Pages:
Author

Topic: [ANN][ICO] Change - Merkezi Olmayan İlk Kripto Banka [ICO - 16 Eylül]   - page 17. (Read 13195 times)

hero member
Activity: 1655
Merit: 600
Proje güzel bana göre güzelde yatırım topladılar bende imzasındayım bakalım ne olacak. Twitter da ne kadar çok katılım olmuş öyle harbiden. Bounty yöneticine sabır diliyorum Cheesy 60k eth toplayamaz ise proje iptal olmayacak değil mi emeklerimize yazık olur ozaman. Veya ödül dağıtımında düşüş falan yaşanmaz umarım

Hayır, iptal olmayacak. Toplanılması gereken minimum hedef sadece 10 bin etherdi ve bu miktar fazlasıyla aşıldı.
hero member
Activity: 826
Merit: 504
Proje güzel bana göre güzelde yatırım topladılar bende imzasındayım bakalım ne olacak. Twitter da ne kadar çok katılım olmuş öyle harbiden. Bounty yöneticine sabır diliyorum Cheesy 60k eth toplayamaz ise proje iptal olmayacak değil mi emeklerimize yazık olur ozaman. Veya ödül dağıtımında düşüş falan yaşanmaz umarım
sr. member
Activity: 658
Merit: 288
Ne 60a ulasamazlarsa iptal olur nede eksik dagitirlar aanmiyorum. Ciddi bir proje bu 3,5 hesabi yapmazlar. Yoksa kendileri kaybeder
Proje ciddi ama adam çıkar derki gerekli yatırımı alamadığımız için bountylerde düşüş yaptık derseler diyecek hiç bir şeyimiz olmaz ne diyeceksin adama. Ama şöyle bir açıklama gelirse güzel olur gerekli yatırımı alamadık bu yüzden kendi payımızdan kısıp bounty ödemelerini falan yapıcaz gibisinden gelirse güzel olur, veya hiç gelmez ilk başta söyledikleri gibi devam ederler. Valla bizim ödüllerimizden kısmasınlarda ne yaparsa yapsınlar.

Bise diyememe kismi tamam hic vermiyorumda diyebilir onu birak yatirimimizi alip kacabilir cag degeri 0 olur.
Ben bunun olmayacagini projenin ciddi oldugunu dusundugumu soyledim.
sr. member
Ne 60a ulasamazlarsa iptal olur nede eksik dagitirlar aanmiyorum. Ciddi bir proje bu 3,5 hesabi yapmazlar. Yoksa kendileri kaybeder
hero member
Activity: 896
Merit: 630

Tokenleri basıp bir borsaya girsinler biraz da alım emri olsun başka bir şey istemez. Diğer ICO'lar gibi parayı toplayıp borsaya bile giremeden alıcısız şekilde beklerse millet boşa uğraşmış olur. Burada bile haftada 200 post kasan arkadaşlar var emeklerine yazık olmasın. Smiley

Valla ilk imza kampanyam . 300 lira verip al şunu demezler heralde Cheesy toplam 750 puanım var bakalım en az 1000 tl bekliyorum .

pre icosundan katıldım deli yatırım alınca benim gibi bir çok kişi eminim ico bitiminde topladığı bonusları dumplayıp sermayenin bir kısmını geri almayı hedefliyecek.belkide benim planım bu olduğu için herkesin bu yöntemi yapacağını düşünüyorum.imzasınada gene sermayenin bir kısmını geri alabilmek için girmiştim.çok fazla katılımcı var çok beklentiye girmek istemiyorum imza konusunda.
sr. member
ben gelenleri bekletmeyi dusunuyorum oyuzden nekadar geldigi onemli degil. ayrica 2 etherde yatirdim buna.
sr. member
Activity: 364
Merit: 258
Joy Token - Smarter Games for Smarter Players
Tokenleri basıp bir borsaya girsinler biraz da alım emri olsun başka bir şey istemez. Diğer ICO'lar gibi parayı toplayıp borsaya bile giremeden alıcısız şekilde beklerse millet boşa uğraşmış olur. Burada bile haftada 200 post kasan arkadaşlar var emeklerine yazık olmasın. Smiley

Valla ilk imza kampanyam . 300 lira verip al şunu demezler heralde Cheesy toplam 750 puanım var bakalım en az 1000 tl bekliyorum .
full member
Activity: 434
Merit: 100
sr. member
ekim 15 bitiyor 3 günü kalmış 60k ether toplayacak mı bakalım? hayvani reklam yaptılar ama duraklama dönemine girdiler gerçi kurtuluyoruz sonunda imzadan  Grin
sanmiyorum 24 saatte 0.5 ethereum yatirim aldilar.
legendary
Activity: 1568
Merit: 1012
ekim 15 bitiyor 3 günü kalmış 60k ether toplayacak mı bakalım? hayvani reklam yaptılar ama duraklama dönemine girdiler gerçi kurtuluyoruz sonunda imzadan  Grin
sr. member
Activity: 714
Merit: 316
The Experience Layer of the Decentralized Internet
ilk haftalarda güzel bir ivme ile yatırım aldı ama son haftalarda yerinde saydı neredeyse. 4 hafta boyunca emek harcanmış bir imza için bence 2k bile az. bounty miktarının düşürülmesi konusu ise çok ahlaksızca bir şey bence.
sr. member
Activity: 357
Merit: 250
bu projenin ceosunu görünce aklıma hemen monethanın ceosu geldi umarım bi benzerlik yaşanmaz ico sonrası.
satılmayan tokenlara satacaklarmış affiliate linkleri yerine bunun reklamını yapsalar şu son 4 günde daha çok ilgi çekerler  bence.
hero member
Activity: 896
Merit: 519
İmzasından iyi para geleceğini düşünüyorum ben . 150 200 kişi var ama benim kadar stake alan kişi sayısı az . En azından 1000 tl bile iyi bir rakam olur benim icin 4 haftada .

1000 tl iyi para bence en az 2000 tl alırsın elden çıkartırsan ama dur bakalım dereyi görmeden paçayı sıvama katılım az oldu derler ödülleri düşürürler bizde her zaman olduğu gibi bir şey desek elimize ne geçecek bizi mi dinleyecekler deriz. Ama böyle dediğim gibi olursa bu sefer tepki göstereceğim bir hafta kalmış şunun şurasında ödül düşürme gibi bir olay olacaksa öncesinde söylesinler. Bence satılmaz da bunun tokeni değerlenmesini beklemek iyi olur.
sr. member
Ödül dediğin böyle hesaplanır adamlar haftalık stake olarak herkesin hakkını güncel bir şekilde verdiler, işlerini sona bırakmadılar. Bu tarz titiz çalışan adamların token piyasaya çıktıktan sonrada titiz çalışacaklarına inanıyorum. Bu herifler tokeni iyi yürütür, hem kart hemde banka olarak diğer kriptopara kartlarından farklarını ortaya koydular.

İmza kampanyasıda bir sıkıntı yok fakat Twitter almış başını gitmiş . Onun altından nasıl kalkacaklar acaba . Sosyal medyası çok tutulan projelerden birisi malum . Oranın hesabı çok zor açıkcası . Bakalım onunda altından kalkabilecekler mi ? Bu zamana kadar profesyonel bir şekilde getirdiler . İnşallah sonrası da gelir .

Twitter stakeleri artik dogru hesaplanmiyor yeni girenlere 30 stake verip birakiyorlar.
sr. member
İmzasından iyi para geleceğini düşünüyorum ben . 150 200 kişi var ama benim kadar stake alan kişi sayısı az . En azından 1000 tl bile iyi bir rakam olur benim icin 4 haftada .
legendary
Activity: 2338
Merit: 1070
Ben esas blogu ne yapacaklar merak ediyorum, en son 300 blog vardı, kuşa dönecek ödüller
legendary
Activity: 1036
Merit: 1001
Ödül dediğin böyle hesaplanır adamlar haftalık stake olarak herkesin hakkını güncel bir şekilde verdiler, işlerini sona bırakmadılar. Bu tarz titiz çalışan adamların token piyasaya çıktıktan sonrada titiz çalışacaklarına inanıyorum. Bu herifler tokeni iyi yürütür, hem kart hemde banka olarak diğer kriptopara kartlarından farklarını ortaya koydular.

İmza kampanyasıda bir sıkıntı yok fakat Twitter almış başını gitmiş . Onun altından nasıl kalkacaklar acaba . Sosyal medyası çok tutulan projelerden birisi malum . Oranın hesabı çok zor açıkcası . Bakalım onunda altından kalkabilecekler mi ? Bu zamana kadar profesyonel bir şekilde getirdiler . İnşallah sonrası da gelir .
sr. member
Arkadaşlar imzasından ne kazanırız bilen var mı ?

3 Haftadır imzasındayım 3 haftada 250 şerden ortalama 750 puan kazanmısım . Bu haftada 250 gelse düz 1000 diyelim .

1000 puan ne kazandıracak bize ?

Toplam token sayısının %0.4'ü imzaya ayrılmış. Totalde bunun ne kadar token ettiğine bakıp kendi stakenizin de total stakenin yüzde kaçı ettiğine bakıp ona göre bölmeniz lazım ayrılan token sayısını. Zor iş yani ya kendiniz uğraşacaksınız ya da 1 hafta daha sabredip yöneticinin hesabını bekleyeceksiniz.

%20 imzaya ayrildi yalnisiniz var.

Topluluğu ödüllendirmek için, tüm Change coinlerinin %2'sini Bounty programımıza ayırdık. Ödülller katılımcıların arasında topladıkları puanlara oranlanarak dağıtılacaklar.

Ödüller:

%30 - Twitter
%20 - Bitcointalk imzaları
%5 - Bitcointalk çevirisi ve moderasyonu
%15 - Youtube
%15 - Blog
%10 - Whitepaper ve diğer dökümanların çevirileri
%5 - Newsletter üyelikleri

Hocam sanırım % 2 bounty'e ayrılmıs bize % 2 nin % 20 si verilecek oda 0.4 yapar . Sanırım onu söyledi arkadaş .

Satilan tüm coinlerin %0.4'ü ha ok o oldu pardon Smiley
legendary
Activity: 1036
Merit: 1001
Ben inanmiyorum son gunlerde bir degisiklik olacagina. Eth. Ucuzlasa belki yatirim artabilirdi ama bonusda bitmisken kimsenin yatirim yapacagini dusunmuyorum.

Valla o konuda yanılıyorsunuz . Vakti zamanında PBT ' de aynı olay oldu . 3 BTC tamamlandı . Sağlam bir arkadaş mecburen 5 BTC şeklinde toparlamıştı kalan tokenleri . Change ekibinin son gününde sağlam bir yatırım alacağına inanıyorum . He tabi elimizde bir kanıt yok ama şu ana kadar aldığı yatırımlar gerekli cevap olacaktır .
sr. member
Arkadaşlar imzasından ne kazanırız bilen var mı ?

3 Haftadır imzasındayım 3 haftada 250 şerden ortalama 750 puan kazanmısım . Bu haftada 250 gelse düz 1000 diyelim .

1000 puan ne kazandıracak bize ?

Toplam token sayısının %0.4'ü imzaya ayrılmış. Totalde bunun ne kadar token ettiğine bakıp kendi stakenizin de total stakenin yüzde kaçı ettiğine bakıp ona göre bölmeniz lazım ayrılan token sayısını. Zor iş yani ya kendiniz uğraşacaksınız ya da 1 hafta daha sabredip yöneticinin hesabını bekleyeceksiniz.

%20 imzaya ayrildi yalnisiniz var.

Topluluğu ödüllendirmek için, tüm Change coinlerinin %2'sini Bounty programımıza ayırdık. Ödülller katılımcıların arasında topladıkları puanlara oranlanarak dağıtılacaklar.

Ödüller:

%30 - Twitter
%20 - Bitcointalk imzaları
%5 - Bitcointalk çevirisi ve moderasyonu
%15 - Youtube
%15 - Blog
%10 - Whitepaper ve diğer dökümanların çevirileri
%5 - Newsletter üyelikleri

Hocam sanırım % 2 bounty'e ayrılmıs bize % 2 nin % 20 si verilecek oda 0.4 yapar . Sanırım onu söyledi arkadaş .
Pages:
Jump to: