Pages:
Author

Topic: Bitcoin 2 ay içinde 10.000 tl'nin altına inebilir! - page 4. (Read 1153 times)

jr. member
Activity: 84
Merit: 1
O 5000 dolar gelecekkk !!  Grin
Gelmezzz Cheesy gelmesin 7 aydır uyuyanbir piyasa var zaten artık biraz yukarılara seyretsin insanlar çok depresyon moduna girdi yükselsin ki biraz olsun , stresler düşsün.
sr. member
Activity: 812
Merit: 262
Btc nin 10.000 tl nin altına inmesi demek piyasanın çökmesi demek ki biz kucuk sermayeyi geç balinaların dahi işine gelecek bir şey olduğunu sanmıyorum.
newbie
Activity: 76
Merit: 0
İneceğini düşünmüyorum hatta artık yeni direnç noktamızın 5600 ve üstü olduğunu düşünüyorum tekrar dump olursa maxsimum buraya kadar düşeceğini tahmin ediyorum.
newbie
Activity: 172
böyle bir durumu gerçekten hayal eden var mı ya?o kadar uçuk bir tahmin ki bu bir de grafik gösterilmiş ispat gibi.
newbie
Activity: 70
20.000 tl olarak fiyatı güncelleyelim. Güncele göre konuşursak bunun pek mümkün olmuyacağını sanıyorum pump olana kadar geri düşmeyecek bir çıkış yakaladı gibi bitcoin.
newbie
Activity: 140
Ohal kalkmasina ragmen dolar fiyati pek etkilenmedi. bitcoin 2000usd bile olsa herhalde 10000tl ye alamayacagiz. Bence pek mumkun bir idda degil. Blok buyuklukleri bu kadar artmisken herkes dukkani kapatir
newbie
Activity: 196
Hocam takip ettiğim kadarıyla bitcoin'in hala düşme eğiliminde olduğunu düşünüyorsunuz. Diğer başlığınızda da dikkatli olmamız gerektiğini söylemişsiniz. umarım yanılırsınız da düşüşler devam etmez.
newbie
Activity: 196
o günler hiç gelmedi ve gelmeyecek.şu an yükseliş var ve ben bu yükselişten umutlanmaya başladım.sene sonu yaklaşıyor..
jr. member
Merit: 6
In volent we trust
6 ayda 10x yapacak diyor yani? kusura bakmayinda bu oran bana gore cok abarti geliyor. yuksek hayaller kurup kendimizi kandirmaya hic gerek yok bence.

geçen yıl bu sıra 2 bin $ iken X10 yaparak 5,5 gün dahi olsa 17-20 k seviyesinde kaldı.

17 Temmuz 2017: $1.925

12 Aralık 2017: $17.000

newbie
Activity: 217
eğer bitcoin düşerken beraberinde tüm piyasayı da düşürürse işte o zaman sonumuz olabilir ama tek başına bir düşüş yaşarsa sıkıntı yok.
newbie
Activity: 224
acaba büyük çıkıştan önceki son düşüşü olarak değerlendirebilir miyiz? eğer eskisinden daha iyi olacaksa düşmesinde bir sakınca yok.
newbie
daha iki gün öncesine kadar milyonlardan bahsedilen forumda bugün düşüş haberleri yayılmış. muazzam bir spekülasyon kokusu var havada. bu kadar bilgi kirliliği içinde yolumuzu nasıl bulacağız bilemiyorum.
newbie
Activity: 56
Bence görüp görülebilecek en düşük bitcoin rakamı 5000-6000 dolar arası  dalgalanmalarda seyredecek, bundan daha yükseği mümkün ancak düşmesinin söz konusu olacağını sanmıyorum. mümkün değil demiyorum ama bunca zamandır alınan 800 milyar dolarlık bir darbeye rağmen mevcut duruşunda pek bir değişiklik olmadı...
newbie
Activity: 30
Doların bu kadar yükseldiğini de düşününce 10bin tl olarak düşünmek çok fazla abartı olmuş. Özellikle 6bin doların dip olduğunu düşünen bir çok insanların binlerce dolar yatırım yapması sonucunun 2 bin dolar olarak sonuçlanması btc ye karşı güveni ciddi manada yıkacaktır. Ayrıca destek ve direnç noktaları olarak bildiğimiz bazı terimler vardır ve birçok kişi olarak da neredeyse kesin olarak kabul edilen bir 6bin dolar destek noktasıdır psikolojisi vardır. Düşüş yaşanması için insanların satış yapması lazımdır ve bu seviyelerde de öyle bir korku olmadığı için kolay kolay satışlar yapılmayacaktır.
O yüzden fazla korkumuzun olmaması gerek
newbie
Activity: 168
Bitcoin yeteri kadar düştü şükür ki korkulan olmadı ve bu 10 bin liranın altına düşme gerçekleşmedi ,20 bin dolar seviyelerinden 5 bin dolar seviyelerine kadar gelmesi bile ürküttü.
jr. member
Activity: 224
Merit: 4
onun gerçekleşmesi sanki muhtemel değil. tamam piyasada hack saldırısı, yok kore, çin, abd gelişmeleri her şey yaşanıyor ama bakın kaç aydır madencilik maliyetlerinin olduğu yerde tutundu kaldı. ben halen ümit görüyorum. isteseler daha fazla düşürürlerdi ama ucu kendilerine de dokunuyor gibi.
newbie
Activity: 76
Oladabilir ancak ben düşeceğine inananmıyorum bence bu zaten diptelerdeyiz , ara ara hareketleniyoruz ama daha zamanı gelmedi tam manasıyla yukarı asılmanın ancak 5000 duvarından düşeceğini sanmam.
member
Activity: 350
Merit: 11
Bitcoin beklenenin aksine 2700 dolara kadar düşmedi ,fakat beklenmeyenin asine 5600 dolar seviyelerine kadar geriledi ,asıl önemli olan nokta bitcoin fiyatının bir türlü toparlanamaması .
jr. member
Merit: 6
In volent we trust
jr. member
Activity: 182
Merit: 1
içimden diyorum keşke olsada daha fazla bitcoin alsak ne kadar güzel olur her ne kadar bütün paramız yavaş yavaş erisede Smiley
Pages:
Jump to: