Pages:
Author

Topic: [ANN][ICO] Change - Merkezi Olmayan İlk Kripto Banka [ICO - 16 Eylül]   - page 13. (Read 13195 times)

sr. member
Activity: 357
Merit: 250
sürekli takip ediyordum 40K lardaki yavaşlamadan sonra fikrimi degiştirip katılmamaya karar verdim. zaten o 3 haftalık dönemde 10K zor topladı. eger deltada fiyatlar ico fiyatının %30 altına düşerse bi miktar almayı düşünüyorum.

az biraz bugun topladım altlardan, ödüllerin dagıtılmasını bekliyorum daha altlardan toplamak için.artık hardcap yapacagına kesin bagözüyle bakılan projeler dışında icolara  katılmıcam.
hero member
Activity: 658
Merit: 500
ico fiyatı ben pre icosuna girdim 12 eth 7507 tane  geldi
0,48 cent ico fiyatı benim için normalde olanlar 0,50 düşünün icodan girenleri
aq son ico girişm bu oldu
artık tezos kaldı icolardan elime gelicek birdaha da borsa dışında almam aq. Angry
hero member
Activity: 896
Merit: 519
Etherdelta da işleme başlamış herhalde 25 cent den . Ico fiyatı ne kadardı ?

Bonus olmadan 500 cag 1 ether ediyordu galiba
sr. member
Activity: 644
Merit: 250
🤖UBEX.COM 🤖
Etherdelta da işleme başlamış herhalde 25 cent den . Ico fiyatı ne kadardı ?
hero member
Merit: 630
Quote from: GrinZ link=topic=2128181.msg23176519#msg23176.p:P519 date=1508318033
Ekibin bu zamana kadar ki aktifliğini övüp durduk . Ama ICO sonrası sessizliğe bürünmesi hoş değil . İmza kampanyasında çoğu kişinin oldukça emeği mevcut. Güzel de yatırım aldılar . İşlerini eksiksiz yapmaları gerekiyor . Zaten bu etherdelta ' ya düşen token şuursuzluk sergiliyor . Hiç sevemedim bu yüzden etherdelta ' yı .

Ekibin bir an önce aktifliğini tekrardan koruması gerekiyor . Yatırımcıları üzmemesi gerekiyor.

kutlamalardan daha ayılamamışlardır, bırak biraz rahatlasın çocuklar Tongue

formu doldurup yolladım ,imzaları ne zaman kaldıracağımızla ilgili bir açıklama yapılmadı sanırım.umarım ay sonuna kadar tutun demezler.
legendary
Activity: 1572
Merit: 1002
Ekibin bu zamana kadar ki aktifliğini övüp durduk . Ama ICO sonrası sessizliğe bürünmesi hoş değil . İmza kampanyasında çoğu kişinin oldukça emeği mevcut. Güzel de yatırım aldılar . İşlerini eksiksiz yapmaları gerekiyor . Zaten bu etherdelta ' ya düşen token şuursuzluk sergiliyor . Hiç sevemedim bu yüzden etherdelta ' yı .

Ekibin bir an önce aktifliğini tekrardan koruması gerekiyor . Yatırımcıları üzmemesi gerekiyor.
hero member
Birisi de aklı başında iş yapsa şaşıracağım bounty bitti ico bitti girip açıklama yapmak çok mu zor bugüne kadar site üzerinden açıklama yapmamışsın burada bilgi vermiyorlar siteden link paylaşıyorlar akıl almaz şeyler. İmzalar kaldırılacak mı bilmiyoruz muhatap kim belli değil. Neymiş bot kullanan olmuş yeni mi aklınıza geldi fiyata bak şaka gibi bounty den gelse bu kadar ucuz satmam sonrada bounty bahane edilir fiyatı düşürüyor derler.
hero member
Activity: 858
Merit: 500
Taylor - Smart Crypto Trading Assistant
Etherdelta' ya dahil olduysa bir an önce bounty' leri de dağıtmaları hayırlı olur. Şimdi ' başvurularınızı tamamlayın ' ayağına süründürdükçe süründürecekler. Claim Bounty kısmından başvurmayanlar var gibisinden açıklama yapıp dururlar artık. Dağıtım gelene kadar akla karayı seçer millet artık.
newbie
Activity: 51
Merit: 0
sun etherdeltaya girdi ico fiyatinin altinda basladi piyasa biraz kotu ama con dusukten acilmadi yarin ve sonraki gun belli olur ne olacagi. biraz sabir etmek lazim. borsaya girerse birseyler olur yine ama etherdeltada fazla birsey olmuyor.
sr. member
Activity: 561
Merit: 274
üstünden o kadar zaman geçmişki kampnanyasına katılalı umarım dogru mail adresini vermişimdir. son haftalara girilirken twitterindaki siralamada ilk 5teydim.twitteri için ödül havuzu %30u görünce hemen atlamıştım sanırım twitteri için ilk kayıt olanlardandım. umarım adil bir dagıtım olur.

Ne ilk beşi en son hafta ikinci sıradaydın.  Cheesy Verdiğimiz mail adreslerinden bilgi verecekler galiba başka bir önemi yoktur.

bi dönem 2. sıradaydım ama sonra takip edememeye başladım, son haftada sıralamaya bakmayı unuttum adamlarda listeyi kaldırdı,dediginiz gibi 2. sırada bitirdiysem çok güzel Smiley zaten ufak bir yatırım yapmıştım her ne kadar ceosuna uyuz olsamda.
sr. member
Activity: 714
Merit: 316
The Experience Layer of the Decentralized Internet
Vay anasini neler dönmus boyle ya? Kardes versene adamin 1 wavesini Smiley. Saka bi yana bu stake kasmak nedir ya? Adamlarin reklamini yaptik stakelerimizi aldik ben memnunum türk communityden bloglara baktiysaniz endonezyalilar falan döktürmüs sacma sapan seyler yazmislar stake kasmislar stake kasmak oyle olur biz türk community burada bos birtane bile mesaj atmadik her isteyene yardim ettik ben sahsen yatirim yaptim cunku inandigim bir proje. Yada dün gece haberim oldugu an formu doldurun diye haber verdim. Diger arkadaslarda hep inandi ve yuceltti projeyi. Kasmak lafini yalnis buluyorum oyuzden.

bende bu projenin imzasına katılmıştım ve hiçte kasmadım Grin Grin yani aslında haklısınız söylediklerinizde. inandığınız bir proje için ciddi anlamda zaman harcarsınız ama sırf stake için yazmak bir süre sonra zaten saçmalatıyor insana.
sr. member
Activity: 658
Merit: 288
Vay anasini neler dönmus boyle ya? Kardes versene adamin 1 wavesini Smiley. Saka bi yana bu stake kasmak nedir ya? Adamlarin reklamini yaptik stakelerimizi aldik ben memnunum türk communityden bloglara baktiysaniz endonezyalilar falan döktürmüs sacma sapan seyler yazmislar stake kasmislar stake kasmak oyle olur biz türk community burada bos birtane bile mesaj atmadik her isteyene yardim ettik ben sahsen yatirim yaptim cunku inandigim bir proje. Yada dün gece haberim oldugu an formu doldurun diye haber verdim. Diger arkadaslarda hep inandi ve yuceltti projeyi. Kasmak lafini yalnis buluyorum oyuzden.
sr. member
Activity: 364
Merit: 258
Joy Token - Smarter Games for Smarter Players
1 CAG Kaç para ediyor bilen var mı ? Ne kadar kazandığımızıda göremiyoruz .

2875.000 CAg için 5 eth vermiştim, Etherdelata ya satıcı yok.

1CAG 0,55$ Yapıyor hocam o halde . Bana 1000 tane falan verseler yeter Cheesy

1000 üstünde alırsan imzadan bana verirsin fazlalıkları, altında alırsan ben 1000 e tamamlarım kabul ediyor musun?

Hocam senin stakelere baktım zaten haftada 700 800 stake kasmıssın benim toplam stake 1000dir Cheesy

Ayrıca primalbase konusunda iddaya girmiştik seninle bütün waveslarımı verecegim diye kazandım 1 waves'ım var demiştin . Ondan sonra tövbe Cheesy

Etherdelta'da fiyatlar yerde . 1000 CAG 1eth ediyor alıcısına göre . Çok düsük .

etherdelta borsasını baz almıyorum bizim waves dex gibi fiyatlar gerçeği yansıtmıyor bir iki günde zaten alıcı çıkmasını beklemek doğru değil daha dün bitti ico, dün ico ya katılmayan bugün neden satın alsın ico ya girenler zaten yarı fiyatından tekrar almak için order açmışlardır. 1 waves ne ki göndereyim hemen ama senin bana borcun çok bizi primal base'ye soktun iyi güzel dedin bende seni dinledim zararım büyük

Valla hocam bana güvenip PBT girdiysen düşüşte elimden çıkardım sen çıkarmamayı savundun . Ordada dinleseydin keske beni Smiley Bütün waveslarımı verecegim derken 1waves'ım var desen zaten ss bile almazdım Cheesy
hero member

1000 üstünde alırsan imzadan bana verirsin fazlalıkları, altında alırsan ben 1000 e tamamlarım kabul ediyor musun?

Hocam senin stakelere baktım zaten haftada 700 800 stake kasmıssın benim toplam stake 1000dir Cheesy

Ayrıca primalbase konusunda iddaya girmiştik seninle bütün waveslarımı verecegim diye kazandım 1 waves'ım var demiştin . Ondan sonra tövbe Cheesy

Etherdelta'da fiyatlar yerde . 1000 CAG 1eth ediyor alıcısına göre . Çok düsük .

etherdelta borsasını baz almıyorum bizim waves dex gibi fiyatlar gerçeği yansıtmıyor bir iki günde zaten alıcı çıkmasını beklemek doğru değil daha dün bitti ico, dün ico ya katılmayan bugün neden satın alsın ico ya girenler zaten yarı fiyatından tekrar almak için order açmışlardır. 1 waves ne ki göndereyim hemen ama senin bana borcun çok bizi primal base'ye soktun iyi güzel dedin bende seni dinledim zararım büyük
sr. member
Activity: 364
Merit: 258
Joy Token - Smarter Games for Smarter Players

hero member
üstünden o kadar zaman geçmişki kampnanyasına katılalı umarım dogru mail adresini vermişimdir. son haftalara girilirken twitterindaki siralamada ilk 5teydim.twitteri için ödül havuzu %30u görünce hemen atlamıştım sanırım twitteri için ilk kayıt olanlardandım. umarım adil bir dagıtım olur.

Ne ilk beşi en son hafta ikinci sıradaydın.  Cheesy Verdiğimiz mail adreslerinden bilgi verecekler galiba başka bir önemi yoktur.
hero member
Activity: 1302
Merit: 533

Form doldururken mail istemedi dedi arkadaşın biri, eğer öyleyse twitter be FB için kullandığınız maili istiyorlardır.
sr. member
Activity: 561
Merit: 274
full member
Activity: 392
Merit: 107
bu da yeni moda oldu. kampanya bittikten sonra neden insanlara tekrar form doldurmalarini istiyorlar ki. anlayamadim. takip etmeyen formu doldurmayan odul alamayacak mi.
hero member

Pages:
Jump to: