Pages:
Author

Topic: [ANN][ICO] Change - Merkezi Olmayan İlk Kripto Banka [ICO - 16 Eylül]   - page 18. (Read 13195 times)

sr. member
Activity: 658
Merit: 288
Arkadaşlar imzasından ne kazanırız bilen var mı ?

3 Haftadır imzasındayım 3 haftada 250 şerden ortalama 750 puan kazanmısım . Bu haftada 250 gelse düz 1000 diyelim .

1000 puan ne kazandıracak bize ?

Toplam token sayısının %0.4'ü imzaya ayrılmış. Totalde bunun ne kadar token ettiğine bakıp kendi stakenizin de total stakenin yüzde kaçı ettiğine bakıp ona göre bölmeniz lazım ayrılan token sayısını. Zor iş yani ya kendiniz uğraşacaksınız ya da 1 hafta daha sabredip yöneticinin hesabını bekleyeceksiniz.

%20 imzaya ayrildi yalnisiniz var.
sr. member
Activity: 473
Merit: 250
"Proof-of-Asset Protocol"
Ödül dediğin böyle hesaplanır adamlar haftalık stake olarak herkesin hakkını güncel bir şekilde verdiler, işlerini sona bırakmadılar. Bu tarz titiz çalışan adamların token piyasaya çıktıktan sonrada titiz çalışacaklarına inanıyorum. Bu herifler tokeni iyi yürütür, hem kart hemde banka olarak diğer kriptopara kartlarından farklarını ortaya koydular.
sr. member
Activity: 364
Merit: 258
Joy Token - Smarter Games for Smarter Players

3 Haftadır imzasındayım 3 haftada 250 şerden ortalama 750 puan kazanmısım . Bu haftada 250 gelse düz 1000 diyelim .

Toplam token sayısının %0.4'ü imzaya ayrılmış. Totalde bunun ne kadar token ettiğine bakıp kendi stakenizin de total stakenin yüzde kaçı ettiğine bakıp ona göre bölmeniz lazım ayrılan token sayısını. Zor iş yani ya kendiniz uğraşacaksınız ya da 1 hafta daha sabredip yöneticinin hesabını bekleyeceksiniz.

Ölme eşşeğim ölme . İlk 10 15 içindeyim total'de . İlk imzan 1000 1500 tl atsa razıyım Cheesy
sr. member
Activity: 420
Merit: 252

sr. member
Activity: 364
Merit: 258
Joy Token - Smarter Games for Smarter Players

full member
Activity: 266
Merit: 190
Ben inanmiyorum son gunlerde bir degisiklik olacagina. Eth. Ucuzlasa belki yatirim artabilirdi ama bonusda bitmisken kimsenin yatirim yapacagini dusunmuyorum.
legendary
Activity: 1036
Merit: 1001
İlk zamanlarında daha mı aktifdi acaba ekip ? son günlere girerken ekibin aktifliği kayboldu gibi . belki de haberleri ben kaçırdım .

Son zamanı bekleyeceğim bende yatırım yapmak için . Çok rahat bir şekilde 70 K ya dayanacak gibi bir his var içimde .
hero member
Activity: 504
Merit: 500
eidoo wallet
Change'nin başarılı olacağına inanıyorum çünkü her kart projesi iyi veya kötü prim yaptı. Change aynı zamanda bir kriptopara bankası olacağını iddia ediyor ve E-estonya sayesinde gerçek bir şirket olarak Singapur'da kurulmuş.
ikm
sr. member
Activity: 420
debit card projeleri direk düşüş yaşıyor ama sonrada dayananlar en azından 2x yapmış oluyor bende 6 ay tutcam sonra ne kadar olursa o sevieden satarım artık evlenme durumuna son verdim evlendiğimiz coinler dürekli sikti Smiley
anu
legendary
Activity: 1218
RepuX - Enterprise Blockchain Protocol
ICO bitmesine 6 günden fazla var geri sayıma göre. Birileri dayanamayıp, yüksek miktarda yatırım yapabilir. Ekip' de son günlerde elinden gelen özeni gösterecektir daha fazla yatırım alabilmek için. Güzel yatırım aldı zaten bir 5-10K ether daha koysa üzerine mükemmel olacak herkes için. Örneğin ben Eth olarak biraz kar ettim şu son dalgalanmada. Ufak da olsa katılmayı düşünüyorum son anı bekliyorum.
legendary
Bu hafta oldukça hızlı bir çalışma sağlamış bounty ' i yöneten arkadaş . Token satışının bitmesine 6 günlük bir süreç daha var son 1 - 2 günde yatırımın hızlanacağını düşünüyorum .
hero member
Activity: 1655
Merit: 600
bu tokenlerin kilidi ne zaman açılcak ! şuanda işlem yapılmıyor

ico sona erdikten sonra işlem yapabileceksiniz. yani yaklaşık 1 hafta daha beklemek gerekiyor.
sr. member
Activity: 434
bu tokenlerin kilidi ne zaman açılcak ! şuanda işlem yapılmıyor
hero member
50k barajını aşması alında pek bir şey değiştirmiyor proje için. önemli olan next milestone olan 60K bandına ulaşmasıydı.şimdilik bu çok mümkün gibi durmuyor.

Bildiğim kadarıyla ne kadar para toplarlarsa toplasınlar bütün milestoneları gerçekleştirmeye çalışacaklar. O yüzden o konuyu çok dert etmeyin.
hero member
Son haftalara girdiğimiz için stake hesaplamaları da zorlaşıyor . Sosyal medya hesaplaması gerçekten sıkıntılı . Twitter da çok aşırı katılımcısı var . Ekip son anda 60 K Milestone ' yu yakalayacak şüphem yok .

Ben 75K' nın üzerini göreceklerine inanıyorum. Total için konuşuyorum. Sanırım ico' nun bitiş tarihi 15 Ekim' di. O zamana kadar yüklü yatırım yapacak katılımcılar olabilir. Son dakika sürpriz yapacak yüksek bütçeli yatırımcılar olacaktır. Change ekibi projesini çok iyi tanıtıyor. Özellikle ekip üyelerinden Gustav' ın ciddi çabaları var. Her yerde boy gösteriyor. Konferanslar, TV. Güzel olacak inanıyorum.

Dediğiniz gibi ico'nun bitimine bir kaç gün kala yatırım miktarı artacaktır.
hero member
Activity: 910
Merit: 503
Yeterli parayı topladılar, fazlası zarar azı karar demiş atalarımız eğer çok daha fazlasını toplasaydı yatırımcısı çok üzülecekti. Ben ekibin kaliteli olduğunu ve uzun vade de değerlenebilecek olan nadir cryptocurrencylerden olduğunu düşünüyorum. Bu düşüncemin bazı haklı sebepleri var.
legendary
Son haftalara girdiğimiz için stake hesaplamaları da zorlaşıyor . Sosyal medya hesaplaması gerçekten sıkıntılı . Twitter da çok aşırı katılımcısı var . Ekip son anda 60 K Milestone ' yu yakalayacak şüphem yok .

Ben 75K' nın üzerini göreceklerine inanıyorum. Total için konuşuyorum. Sanırım ico' nun bitiş tarihi 15 Ekim' di. O zamana kadar yüklü yatırım yapacak katılımcılar olabilir. Son dakika sürpriz yapacak yüksek bütçeli yatırımcılar olacaktır. Change ekibi projesini çok iyi tanıtıyor. Özellikle ekip üyelerinden Gustav' ın ciddi çabaları var. Her yerde boy gösteriyor. Konferanslar, TV. Güzel olacak inanıyorum.

Ben de o düşüncedeyim . Konferans yapmaları ürünü pazarlamaları oldukça kaliteli birşekilde ilerliyor . Son anı beklettikleri eminim ki sağlam kodaman yatırımcıları vardır illa ki .. change seneye patlar iyi anlamda Wink
anu
legendary
Activity: 1218
RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

hero member
Activity: 826
Merit: 504
Ekip bayağı sağlam tek sıkıntıları bounty de staklerin hemen hesaplanmaması dendiği günü geçiyor hesaplama için. Bunu düzeltseler proje çok güzel .
legendary
Pages:
Jump to: