Pages:
Author

Topic: [ANN][ICO] Change - Merkezi Olmayan İlk Kripto Banka [ICO - 16 Eylül]   - page 12. (Read 13195 times)

sr. member
Activity: 658
Merit: 288
1 CAG Kaç para ediyor bilen var mı ? Ne kadar kazandığımızıda göremiyoruz .

2875.000 CAg için 5 eth vermiştim, Etherdelata ya satıcı yok.

2875 CAG An itibarı ile 2.5 Eth . Resmen yarı fiyat . An itibarı ile benim için ICO ' ya girmek bitti .

Onu bunu geçtim . 35000 90000 CAG Satılıyor . Kim satıyor abi ? ICO suna giren adam bu fiyata satmaz . Bountyler desen dagıtılmadı . Olum kim bu manyaklar ? Nasıl bu kadar yüklü CAG Satıyorlar

Biraz bunun üzerine kafa patlattimda bunu yapan zirdeli olabilecegi ihtimalini gecersek coinler bedavadan gelmeli, Bountyler yatmadigina göre bu ekibin isi olabilir.

Söyle bir düsünce geldi aklima simdi devam eden ICO'da ekip kendi projesine eth yollayip karsiliginda CAG alip onlari okutuyor olabilirmi? bakin ICO bitti ama alin iste ucuzdan nekadar daha itelersek kar diye? bir dusunce yoksa baska kimsenin daha yeni biten ICOyu yari fiyatla elinden cikarabilecegine inanmiorum. Bountyciler bile bu fiyattan satmaz (en azindan buyuk kismi)
sr. member
Activity: 364
Merit: 258
Joy Token - Smarter Games for Smarter Players
1 CAG Kaç para ediyor bilen var mı ? Ne kadar kazandığımızıda göremiyoruz .

2875.000 CAg için 5 eth vermiştim, Etherdelata ya satıcı yok.

2875 CAG An itibarı ile 2.5 Eth . Resmen yarı fiyat . An itibarı ile benim için ICO ' ya girmek bitti .

Onu bunu geçtim . 35000 90000 CAG Satılıyor . Kim satıyor abi ? ICO suna giren adam bu fiyata satmaz . Bountyler desen dagıtılmadı . Olum kim bu manyaklar ? Nasıl bu kadar yüklü CAG Satıyorlar
full member
Activity: 350
Merit: 100
artık borsalara girmek eskisi kadar çabuk gerçekleşmiyor. büyük ihtimalle hitbtc ve binanceta işlem görmeye başlar onlarda işleme başlamasıda  en az 1 ayı bulur.

HitBTC'ye girmesi hiçbirşey ifade etmiyor hatta olumsuz benim için. Henüz hareket ettirilemeyen coinleri sistemlerine ekleyip (ICON) kendileri suni bir hacim oluşturup bu işten rant sağlıyorlar. Borsalara girme sorunu dex'lerle birlikte çözülecektir bana göre. Merkezli borsalarda ne gibi sorunlarla karşılaşıldığı açıkça ortada.
hero member
Activity: 896
Merit: 630
artık borsalara girmek eskisi kadar çabuk gerçekleşmiyor. büyük ihtimalle hitbtc ve binanceta işlem görmeye başlar onlarda işleme başlamasıda  en az 1 ayı bulur.
hero member
Activity: 1666
Merit: 529
İco devri zaten Ağustosdan sonra bitirdiler önceden icolara girmek çok mantıklı olurken şimdi ise tam tersi oluyor ve her projeler yatırımcısını üzüyor. Açıkcası çok fazla umut bağlamamak lazım bana göre. Change'de düzgün borsaya girmedikçe büyük ihtimal yükselişi zor olacak gibi duruyor.
hero member
Activity: 1302
Merit: 533
Projelerin çoğunun başarısızlığı artık alt-coin'den para kazanma devri bitiyor mu acaba düşüncesi yaratmaya başladı bende. Yada gerçekten projelere HODL gözüyle bakmak gerekiyor artık. İnanılan bir projeye atılıp en azından bir Eth olmasa da Waves etkisi yapmasını beklemek belki de mantıklı olan. ICO'lardan dünyaları kazanma devri bitiyor galiba arkadaşlar.

ico lara giren para ve insan sayısı eskisi gibi değil, gittikçe artıyor.
Her girenin giriş mantığı bir birinden farklı oluyor, belki yüklü giren dump peşinde maliyet düşürmek için, kimisi de alıp saklayayım diyor ve bu hareketlere bakmıyor.
Bazı icolarda düşmesine hiç izin verilmiyor.
0.13 usd maliyetli  KMD 2,5 doalrı buldu 5 ayda, hatta sonrasında 3,3 doalar, o da ico sonrası bir miktar düşüş yaşadı.
Para miktarı kimlerin girdiği ve ekip çok etkiliyor, benim gördüğüm bu.
full member
Projelerin çoğunun başarısızlığı artık alt-coin'den para kazanma devri bitiyor mu acaba düşüncesi yaratmaya başladı bende. Yada gerçekten projelere HODL gözüyle bakmak gerekiyor artık. İnanılan bir projeye atılıp en azından bir Eth olmasa da Waves etkisi yapmasını beklemek belki de mantıklı olan. ICO'lardan dünyaları kazanma devri bitiyor galiba arkadaşlar.
sr. member
Activity: 798
Merit: 260
o değil de artık icoya girmemek lazım banko icodan daha düşüğe geliyor ekip parayı alınca gevşiyor imzadakiler satıyor dip yapıyor mth,pbt,bnt hep şu an ico altı
sr. member
Harbiden bountyler de dagıtılmadı kim satıyor yahu .

Edit : Arkadaşlar imzalar kaldırılabilir .
hero member
Merit: 500
bu tip satışar olur normal tamam da aq bunu düzgün bir borsaya girersin botlarla yaparsın aq daha bi bok olmadan böyle satışı gördüklerinde millet  aman gidiyor diye sattırıyorlar kendi yatırımcısına zarar ettirdiyor piçler sinir oldum valla  Angry Angry
hero member
Activity: 896
Merit: 519
Yüklü satışlar var kim satıyor neden satıyor. Ekip iki kat token oluşturdu yanılıyor muyum? Ekibin işi gibi geliyor yoksa bu aceleyle hemen neden bu kadar düşük bir fiyattan satışa başladılar kovalayan yok bounty dağıtılmadı acele nedir yani bitcoin alacaklarsa ico dan neden girdiler. Anlamsız anlamsız işler ethereum bildiğimiz waves dex'e dönmüş durumda, yolunacak kaz olarak görüyorlar yatırımcıları ama bir yere kadar.

Şimdi şunu gördüm

In response to the rising price of Ether, the team has decided to liquidate some funds to cover for upcoming expenses regarding product development.
Change might liquidate up to 3,000 ETH in the upcoming hours. Do not panic if you see it on Etherscan 🙂

We are doing this in the best interest of our project and community, and we are excited to share that Change App is currently in later stages of development. Also, Change will have a new face - we will be announcing a much needed rebranding.
hero member
Activity: 858
Taylor - Smart Crypto Trading Assistant
Ne bekliyordunuz ki ? İçinde olduğumuz dönem fork dönemi arifesi. Bitcoin alıp başını gitmesin diye ellerinden geleni yapıyorlar. Dün de bir pezevenk çıkmış açıklama yapmış Bitcoin çökecek bilmem ne. Amın oğlu Esteban. Dünkü fiyat çöküşünde çok zarar ettim. Zararım çok olmasa küfür de etmem de hak ettiler bu kez.
hero member
bu şekilde artık icolar biticek devletlerin müdahale etmesine gerek kalmıyacak. 25 cente kadar düştü ico girmeyep buradan alım yapan şuanda yüzde 20 civarı kar elde etti şuanda 35 cent civarlarında.
süper biz ico pre sale girip risk yapalım bizi siksinler aq artık girmem ico falan
full member
Activity: 154
burdan baya zarar ettik bu aralar projeler para birakmiyor ustune birde para kaybettiriyor. bounty daha mantikli yoksa yatirim yapmak pek akillica degil bu piyasada. bircok projeden ya kar edemedim yada zarar simdilik. projeler satis sonrasi duzgun bir borsaya girmeyince etherdeltada cop oluyor. sonra topla toplayabilirsen
sr. member
Activity: 560
Merit: 250
O kadar para topladılar açıkladıkları bir borsa yok mu etherdelta haricinde? Valla millet icoya girmekten bezdi borsada daha ucuza alınıyor çoğu.
sr. member
Merit: 250
CrowdWiz
ico fiyatının yarısı cıvarına düşmüş change. bu fırtınalı dönemde ico yaptığındaböyle sonuçlanabileceğini bilmelilerdi ama bir iki borsa listeleme haberine bakar anında fırlar fiyatı
sr. member
Çok uzattılar ya . Açıklayın şunu artık . Ne zor her hafta düzenli stake'leri veriyordunuz zaten ne kadar zor olabilir son haftayı hesaplamak ya .
sr. member
Activity: 1022
Merit: 306
Ödül alımı için buradaki linke tıklayın hangi ödül programlarına katıldıysanız doldurun. Son başvuru tarihi 31 ekim. Dağıtım kasım ayının ilk haftası yapılacakmış.

https://support.getchange.com/affiliate-and-bounties-rewards/when-will-rewards-be-distributed

burda paylaştıgınız için teşekkür ederim,burayı okumasam haybeye gidecekti  ödüller.
alıntılıyorum belki benim gibi görmüyen başkalarıda vardır.
sr. member
Activity: 322
Merit: 251
Güncel bir bilgi yok sanırım . Claim üzerinden gerekli işlemleri de tamamladık . Ekip üyelerinden birisi bir açıklama yapsa da Ne kadarlık süreçte ne yol izleyeceğiz planımızı programımız yapsak bari .
sr. member
Yollasınlar artık yada kac token kazandik söylesinler ya . Imzayida kaldıramiyoruz.
Pages:
Jump to: