Pages:
Author

Topic: Aylardır Para Kaybeden Holderları Buraya Beklerim - page 2. (Read 18690 times)

sr. member
Activity: 728
Merit: 261
Eline sağlık hocam, bukadar basitce anlatılamazdı dedim biraz da kendi bilgim vardı, bukadar işe yaradıklarını düşünmezdim bundan sonraki süreçte daha fazla göz önüne almak lazım bunları gerçekten çok faydalı olmuş.
jr. member
Activity: 106
Merit: 2
ooo beyler toplanmışız neler kaybettik neler hemde Smiley doların yükselişiyle zararımız katlandı bide ohh mis gibi ama hala umudum var tabiiki Smiley
jr. member
Activity: 98
Merit: 2
Herkesin belli bir taktiği var. Benim taktiğim Hodl'dı ama artık Hodl filan yapmıyorum. Tokenler belirlediğim fiyata gelince hemen satıyorum. Çünkü satmazsam yükseldikten sonra aldığım fiyatın bile altına düşüyor.
member
Activity: 350
Merit: 10
para kazanmak için uğraşırken kayıplarda olacak ama kayıpları kurtaralım derken bu piyasa şartlarında kazanma şansımızda azalıyor elimizdekini koruyup beklemek lazım diye düşünüyorum...
sr. member
Activity: 392
Merit: 252
Hem BTC hem dolar artışı birlikte gelseydi kazanç 4 e katlanırdı. Ekonominin düzelmesi için dolardaki dalgalanmanın sakinleşmesine önem veriyorum. Her şey kazanç değil tüm piyasa zora girmişken açgözlü olmanın yeri değil.
member
Activity: 560
Merit: 12
Dolar biraz artış yaşadı bizlerin zararı birazda oradan azaldı. Yoksa zararımız daha da fazla olacaktı. Keşke dolar düşse de bizim zararımız fazla ülke menfaati daha önemli. Eninde sonunda bitcoin artacak.
sr. member
Activity: 434
Merit: 253
Umarım başlığı açan arkadaşın girdiği imza aylardır para kaybetmesine bir veçhile çare olur. Aylarca para kaybeden hala durmadan beklemeden ticarete devam ediyorsa bağımlı sayılır. En büyük kar cebinizdeki paranın aynı miktarda duruyor olması ha artırabiliyorsan ne mutlu sana.
member
Activity: 234
holderlıktan sıkıldım artık  ölümüne alsattayım lanet olsun ya neleri kaçırmışız neleri ölümüne holderlık akıllı işi değilmiş.
full member
Activity: 251
Merit: 100
Aylardır kelimesi piyasanın durumunu net olarak anlatıyor. Para kaybetmek holder olmanın iki seçeneğinden biri. Ya para kazanılır ya da kaybedilir. Yerinde sayan portföy tat vermeyecek.
full member
Activity: 448
Merit: 130
3D-Printing goes Blockchain!
2017 yılı holder olmanın anlamını anlattı kesinlikle hodl yapmayan kişiler dahil hodl genel kural oldu. 2018 ise farklı volatilite yüksek fiyatlar geri gitmeye eğilimli kaçırdığımız fırsatlara yanalım.
member
Activity: 633
Merit: 15
Hodl sonsuza kadar olmamalı, sürekli takipte kalıp tepe noktalara yakınken parçalı satış yapıp kar realize edilmeli veya adet sayısı arttırılmalı. x10 beklenirken daha çok kaybetme söz konusu olabilir.
member
Activity: 476
Files.fm - Store, Share and Sell Files
Hodl içinde biraz sabır gerekiyor. Detaylı bir şekilde konunuzu okuyup tekniğinizi uygulamaya çalışacağım. Güzel bir anlatım olmuş elinize sağlık.
full member
Activity: 756
Merit: 104
Hold bir yere kadar problem değil ancak biraz para gerekiyor bazen ve bu durumda sürekli zarar pozisyonu can sıkıcı oluyor.  Ufak karlar da olsa bazen biraz reelize etmek iyidir. Hold gücü katıyor.
member
Activity: 406
Merit: 11
Paraya ihtiyacın yoksa hodl iyidir ama orada tuttuğun para lazım olursa işte o zaman yandın, mecbur satmak zorunda kalmaz umarım kimse. Nerden baksan bir senedir elinde tutmak zorunda kaldı millet.
sr. member
Activity: 686
Merit: 257
Hodl etmenin manası üzerine defalarca mesaj okudum bana göre hodl ederek para kazanma şansını azaltıyoruz. Günlük olmasa bile al sat yaparak şansımızı artırmalıyız derim. para kaybetmek kader değil.
sr. member
Activity: 728
Merit: 261
Faydalı bir başlık elinize sağlık, biraz biliyordum üzerine az daha eğileyim ben faydalı olduğunu söylüyorsunuz. Zarar etmeyi önlesek yeterdi aslında aylardır sadece kaybediyoruz ve en büyük sorun bu ben kazanmayı geçtim şuanda, daha nekadar daha kaybedeceğimizi bilmiyoruz.
jr. member
Activity: 84
Merit: 1
i love cryptocurrency
al sat yaparken tam zararı çıkarmıştım ki boğa sezonu bitti. boğa sezonu bitince de nasıl olsa kar zarar arası kaldık en azından elimizdekinden olmayalım parayı kaybettik gözüyle holder oldum. şimdi de beklemeye devam ediyoruz. sabır diye bir eşik kalmadığı için sınırsızca bekleyebilirim. ama kendime küçük kaybettiren süprizler yapmayı ihmal etmiyorum Smiley kaybetmek çok zevkli yaşadığını, kaybettiğini yerine koyman için çalışman gerektiğini anlıyorsun. tabi ki tavsiye etmem deli misin Smiley

♦ SIMDAQ-Learn how to trade profitable! ♦
sr. member
Activity: 562
Merit: 251
ALCEDO
Mayıs ayında ben de kısmen çıkış yaptım ama elimde borsaya girmemiş altlar vardı ve onları satmak mümkün olmadı, şimdi onların hepsi dip seviyede satmaya gerek yok beklemek lazım en az bir yıl boyunca.
member
Activity: 168
Çok teşekkür ederim geç olsa da paylaşımını görmek memnun etti. Çok verimli bir yazı olduğuna inanarak yorum yapıyorum kazançlarının devamlılığını diliyorum.
member
Activity: 378
Merit: 11
Holder olmak demek sanırım en az 2 yıl sabretmesini bilmek demek, nakite sıkışanlar çıkıyor veya mayıs ayında son boğa koşusunu görenler akıllılık yapıp çıktılar ben kendime çok kızıyorum tam olarak çıkamadım ama bıraz olsa çıktım ona sevınıyorum
Pages:
Jump to: