Pages:
Author

Topic: Bitcoin 2 ay içinde 10.000 tl'nin altına inebilir! - page 2. (Read 1153 times)

member
Activity: 182
Merit: 10
Bitcoin fiyatı dolar bazlı düşüşler yaşasa da TL olarak fazla bir değer kaybı yaşayacağımızı sanmıyorum zira tlnin dolar olarak değeri her geçen gün azalıyor bu sebeple az da olsa karda bitcoin yatırımcısı
member
Activity: 143
Çok zor bir ihtimal bu bence bu saatten sonra. Hele ki dolar bu kadar artmışken. 20 bin TL'nin altına inmesi bile zor yani çok büyük bir olay olmadıkça.
newbie
Activity: 3
Merit: 0
sizin konunuzu keşke daha önceden görse idim.
sr. member
Activity: 672
Merit: 253
Fiyatın 10.000 TL altına inmesi demek kriptoya yasaklar konması çok büyük olaylar yaşatılması demek olur ki o zaman topyekün batarız, ihtimal olarak küçük bir oranda olsa olabilir demek lazım ama olmaz.
member
Activity: 294
Merit: 11
bence hala ihtimali var 10bin tl dediğiniz gibi dolardan dolayı zor da 20bin tlnin altına hala düşebilir ihtimali çok yüksek maalesef. ama tabii ki gönül ister ki öyle bir durumu yaşamayalım.
member
5700 dolar civarlarına kadar düştü fakat TL olarak 10000 i bulacak kadar düşeceğini düşünmüyorum hele de tlnin bu kadar değer kaybettiği günler de TL cinsinden tahmin yapmak yanlış
newbie
Activity: 98
bitcoin 10000 türk lirasının altına inerse dünya çapında intihar vakalarından geçilmez ortalık.
newbie
Activity: 26
Önümüzdeki 2 ayda dolartl kuru 4 liraya gelirse ve btc de 2450 dolara inerse yani nerdeyse 3 kat düşerse 10000 tl filan olur. Doların 4 liraya düşeceğini bekleyenler var ama btc 2500 lere gelir mi emin değilim
full member
Activity: 266
Merit: 100
https://cryptassist.io
6 ay oldu hala 10000 TL nin altına indiğini görmedik. Bir takım analiz tabloları çıkıyor ve insanları  gereksiz beklentiler içine sokuyor. Bu tarz haberleri ve paylaşımları insanların galeyana gelmesi için yağıldığını düşünüyorum. Yani bitcoin 10000 TL olması ile 1 Milyon Dolar olması ihtimali şu an için mümkün değil. Bitcoin için iki fiyat noktasında da direnç mevcut. Bu dirençler de kolayca değişecek değiller.
newbie
Activity: 84
türk lirası olarak söylendiği için ciddiye alamıyorum. bitcoin 2 bin dolara düşecek demek çok büyük bir iddia olacaktır çünkü.
full member
Activity: 630
Merit: 103
on bin lira için iki bin dolar olması gerekiyor hadi 5000e 4000e inecek deniliyor olabilir tabi neden olmasın ama... bizdeki bu dolar kuruyla bitcoin fiyatı çok düşemez iki ay sonra doların fiyatı da 6-7 lira olur Cheesy
newbie
Activity: 84
dolardır o türk lirası olamaz. Olsa bile doların maşallahı var doların artışı bile 10 bin türk lirasının üzerinde tutarbitcoini. Ama oldukça iddialı bir tahmin
newbie
Activity: 224
artık hayatta inmez çünkü tl bazında 10.000 tl 2000 dolar yapıyor.2000 doların altına inmesi de çok ama çok zor.
newbie
bence şu anda kıl payı da olsa 9000'lere atak yapması daha olası. 9000 dolara ulaşmak için yani tekrar deneme yapılması için grafiksel uyumu yakalayacak bence. zaten bugün sert düştü 7000 dolarda kendisine zemin bulmaya çalışıyor.
member
Activity: 560
Merit: 57
yanılabilirim tabi ama ben bitcoinin rezerv para olabilme potansiyeli var diye düşünüyorum. Özellikle Enflasyonla başı dertte olan ülkeler için bu bir çıkış yolu olabilir. Bu durumda da BTC nin değeri milyonlarla ölçülebilir. Bu ne zaman olur bilmiyorum. 
Demek istediiniz ekonomik pencereden gerçekten mantıklı gözüküyor ancak diğer alanlarla korelasyonuna bakacak olursak siyasi manada enflasyonla başı belada olan ülkeleri bu hamle daha çıkılmaz yollara sokabilir
member
Activity: 560
Merit: 57
İyi bir gelecek okumlayan forum kullanıcısından doğru çıkan bir tahmin daha tebrik etmemek elde değil hocam . Bundan sonra olumlu havadislerinizi bekliyoruz.
full member
Activity: 448
Merit: 130
3D-Printing goes Blockchain!
Btc birkaç yıl içinde günlük hayatın her alanında tıpkı Japonya 'da olduğu gibi kullanılmaya başlarda rezerv para olmaya doğru evrilir senin dediğin gibi. Kripto para kullanan ekonomilerde real para kullananlara göre pek çok avantaj olacak.
newbie
Activity: 26
yanılabilirim tabi ama ben bitcoinin rezerv para olabilme potansiyeli var diye düşünüyorum. Özellikle Enflasyonla başı dertte olan ülkeler için bu bir çıkış yolu olabilir. Bu durumda da BTC nin değeri milyonlarla ölçülebilir. Bu ne zaman olur bilmiyorum. 
full member
Activity: 448
Merit: 130
3D-Printing goes Blockchain!
Btc o kadar düşmez asla, madencilik maliyetlerinin altına düşmesi beklenemez, müdahale derler ve gene artar. esasında Btc üzrinden çok spekülasyon var ben altcoin durumu ile ilgilenmeyi tercih ederim, asıl yüksek kazanç altcoin ticaretinde.
jr. member
Activity: 476
Merit: 2
Bizdeki bu dolar kuru varken tl üzerinden tahmin yapma hocam. beklediğin düşüş olsa bile dolar öyle bir artar ki tahminin başarısız gibi görünür. Ama kendi fikrimce bitcoin 10 bin liranın altına herhangi bir dönemde inmez.
Pages:
Jump to: