Pages:
Author

Topic: [ANN][ICO] Change - Merkezi Olmayan İlk Kripto Banka [ICO - 16 Eylül]   - page 14. (Read 13195 times)

hero member
Activity: 1302
Merit: 533
Ekip ilk zamandan bu yana gayet aktif bir şekilde devam ediyor . Toplam ne kadarlık bir yatırım aldı son gün itibariyle ? En son 50 K ether civarındaydı . Borsaya hemen girmesini ben de beklemiyorum açıkcası . Bountylerinin hesaplanması özellikle Twitter ' ın yorucu kısmı . İmza kampanyasında aşırı bir zorluğu yok sistematik bir şekilde yürütüyordu arkadaş . Bakalım etherdelta ' dan yine giriş yapacağı kesin gibi duruyor .

Ether deltada var ilk 4 alışı ben yaptım, hayırlı olsun.
Satmaya girdim ama almış oldum...
legendary
Activity: 1572
Merit: 1002
Ekip ilk zamandan bu yana gayet aktif bir şekilde devam ediyor . Toplam ne kadarlık bir yatırım aldı son gün itibariyle ? En son 50 K ether civarındaydı . Borsaya hemen girmesini ben de beklemiyorum açıkcası . Bountylerinin hesaplanması özellikle Twitter ' ın yorucu kısmı . İmza kampanyasında aşırı bir zorluğu yok sistematik bir şekilde yürütüyordu arkadaş . Bakalım etherdelta ' dan yine giriş yapacağı kesin gibi duruyor .
sr. member
Activity: 364
Merit: 258
Joy Token - Smarter Games for Smarter Players
1 CAG Kaç para ediyor bilen var mı ? Ne kadar kazandığımızıda göremiyoruz .

2875.000 CAg için 5 eth vermiştim, Etherdelata ya satıcı yok.

1CAG 0,55$ Yapıyor hocam o halde . Bana 1000 tane falan verseler yeter Cheesy
hero member
Activity: 1302
Merit: 533

2875.000 CAg için 5 eth vermiştim, Etherdelata ya satıcı yok.
sr. member
Activity: 364
Merit: 258
Joy Token - Smarter Games for Smarter Players
full member
Activity: 532
Merit: 151
Bende twitterına katıldım kayıt olurken e-posta adress istememişlerdi sadece follower sayımız ve adresimiz diye hatırlıyorum yanlışsa düzeltin lütfen. Fakat en son doldurmalarını istedikleri forumda e posta var yani şöyle diyim ben katılanların twitter adresini biliyorsam çok rahat suistimal ederim ki üsteki arkadaşda bu bilgi mevcut. Lutfen yanlış anlamayın anlamadığım için soruyorum

Niye imzalara bakarak yapılamaz mı? Sen doldur işte teyit falan isterler kontrol etmemiz için toplam stake'ler hesaplandıktan sonra açmaları gerekiyor.
Evet hocam açıp teyit ettirmeleri gerekir bencede ilk başta yazaydık ethereum adresini niye bu kadar uğraştırıyorlar anlamıyorum
hero member
Activity: 896
Merit: 519
Bende twitterına katıldım kayıt olurken e-posta adress istememişlerdi sadece follower sayımız ve adresimiz diye hatırlıyorum yanlışsa düzeltin lütfen. Fakat en son doldurmalarını istedikleri forumda e posta var yani şöyle diyim ben katılanların twitter adresini biliyorsam çok rahat suistimal ederim ki üsteki arkadaşda bu bilgi mevcut. Lutfen yanlış anlamayın anlamadığım için soruyorum

Niye imzalara bakarak yapılamaz mı? Sen doldur işte teyit falan isterler kontrol etmemiz için toplam stake'ler hesaplandıktan sonra açmaları gerekiyor.
full member
Activity: 532
Merit: 151
hero member
Güzel para toplanmış. Ekibi tebrik etmek lazım. Umuyorum ki projede bounty dağıtımları yapıldıktan sonra borsalara dahil olduğunda fiyatı ico fiyatı altına düşmez. Eğer böyle bir şey yaşanmazsa token'e daha çok güvenilecek ve daha çok alıcı bulacaktır. Yüksek ihtimalle fork sebebiyle dağıtım 25 Kasım sonrasında yapılır. Yada dağıtım yapılsa bile bir borsaya o andan sonra eklenir. Fork dalgasından etkilenmesini kimse istemez. İzleyelim bakalım.

Dağıtım yapılacak kimse kasım ayını telaffuz etmedi. Borsa için birkaç ay sonra demişlerdi yanlış hatırlamıyorsam. Fiyatta düşebilir etherdelta sorup duruyorlar kerizden bol ne var ucuzdan satarlar.  Grin
hero member
Activity: 868
Merit: 1003
Güzel para toplanmış. Ekibi tebrik etmek lazım. Umuyorum ki projede bounty dağıtımları yapıldıktan sonra borsalara dahil olduğunda fiyatı ico fiyatı altına düşmez. Eğer böyle bir şey yaşanmazsa token'e daha çok güvenilecek ve daha çok alıcı bulacaktır. Yüksek ihtimalle fork sebebiyle dağıtım 25 Kasım sonrasında yapılır. Yada dağıtım yapılsa bile bir borsaya o andan sonra eklenir. Fork dalgasından etkilenmesini kimse istemez. İzleyelim bakalım.
hero member
valla şans eseri gördüm, başvuru linkini, o kadar retweet yaptık, blog yazdık.  haybeye gidecekti

350-500 CAG arası alırsın twitter kampanyasından.
legendary
Activity: 2338
Merit: 1070
valla şans eseri gördüm, başvuru linkini, o kadar retweet yaptık, blog yazdık.  haybeye gidecekti
hero member
Ödül alımı için buradaki linke tıklayın hangi ödül programlarına katıldıysanız doldurun. Son başvuru tarihi 31 ekim. Dağıtım kasım ayının ilk haftası yapılacakmış.

https://support.getchange.com/affiliate-and-bounties-rewards/when-will-rewards-be-distributed
hero member
Activity: 518
Merit: 500
imzacıları kazandır bunun sayemde Cheesy pre ico katıldıydım burdaki imzacılardan 1 token istiyorum
bizimkinden ne çıkcak merak ediyorum kampanya yöneticisinden ico adresine kadar herşey tuaf. ya kazandırcak yada bi bok vermicek gibi duruyor
hero member
Merit: 630
ana konusunda ödül ödemeleri kasımın ilk hafta yapılacak diye takımdan birisinin yazısını paylaşmışlar.
ilk önce bot vs benzeri hesapları ayıklıcaklarmış.
hero member
Siteden bountylerinizi alabilirsiniz arkadaslar en altta claim bounty yaziyor oradan form doldurmaniz gerekiyor.

Teşekkürler, başvurumu yaptım. Tabloyu açmayacaklar mı acaba bu şekilde gönderim yaparlarsa çok itiraz gelecektir.
sr. member
Activity: 658
Merit: 288
Siteden bountylerinizi alabilirsiniz arkadaslar en altta claim bounty yaziyor oradan form doldurmaniz gerekiyor.
sr. member
Activity: 1638
Merit: 273
Bu kampanya gerçekten başarılı oldu. Worldcore'un imza kampanyasına girdim gayet mutluydum ondan da ancak son zamanlarda yaşanan olaylar baya canımı sıktı. Keşke change'in imzasına katılsaydım diyorum şimdi.
hero member
spreedsheet e erişimi engellemişler galiba neden böyle bişey yaptılar acaba?

Açıklama bu şekilde yakında hesaplanacak bununla birlikte şikayetler varmış bot kullanımı gibi haksız kazanç sağlamak isteyenler incelenecekmiş.

We are undergoing an extensive audit of the bounty participants to make sure that the excel sheets are fair and accurate to everybody - there are many complaints from bounty participants about bots and other unfair practices. After the sale we will publish a link where you can you see your calculated Change Coins.
hero member
Merit: 630
spreedsheet e erişimi engellemişler galiba neden böyle bişey yaptılar acaba?
Pages:
Jump to: