Pages:
Author

Topic: [ANN][ICO] Change - Merkezi Olmayan İlk Kripto Banka [ICO - 16 Eylül]   - page 8. (Read 13195 times)

hero member
Activity: 1666
Merit: 529
Ödülller benimde gelmiş ama çok az gelmiş nedense bounty ödülleri blog falan sosyal medya falanda vardı.
legendary
Activity: 1218
Merit: 1291
Evet arkadaşlar, ne yazıkki proje ve bounty yöneticileri sözlerinde durmadılar ve söz verilenin çok altında bir dağıtım gerçekleşti.

Duyuru çevirisi, moderasyon, web sitesi çevirisi gibi görevleri yerine getirmeme rağmen bana gönderilen miktar sadece 476 token.

Bu arada merak edenler için Change Marketing ve Bounty Sorumlusu:
Francisco Silva Bernardo
[email protected]

Neden herkes bounty yöneticisini hedef belirliyor? Adamlar yazmış şu kadar verilecek diye söz teminat verilmiş eğer gerçekleşmediyse bunun adı dolandırıcılıktır ve proje scam olarak vurgulanabilir.

Açarsın konuyu tüm mağdurlar konuyu açana negatif trust verir tüm sosyal ağlardan scam diye yaygara çıkartılır hak ettilerini bulurlar..

Hocam arkadaşın hatası şurada ödül programında çeviri için %5 pay ayrıldı ve teknik sayfayı yapmamıştı, bence ekip ödülleri tam olarak dağıtılmadı. Şu an dağıtılanlar çeviri ve sosyal medya ödülleri olabilir, hepsini dağıttıklarını düşünmüyorum.

Blog ve Youtube ödülünü alan var mı?

Ben sadece imzaya girdim 2 ay tuttum etherscan üzerinden bakınca 50$ yazıyor gerisini bilemeyeceğim.

Hocam kontrol ettim, sosyal medya ödülü bunlar kesinlikle imza ya da çeviri değil.
legendary
Activity: 1568
Merit: 1012
Evet arkadaşlar, ne yazıkki proje ve bounty yöneticileri sözlerinde durmadılar ve söz verilenin çok altında bir dağıtım gerçekleşti.

Duyuru çevirisi, moderasyon, web sitesi çevirisi gibi görevleri yerine getirmeme rağmen bana gönderilen miktar sadece 476 token.

Francisco Silva Bernardo
[email protected]

Neden herkes bounty yöneticisini hedef belirliyor? Adamlar yazmış şu kadar verilecek diye söz teminat verilmiş eğer gerçekleşmediyse bunun adı dolandırıcılıktır ve proje scam olarak vurgulanabilir.

Açarsın konuyu tüm mağdurlar konuyu açana negatif trust verir tüm sosyal ağlardan scam diye yaygara çıkartılır hak ettilerini bulurlar..

Hocam arkadaşın hatası şurada ödül programında çeviri için %5 pay ayrıldı ve teknik sayfayı yapmamıştı, bence ekip ödülleri tam olarak dağıtılmadı. Şu an dağıtılanlar çeviri ve sosyal medya ödülleri olabilir, hepsini dağıttıklarını düşünmüyorum.

Ben sadece imzaya girdim 2 ay tuttum etherscan üzerinden bakınca 50$ yazıyor gerisini bilemeyeceğim.
legendary

Francisco Silva Bernardo
[email protected]

(Edit: çeviri ödüllerinin bile dağıtıldığını sanmıyorum şu an dağıtılanlar sosyal medya arkadaşlar)
legendary

Francisco Silva Bernardo
[email protected]

İşi olmayan varsa buyursun youtube reddit twitter facebook alayına change bank scam diye geçiştirsin seo ve takipçi benden!
legendary
Bazı arkadaşlar ödüllerini alamamış, özellikle blog ve youtube ödülleri dağıtılmamış gibi gözüküyor. Var mı ödülünü alan?
hero member
Activity: 1655
Merit: 600

Francisco Silva Bernardo
[email protected]
anu
legendary
Merit: 1001
RepuX - Enterprise Blockchain Protocol
Kendi kafalarına ateş ettiler. Varsınlar vermesinler ödülleri. 3 kuruş milletin rızkından nasiplenelim mantığıyla koca projeyi hiç etmeye razılarsa buyursunlar. Bu proje bu şekilde çürür. Başka da bir bok olmaz bunlardan da ekiplerinden de.
hero member
Activity: 896
Merit: 519
Hırsızlık yapanların projesine ne yatırım yapılır ne ödülü tutarım, fiyatının artacağına ihtimal verdiğim halde düşünmeden sattım yerine waves aldım. Son zamanlarda gördüğüm hep ödüller düşüyordu ama en iyi yamuğu bunlar yaptılar ne itiraz hakkı verdiler ne toplam stake falan bilgi paylaşmadan sessizce gönderir kapatırız konuyu dediler.
sr. member
Activity: 364
Merit: 258
Joy Token - Smarter Games for Smarter Players
1000 Stake için görülen miktar 227 CAG . Dalga geçmişler resmen . Bu projeden bi halt olmaz ben size söyleyeyim . Az bi yatırım yapılır mı geleceği var diyordum ama bundan sonra hayatta yüzüne bakma . 227 CAG' ıda aldıgım gibi sattım .
full member
Activity: 434
Merit: 100
Biz de alamadık, alamayan baya bir insan var. 24 saat içinde gönderecekler mi göreceğiz bakalım.
Şu anda fiyatı pek iç açıcı görünmüyormuş. O yüzden panik havası yok.
sr. member
Activity: 728
Merit: 264
Daha dagıtım tamamlanmamıs sanırım benim odulum gelmedi henuz
Ekleme; Cogu ödül dagıtımı yapılmıs ama bir kısmı henüz yapılmamış, 24 saat icinde odul alamayanlarınkide gönderilecektir diye yazmıslar ingilizce ödül konusunda, ödülü gelmeyen arkadaşların bilgisine
legendary
Activity: 2562
Merit: 1482
Allah bereket versin, 12 dolar kazanmışız 1 ayda. Gidip bi tavuk döner yiyebiliriz
full member
Activity: 448
Merit: 100
tokenleri göndermişler şu anki fiyatı 0.26 $ civarı biraz bekletmekte fayda var belki 1 dolar sınırına ulaşır.
hero member
Hesaplama nasıl yapılıyor toplam token miktarı nedir?
17.5m dolar ile hesapladigimda rahat 1k usd almam gerekirken şuan gelen 203 change 60 dolar yapıyor Grin

Sadece imzadan mı katıldın eğer öyleyse şaka gibi gönderim yapmışlar. Sosyal medyaya katıldın mı.

Bir arkadaş daha paylaştı evet şaka yapıyorlar! Normalde gelmesi gerekenin 5 de birini yollamışlar. Ödüller yarıya düşürülse bolca spam muamelesi yapılsa ancak bu kadar azaltılır.

en yüksek yine sana gelmiş bitpazari . Şaka gibi bir CAG yollamışlar . Katlettiler resmen canım bounty ödüllerini .. Bu kadar saçmalık olamaz . Son haftayı saymamışlar onun harici resmen 3 de 1 ini göndermişler . son hafta inanılmaz bir katılımcı da olmadı ki keza bu listeyi açsalar ne olur ? Twitter ödememi daha yapmamışlar hesabıma .

Katılıma göre yüksek sana göre yüksek hesaplamama göre 3 de 1 göndermişler. Aldığım miktarı yazdım suç mu işledim.
sr. member
Activity: 322
Merit: 251
17.5m dolar ile hesapladigimda rahat 1k usd almam gerekirken şuan gelen 203 change 60 dolar yapıyor Grin

Sadece imzadan mı katıldın eğer öyleyse şaka gibi gönderim yapmışlar. Sosyal medyaya katıldın mı.

Bir arkadaş daha paylaştı evet şaka yapıyorlar! Normalde gelmesi gerekenin 5 de birini yollamışlar. Ödüller yarıya düşürülse bolca spam muamelesi yapılsa ancak bu kadar azaltılır.

en yüksek yine sana gelmiş bitpazari . Şaka gibi bir CAG yollamışlar . Katlettiler resmen canım bounty ödüllerini .. Bu kadar saçmalık olamaz . Son haftayı saymamışlar onun harici resmen 3 de 1 ini göndermişler . son hafta inanılmaz bir katılımcı da olmadı ki keza bu listeyi açsalar ne olur ? Twitter ödememi daha yapmamışlar hesabıma .
hero member
Activity: 630
Merit: 503
Birçok projenin bounty dağıtımında aynı problemi görüyorum. adamlar sözde milyonlarca token ayırıyorlar bounty'e gönderdikleri hiçbirşey. Kampanya yöneticileri kalan tokenleri kendilerine bırakmak için mi uğraşıyor acaba ?
hero member

legendary
Activity: 1036
Merit: 1001
Resmen dalga geçiyorlar . Çok rahat bir şekilde kesik atmışlar bariz !! Bu tabloyu açmadıkları süreçte itiraz hakkı da olmayacak ! Herkese idarelik saçma sapan göndermişler resmen ..
legendary
Pages:
Jump to: