiplerinden tek farkı bu değil aynı zamanda akışkan havuz sistemidir. Bu havuz sistemiyle istenen kriptopara türünde ödeme yapılabilir ve aynı zamanda fiat yani döviz/nakit para ile ödeme yapılabilir. Stack gerçekten yapmak istediklerini başarabilirse daha doğrusu yapacağını iddia ettiği şeylerin arkasında durursa kriptoparaların gerçek hayatta kullanımının yaygınlaşmasına tanık olacağız.
Pages:
Jump to: