Pages:
Author

Topic: [ANN][ICO] Change - Merkezi Olmayan İlk Kripto Banka [ICO - 16 Eylül]   - page 7. (Read 13195 times)

legendary
Activity: 2562
Merit: 1482
siz almışsınız gene 30-50 dolar ben twitterda ilk 5 teydim daha gelen giden bir şey yok Sad zaten oyle bişey gelecekse gelmesede olur.
İlk beşe giren birine de 20-30 dolar göndermezler bence Cheesy
sr. member
Activity: 728
Merit: 264
Gelmis benim ödül. Bugun tamamlayacaklar bu dagıtım isini anlasılan. Spreadsheetleri hala acmamıslar acmayacaklarmıki
sr. member
Activity: 561
Merit: 274
siz almışsınız gene 30-50 dolar ben twitterda ilk 5 teydim daha gelen giden bir şey yok Sad zaten oyle bişey gelecekse gelmesede olur.
sr. member
Activity: 434
Merit: 253
Eğer ödüllerle bu şekilde oynadılarsa etik değil fakat ödül miktarı yüksek ise bunu düşürebilirler. Tabii düşürebilirler ama önce kullanıcılarına bir açıklama yapmak zorundalar, bu insanlar sizi tanıttı ve bir açıklamaya ihtiyaçları var. Ben artık projelerin katılımcılarını ciddiye aldığını düşünmüyorum zaten fonlama sürecinden sonra fiyatların geldiği nokta ortada.
sr. member
Activity: 476
Merit: 250
Ödülleri kısmak nedir arkadaş kendi kendilerini piyasaya olumsuz reklam ediyorlar adam gibi dağıtsanıza, bakalım ne kadar etkileyecek takipteyim.
sr. member
Activity: 728
Merit: 261
imzasına girmeyen bi tek ben vardım sanırım bu adamların. ceosu olan genco bana monethanın cesounu hatırlatıyordu. banka projelerinede en başından beri sıcak bakamamıştım,kısaca  çok iyi toplamalarına ragmen bana güven vermiyordu ekip.asıl merak ettigim imzasını taşıyan bir arkadaş günde 40-50 tane mesaj kasıyordu, o arkadaşada 50 dolar vermişlerse çok ayıp olmuş. anuydu nicki galiba.
sr. member
Activity: 364
Merit: 258
Joy Token - Smarter Games for Smarter Players
Yanlış anlamayın ama ben Change'nin kampanyasında mesaj başı stake verildiğini gördüm zaten spammerler için bir kampanyaydı. Eğer imzadan en iyi ödülü alan kişiyi merak ediyorsanız Türkler'den "anu" çok iyi mesaj kasmıştı, ben adamı kötülemiyorum zaten kurallar belliydi eğer spammer değilseniz bu imza kampanyasına girmemeliydiniz. Ödüller düzgün dağıtıldı diye düşünüyorum, tablolar açıklanınca her şey ortaya çıkar. Herkes stake bazlı aldı ödülünü şimdilik adil gözüküyor sadece kampanya kurallarına yeterince dikkat etmemişsiniz.

Bitpazari adlı arkadaşın hesaplarına göre ki kendiside inanılmaz post attı alması gereken para 10.000 tl civarı . Aldıgı para 2.500 tl . Olay paralık değil . Stakelik değil .

Hadi imzayıda geçtim . Sosyal medya ödemeleri bile 4/1 . Orda ne oldu ? Twitter kullanıcılarımı azaldı ?

Hocam ben sosyal medya için 1500 token aldım çünkü hem takipçi sayım yüksekti hemde bütün tweetleri eksizsiz retweet / favladim, üstüne change için özel tweetler attım. ICO fiyatı eridiği için size ödül az gibi geliyor. 1500 token ico fiyatına 3 eth ediyordu.

Dağıtımı total %2 değilde
sold %2 olarak değiştirmiş olabilirler.

Kimse kampanya başladıktan sonra birşey değiştiremez . 1 post eksik atsan seni kampanyadan atarlar gözlerinin yaşına bakmazlar .  Değiştirdilerse bile bir yerde duyuru yok şunu yaptık yok . Yapamazlar . ICO Fiyatı erimesi değil ki olay ben hesapladım TL Olarak değik token olarak hesapladım . Bu adamlar bana paşa paşa 1000 TOKEN verecekti. Bu kadar basit . 1000 Tane adam ödül almış 950 tanesi 4 de 1 ini aldım diyor . Hata yok hile hurda yok demeyin .

Hile hurda şurada var bak.
Kampanyanın hedeflediği tutar 200k eth idi ama 50k eth topladı
%2 dağılım vardı.

Eğer Total %2 değilde Sold %2 dağıtım yaptılarsa ödül 4'te 1'ine düşmüştür diyorum ama bunu her kampanya yapıyor. Eğer imzadaki arkadaş mesaj kasmasına rağmen o kadar aldıysa gerçekten üzücü olmuş, halbuki bizim Türklerden çok iyi alması gereken üç kişi görmüştüm.

Açıkca söylüyorum . Change şu saatten sonra kalan ödemeleri dağıtsa bile bir çok kullanıcı tarafından bitirildi . Steemit'te scam konuları bile açılmaya başlandı . Hadi toplasınlar burdan toplayabiliyorlarsa . Tenx bu piyasada alır yürür . Change'de dağıtmadığı imzaları alır bi tarafında oynar .
legendary
Activity: 1218
Merit: 1291
Yanlış anlamayın ama ben Change'nin kampanyasında mesaj başı stake verildiğini gördüm zaten spammerler için bir kampanyaydı. Eğer imzadan en iyi ödülü alan kişiyi merak ediyorsanız Türkler'den "anu" çok iyi mesaj kasmıştı, ben adamı kötülemiyorum zaten kurallar belliydi eğer spammer değilseniz bu imza kampanyasına girmemeliydiniz. Ödüller düzgün dağıtıldı diye düşünüyorum, tablolar açıklanınca her şey ortaya çıkar. Herkes stake bazlı aldı ödülünü şimdilik adil gözüküyor sadece kampanya kurallarına yeterince dikkat etmemişsiniz.

Bitpazari adlı arkadaşın hesaplarına göre ki kendiside inanılmaz post attı alması gereken para 10.000 tl civarı . Aldıgı para 2.500 tl . Olay paralık değil . Stakelik değil .

Hadi imzayıda geçtim . Sosyal medya ödemeleri bile 4/1 . Orda ne oldu ? Twitter kullanıcılarımı azaldı ?

Hocam ben sosyal medya için 1500 token aldım çünkü hem takipçi sayım yüksekti hemde bütün tweetleri eksizsiz retweet / favladim, üstüne change için özel tweetler attım. ICO fiyatı eridiği için size ödül az gibi geliyor. 1500 token ico fiyatına 3 eth ediyordu.

Kimse kampanya başladıktan sonra birşey değiştiremez . 1 post eksik atsan seni kampanyadan atarlar gözlerinin yaşına bakmazlar .  Değiştirdilerse bile bir yerde duyuru yok şunu yaptık yok . Yapamazlar . ICO Fiyatı erimesi değil ki olay ben hesapladım TL Olarak değik token olarak hesapladım . Bu adamlar bana paşa paşa 1000 TOKEN verecekti. Bu kadar basit . 1000 Tane adam ödül almış 950 tanesi 4 de 1 ini aldım diyor . Hata yok hile hurda yok demeyin .

Hile hurda şurada var bak.
Kampanyanın hedeflediği tutar 200k eth idi ama 50k eth topladı
%2 dağılım vardı.

Eğer Total %2 değilde Sold %2 dağıtım yaptılarsa ödül 4'te 1'ine düşmüştür diyorum ama bunu her kampanya yapıyor. Eğer imzadaki arkadaş mesaj kasmasına rağmen o kadar aldıysa gerçekten üzücü olmuş, halbuki bizim Türklerden çok iyi alması gereken üç kişi görmüştüm.
sr. member

Kimse kampanya başladıktan sonra birşey değiştiremez . 1 post eksik atsan seni kampanyadan atarlar gözlerinin yaşına bakmazlar .  Değiştirdilerse bile bir yerde duyuru yok şunu yaptık yok . Yapamazlar . ICO Fiyatı erimesi değil ki olay ben hesapladım TL Olarak değik token olarak hesapladım . Bu adamlar bana paşa paşa 1000 TOKEN verecekti. Bu kadar basit . 1000 Tane adam ödül almış 950 tanesi 4 de 1 ini aldım diyor . Hata yok hile hurda yok demeyin . Bende ICO Yapayım arkasına bounty vereyim . Diyeyim ki gelin reklamımı yapın her post 40 dolar . Ondan sonra ödüller dagıtırken 10 cent dagıtayım . Olur mu öyle şey ?
legendary

tl bazlı konuşma yapmayalım, davulun sesi uzaktanda duyuluyor.
sr. member

legendary
sr. member
Activity: 658
Merit: 288
Ben bu post kasmak! lafina zaten en basindan beri anlam veremiyorum. Kasmak nedir? Burada yapilan sey bir nevi reklam anlasmasi degilmidir? Daha fazla post atan yada türkce  konusacaksan mesaj gonderen kisi sirketin/projenin daha fazla reklamini yapmistir buda daha fazla ödül almasi/kazanmasi anlamina gelir burada yalnis olan ne? Fazla post atanlarla derdiniz ne? Sende atsaydin. Neyse, Bu terime karsiyim lafinizi ölcüp tartip konusun millette adam sansin ona göre kaale alsin.

Konuya dönecek olursak, Ingilizce ana basliginda dagitimin tamamen bimedigini yazmislar daha yeni basladi dagitimlar gibi konusmalar donuyor bekleyelim bi berraklassin olay sonra yorum yapmak daha dogru olacaktir bana 200 CAG gelmis egerki gelenin hepsi buysa ICO'da yaptigim yatirimida zararina satarim ve cikarim bu projeden 10X yapacagina emin olsamda durmam.
sr. member
Allah bereket versin, 12 dolar kazanmışız 1 ayda. Gidip bi tavuk döner yiyebiliriz

Demiştik haftada 150-200 post kasanlar vardı. onlara çözüm bulmadan kimseye bir şey düşmeyecek adam akıllı diye. Haftada 15 20 post adam akıllı postlar atan kişilere gelen para döner parası. Büyük bir alavere dalavere yaptılar bounty konusunda sizlerle hem fikirim. Bu kadar az göndermelerinin nedeni de hem bu post kasanlar üstünede oynadıkları stake oyunu.

Afedersinizde g*tleri yemiyorsa post başına + stake vermeyecekler . INS ' nin imzasındayım istedigin kadar post at alacağın stake belli . Kimse kimseyi dolandırmaya çalışmasın burda . Hesaplarıma göre 1000+ CAG Almam lazım cebime  227 tane CAG Sıkıştırıp hadi evladım demişler . Bu proje ya adam gibi para öder . Yada dünyanın en iyi şirketleriyle anlaşsın bi halt olmaz . Güya tenx ' in rakibi dimi bunlar ? Tenx nerde change nerde ulan !
legendary
Activity: 2310
Merit: 1028
Allah bereket versin, 12 dolar kazanmışız 1 ayda. Gidip bi tavuk döner yiyebiliriz

Demiştik haftada 150-200 post kasanlar vardı. onlara çözüm bulmadan kimseye bir şey düşmeyecek adam akıllı diye. Haftada 15 20 post adam akıllı postlar atan kişilere gelen para döner parası. Büyük bir alavere dalavere yaptılar bounty konusunda sizlerle hem fikirim. Bu kadar az göndermelerinin nedeni de hem bu post kasanlar üstünede oynadıkları stake oyunu.
hero member
Activity: 896
Merit: 519
Deseler ki ödülleri düşürdük işte istediğimiz miktar toplanamadı falan bahane uydursalar yine belki katlanan olur haklı bulan olur. Tamamını artık dağıtsalar bile nasıl güveneceksiniz projeye bilmiyorum ben yatırım yapmadım ancak tutmayı düşünüyordum lakin arkadaşla konuştuk satacağını söyledi bende düşündüm tutmanın anlamı kalmadı, fazla yüklenip yatırımcıları tedirgin etmekte manasız ancak işte bunu bile ekibin düşünerek anında açıklama yapmaları gerekirdi herkes bir şeyler soruyor yanıt yok.

Hangi kampanya programı dağıtıldı bu bile belirsiz çok acemice iş yaptıklarını söylerdim ama bence acemilik değil uyanıklık yapıyorlar. Diğer proje sahipleriyle görüştüklerini söylediler, baktılar onlar düşürüyor kendileri de böyle bir hakka sahip olduklarını sandılar. İlk günden itibaren tablolar açıktı son hafta kapattılar sebebi sözde bilgileri kopyalayanlar ödül hırsızlığı yapanlar, dağıtım yapılmadan önce herkes ısrarla tabloyu sordu onlarda ısrarla açmıyorlar halen açmıyorlar diyorlar ki itiraz edebilirsiniz. Neye göre nasıl itiraz hakkımızı kullanacağız? Telegram dan soruyorsun saniyesinde siliyorlar silmeye gelince çok hızlı davrandıkları ortada. Kesinlikle bu bounty işini kim veya ekipten kimler biliyor yönetiyorsa kurnazlığın dibine vurduklarını düşünüyorum. Ödülleri dağıtmaya başlamadan önce neden açıklama yapılmadı ben görmedim duyuru yaptıklarını. Sessiz sedasız dağıtır geçeriz diye düşündüler.
legendary
Activity: 1568
Merit: 1012
Evet arkadaşlar, ne yazıkki proje ve bounty yöneticileri sözlerinde durmadılar ve söz verilenin çok altında bir dağıtım gerçekleşti.

Duyuru çevirisi, moderasyon, web sitesi çevirisi gibi görevleri yerine getirmeme rağmen bana gönderilen miktar sadece 476 token.

Bu arada merak edenler için Change Marketing ve Bounty Sorumlusu:
Francisco Silva Bernardo
[email protected]

Neden herkes bounty yöneticisini hedef belirliyor? Adamlar yazmış şu kadar verilecek diye söz teminat verilmiş eğer gerçekleşmediyse bunun adı dolandırıcılıktır ve proje scam olarak vurgulanabilir.

Açarsın konuyu tüm mağdurlar konuyu açana negatif trust verir tüm sosyal ağlardan scam diye yaygara çıkartılır hak ettilerini bulurlar..

İşi olmayan varsa buyursun youtube reddit twitter facebook alayına change bank scam diye geçiştirsin seo ve takipçi benden!

Arkadasim kimsenin bounty yoneticisini hedef aldigi yok. Bu kisi Change takiminda yer aliyor, pazarlamadan ve bounty isinden sorumlu olan kisi. Oduller soz verilen miktarin beşte biri bile degil.

Bu konuda haklarini aramak isteyen varsa, gitmeleri gereken merciyi de bilmeleri gerekir. Isteyen senin yazdigin gibi sosyal medya uzerinden bir seyler yapar, isteyen hic bir sey yapmaz.

Konuyu acan kisi ben oldugum icin insanlarin hakettiklerini alamamalarindan rahatsiz oldum sahsen

Arkadaşım ben ne diyorum? Bu adam kendi kafasına göre dağıtıyor sanki yani bi yanlışlık varsa sadece francisco diyerek geçilmez bu tamamen change projesini bağlar.
hero member
Activity: 1655
Merit: 600
Evet arkadaşlar, ne yazıkki proje ve bounty yöneticileri sözlerinde durmadılar ve söz verilenin çok altında bir dağıtım gerçekleşti.

Duyuru çevirisi, moderasyon, web sitesi çevirisi gibi görevleri yerine getirmeme rağmen bana gönderilen miktar sadece 476 token.

Francisco Silva Bernardo
[email protected]

Neden herkes bounty yöneticisini hedef belirliyor? Adamlar yazmış şu kadar verilecek diye söz teminat verilmiş eğer gerçekleşmediyse bunun adı dolandırıcılıktır ve proje scam olarak vurgulanabilir.

Açarsın konuyu tüm mağdurlar konuyu açana negatif trust verir tüm sosyal ağlardan scam diye yaygara çıkartılır hak ettilerini bulurlar..

İşi olmayan varsa buyursun youtube reddit twitter facebook alayına change bank scam diye geçiştirsin seo ve takipçi benden!

Arkadasim kimsenin bounty yoneticisini hedef aldigi yok. Bu kisi Change takiminda yer aliyor, pazarlamadan ve bounty isinden sorumlu olan kisi. Oduller soz verilen miktarin beşte biri bile degil.

Bu konuda haklarini aramak isteyen varsa, gitmeleri gereken merciyi de bilmeleri gerekir. Isteyen senin yazdigin gibi sosyal medya uzerinden bir seyler yapar, isteyen hic bir sey yapmaz.

Konuyu acan kisi ben oldugum icin insanlarin hakettiklerini alamamalarindan rahatsiz oldum sahsen
sr. member
Activity: 658
Merit: 288
Banada herkes gibi cok az yollamislar, Bu projeye güvenip bide yatirim yaptim suan canim iki seye skiliyor birincisi bountyden hicbirsey gelmedi ikincisi yatirimim 4/1e dustu. Elimde tutmayi dusunuyordum uzun sure ama zararina satacam egerki bu yalnislarini duzeltmezlerse.
hero member
Activity: 896
Merit: 519

Francisco Silva Bernardo
[email protected]

İlk konu açılmış bile
https://steemit.com/changebank/@kayaman/change-bank-recent-ico-project-lies-and-rips-off-it-s-bounty-workers-should-they-be-trusted

Pages:
Jump to: