Pages:
Author

Topic: BitCAD - Şifreli Akıllı İş Platformu - page 19. (Read 24568 times)

legendary
Activity: 2982
Merit: 1485
Şu spreadsheette haftalık stakeleri saymayı düşünmüyorlar mı? Kimin haftada 13 post atıp kimin atmadığına ne zaman bakacaklar?
Status ok yazmayanlar elenmiş mi oluyor? Senin iki katılımında da ok yazıyor mesela.
legendary
Activity: 1470
Merit: 1024
Takım şu an hem ICO arayüzünü yapmakla hem de ICO ile beraber biometrik doğrulama yazılımını hazırlamaya çalışıyorlar. Telegram'da iki gün önce imza listesini güncelleyin dedim anında güncellediler, blogları güncelleyin dedim, onu da güncellediler. Sürekli gelişmeleri de paylaşıyorlar.
hero member
Activity: 1680
Merit: 529
ICO tarihi ne zaman belirlenecek? Başka bir ico ile çakıştığı içinmi ertelendi Huh

Belli değil ico tarihi herhalde Projeyi tam olarak halledemediler en son biometrik olayla uğraşıyorlardı ne oldu belli değil sonrasında. Ama haziranda anca başlar bu proje öyle gözüküyor allah sabır versin imzadakilere zor iş boutyleri'de geç dağıtır bunlar.
hero member
Activity: 661
Merit: 509
Enteresan buna kimse blog göndermemiş yada göndermişde kabulmü edilmemiş.? Proje üstünde bir şeyler için bir çaba var ama bakalım ne olacak çoğunluk zaten rusların ilgisini çeker gibi duruyor.

aynen, söyledim imzayı hallettiler, şimdi videolar, beta aplikasyon falan uğraşıyorlar anladığım kadarıyla.

Kadro zaten komple Rus görünüyor, yatırımı da daha çok Ruslardan toplayacak olmaları normal. Daha yerel ağırlıkta tanıtım yapıyorlar herhalde. Bizim Boscoin de sadece Korelilerden yatırım alarak hızlıca bitmişti, bunda da Ruslar ilk günden bitirebilir ICOya üst sınır koydularsa.

Üst sınır teknik olarak tüm coinlerin bitmesi, ama benim anladığım kadarıyla adamlar toplanan paradan marketcap oluşturmak yerine, az satılsa da olur kafalarındalar. Şu anki satış fiyatında btc fiyatıyla da hesaplayınca 94m dolar marketcap ediyor tüm coinler. Tabii 51m satılacak sadece, ve diğer coinler public şekilde tutulacak. Bana göre diğer sağlam projeler de ellerinde coinin bir kısmını tutmayı seviyor, bence doğru da yapıyorlar.
Ellerinde tuttukları coinler ilerleyen zamanlarda satışa mı sunulacak? Nasıl işleyecek o 49m coin?
Yoksa komple bounty falan mı olacak Smiley

bu konuda bir makale hazırlayacağım, linkini paylaşırım.
Evet ben merak ediyorum bu konuyu, o kadar coin nasıl sürülecek piyasaya?
Bitcoin gibi controlled supply mı olacak? Yoksa üç kağıt yapıp pazarda buy wall'lara mı dumplayıp kaçacaklar mı Smiley
sr. member
Activity: 415
Merit: 250
ICO tarihi ne zaman belirlenecek? Başka bir ico ile çakıştığı içinmi ertelendi Huh
hero member
Activity: 644
Merit: 501
Blog listeleri güncellenmiş, beni de imzaya kabul etmişler sağolsunlar.
Periyot çok uzun ama bu imzada ya, o kadar zaman kim bekleyecek Smiley
sr. member
Activity: 700
Merit: 270
Enteresan buna kimse blog göndermemiş yada göndermişde kabulmü edilmemiş.? Proje üstünde bir şeyler için bir çaba var ama bakalım ne olacak çoğunluk zaten rusların ilgisini çeker gibi duruyor.
kimse blog göndermemiş değil adamlar tenezzül edipde 2 haftadır bounty listelerini güncellemiyor...

Evet benimde dikkatimi çekti sanırım şu anda bir kaç tane blog var herhalde konudada yazmışlar sanırım ama güncelleme yapılmıyor.
legendary

aynen, söyledim imzayı hallettiler, şimdi videolar, beta aplikasyon falan uğraşıyorlar anladığım kadarıyla.

Kadro zaten komple Rus görünüyor, yatırımı da daha çok Ruslardan toplayacak olmaları normal. Daha yerel ağırlıkta tanıtım yapıyorlar herhalde. Bizim Boscoin de sadece Korelilerden yatırım alarak hızlıca bitmişti, bunda da Ruslar ilk günden bitirebilir ICOya üst sınır koydularsa.

Üst sınır teknik olarak tüm coinlerin bitmesi, ama benim anladığım kadarıyla adamlar toplanan paradan marketcap oluşturmak yerine, az satılsa da olur kafalarındalar. Şu anki satış fiyatında btc fiyatıyla da hesaplayınca 94m dolar marketcap ediyor tüm coinler. Tabii 51m satılacak sadece, ve diğer coinler public şekilde tutulacak. Bana göre diğer sağlam projeler de ellerinde coinin bir kısmını tutmayı seviyor, bence doğru da yapıyorlar.
Ellerinde tuttukları coinler ilerleyen zamanlarda satışa mı sunulacak? Nasıl işleyecek o 49m coin?

bu konuda bir makale hazırlayacağım, linkini paylaşırım.
legendary
Activity: 1498
Merit: 1007
kimse blog göndermemiş değil adamlar tenezzül edipde 2 haftadır bounty listelerini güncellemiyor...
hero member
Activity: 882
Merit: 507
O değilde ben twitter adresi eklemişim'de takipçi sayısını az girmişim şimdi yükseldi güncelleme yapsammı acaba? Grek varmı sizce. Zaten yeniden forum doldurmam lazım ayrıca.
hero member
Activity: 1680
Merit: 529
hero member
Activity: 661
Merit: 509

hero member
Activity: 560
imzasına yetişemedin ama twitter dan bende dahil oldum umarım twitter stakeleride sağlam olurda bizim de yüzümüz güler ama nedense imzacilarin yüzünün güleceğini düşünüyorum hadi hayirlisi Smiley
legendary

legendary
Activity: 2548
Merit: 1519
hero member
Activity: 644
Sonunda imzaya kabul de etmişler. Tokenlar da basılmış. Her şey güzel olacak gibi görünüyor Smiley
Elleri ovuşturma zamanı mı ne?
legendary
Valla beni bile şaşırtan gelişmeler oluyor. Adamlar ciddi galiba. ICO için tokenleri basmışlar:

https://etherscan.io/address/0x026224d019950d76e8d3520666298e72444cbc5e#tokentxns

Youtube'da takım üyelerinin videolarını koymuşlar:

https://www.youtube.com/channel/UCCv3pFp-K-1q-8UEnxCBPCA/videos

ICO başlangıç tarihi önümüzdeki günlerde açıklanacak. İlk iki gün 1 btc ile 1800 bitcad alınacak. Ben özellikle Rusların büyük ilgi göstereceğini düşünüyorum çünkü onların konularında, medyasında falan baya yayınlanmaya başlamış. Hayırlısı.
legendary
BitCAD sunumu: http://bitcad.io/BitCAD_NewBusinessEra.pdf

Halen ICO'ya başlamadan bir aplikasyonu yayınlama derdindeler, onla uğraşıyorlar. Bounty listelerini güncellemeleri için talimat verdim, halledeceklerini söylediler.
sr. member
Activity: 700
Merit: 270
Konferans veriyorlardı en son hazırlık aşamasındalar konuda'da konuşulan bu ama ne derece doğru onu bilemiyorum bugün yarın İco başlayabilir bence. Katılım şimdilik az ama bu bizim için iyi. Bakalım yatırım durumu nasıl olacak.
hero member
Activity: 742
bunun icosunda ilk gün kaç para toplanacağını çok merak ediyordum?

valla bu proje daha çok ruslara reklam yapıyor. rus bölümünde baya popüler, medyaya falan çıkıyor. bugün başlayacaktı ama biometrik beta için çok ufak tefek işler kalmış, onları halletmeye çalışıyorlar. sürpriz yapabilir para toplama konusunda.

aslında ilk gün yüklü ico parası toplanırsa, blog işinde şans denenebilir. du bakam bi başlasında ilk güne göre haraket ederiz.

Pages:
Jump to: