Pages:
Author

Topic: [ANN][ICO] Change - Merkezi Olmayan İlk Kripto Banka [ICO - 16 Eylül]   - page 9. (Read 13195 times)

hero member
Activity: 629
Merit: 508
banada geldi sonunda. ico fiyatı neydi bunun bilen var mı?

bir de imza ve twitter bounty'sini ayrı ayrı mı gönderiyorlar yoksa hepsi bu gönderilenin içinde mi?

Açıklama yapıyorlar mı bize soruyorsun Smiley Sen ne kadar aldın?
hem forum imzasına hem twitter kampanyasına katıldım 692 tane gelmiş. sana ne kadar gönderdiler?
hero member
Activity: 896
Merit: 519

bir de imza ve twitter bounty'sini ayrı ayrı mı gönderiyorlar yoksa hepsi bu gönderilenin içinde mi?

Açıklama yapıyorlar mı bize soruyorsun Smiley Sen ne kadar aldın?
hero member

hero member
Listeleri vermeyecektim ama itiraz hakkı tanımadıkları için veriyorum herkes hakkına sahip çıkma hakkına sahiptir. Telegram da paylaştım sildiler neymiş bilgiler kopyalanırmış en başında sen bilgilerimizi paylaşmış olmadın mı zaten, son hafta kapatarak neyin önüne geçmiş oldular? Zaten hırsızlık yapan adam her hafta takip eder alır bilgileri.

imza için son hafta
http://dosya.co/h03i4onrmckw/signature_CHANGE_Bitcointalk_bounty_-_Bitcointalk_bounty.pdf.html

twitter için son hafta
http://dosya.co/cks0x7tzs2ec/CHANGE_Twitter_bounty_Twitter_bounty.pdf.html

İmza toplam stake 60.361
twitter toplam stake 1.215.586

Dağıtım oranları:

Topluluğu ödüllendirmek için, tüm Change coinlerinin %2'sini Bounty programımıza ayırdık. Ödülller katılımcıların arasında topladıkları puanlara oranlanarak dağıtılacaklar.

Ödüller:

%30 - Twitter
%20 - Bitcointalk imzaları
%5 - Bitcointalk çevirisi ve moderasyonu
%15 - Youtube
%15 - Blog
%10 - Whitepaper ve diğer dökümanların çevirileri
%5 - Newsletter üyelikleri

sr. member
Activity: 630
Merit: 267
şerefsizlere bak listeleri kapatmışlar kesin uzerıne yatacaklar desenize, var ya bir tane duzgun proje kalmadı olanda zaten para toplayamıyor
hero member
Ödüller dağıtmaya başlandı ben aldım fakat beklediğimin yarısından daha az geldi bunun üç açıklaması olabilir yanlış hesaplıyorum ama kaç defa hesap yaptım verdikleri orana göre doğru çıkması gerekiyor. Diğer seçenek son hafta katılımcı sayısı iki katına çıkmış olmalı çok az bir ihtimal. Son seçenek tabloyu vermemelerinden itiraz hakkı tanımamalarından belliydi ödülleri yarı yarıya kesmişler.

Size gelen ödül miktarını yazar mısınız ve hangi programa katıldığınızı yazın birkaç kişi yazsa yaterlidir kontrol edeceğim.

bana gelen bişey yok. iyi bari sen almışsın.

son zamanlardaki en sağlam proje change'dir diyordum gelirse bundan bişiler gelir diyordum ama vermezlerse amk ne diyim.

edit: şimdi gönderdiler, artık sakinim  Grin
hero member
Ödüller dağıtmaya başlandı ben aldım fakat beklediğimin yarısından daha az geldi bunun üç açıklaması olabilir yanlış hesaplıyorum ama kaç defa hesap yaptım verdikleri orana göre doğru çıkması gerekiyor. Diğer seçenek son hafta katılımcı sayısı iki katına çıkmış olmalı çok az bir ihtimal. Son seçenek tabloyu vermemelerinden itiraz hakkı tanımamalarından belliydi ödülleri yarı yarıya kesmişler.

Size gelen ödül miktarını yazar mısınız ve hangi programa katıldığınızı yazın birkaç kişi yazsa yaterlidir kontrol edeceğim.
anu
legendary
Activity: 1218
Merit: 1001
RepuX - Enterprise Blockchain Protocol
Umarım spreadsheeti açarlar yoksa kesinlikle kimseye hakettiği tokeni dağıtmazlar , benimde 2-3 kere başıma geldi az para topladılar diye hep bountylerden kısıyorlar...

Eğer öyle bir şey yaparlarsa yok olur giderler. Hani millete caps tasarlatıp, ödülleri vermeyen Bancor yada Milleti 2 ay kastırıp sonra spreadsheet' in %95' ini diskalifiye eden Hedge gibi. 3. sınıf exchange' lerde fiyat tüketmekten başka yiyebilecekleri bir bok kalmaz o vakit. Seve seve değlse **** **** verecekler o tokenleri ödül avcılarına...
sr. member
Activity: 714
Merit: 316
The Experience Layer of the Decentralized Internet
Bende pek çoğunuz gibi speetshett e ulasamadim. Tahmin yapmak basit aslında ya token dağıtmayacaklar ya aşağı yukarı aynı miktarda token dağıtıp geçecekler. Bir ihtimal ise diğer projeler gibi forku bekleyecekler.

dediğiniz gibi bu ihtimallerin hepside olabilir. forku beklemeleri belki bir nebze mantıklı bir gerekçe olabilir ama bence diğer ihtimallerde aynı oranda güçlü duruyor. herkese aynı miktarda token dağıtıp geçme ihtimalleri çok yüksek bence.
full member
Activity: 532
Merit: 151
Umarım spreadsheeti açarlar yoksa kesinlikle kimseye hakettiği tokeni dağıtmazlar , benimde 2-3 kere başıma geldi az para topladılar diye hep bountylerden kısıyorlar...
full member
Activity: 406
Merit: 121
Bende pek çoğunuz gibi speetshett e ulasamadim. Tahmin yapmak basit aslında ya token dağıtmayacaklar ya aşağı yukarı aynı miktarda token dağıtıp geçecekler. Bir ihtimal ise diğer projeler gibi forku bekleyecekler.
hero member
We're currently validating the 1600+ reward claims. Rewards will be distributed during next week, stay updated.

Birisi bounty sormuş bu şekil cevap vermişler. Bu hafta yalan oldu iyi olsun, doğrulamayı nasıl yapıyorlar neden forumdan yapmıyorlar bize sormadan doğrulama nasıl sağlıklı olacak.
Betking gibi herkesi banlayıp geçmesinler, formu doldururken vpn kullananın vay haline. 1600 dediğin ne ki diğer kampanyalara bakıyorum tek bir sosyal medyasından en az 3000 kişi katılıyor, eleme yaparken yarısı kadar uğraşmıyorlar.

Şunu yazmak için eteklerimizin tutuşmasını bekliyordum. Korkma, kampanya için emek verenleri aşağı almaz, destekler bunlar. 1 ben 2 sen. Söz bu hafta dağıtsınlar, 100 dolarlık CAG atacağım verdiğin hesaba. Bundan alıntı yap, mutlu, mesud olasın.

Teşekkürler sağolasın çok iyi olur, bende şu kolu satın alacağım paralar bağlandı ödül bekliyoruz veren yok hepsi bekletiyor.

http://stores.horiusa.com/real-arcade-pro-n-hayabusa-for-playstation-4/

anu
legendary
Activity: 1218
Merit: 1001
RepuX - Enterprise Blockchain Protocol
We're currently validating the 1600+ reward claims. Rewards will be distributed during next week, stay updated.

Birisi bounty sormuş bu şekil cevap vermişler. Bu hafta yalan oldu iyi olsun, doğrulamayı nasıl yapıyorlar neden forumdan yapmıyorlar bize sormadan doğrulama nasıl sağlıklı olacak.
Betking gibi herkesi banlayıp geçmesinler, formu doldururken vpn kullananın vay haline. 1600 dediğin ne ki diğer kampanyalara bakıyorum tek bir sosyal medyasından en az 3000 kişi katılıyor, eleme yaparken yarısı kadar uğraşmıyorlar.

Şunu yazmak için eteklerimizin tutuşmasını bekliyordum. Korkma, kampanya için emek verenleri aşağı almaz, destekler bunlar. 1 ben 2 sen. Söz bu hafta dağıtsınlar, 100 dolarlık CAG atacağım verdiğin hesaba. Bundan alıntı yap, mutlu, mesud olasın.
sr. member
Activity: 728
Merit: 263
ayın 2 sinden beri bir toparlanma söz konusu.

hala ve hala ico fiyatının yarısında. 1 ethere 590 cag almıştım. yani 0.0016 ether idi şimdi 0.0009 .

youtube videosunda görüp filecoin oalcak sanmıştım. çok daha scam bir şey çıktı.
hero member
Activity: 630
Merit: 503
Artış bütün altcoin piyasasında mevcut, özel bir durum değil yani. Ekip verdiği sözleri (exchangeler) yerine getiremedi. Bu yatırımcıların genel tavrını negatif etkiler projeye karşı.
full member
Activity: 588
Merit: 125
Change'in fiyatı bugün çok iyi arttı devamını bekliyoruz Smiley şu bitcoin bi dursa aslında çok iyi yükselecek ama insanların derdi şuan genelde bitcoine geçmek.
yakında herşey çok güzel olacak:)

Aynen öyle hocam millettin şu an sadece derdi Bitcoin'e geçip yeni gelecek coini almak ekstra bunun derdinde o bitse de kurtulsak biraz paramız değerlensin artık
hero member

sr. member
Activity: 288
Merit: 250
Change'in fiyatı bugün çok iyi arttı devamını bekliyoruz Smiley şu bitcoin bi dursa aslında çok iyi yükselecek ama insanların derdi şuan genelde bitcoine geçmek.
yakında herşey çok güzel olacak:)
sr. member
Activity: 364
Merit: 258
Joy Token - Smarter Games for Smarter Players
Kasımın ilk haftası sözlerinde dursalar iyi olacakta banada öyle gelmiyor . Ay sonuna gelir . Monetha alacaktım ama bunlar atana kadar MTH ' de cıkar .
legendary
Activity: 2562
Merit: 1482
Bence bountylerin Kasım ortasında dağıtılacağını düşünmek bile fazla iyimser. Millet spam yapa yapa yüzlerce mesaj attı, bize çok bir şey düşmez
Pages:
Jump to: